Vampire Knight

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

Semmi baj!
:shock: Mostanság én is az vagyok. Például attól félek, hogy a levelezésemet lenyomozzák, azért nagyon semmit nem merek írni. Gyerekes gondolatok, nem? De ez az állandó félelmem. Meghogy ellopják a regényötleteim... meg ilyesmik.

Egyébként Aiko, aki szintén ideír egy remek fanfictiont ír ebből. Olvasd el, ha tudod, olyan szépen fogalmaz, és a költői eszközei is hatásosak.
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Ellie17 írta:Semmi baj!
Egyébként Aiko, aki szintén ideír egy remek fanfictiont ír ebből. Olvasd el, ha tudod, olyan szépen fogalmaz, és a költői eszközei is hatásosak.
Ellie-chan!! Imádlak XDDD Komolyan, zavarba hozol. Annyira nem jó, mert hibák vannak benne (amit nem szeretek, hüpp). Érdekes gondolatok keregetőznek az elmémben, ezeket a gépi papíromra le is vetem, ha van erőm. Szárnyali Zero-kunnal megtiszteltetés, de kérdés, hogy egyáltalán ha meghalna, vajon érezne-e megkönnyebbülést, vagy hasonlóan egy verben olvasottakhoz, ő is a tejúton kóborogna üszkös talpával, sohasem megnyugodva?

Zero hideg, mint a jég, de azt mondják, hogy az ilyen embereknek van a legnagyobb szívük. Yuuki, melegítsd fel Zero-kun szívét, dédelgesd, ne törd össze! Eleget szenvedett, ahogy te is....
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

ha ilyen szépeket írsz Zeroról, komolyan belé fogok szeretni. ::daisuki:: XD
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Aiko írta:
Ellie17 írta:Semmi baj!
Egyébként Aiko, aki szintén ideír egy remek fanfictiont ír ebből. Olvasd el, ha tudod, olyan szépen fogalmaz, és a költői eszközei is hatásosak.
Ellie-chan!! Imádlak XDDD Komolyan, zavarba hozol. Annyira nem jó, mert hibák vannak benne (amit nem szeretek, hüpp). Érdekes gondolatok keregetőznek az elmémben, ezeket a gépi papíromra le is vetem, ha van erőm. Szárnyali Zero-kunnal megtiszteltetés, de kérdés, hogy egyáltalán ha meghalna, vajon érezne-e megkönnyebbülést, vagy hasonlóan egy verben olvasottakhoz, ő is a tejúton kóborogna üszkös talpával, sohasem megnyugodva?

Zero hideg, mint a jég, de azt mondják, hogy az ilyen embereknek van a legnagyobb szívük. Yuuki, melegítsd fel Zero-kun szívét, dédelgesd, ne törd össze! Eleget szenvedett, ahogy te is....
Csak ne szerénykedj! Én is olvastam és tényleg jók! Nekem nagyon tetszett! Ugyhogy csak semmi "tele van hibával"!
::vic:: ::uhoh::
Kép
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Köszönöm szépen :) Nagyon hálás vagyok minden kommentnek, és már egy ideje írom az új részt, de néha hagyom, hogy inlább az anime világa szippantson magába. Valamikor nem jön az ihlet ^^
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Van új fejezet a manga.hu-n! ::^_^::
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Rii írta:Van új fejezet a manga.hu-n! ::^_^::
Igen, igen! :D Én már el is olvatam! Kár, h csak egy fejezet! :(
Kép
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Zero és Ichiru olyan édik voltak együtt kiskorukban. ::daisuki::
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Igen, azok, csak nem értem Ichiru miért fordult ellenük! Az, h nem volt olyan jó vámpírvadász, sovány indok! Szerintem!
Kép
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

Azt hiszem azért, mert hallotta, hogy haszontalannak tartják, Zero-t meg nem.
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
kisszako
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.08.23. 08:39

Hozzászólás Szerző: kisszako »

hello hello hello!!!!!

na előszöris IMÁDOM a VK -nt!!!!!!!!!

