Kingdom Hearts

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

a dalamatinák hollétét a számokból is kikövetkeztetheted mert ha kb80-100ig van a hiány akkor tuti hogy Hallow,vagy End of the Wrold-ben vannak....

Ja és Sephirot...Pontosan egy idő után elkezd fogyni az a csúnya HP....
én ütöttem 10-percet és egyszercsak űvölteni kezdtem "EZAZZZ BA**G"
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Az a helyzet, hogy az én hiányzó 6 dalmatám Halloween Town-ban van, viszont mielőtt leromboltam az Oogie Boogie mansion-t nem tudom hogy hagytam-e ott kincsesládákat. :? Elképzelhető hogy most már lehetetlen megszerezni őket, mert már az egész világot átkutattam utánuk?
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Hát az gáz lévén ott kettö is van belölük....

Most nyomtam végig(ez kb egy hete volt) a KH2-öt már mindent megcsináltam(MINDENT)
Hát nagyon jóóóó jobb szebb gyorsabb erösebbbb
Mostmár nem csak a fanoknak ajánlom(föleg mert azok lehet hogy csalódni fognak Lévén a játék még igyx hogy mindent behoztam 50 óra ami azért elég gyengus....)

Istenem azthittem Sephirot nem lehet nehezebb de az lettt Hardon nyomtam azthittem elvérzek aztán a barátnöm egy hétig maszirozhatta a kezem....

Húúú gyerekek ez a játék isten....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

És ezt az isten játékot mégis mikortól lehet már megkapni nálunk is? Szeptember 29. volt az EU megjelenési dátum, mégis amikor érdeklődtem, azt mondták hogy még nem ért el hozzánk. :mad:
Más: KH1-ben hogy lehet kinyitni a secret ending-et? Megszereztem minden dalmatát, levelet Traverse Town-ban, csak a Trinity-k közül maradt még néhány. De én úgy tudtam, hogy azokat nem szükséges mind megszerezni a titkos befejezéshez...
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

De a fo, h le**sszuk Micimackot a letrarol, es h legyozd a szekrenyeket Pal-chan :gurul: (elnezest, csak a minap enis jatszottam a jatekkal, es Micimacko "hintas fejezete" megerintett...)
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Elfelejtettem mondani Rita, hogy az egy varázslást gyakoroltató hely volt. Általában nem szekrényeket kell legyőzni KH-ban. :dirr:
Próbálom magam visszafogni, de tegnap láttam 1-2 jelenetet KH2-ből. Hát valami gyönyörű a grafika és a mozgás animálása. :shock: I want this game sooo much! >__<
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Tavaszal engem is nagy Kingdom hearts láz fogot el :D. Be is kellett emiatt pótólnom azokat a Disney filmeket amiket akkor még nem láttam (pl : a Tarzan-t, Herkulest-t)
Tök jó volt a FF szereplőkkel találkozni benne főleg Yuffie-val ::daisuki::
De aztán később a Peter Pan-os világnál abbahagytam.
Azóta meg annyi más játék jött be közbe hogy nem folytattam de mostanában már gondoltam hogy tovább viszem mert már jó ideje megszerezhetném a KH2-őt de amíg az elsőt nem vitem végig addig nincs értelme azt megnéznem szerintem.

Pal chan: kúlcsszó: Chipp :wink:
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ssj2Viko írta:Be is kellett emiatt pótólnom azokat a Disney filmeket amiket akkor még nem láttam
Szerintem én hasonlóképp leszek KH2-nél, ott nem láttam sem a Mulan-t, sem a Karib Tenger Kalózait. :drop:
Ssj2Viko írta:Tök jó volt a FF szereplőkkel találkozni benne
Jaja, második részben pedig lesz Seifer, Raijin és Fujin, gyerekként. Furcsa lesz a felnőtt Leon és a kölyök Seifer egymás mellett. XD
Ssj2Viko írta:amíg az elsőt nem vitem végig addig nincs értelme azt megnéznem szerintem
Szerintem se, de ajánlatos lenne végigvinni az összekötő sztorit is, ami GBA-ra jött ki, Chain of Memories címmel. Annak is van egy nagyon jó története és megismerhetünk benne KH2 csuklyás alakjaiból néhányat. :wink:
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Tyű, Mulan és Karib tenger :D.
Imádom mindkettőt. Már neki is ugrottam hogy folytassam az 1. részt :wink: .

Szerintem a GBA-s verziót kihagyom egyenlőre :roll: .

Már annyi minden jót hallottam a KH2-ről :). PL hogy Auron beszól a Hádésznak :lol:
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ugyan nem játszottam ezzel a játékkal, de jópár videót láttam róla ill sokat utánaolvastam. Hát jó nagy húzás volt az FF és Disney karaktereket vegyíteni, de szerintem nagyon jól sült el. A grafika is szép, akiket meg eddig halottam róla nyilatkozni, csupa jót mondtak.

