FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

PC vagy konzolos játékok témaköre.

Melyikkel játszol szivesebben?

QW...Q3
19
21%
UT...UT2k4
18
20%
Couter-Strike
18
20%
Medal of Honor
8
9%
RCTW
3
3%
Egyéb
24
27%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

A.Hidekai írta:Csak egyszer gyere fel 1 vs 1-re úgy elkenem a szádat egy életre hogy nem játszol többet a quakkel.
Ha annyira nagy quaker vagy, először talán nézz utána, hogy ki az a kk-krisi, akivel beszélsz. ;) Mellesleg ez a paraszt stílus nem biztos, hogy itt kifizetődő.
addig is gondolkodj azon mekkora sületlenségeket írtál arról amiről fogalmad sincs. :D
Volt EQ-szervezőként talán van fogalma róla, mit beszél, ellenben te még mindig nem osztottad meg velünk a nickedet, és az általad legyőzött "legjobb játékosét" sem. ;)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
kk-krisi

kvakagain

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

A.Hidekai írta: Kit érdekel a Wcg.
csak pár ezer embert ^^;;
A.Hidekai írta:De ha már azt írod hogy evvel a móddal nem olyan nagy szám megverni senkit. Csak egyszer gyere fel 1 vs 1-re úgy elkenem a szádat egy életre hogy nem játszol többet a quakkel.
kösz, de Storm már annak idején megtette XD bár ha gondolod valahogy elővadászhatom a q3amat. csak találjam meg a tokot is, mert kell a serial key xD [nem mintha nem tudnék 10 másikat lol]
A.Hidekai írta:Itt a játék nem csak arról szól hogy méssz aztán hentelsz.
az egész q3 cakkundpakk erről szól ^^;;
A.Hidekai írta:Ha nem tudod kihasználni az adott éleket a pályán AMI ITT A CÉLZÁS UTÁN ELSŐDLEGES(mert ha szembekerülsz egy olyan játékossal mint velem :D csak próbálj lelőni! meg sem fogsz látni hogy hol vagyok olyan gyorsan mozgok a gl segítségével)!!! A MOZGÁS RENDKÍVŰL FONTOS ITT!!!!
nem túl sok kell, ahhoz, hogy valaki jó legyen q3ban. skill, accuracy, timing [red, yellow, mega]. ennyi. meg kicsi pályaismeret és egy adag gyakorlás. q3ban MINDIG ki kellett használni a pályán lévő powerupokat, azok nélkül elég gyorsan el lehetett hasalni. egy valamit azonban nem értek. azt mondod, hogy olyan gyorsan mozogsz a "gl" segítségével, hogy nem is látnálak meg valószínűleg. én elég régen toltam akkor még max ilyenek voltak mozgásra, hogy "rj", "sj", "pg" és pár olyan beszólás, amire már nem emléxem, de spec "gl" nem volt ^^;; két kifejezés van az én fejemben erre a betűkombinációra bindolva. GL = grenade launcher OR good luck. felvilágosítanál plz?
A.Hidekai írta:Sorry de most nincs ídőm befejezni a mondókám majd később addig is gondolkodj azon mekkora sületlenségeket írtál arról amiről fogalmad sincs. :D
már megtettem :dirr:
Rage írta:Ha annyira nagy quaker vagy, először talán nézz utána, hogy ki az a kk-krisi, akivel beszélsz. ;) Mellesleg ez a paraszt stílus nem biztos, hogy itt kifizetődő.
ha megtalálja az eq5 képeit vagy szervezői listáját valahol, akkor talán kiderül, hogy voltam anno helpdeskes [az egyetlen aki dolgozott is -__-"] :dirr:
Rage írta:Volt EQ-szervezőként talán van fogalma róla, mit beszél, ellenben te még mindig nem osztottad meg velünk a nickedet, és az általad legyőzött "legjobb játékosét" sem. ;)
fura, de nekem még tippem sincs, hogy most ki lehet a "legjobb". kb eq5 előtt 3-4 hónappal befejeztem "aktív quaker pályafutásomat" ^^;; de arra spec én is kíváncsi lennék, hogy mi az IGNje... talán [:dirr:] elő tudok vadászni pár ismerőst aki még most is aktív aztán rákérdezek, ha esetleg kapunk egy nicket ^^;;
JAFO írta:De nem így kell igazán jól flamelni. Majd megmutatom én, hogyan kell ezt:
Melyik jobb, a CSÉ vagy a Kuak? :knife:
Signed. :dirr:

