Hellsing

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Te mennyire szereted a Hellsing mangáját???

Az animéje jobb...
2
11%
Egész jó...
4
21%
Nagyon tetszik :)
3
16%
IMÁDOOOOOM!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D
10
53%
 
Szavazatok száma: 19

Avatar
Seras Victoria
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.06.17. 10:30

Hellsing

Hozzászólás Szerző: Seras Victoria »

Nah szal...te mennyire szereted a Hellsinget???(Én imádom :osgrin: )...És ha te is (vagy ha csak simán szereted...) akkor miért??? És ki a kedvenced??? (Nekem Seras Victoria és Alucard)a lényeg...:ÍÍÍÍÍÍRJ!!!!!!!!!!!!!!! :D :) :lol:


:withstupid:


(direkt nem irtam olyat a szavazásba hogy: utálom vagy tök sz*r...meg ilyesmiket)
Hellsing 4ever!!!!!!!!!!!!!!!
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

A mangából csak pár rész olvastam és hát olyan,fura volt.Talán a karakterek rajzolása miatt.Itélkezni nem akarok felette mert ahoz végig kéne olvasnom.
Avatar
shearer
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2006.05.31. 11:39
Tartózkodási hely: Arcadia parancsnoki hídja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shearer »

A sima Hellsing manga kicsit sem tetszett, az anime TV sorozat frankóbb szerintem. Ha már mindenképp Hellsing manga akkor egyedül a Dawn :cool:
Avatar
Pandemonius
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.12.28. 00:06
Tartózkodási hely: Miskolc

Hozzászólás Szerző: Pandemonius »

Hellsing manga mindenek fölött. Ez az egyetlen sorozat , amit eredetiben megvettem/megveszek , és a belőle készült OVA is király. Anderson Atya, és a Hellsingesek a legjobbak benne, egytől egyig kedvencek.
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Pandemonius cimborával hasonló cipőben járok, jelenleg az egyetlen mangasorozat, amit össze akarok vakarni eredetiben is. Az nyilvánvaló, hogy Kouta Hiranoval valami nincs rendben, de a hülye kommentárjain és átvezető/lezáró képsorain, belső borítót ábrázoló agyrémein visítva szoktam röhögni XD
Nekem a manga elborult története a rakás nemnoooormális figurájával eleve sokkal jobban bejön, mint a régi sorozatban a balettcipős Incognito ténykedései. Persze nem mondom, hogy azt nem szeretem, de mégis jobb manga formában az egész. A rajzstílus, meg minden mellette szól, de ezt persze csak a saját ízlésem mondatja velem. :)
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

siklara írta:balettcipős Incognito
Ez fájt XD

A mangát csak kb az 5. kötetig olvastam, addig nem volt rossz, szórakoztató volt, de ennek már több éve. Ma már lehet, hogy fele ennyire sem jönne be. A rajzolása...hát elég hullámzó a minősége. Az első kötet megvan valahol, az szép és stílusos. Viszont amikor még nézegettem, hogy melyik kötetet vegyem még meg mellé, akkor az 5. vagy 6. kötetet találtam meg és amikor belelapoztam...Hát nem tetszett. Egy cseppet sem :neutral:

Ha anime, akkor pedig az OVA-k sokkal jobban tetszenek, talán értelmesebb történet fog kisülni belőlük és a rajzolása is jobban bejön, mint a tv sorozaté.
Avatar
Pandemonius
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.12.28. 00:06
Tartózkodási hely: Miskolc

Hozzászólás Szerző: Pandemonius »

Én pont úgy vettem észre, hogy a vége fele lesz egyre kifinomultabb a rajzolás... főleg Integra és a többi főszereplő arcvonásai változnak megy egy leheletnyit (de leginkább az első kötet első fejezetei hajaznak Hirano régebbi munkáira... nem mintha rosszak lennének :wink: ), de lehet hogy csak én látom így. A történet felől pedig ne aggódj, mindenhol űbereli a TV sorozatot, főleg a későbbi részekben!
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

jómagam is előbb a tv-el találkoztam, majd kiváncsi lettem a mangára is mert hallottam egy két érdekes dolgot mit nem leltem sehol az anime-ben,
magával ragadott, mind a story karakterek, kivitelezés, oda megy a pont, majd aztán itt az ova, kiváncsi leszek hogyan fog kinézni mozgóképekkel.
de a manga akkor is az egyik favoritom marad
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Pár percig nem voltam magamnál, az FMA DVD kicsit betett, onnantól kezdve nem túlzottan számítottam nekem kedvező sorozatra, erre bamm >D
No, a borító Hellsing felirata sehogyse szimpatikus. HellsinG, mint a csóré tv sorozatnál. Csaba azt mondta élőben, rendes nyomdai színekkel jobban néz ki. De a felirat akkor sem stimmel, miért nem lehetett volna a japán kiadást követni? Miért pont német×tv sorozat? ._.

Hnh, kíváncsi vagyok Anderson és Pip 'szlengjének' magyarba áttevésére, nomeg Schröd meow-jai. Lesz ott egy 'nyau' vagy mi a frász? :'DD

De akkor is örülök, gwaah, áj láv Mangafan :33
Avatar
Mitsu
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2008.03.30. 15:34
Tartózkodási hely: egy basszusgitár(os) mellett

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Mitsu »

Kedvenc manga... Bár én angolul kezdtem el olvasni, most nagyon örülök magyarul is nekiálltak kiadni.
Nagyon szeretem, csak leírni nem tudom, hogy miért. Ez egyszerűen nagyon jó manga. :D Kedvencem aki már meghallt a második kötetben (kicsi sültburgonyává égett ahogy ő fogalmazott) Jan Valentine volt. Így most kedvenc nélkül követem az eseményeket. Azt bírom benne, hogy még egyszer sem vettem észre, hogy a cselekményt húzták volna... (jó Major meg Maxwell nagy monológjai eléggé idegesítőek voltak néha).
Gazerock is not dead!
KExy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009.07.26. 19:00
Nem:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: KExy »

Sziasztok,
én nekem mindkettő bejön, ha nagyon muszály akkor inkább a manga. Bár azt sajnos csak egy darabig találom meg bármilyen forrásban keresem :twisted:
Valakinek van ötlete rá honnan lehetne Angolul? /Bocs, engem a magyar kiadása kiborított.. ::argh:: /
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Elvileg kijött már a Hellsing 8. kötet magyarul és az idén be akarják fejezni az egészet, azaz mind a 10 kötet ki lesz adva.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: anubys »

Gondolom, akkor a 9. az ôszi conra lesz idôzítve, az utolsó meg karácsonyra.
Amúgy ennyire sikeres lenne a hazai közönség körében?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: scineram »

Nice. Bírnám, ha a Kenshint adnák ki ilyen ütemben. Így lehet, hogy ezt is beszerzem én végén.
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Én meg azt mondom bárcsak a Berserk jönne ilyen gyorsan.
Válasz küldése