Jómagam olvastam pár kötetet a mangájából.
Tömény agymenés, jó értelemben :D
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ssj2Viko írta:Szerintem a GBA-s verziót kihagyom egyenlőre :roll: .
Miért? Pusztán a grafika miatt vagy a kártyás harcrendszer nem tetszik? Esetleg már tűkön ülsz KH2 miatt és inkább azzal folytatnád? :-P Azért mert gba, nem rossz ez, hidd el. Lehet olyan jó története, mint bármely PS2 játéknak. :wink:
Mangát én is olvastam, de KH jobb játékban. ^^ Amúgy már Chain of Memories-nek is van manga verziója, akit érdekel.
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Ne érts félre, nem becsülöm én le a GBA-s rpg-ket.
(Pl én is sokáig elvoltam a GBA-s DBZ Goku's Legacy Rpg sorozattal aminek a 3. része az eddigi legjobb DBZ Rpg.)

Arról van szó hogy valóban én már kiváncsi lennék majd a KH2-re és a GBA-s játék hiába jó hogyha végig azt várnámmikor van vége és kezdhetem elk a KH2-t :dirr:.

(Most még a Dirge of cerberust végignyomom és utánna majd KH-zok
Csak aztán okt 31.-kén jönmajd a FF XII, az pedig nállam főjátékidőt fog követelni :-P ,gyűlnek az RPG-k amiket végig kell vinni :D )
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

na igen azok a szép hoszú órák a kh2-vel hát igen nagyon büszke vagyok a mntésemre mindent megcsináltam volt három twilight town extrem küldetés amivel 2 hétig ba**kodtam de megvan secret ending meg minde minden summon,drive a max levelem 100x használt anti form final form meg sephirot aki még az első változatnál is kökeményeb

bővült a mozgásarzenálja jópár idegesitő dologgal pl ha nem nyomod le időben a háromszöget akkor azonnal véged tök jó amikor például a hátad mögött csinálja ezt mert nem látod a decent heartless angel-t is már alevegőben nyomja.....azért ha jók a reflexeid 75lv fölöt ösze fog jönni és megkapod az advent childrenes kardot ami állati......ja és Xemnas rulz

az hogy milyen lett a carib tenger kalózais rész bizonyítja hogy ez a játék grafikában bennevan a top 30ban lazán amit ott tapastalunk az olyan ff12 szintű minőség....

a story kellöen komplex és változatos és van egy szép nitvahagyott rész(Xehanorth...)

KH2 RULZ
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shingo »

Tegnap kezdtem tesztelni a játékot. Eszméletlen mennyire szép a grafika, mennyire igényes a sztori, és egy rakás újítást is csináltak hozzá. Méltó folytatása az első résznek, de egyenlőre olyan a hangulata, mintha semmi köze nem lenne Kingdom Heartshoz, és ez tetszik. A Kingdom Hearts szerintem az egyik legeredetibb rpg játék, ami valaha készült. Lehetett volna egyszerű cross-over square és disney karakterekkel, de nem, ennél sokkal kreatívabb alkotás született. Várom már én is Mulant és Jack Sparrow kapitányt. Biztos ezeket a részeket is szépen kidolgozták. Szerencsés, hogy a grafikáért és a sztoriért a Square a felelős, tőlük csak mínőségi játékaim vannak. Hát igen. Ez a játék rulz!
Kép
Priscilla the vampire empress, the mermaid princess and the kicker of bad butts. =)
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

nos igen mintha a 2 nem is az 1 fojtkövje lenne mert nem is az szépen kimondják hogy ami elöször történt az semmi.... és végre nem csak nyálas disnye mondanivalot horoz hanem egy kicsit a fény árnyék elmosodásárol meg együtéléséröl és tényleg mérföldekkel jobb az elsőnél
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Axel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.09.19. 15:24
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

j.e.h.u.t.y. írta:2 nem is az 1 fojtkövje
Szerintem a 2 a Chain of memories után van. AZ 1 meg a CoM előtt :D
A láncfűrész ritmusra jáár!!
Avatar
Eper
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.04. 16:11

Hozzászólás Szerző: Eper »

Húú én nagyon csípem, RPG+FF/Square+Disney..nekem teremtették XDDD bár még csak Atlanticában járok, mostanában kissé hanyagoltam, majd talán nyáron megin nekiesek..ketteset is meg kéne venni ^^
Avatar
Axel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.09.19. 15:24
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Nah, ide is jó régen írtak. Eper :!: a www.gamestore.hu oldalon van még KH 2.

---

Valaki tud segíteni abban, hogy hogyan kell legyőzni az utolsó Axel-t. Ami Marluxia előtt van. Vagyis a játék végén.
A láncfűrész ritmusra jáár!!
Lezárt