to A.Hidekai:
mióta q3azol aktívan?
mi a nicked? [ha pár évvel ezelőtt is játszottál már akkor a régi nick-edet is megadhatnád, ha azóta esetleg váltottál volna]
voltál-e klán tagja vagy esetleg most is az vagy-e? [régi klánok előnyben :dirr:]
EQ-n vagy más WCG rendezvényen jelen voltál, mint player? és ha igen akkor milyen nickkel?
ha van klánod akkor linket a honlapra plz
demod van publikálva vagy feltöltve valahova? mert szívesen megnézném, hogy milyen is az excessive, ha valaki úgy játsza, mint a nagyok [bár én még mindig kicsit meg vagyok lepődve, hogy az excessive-et valaki komolyan veszi. szerintem max funra jó, de a jelek szerint tévedek]
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

A.Hidekai írta:Csak egyszer gyere fel 1 vs 1-re úgy elkenem a szádat egy életre hogy nem játszol többet a quakkel.
Ezt a stílust kérem itt azonnal befejezni. Ez nem kocsma, vagy óvoda, tessék kultúráltan társalogni.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Először is nagyon szégyellem magam a modorom miatt :oops: :oops: és mindenkitől főleg kk-krisi-től kérek elnézést. Nagyon sajnálom de kissé ideges lettem némely dologtól amit írtál. Már alapból hogy csak fun..oké végül is az,de azért szerintem azok a clánok amelyek excessive-ben alakultak nem hiszen hogy csak funból játszanak. Meg az nagyon sértett hogy azt írtad hogy ebben a módban mindenkit le lehet győzni csak úgy. Amúgy a játékos aki a legjobb volt excessivben európában egy holland emberke akinek a nickje Sloom vagy néha Generalemf-et használja. Most úgy tudom hogy az első háromban van benne. Persze a Wcg engem is érdekel csak hát ugye a quake....nincsen..sajnos :( A magyar rendezvényeken nem és nem is fogok résztvenni. Nem azért mert félek meg ilyesmi de nekem ezek nem jönnek be.Ennyi és nem több.(erről nem nyitok vitát)
kk-krisi írta:voltál-e klán tagja vagy esetleg most is az vagy-e? [régi klánok előnyben]
Én jelenleg egy elég új( 2 hónapos) közép-európai clanban vagyok jelen mint az egyik alapítótag. Honlap készülőben! Megadom a linket ha kész lesz ígérem. Valószínőűleg 2 szerver lesz elérhető ha osztrák bajtársam befejezi a szerver setupját. A clan publikálása is meglesz ha a honlap lész lesz.
Ez a legfontosabb excessive lap: http://excessiveplus.net/
Ez a 3 szerver ahol én és a clanom többi tagja játszik: Excessive Plus! FFA
[DE] Excessive Plus! CTF
[NL] Excessive Plus! FFA

Ctf! Ez már nemcsak hent :) kk-krisi-nek: Ha van időd gyere fel légyszi valamelyik szerverre ma ott elárulom a nickemet stb.....
MÉGEGYSZER BOCSÁNAT!
kk-krisi

^^;;

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

azért nem kell túlzásba vinni ^^;;
alapvetőleg nincs tőlem miért bocsánatot kérned én sem voltam túl rendes, gomen.
most nézem, hogy az excessive fejlesztése már nem csak Mr. Pants kezében van. majd levakarom a mod-ot, amint lesz használható netem, mert most pillanatnyilag építik át a tornyot nálam és kétpercenként elszáll a kapcsolatom, estére pedig rendszeresen elhasal és max reggel 9-10 környékén normalizálódik [és én ezért még fizetek is keményen :dirr:].

