NINTENDO Wii (avagy, would you like to play with my wii? :p)

PC vagy konzolos játékok témaköre.

Vennél Nintendo Wii-t?

Igen! Amint megjelenik azonnal beruházok egyre!
16
46%
Majd vesz a haverom és hozzá járok át játszani
6
17%
Nem veszem meg...
13
37%
 
Szavazatok száma: 35

Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

no ne, Sony csak annyit koppintott le (bár ezt valóban lekoppintotta) tudtommal hogy rezgés érzékelős, de nem kábel nélküli és nem lehet beletolni öreganyám tyúkjába is (és nem csak azért mert se öreganyám se tyúkja nincs)
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A Sony kontrollere kábelnélküli, és a dolog amit lenyúltak Nintendotól az a TiltSensitivity, azaz ha a Joy-t elforgatjuk, vagy fel-le emeljük, avval tudunk mozgást kifejteni játék közben. Pl Autóversenyeknél, vagy repülőszimulátoroknál

DE: bár koppintás ez tényleg (és ezekután mégjobban utálom a SONY-t) ez nem 100%os koppintás, ugyanis míg a SOny kontrollere két kezet köt le továbbra is, a Nintendo kontrollere sokkal nagyobb szabadságot ad. Nunchuk kiegészítővel ugyanis két külön Joy van a kezedben mindkettő külön TiltSensitivity-vel. Ezenkívl a Wii-mote-nak a Pointer feature-je nincs meg a Sony Controllerén, azaz Arkádos House of the Dead-ek, és FPS-eknél nem lehet ugyanazt megcsinálni mint a Wii-mote-al...

Japán hülyeség, ide vagy oda, az emberek pozitívan nyilatkoznak róla,, és bár nemtudom Gamespot-éknál és a többieknél mi a helyzet, IGN-éknél egyértelműen a Nintendo vitte a pálmát az E3on.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Mayer írta:A Sony kontrollere kábelnélküli...
oké, gomen ako ezt rosszul tudtam
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

De önmagamat is pontosítanám: Lehet kábeles is, ha összekötjük a PS3al, ekkor nem veszít energiát, sőt tölt is az aksija...

Ha már aksi... belső infók szerint a jelenlegi Devolopment Kit Wii-Mote-ja két cerka elemet használ :weh: nekem ez elég döbbenetesen hangzik, és remélem hogy majd a végső verzióra kiveszik az elemet és egy saját belső aksit szogláltatnak neki...
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

OK gyerekek, elmondom, mi a tényállás. PS3 fanboyizmus ide vagy oda (ugye, Zelmor?), a Sony nagyon, NAGYON beégett az E3-on sokmillió ember előtt - ugye emlékeztek: "It's RIIIIIIIIIIIIIIIIIDGE RACER!!!", "599 US dollars", "...so you attack its weak points for massive damage" (még sorolhatnám, de felesleges).
Az Xbox360 hozta a megszokott középszerű játékait, a PS3 a rendezvény leggyengébb produkcióját nyújtotta, a Wii pedig tarolt. It's a fact, folks. Mindemellett elég csak megnézni a rajongói és fejlesztői (!) várakozásokat: bizony, a Wii áll mindkettőnél az első helyen.
Nagyon egyszerű a dolog. Míg a Microsoft és a Sony (főleg ez utóbbi) nem tudott gyakorlatilag újat mutatni a közönségének, addig a Nintendo az innovatív, nagyon ötletes és remekül használható megoldásaival, ha nem is fog lemosni minden mást a piacról, de szerintem elég szép sikerre számíthat. Én drukkolok nekik ebben, és nagy valószínűséggel támogatni is fogom őket egy Wii megvételével. ;)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Lehet, hogy csak másnapos vagyok, de szerintem metaforikusan nézve olyan ez az egész, mint a Jó és a Gonosz harca, azzal a különbséggel, hogy itt folyamatosan cserélődnek a szerepkörök. :dirr: Arra gondolok, hogy egy konzolóriás minél komolyabb szinten kerül monopolhelyzetbe, annál kevésbé képes kiszolgálni az igényes, fanboyságtól mentes gamer igényeit, egészen addig, míg ki nem ütik a nyeregből. Mikor sok évvel ezelőtt a Nintendo megirigyelte azt, hogy a Sega a Mega CD add-on-nal milyen szép köröket futott az Egyesült Államokban, és megbízta a Sony-t a "PlayStation X" nevű kiegészítő megtervezésével, ugyanez volt a helyzet, mint ma. A Nintendo lefújta a projectet, ám Sony-ék dacból befejezték azt, néhány "apróbb" módosítással, a mese maradék része pedig már magától értetődő. Azóta a Nintendo büszke oroszlánból jámbor kiscicává szelídült, és úgy látom, hogy készen áll arra, hogy megdöntse a trónjában elkényelmesedett Sony zsarnoki uralmát.

