Akuma na Eros-Virgin Crisis

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Olvastad?

Igen
9
56%
Nem
6
38%
Tervbe vettem.
1
6%
 
Szavazatok száma: 16

Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Szal, ha egy Shinjou Mayu-t olvastam, akkor az összeset olvastam? :? Ez lehangoló! :cry:
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

azért ez nem ennyire éles, de az tény, hogy vannak ismétlődő karakterek és szituációk- mangazinon nézz utána és rájössz (pl a sexy guardian-ban nem ilyen a főszereplő pasi...) meg van amikor csak simán kúlos és anniyra nem dög... szal vannak változatok, de gyakori a Kai típusú karakter (még külsőre is XD)
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Eddig 4 mangáján vagyok túl, mindben van egy Kai! Mármint külsőre Kai! A tekintet, haj, testalkat...fura! A lányok nem ismétlődnem, csak Kai! Lehet, hogy ő a kedvence! Végülis ezt a karaktert nagyon jól összehozta! Nekem is tetszik, de változtathatna rajta! Nem kellene a főszereplőinek ennyire sablonosnak lenni!
Szal kis tulzással 4 Akuma na Erost olvastam! :neutral:
Kép
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Hm, nem is tudom. Nekem tetszik Shinju, bár tény, hogy nagyon sok az ismétlődő motívum. Nagyon árnyaltan, de mindenütt megtalálhatóak... Kai egy nagyon "átlagos" kinézetű pasi. Tök egyszerű haj, tök tök.... ^^" szóval a teste, a jelleme, a gonosz vagyok, de azért kívánom a szexet típus, na... :) A mostani művét nem olvastam, túl bizarr... és egyébként is olvastam már Kakain Phrase-t (bele kezdtem, túlzás, hogy olvastam XD, elnapoltam ezt a mangát ^^"), amiben szintén "dalolok és szerelembe esek" motívum van. Egy a lényeg, én inkább az aranyos ONE-Shot-jait szeretem. Jó volt az Akuma is, de azér jobban szeretem a rövidebb műveket tőle ^^"
Avatar
Shina-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.08.12. 09:44
Nem:
Tartózkodási hely: Soul Society

Re: Akuma na Eros-Virgin Crisis

Hozzászólás Szerző: Shina-chan »

Jó kis manga:) Kainál szexisebb bishivel eddig nem találkoztam manga-pályafutásom alatt(xD), bár Shinjou Mayu szinte összes mangájában ilyen pasi van, szóval... Az Akuma na Eros is ugyanazt az irányelvet "vallotta", mint a mangaka legtöbb műve: Van a kegyetlen bishi, aki sanyargatja a csajt (mindig különböző módon), a csaj pedig menthetetlenül beleszeret, de a pasi olyan arrogáns, hogy csak a végén vallja be, hogy ő is.
Ennyi:) Meg egy bambi:)
Kép
"A csodálat az az érzelem, ami a legtávolabb áll a józan észtől."
"Meg akartuk hívni a műsorba mint vendéget, de visszautasította mondván ez az egész egy nagy lószar."
Válasz küldése