a q3amat viszont sikeresen elővakartam. az egyik ismerősömnél van -_-"
mivel most Karácsony van és hasonlók nem fogok érte elmenni, mivel nem illik meg blablabla. ha visszaszerzem, akkor egy kört tolhatunk. mondjuk ne várj túl sokat, 2-3 éve nem igazán játszom FPSekkel, de ha gondolod gyúrok előtte egy keveset, hogy legalább a pályákat ismerjem ^^;;

azt viszont nem tudom, hogy mi bajod van a magyar rendezvényekkel ^^;; én quakefényen még nem voltam. eq1el kezdtem, egész fun volt ^^ az első két kört hoztam aránylag lazán, aztán megkaptam storm-ot és annyi voltam lol, aztán eq2-eq3 elég csendes párkörös akármi lett nekem és az akkori klánomnak [mert ilyenben is voltam :dirr:]. lámák voltunk és vagyunk is lol. eq4et kihagytam, eq5ön pedig helpdeskes vagy ha így érthetőbb help.txt voltam a még nálam is lámábbaknak. [mondjuk nagyrészt softwarees illetve hardwarees hibákat kellett megoldani helyettük és nem pedig játszani, szal könnyen vettem az akadályt ^^] és, hogy hogyan lesz az ember helpdeskes vagy serverszobás egyhelybenücsörgő, akinek még fizetnek is? ismerni kell pár YB tagot és minden meg van oldva :dirr: jó persze időben kell szólni, hogy helyed is legyen, de ez más tészta. megéri különben, mert 1 fizetnek [mondjuk elég gyengén :dirr:] 2 egy csomó embert lehet megismerni [hülyéket és elég kellemes arcokat egyaránt] 3 a szponzorok ált adnak valami termékmintát és azt felélheted :dirr: eq5ön például a Snickers [esszem így kell írni XD] Cruncher álnévre keresztelt csokija volt a termékmint. kaptunk egy raklapnyit XD elméletileg szét kellett volna osztani a playerek közt, de én spec két dobozzal [72db/doboz] vittem haza és egyet megettem ott a 3 nap alatt [ami nekünk 4 volt :dirr:]

nah mind1 a lényeg az, hogy fura lesz úgy q3azni, hogy nem kell levágni Kenyába a grafikát annak érdekében, hogy pörögjön 150 fps fölött. anno még kötelező volt [több frame = többet látok (igaz, hogy a monitor nem tud megfelelő sebességgel fríssiteni, de mind1 lol), de igazából pár ugráshoz kellett], most már max megszokásból állítom be "ocsmány"-ra [ami valójában "játszható"-t kellene, hogy jelentsen, mert a q3 alapból úgy csillog-villog, hogy azt rossz nézni ^^;;]

más:
legutóbb azt hiszem a Counter-Strike:Source volt az áldozatom. elég érdekes lett, valójában csak vidkariteszt gyanánt raktam fel. a fizika jó, a fegyverek hangja el van találva, a botok attól eltekintve, hogy sík hülyék [beállnak campelni tökéletesen belátható sarkokba, lökdösik a túszokat stb.] elég barátságtalanul tudnak célozni [ha a bot_skill =/= 0, mert ha igen akkor két sec delay-el kell számolni és ráadásul még föléd is lőnek lol]. nem próbáltam valós playerek ellen, mert annyira azért nem érdekelt, de valszeg ez a köv LAN party [melynek időpontja 2030 januárjára tehető :dirr:] alkalmával megváltozik. csinálhattak volna valamit annak érdekében, hogy az árnyékok ne takarják el teljesen modelleket, mert néha semmit sem látok az ellenből [mondjuk így lehet, hogy realisztikus? :dirr:]
cs_italy elég vicces lett, mert nincsenek csirkék =( van helyette ugyan egy rakás gyömölcs amit lehet aprítani, de valahogy nem ugyanaz =|

megint más:
ha jól emléxem, hogy Cornell írta azt, hogy az egyik ismerőse egy délután alatt végigvitte a HL2-t és megnézett benne mindent amit csak lehetett. szeretném megkérdezni, hogy hogyan csinálta, mert érdekelne. végigjátszással vagy anélkül? és milyen hosszú volt az a délután? :dirr:

to kukurbuki:
az új TSÉben a DE kb kétszer akkorát üt ^^
a pályák siralmasan szépek, csak kár, hogy ahol árnyék is van ott rá kell lőni az ellenre, hogy legalább a torkolatfény segítségével láss a ruházatából valamit [persze csak akkor, ha te is lusta vagy nézni a radart, mint én :dirr:]