Btw, szerintem át kéne pofozni a threadet egy általános, next-gen konzolokkal foglalkozó témává.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Rage jól beszélt :D valahogy ez a tényállás. A Sony az elözetes videóival égett a legnagyobbat, amikről persze kiderült hogy kamu tehát nem is játék grafika. Mindenestre hirtelen kapták fel a fejüket és gyorsan nekik is kelett csinálni egy ilyen joypad-ot, látva a hatalmas sikert. /gondoloma nintendo ezalatt értette a "revolution" kódnevet még a Wii elött/

Ami azt illeti nekem a Sony egyre unszimpatikusabb. A ps az oké az király volt. a ps2 máár tulnyomórészt a ps sikereiből éldegélt el, mindenesetre én olvastam anno a hivatalos ps magazint, ahol akkora igéretek voltak hogy miket tud majd a ps2 h talán még most a wii se fogja tudni azokat. persze mint kiderült csak "kedvcsináló" duma semmi más. A ps3-al remélem megszívja egy kicsit a sony. túl nagy is lett az arcuk. remélem mostmár a legelvakultabb fanok is észreveszik, hogy a sony nem tartja becsben hogy a játékosok vitték végül is sikerre a ps1-2 gépet. Hülyének nézik az embereket, és azt ugye senki se szereti.
A Nintendo más, szinte tisztelettel bánnak a játékosokkal és amit igérnek hozzák is. Wiiiiiiiiiiiiiiiii
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A Nintendo-nál is voltak olyan idők amikor a felsőbb vezetés nem éppen az intelligens kategóriába tartozott, evvel szívtak is rendesen.

Mióta Iwata-san a góré kicsit változott a helyzet, látta a Nintendo h ez így nem mehet tovább. Más útra kell lépni. Most ezt teszik, és tették a DS-el. Megjárták a hullámvölgyet, most törnek felfele, és remélem ki is jönnek onnan (egyelőre DS-el sikerült...) Sony meg... nos... sztem ideje lesz egy kis észheztérítő pofonra. Voltak és Vannak a Sonynál is igen jó ötletek (EyeToy, GuitarHero) De egyelőre ez nem elég mha csak néhány mellékút létezik. Teljesen új dolgok kellenek!

Azt akarom h átjön a haverom és egyszerűen fogja meg a Joy-t és tudjon vele játszani. Ne az legyen, h kb azért alázom be mert jobban ismerem az összes gomb kombinációt mint ő. Persze kellenek a KombóEnciklopédiás játékok is, de a játékok mégis Multiban a jók, ehhez pedig az kell, hogy valaki kezébe vegye a Joy-t és könnyen és gyorsan eltanulja miképp is lehet ezt rendesen tolni...