és persze Zero&Yukkiii as kedvenc(L)(L)

héééyy.. vki olvasta már a 32 es fejezetet? eltudnádtok mondani hogy mi a lényege mert nem tudok angolul sajnos:(
csak németül:S

igazatok van,Zero hideg..én ezt szeretem benne, de azért mondjuk látszik hogy bántja ha Kaname közel akar kerülni Yukkihoz (pl mikor volt az a bál és Kaname táncra hívta Yukkit.. akkor Zero látta s lehajtotta a fejét :((((( )
olyan szomorú volt...
én azt remélem hogy Yuki és Zero összejönnek, de Kaname is találjon vkit :D szóval Kaname is megtalálja a boldogságot....

Szerintem különben már a vége felé halad a stori,nem?

és azon gondolkoztam most, vagyis már egy ideje, hogy az első részeknél van a YUKKI nyakán egy jel....
vajon az mi lehet???
Avatar
Ayaka
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2007.10.17. 19:04
Tartózkodási hely: Csömör/Hódmezővásárhely

Hozzászólás Szerző: Ayaka »

Hali!
Most kapcsoldtam be. Te jó ég mennyit tudtok írni ::jcrazy:: az a kisebbik baj, de hogy nekem mennyit kellet olvasni... de nem baj amugy. :D

Huh mivel is kezdjem... Szerintem über jó ez a manga, csak kár, hogy még nem lehet tutdni a végét. De gondolom ezzel mindenki így van XD

Igazából nem vagyok Se Kaname & Yuuki se Zero & Yuuki párti. Szerintem az a fiú legyen majd vele, aki Yuuki-t igazán boldoggá tudja tenni.

Néha elgondolkodok, amugy, hogy Kaname, most + vagy -. Vannak eléggé gyanus lépései, de ugyan akkor olyan leírhatatlan jóság is, van benne.

Ja és az elöttem szolónak. Ha jól emlékszem akkor az a tatoo azért van Zaro nyakán, hogy lassitja a E osztályú vámpirrá való alakulását, és hogy Yuuki, majd kordában tudja tartani ::japhaha::
kisszako
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.08.23. 08:39

zero

Hozzászólás Szerző: kisszako »

neeeemm!!!

Én Yukki nyakára gondolok...

pontosan az 1 kötet 2dik fejezet.... és az erri szerinti manga oldalon a 52. lapon....
legalsó kocka...
tuti jelent vmit...

sexy - Zero

erő, erős-- Zero (gondoljunk arra hogy állandoan Kaname-re fogja a pisztolyt:D

intelligens - Zero

Romantikus ( a maga mondján........)-- Zero

hidegvér -- Zero

érzékeny - Zero (nekem majd megszakadt a szívem az első kötetnél, föleg mikor megy be Yukki fürdeni és ott ül Zero, nem szol semmit... vizes hajjal meg mindne.. wáááááááááá... )

TÖKÉLETES---- ZERO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Ayaka
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2007.10.17. 19:04
Tartózkodási hely: Csömör/Hódmezővásárhely

Hozzászólás Szerző: Ayaka »

Uuups kicsit benéztem. Na se baj. ::japsmil::
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Most olybá tűnik, hogy a mérleg nyelve Kaname oldalára billen, mivel Yuukit maga oldalára akarja állítani, amit Zero is figyelemmel kísér, és mit ne mondjak, nem tetszik neki.

Kisszako, te írtad, hogy nem tudod, hogy mi történt az előző fejezetekben, ha kicsit visszalapozol, akkor leírtam, és ízelítőt is adtam ^^.