[OFFTOPIC]azt hiszem le kellene szoknom a :dirr: és a lol frekventált használatáról, mert aki elolvassa amit firkálok, lázan g4m3rnek néz XD[/OFFTOPIC]
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Ejha kk-krisi! Te aztán tudsz írni valamiről ha belelendülsz :D Hát igen az excessive már régen továbbfejlődött. Én ismerem azt aki bizony megalkotta, továbbfejlesztette az excessive cfg-t. A többi pl bro.mr.caln,gen-x cfg-k mind átalakítottak és nem is az igaziak. Ha ők eljönnek az eredeti cfg-el rendelkező helyre...hát ott nem tudnak játszani mert más..hahaha nameg olyan lámák hogy az hihetetlen. De persze nagy a szályom mint mindig tudod Im a very good player.....haha :D Olyenkor invitálom meg őket 1 vs 1 -re freeze tag-ban....10-es meccsen 10:2(hát ez az amit égésnek neveznek mivel általában nézők előtt zajlik, mindig) No persze azért lassan azelithez tartozom az excessivben ahoz képest hogy ezt a modot nem éppen évek óta tolom. Az említett játékosról hallottál? Hehe jófej gyerek de sokszor elveszi az ember kedvét a játéktól
:-P
Állítólag a Hl2 deatmachje nagyon klafa(ezt a sloom haverom mondta). Én nem tudom kipróbálni addig míg nem szerzek be kellő ramot :-P Sajna a karira már beszerváltam egy klafa tv-t :D No mindegy.... Visszatérve arra még egyszer utoljára hogy azért nem hívnám annyira fun kategóriának mert ha olyan aki nem játszott excessive-ben annak nem fun 35 frages vereség vagy ilyesmi.... :D Ismered a cseh rzb klánt? Nem fontos csak érdeklődöm.. Látom az eq-n a csoki fontosabb volt mint a játék :lol: Storm?? hehe nekem is volt egy hasonló nickem ami Storm volt :LOL: Csak váltottam mert valahogy nevetséges nick volt bár a mostani sem jobb :D Ja és mindenképpen szerváld be q3-at mert tolni akarok eggyet veled..nameg elég cool arcnak tűnsz :) Csak gyakorolj mondjuk 1 hetet miután letöltötted az e+ packot és jöhetsz is :D Na egy másik dolog: Miért nem ismerik annira magyar honban az e+. Az egyik legkedveltebb mod. Ebben biztos vagyok. Egy klánt se láttam 1.32-ben játszani. Hihetetlen de nem tudok clan wart rendezni magyarokkal......Ez akkaora de akkora LOL! Talán ennyi elég maj még írok ^^!
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Re: ^^;;

Hozzászólás Szerző: Chronos »

kk-krisi írta: ha jól emléxem, hogy Cornell írta azt, hogy az egyik ismerőse egy délután alatt végigvitte a HL2-t és megnézett benne mindent amit csak lehetett. szeretném megkérdezni, hogy hogyan csinálta, mert érdekelne. végigjátszással vagy anélkül? és milyen hosszú volt az a délután? :dirr:
Itt van egy végigjátszás-videó...:)

CHRONOS
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Voltam párszor excessive modban CTF meccsen, nos az annyibol állt, hogy az egyik űrge egy BFG lövéssel a pálya graf. bugját kihasználva átrepült a mi bázisunkra, mi még mielőtt észbe kaphattunk volna, a pali fölkapta a zászlót, majd mégegy lövéssel visszarepült az ő bázisára.......
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Zero00 írta:űrge egy BFG lövéssel a pálya graf. bugját kihasználva átrepült a mi bázisunkra, mi még mielőtt észbe kaphattunk volna, a pali fölkapta a zászlót, majd mégegy lövéssel visszarepült az ő bázisára.......
Zero00 ez amit írtál hogy grafikai bug....ez nem az! Ez csupán az ott lévő cfg vagy is az excessive5.cfg tulajdonsága....szal így van beállítva...ennyi :cool:
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Ha ez igaz, akkor a készitők ezzel vágták tönkre az egész CTF részleget......
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
F4TE
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.01.31. 18:15
Tartózkodási hely: Touge

Hozzászólás Szerző: F4TE »

Quake4 - thoughts, comments?