Egy ilyen Wii-t szeretnék...
Kép
Avatar
szriccs
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.07.31. 16:42
Tartózkodási hely: Gara-Baja-Szeged

Hozzászólás Szerző: szriccs »

Én teljes mértékben Nintendo párti vagyok... ::jthrill:: (ennek ellenére van egy PS2 is... :cool: )

Szóval... Szerintem Nintendónak mindig sokkal jobb és eredetibb ötletei vannak, mint bármely másik cégnek és ez a játékaikon is meglátszik. Van GBA-m, DS-m és GC-om is. (De jó nekem. :wwhip: )

Hová is akartam kijukadni? Ja igen... Ami az emberkre jellemző negatív tulajdonság, hogy félnek az újításoktól az ilyenkor figyelhető meg legjobban. Rengeteg játékos "kapaszkodik" a hagyományos kontrollerjébe és hajítja félre az újat, anélkül, hogy ki se próbálná, mondván, hogy ez úgyis ****. Pedig sokkal jobbakat mulathatna vele...

A Wii név pedig szerintem igenis találó... Akik szeretik a Nintendót, azokat ez a név összekovácsolja, akik pedig utálják, azok legalább egy jót röhögnek rajta... :LOL:

Természetesen a Wii úgy sem fogja megelőzni a PS3-t vagy az XBOX 360-t az eladási listákon, de hogy tuti ellopnak tűlük egy két jó ötletet az fix... :wink:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Már van hivatalos megjelenési időpont ( nem Európa ): November 19. Hozzánk várhatóan csak jövőre érkezik.
További infok:
http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=24337
Avatar
shearer
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2006.05.31. 11:39
Tartózkodási hely: Arcadia parancsnoki hídja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shearer »

December 8-án lesz várhatóan Magyarországon Wii és kb 70-75Kért. Én személy szerint egyből veszek is egyet (ha akkor éppen lesz annyi zsetonom, persze). Eleve én is Nintendo fanatikus vagyok, volt/van SNES-em, Super GB-m és GC-m is (N64 kimaradt anyagi okok miatt).

A Wii alapkoncepció baromira bejön és mivel eleve olcsóbb és fantáziadúsabb mint a két rivális ezért egy pillanatig sem volt kérdéses, hogy továbbra is kitartsak. A nyitókinálat über alles lesz és ha lehet hinni a hireknek akkor baromi erős szoftvertámogatás lesz, már most felirtam legalább 10 "must have" cimet... :)
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Sajnos nekem ebben a 250 dolláros árazásban akkoris csalódnom kellett :(

Olcsóbbra számítottam, azért az a 75 ezer forint nem olcsó... mit is kapunk 75-ért? egy Wii-t, Wiimote-al és Nunchuck-al, plusz egy WiiSportsot.... játékot ami megint 15e Ft, még nem is vettünk hozzá, plusz ha tömegörömködni akarunk akkor a Wiimote és a Nunchuck megintcsak külön... bleh, csalódtam most a Nintendoban...

De egynap tutira beszerzek egy Wii-t... Márcsak a Bleach Wii és a Naruto Wii miatt is :)
Kép
Avatar
blint
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.10.21. 13:14

Hozzászólás Szerző: blint »

Wii-ről nekem annyi a véleményem, hogy szerintem a videók alapján, és ha teljesítik az igérteket (márpedig teljesítik mert ha nem.... :D) ,akkor végre ez a kis konzol felfrissíti a játékipart, mindig azon volt a hangsúly, hogy grafika, fizika wááá meg húúú, és ebbe egyesek lassan beleunnak és hová tünt a régi időkből a játékok eredetisége az öteltesség. A Wii ezt teljesíteni szolgaálni tudja és könnyed szórakozást nyújt. Nagyon nagyon sok eredeti új mondom új nem mit tudom én minek a 987-ik része, hanem új játékok fognak kijönni. (és a legszebb az egészbe, hogy Kojima-san is kacsingat a Wii felé), Habár a PS3-ba meg az a szép hogy jön rá Final Fantasy meg még pár Anime game, a PC-be meg az, hogy lehet rajta anime-t nézni meg tölteni meg forumozni :D Na már csak a lottot kell megnyerni!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ha már Nintendo, akkor mindenképp kapcsolódik hozzá a kultikus figurája, Mario. Lehet, hogy sokan már látták, de úgy érzem, akkor is érdemes belinkelni:
http://youtube.com/watch?v=ICoDFooBXpU
Vigyázat! Nagyon durva!!! :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nos... 2 nap múlva ott a Wii Launch (azért nem itt a launch mert amerikában launchol :-P hozzánk csak december 8án érkezik)