Kaname vagy Zero? Nálam ez az elején volt kérdés. Kanaménak tenyérbe mászó stílusa van, de valahogy mégis érdekes, ahogy rideg volta mellett mennyire szereti barátait, és Yuukit. Aidou és Kaname között érdekes kapcsolat van. Aidou eleinte nem akart Kaname barátja lenni, de végülis az lett, ekkor Kaname valami egészen érdekeset mond:

Aidou először elmondja neki, hogy szerinte kedvesek voltak a szülei, és megkérdezi, hogy zavarja - e valami más is, amikor Kaname azt mondja, miért érdekli?

If you did know something, I thought might have to kill you. Just kiddig, That was very bad joke.

Aidou pedig hevesen csak annyit mond, hogy szereti Kanamét, és a barátjának tartja, amikor kicsiként nem kedvelte épp emiatt a tekintélyt, félelmet keltő tulajdonságai miatt. De ahogy Yuuki is, így Zero is valahogy a vonzása alá került. Kaname titokzatos, és talán épp emiatt szeretek vele eljátszadozni, hogy mi lett volna ha... ezt csinálta volna, vagy mi lenne ha, ezt csinálná.

Amit mondtatok Zerora mind igaz, de hiányzik belőle a türelem, ami Kanaménal valahogy természetesen jelen van tulajdonságaiban. Tény, hogy Zeronak sok mindent nyelnie kell, de Kaname sem tudja elviselni a szerelmi háromszöget, így Kaname most revánsot vehet. Zerot emberi méltóságától akarja megfosztani, és Yuukitól akarja elválasztani. Ha nem is a tekintélyét vesztette el Yuukival szemben, bizalma megrendült egy csöppet, de Zeronak mesél, kéri, hogy maradjon, ha kell. És habár ő van legközelebb, és "testvére" látszik, hogy szereti. Csak Kaname a csúcsok csúcsa, hiszen ő bírta rá a szavak erejének használatára, és Kaname akkor mosolygott először, így az első emlékek ő hozzá fűződnek. Olyan, mint a kis kacska, aki meglát elsőként a kacsamamát, és csodálatában másra sem veti szemét, csak őt követi.

^^ Most, hogy a netem annyira jó, így, ilyen sokat írtam :) Ha van kérdés, szóljatok :) :)
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Re: zero

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

kisszako írta: TÖKÉLETES---- ZERO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Öhm...izé...ez azért túlzás, de megértem a rajongásod! ^^

Kaname és a tenyérbe mászó stílus? :weh: Szerintem olyan cukker és...újra kell olvasnom! Nekem ezek kimaradtak! :neutral:

Ellie17: akkor menjen el, ha ez bántja, de ezért értelmetlen a bosszú! Attól még nem fogják értékesnek tartani! Sőt most, h a nő szolgálatába állt, szerintem Zero méginkább megveti!
Kép
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

de mit érdekli őt? A lényeg hogy a sérelmét megtorolta. Gyermek, nem tudja még mit csinált.
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

nézzétek, Zero mosolyog:
http://unmondemagique.free.fr/couleur/c ... lala06.jpg ::daisuki:: ugye ezt lehet nála mosolynak nevezni?
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
kisszako
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.08.23. 08:39

.

Hozzászólás Szerző: kisszako »

huhhhh!!!!

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!--- aki nem akarja tudni a dolgokat komolyan NE olvassa el!!!!


most néztem meg a 34es, CHAPTERT:...
hát teljesen ledöbbentem...
de most Yukkinek mi ez a rémálom? csupa vér vér..
meg amit Zéroval majdnem csinált.. huhhhh...ebben a részben kissé megörült Yukki...
az Utolso lapról.. (aki elolvasta érti) meg annyit, hogy az tett be:D
Kaname most a szemembe egy óirásit nőt.. mert segít neki...
és igazából nem is tudtam volna máshogy elképzelni minthogy Yukki is...
mert hát mindkét srác vámpir.. és ha valamelyikkel is összejön, muszáj Yukinak is..
lécci irjátok meg hogy a 34., fejezetről a véleménytekeeet!!!
kiváncsi vagyok ki mit gondol...

nem tudjátok, hogy mikor jelenik meg a 35?
nem lehet ezt valahol megnézni?


különben Rii nagyon édes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
igen ez mosoly, szelid aranyos mosoly :P

-----

wáááh most olvastam,hogy lesz a mangából anime!!!!! :D
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

holholhoool olvastad? :shock: :gurul:
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Azt hiszem, hogy nagyszerű hírekkel számolhatok be ^^.