najo ez kicsit 4chanosra sikeredett :P

ittvan ket "muvi" a felkesz akarmirol//ha még nem láttátok őket//
1 2
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F4TE 2005.09.12. 17:59-kor.
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Szerintem igencsak jó CUCC lesz (single player módban legalábbis, a multi sajnos kétlem, hogy elérné a Q3 szintjét), kár, hogy a mostani masinámon meg se fog moccanni a játék. :dirr:
Node sebaj, majdcsak "leesik a kamionról" egy 7800GTX... :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Rage: Lehet próbálkozni "rajtaütéssel", vagy "rablással" is. Működő lőfegyver és FPS múlt ajánlott :wink:.
Témánál maradva:
Tud valaki valami konkrét infót a Half Life 2: Aftermath-ról?
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
F4TE
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.01.31. 18:15
Tartózkodási hely: Touge

Hozzászólás Szerző: F4TE »

nos kvék négy ki lett próbálva... ahogy sejtettem 0fps lesz... de azt ne m gondoltam volna h minden zold szinu lesz :dirr: valoszinuleg a grafkartyam nem nagyon támogatta az otletet.. az tény hogy elegge furcsa lett a jatek.. de ugy sok kozom nem volt a jatekhoz az elobb emlitett problemak miatt, szal normalis velemenyt nem tudtam rola alkotni
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Ha minden igaz holnapra hozzám is ideér. Én eddig csupa jót hallottam róla. Állítólag sokkal jobb mint a doom3.
Piracy is charity.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

F4TE írta:ahogy sejtettem 0fps lesz...
Nyugi nálam is annyival menne kb., szal ki se próbálom. :P
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Try F.E.A.R. Na, az tényleg il bastardo! 768Mo rammal többet akad, mint a Half-Life 2, pedig az rekorder volt memóriazabálásban. Q4 teszt a hétvégén lesz megejtve nálam. Előre félek.
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

F.E.A.R. teszt megvolt... Katasztrofális. Ati Radeon X280-al, Corsair 512 DDR-el, Celeron 2,4 gigával a legnagyobb FPS, amit ki tudtam csikarni belőle minimum grafon az 13 volt...
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Q4 checked. Így egy pálya után nagyon tetszetős. Persze a Doom 3-at is később untam meg... Viszont meglepően szépen fut. És szerintem jól hozza a Q2 hangulatát.

Rage: Nem értem, nálad elméletileg 6600 GT van. Annak miért okoz gondot?
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Emlékezzünk egy perces néma csenddel Feworkh-re :cry:...
http://www.earthquake.hu/news.php?cod=77
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

JAFO írta:Rage: Nem értem, nálad elméletileg 6600 GT van. Annak miért okoz gondot?
Öö, lehet, hogy kicsit túloztam, de ennek állítólag jóval durvább gép kell, mint a D3-nak, szal kicsit azért tartok tőle. :dirr:
Épp most kezdtem el megvenni :dirr:, majd teszt után újra nyilatkozom.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Zero00 írta:Emlékezzünk egy perces néma csenddel Feworkh-re :cry:...
http://www.earthquake.hu/news.php?cod=77
haver aki benne volt a CS/Q3 sceneben a jog ea alatt tudta meg, eléggé letörte, én nem ismertem de részvétem...tragikus
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Rage írta:Öö, lehet, hogy kicsit túloztam...
Alig egy hangyányit, mivel az én alsó-középkategóriás mezei 6600-asomon is száguldozik a játék :dirr:.

Más. R-I-P Feworkh. Személyesen nem ismertem, talán csak fórumról ismerős a neve.
Avatar
>Acosh<
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.09.28. 09:32
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: >Acosh< »

Én Q3-t és UT2k3-t toltam régebben. :computer:
manapság nemigen kockulok.
^__^
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Hmm, ha már erre járok... Call of Duty 2 esetleg valaki? Ha már kezd porosodni a jó öreg Medal of Honor :D Most kezdtük el kipróbálgatni multiban... (A single részt asszem hanyagolom ^^") Nemtom, ezzel az FX 5900-el közepes grafikán legjobb esetben olyan 160-170 fpst produlál, de directx 9es beállítással valami katasztrófa, nemtom mit csesztek el ennyire benne, de megöli a gépem -.-" Valaki másnak valami észrevétel ezzel kapcsolatban? Mellesleg az előttem szólóra...az miért kockaság, ha valaki ilyenekkel játszik, ha van rá egy kis ideje? Szerintem semmi összefüggés, vagy tévedek? Inkább neten tolja ezeket, mint élőben csavarogjon vagy sokkal rosszabb... :roll:
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Válasz küldése