Megosztanám veletek néhány gondolatomat a Wii-vel kapcsolatban:

Nagyon el vagyok keresedve, látva a magyar árakat. Reménykedtem benne h tartható lesz a 200 Dolláros címke, de ez nemjött össze. nálunk a boltokban (legalábbis 576-éknál) 70.000 Ft-ot kell érte kipengetni. Legalább ezért a pénzért már kapunk egy Wii Sports-ot, ami nem a legjobb játék, de legalább nem játék nélkül kapjuk a gépet. EGy átlagos mezei játék (kapaszkodó) 14.990 Ft-ot fog kóstálni... nah itt ment el nagyon a kedvem az egésztől. És még nincs egy másik WiiMote plus Nunchuck. Remélem ettől függetleül sikerül beszerezi egyet.

Egy játékot látnék mellette szívesen csak nemtudom hogy melyiket... Fun Multi Raving Rabbids, vagy nagy singleplayer Zelda..... egyelőre nálam a Zelda nyerő. Pedig nem vagyok oda a Zelda játékokért de ez meggyőző.

És a Red Steel... igen... az is kéne... Csak ne lenne ennyire drága :( Nemtudja valaki mennyiért is vágnak hozzánk a Media Marktban egy Xbox 360-at? :weh:
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Mayer az Xbox 100 körül van jelenleg...pontosabban...

" Az XBOX 360 Core csomag ára 99990Ft, az XBOX 360 Premium csomag ára 129990Ft. A Core és a Premium csomag közötti lényeges különbség a komponens kábel és a 20Gb-os háttértároló. Mindkét csomagra egyaránt 1 év teljeskörű garancia érvényes. " - Media Markt-os információ
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Köszönöm szépen ^^

Noshát akkor... jobban belegondolva Veszek Wii-t egy játékkal és egy plusz Wiimote+Nunchuck kombóval és ugyanott vagyok mint egy Core Xbox játék nélkül egy Joyyal... végülis, annyira nemrossz de ez akkoris 100e Ft :weh: asszem össze kell szednem a távoli rokonokat is h mit kérek karácsonyra ehehh...
Kép
Avatar
Brooklyn
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.11.18. 17:32
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Brooklyn »

Hmm..

Nintendo Wii..Háát , nem is tudom ,hogy mit mondjak erről az új Konzol ról..Nem'tom eldönteni ,hogy meg éri e. :?
Ugyanis most foglya nemsokára piacradobni a Nintendo a Pokemon Pearl/Diamond-c. játékot , kijön a Ps3 és ugye ittvan ez..
Asszem idén el leszünk halmozva jobbnál jobb cumókkal!xD
De az igazat megvallva, nálam egyenlőre a Wii a nyerő ugyanis
a legújabb Zelda Game ..háát az vmi elképeztően jól néz ki!
Szal nekem mint hű Zelda Gamernek úgy nézem muszály lesz beszereznem egy Wii-t! De megmondom őszintén,hogy bennem van
az a para, hogy a Wii -nek is az lesz a sorsa , mint a Gamecube-nak..
Szal totál csőd >_<. Alig jöttek ki rá normális játékok!Én személy szerint
sz**rá untam magamat vele!:S
Nem akarom,hogy a Wii-nél is ez legyen!
Na mind1, ezt a dolgot, hogy megvegyem e még erősen fontolóra veszem!