Megjelent a 35 fejezet, de még csak RAW változata, amelyet most éppen töltögetek. (Remélhetőleg megéri, mert mostanában elég sok furcsaság történik Yuuki és Kaname körül, ami birizgálja a kíváncsi csőrömet XD).

*Dobpergés* 2008-ra várható a Vampire Knight anime adaptációja - számolt be a Lala a fantasztikus hírről. Természetesen a hír még ropogós, de bizton állíthatom, hogy a Drama CD-ken hallható hangok lesznek továbbra is a seiyuuk. ^^" Azt még nem osztotta meg a Lala, hogy melyik studió fogja elkészíteni az anime változatot. Sokan szeretnék - ahogy a kommenteket olvastam -, hogy a Madhouse készítse el, akiknek keze alatt például az animében is impozáns és szép darab, a Death Note született meg. Természetesen ezek csak rajongói ábrándok, de ki tudja?

[ERŐTELJESEN SPOILEREZETT TARTALOM!]
Azt hiszem, hogy talán az egyik legmeghökkentőbb fejezethez érkezett el a manga, és úgy hiszem, hogy nincs messze már a végkifejlet. A 34 rész ott maradt abba, hogy Kaname felébreszteni kívánta a Yuukiban élő vámpírt. Flashbackekben látható továbbá, hogy Yuuki és Kaname testvérek. És ha mindez igaz, akkor az egyik legromlottabb szerelmi kapcsolat szövődött köztük. Zero természetesen meg akarja ölni Kanamét, nem hagyja annyiban, hogy Yuukiból vámpír legyen. Elkésett. Valószínűleg Shiki édesapja ölte meg Kaname szüleit is...
kisszako
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.08.23. 08:39

Hozzászólás Szerző: kisszako »

SPOILER írta:NEM! nem azok!!!!!
a 35 fejezt végén azt mondja Kaname :

If i was born as your real brother, I would have been happy.

vagyis...

ha az igazi testvéred lennék, nagyon boldog lennék

-----

Rido , Yukki apukájának a bátyja volt ugye.
Yukit a szüli eltitkolták, védték...
de Rido valahogy rájött erre. és elment hozzájuk!
(azért,hogy Yukkit a későbbiekbe a hercegnője legyen, vagyis a szeretője)
és megölte Yukki szüleit.
de előtte, az anyja kitörölte Yukki emlékeit, és azt mondta Kanamenek, hogy VIGYÁZZON Yukkira.
most kétséges, hogy ki Kaname.. mert elhangzott valamelyik részbe az. hogy Kaname nem az igazi KURAN örökös... mert Yukki az...
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Bocsi, de japán kanjival olvastam ^^" (Nem mintha tudnék, de következtetni mindenki tud XD). Szóval most már elolvastam az angol fejezeteket. Remélem, hogy lesz Rido-sama és Kaname-sama között egy nagy fight. ^^"
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Aiko írta:de bizton állíthatom, hogy a Drama CD-ken hallható hangok lesznek továbbra is a seiyuuk. ^^"
jááájdejó. Imádom Zero hangját ::daisuki:: Már csak azért is mert Tamakinak is ő a hangja az ouranból.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Legalábbis ezt írták egy angol honlapon, remélem, hogy minden úgy alakul, ahogy azt ígérik. És igen Mamo-chan hangja mesés, főleg, hogy Zero mufurc karakteréhez rendkívül illik. ^^
Válasz küldése