Más: egy Zelda Twilight Princess video.. Sztem naon odavág..
: http://www.youtube.com/watch?v=EbQ5CkkQCX0
Kép
Avatar
shearer
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2006.05.31. 11:39
Tartózkodási hely: Arcadia parancsnoki hídja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shearer »

Alig voltak normális játékok GCre? Hmmm.... simán volt rá 20-25 "must have" cim, ami pl nekem bőven elég egy konzolra. Inkább az volt a gáz a GCvel, hogy ezen a 20-25 cimen kivül semmi normális sem volt :lol:
Amúgy meg a Wii-nek baromi erős a third party támogatása, szóval reális esély van egy normális szoftvertámogatottságra. Más kérdés, hogy ennél is a belső Nintendós fejlesztések lesznek a sláger cimek...

A Twillight Princess meg über alles, most megmondom, hogy minden idők legjobb játéka, úgy hogy még ki sem próbáltam :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

shearer írta:A Twillight Princess meg über alles, most megmondom, hogy minden idők legjobb játéka, úgy hogy még ki sem próbáltam :D
:D
A szakma kb osztja a véleményed (ők ki is próbálták már), annyi, hogy "csak" minden idők második legjobb játéka. Rögtön a Zelda: Ocarina of Time után. :D Lehet, hogy azért tudnak valamit Nintendo-ék?!
(info from gamerankings)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hát... én azt a megfogalmazást olvastam h mindenidők Második legjobb Launch játéka... Super Mario 64 után... osztom a véleményüket :)

És azt mondják OoT-ot is übereli :)
Amúgy meg a Wii-nek baromi erős a third party támogatása
AZért ez annyira nem teljesen igaz, mert bőven elmarad a SOny és Microsoft féle háttértől, de tény h Ubisoft mint egy nagy erős húzónév elég keményen ott áll Nintendo mögött.

GC-re meg csak annyit mondok: Resident Evil.......
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Egyszerűen ez az amit nem hiszek el! Tudtam már egy ideje, hogy Wii láz van amerikában, még a South Parkban is duplaepizódot kapott, de láttam PS3 előzeteseket meg XBox 360 promóciókat és valahogy nem nagyon kötött le a dolog. A Wii fölött meg mindig átsiklott a tekintetem, mert az SNES (ennek köszönhetem fiatalkori lélektani torzulásaimat) óta nem nagyon szerettem a Nintendo konzoljait... 1-2 napja youtubeon láttam egy ilyen *funny* Wii-s videót, hogy egy japán srác hülyén ugrál a kezében egy tévétávirányítónak látszó izével. Gondoltam utánnanézek mi a fene és nemsok időnek kellett eltelnie ahhoz, hogy a cucc fanatikus hódolója legyek...
Ebben a konzolban annyi lehetőség van, hogy... erre még nem találok szavakat. Van rá mit fejleszteni :D
Kb ennyit róla. :D

A Zelda első látásra SZÉP. A grafikai megvalósítás "nyomokban" emlékeztet az "új" Prince of Persiákra (ami nem baj végülis ezek miatt ruháztam be gamepadra :D). Második látásra viszont lélegzetelállító, pedig a szép gfx csak a hab a tortán, mert ugye arról a furcsa Wiimote-ról meg Nunchuck-ról szól az egész... Most higgyek a reklámoknak és tényleg ennyire überfasza az egész irányítás? Nagyon kiváncsi vagyok hogy működik ez gyakorlatban :D. (Értsd: megvetetem valami újgazdag haverral és nála lakom egy hétig :D)
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Magyar Hands-On:

http://index.hu/tech/hardver/kzwii061122/

(a videón látható az egyik szaktársam :dirr:)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Péntek óta immáron nálunk is kapni a Nintendo "NeXtGen" konzolját. Van már esetleg olyan fanatikus, aki még aznap megrohamozta valamelyik üzletet és tud személyes beszámolót írni róla?
(Egyik helyen 70e-ért láttam, ami azért azért egy picit húzós. Én legalábbis legalább egy tízessel kevesebbre számítottam.)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Nekem még sajna nincs Wii-m, de már volt rá alkalmam egy párszor játszani vele, és tényleg fantasztikus konzol. Ezt nemcsak azért mondom, mert Nintendo fanboy vagyok, hanem mert rengeteg sok újdonságot tartalmaz, ami konzolvilág még nem látott.
Válasz küldése