Milyen mangát olvasol mostanában?

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Nálunk nem :cry:
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Akkor érdemes megrendelni netről, vagy szólni az eladónak. Nálunk ha nincs valami az Alexandrában, de megjelent már, akkor ilyenkor kérésre szállítanak a boltba is. Mivel a központi raktárukban van, így nem fog gondot okozni nekik.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Sikerült megtalálni! Az eladó persze nem tudta mit kérek, miután megmutattam neki, hogy "ebből az ötödik kötetet"...azt mondja miez...Rúrón Kenszi..áhá lehet, hogy van. 1 darab volt a polcon leghátul a többi mögött. :S Sztem az újat kéne előre rakni nem a legrégebbit :D
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Igen, de jobban szeretik ha előbb a régiek fogynak el. Örülök, hogy sikerült megvenned.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Kösssz :thumb: Hát még én hogy örülök :D
Avatar
Hime
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009.02.21. 15:33
Nem:
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Hime »

Beauty Pop, Umi no Misaki, Girl Friends, Vampire Knight. Egyenlőre ennyi. :mosoly:
"Ahol az álomnak vége szakad ott kezdődik a valóság."
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Na, belenéztem a My balls-ba. Eddig még csak az első chapter-en vagyok túl, de nagyon elborultnak ígérkezik.
Folytatódik még a manga, vagy már véget ért?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Még fut, de jelenleg a kötelező 30 napból már csak kettő van hátra, szóval elvileg hamarosan vége. :) (Persze a pénz beszél, de azért remélem, hogy miután letelik az egy hónap már nem nyújtják tovább a sztorit, de ugye mangáknál sosem tudni.)
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Midnight Secretary
A cím már árulkodó, itt bizony főnök-titkárnő viszonyról van szó, de hogy nem legyen ilyen unalmas a dolog a főnökúr vámpír, méghozzá egy eszméletlenül dögös vámpír. XD A műfaj ecchi shoujo (vagy jelen esetben inkább josei), de a mangaka nem felejtkezett el a plotról és a karakterfejlődésről sem, úgyhogy nem csak az ecchi jelenetek miatt érdemes elolvasni.

Vámpírmániásoknak és titkárnő fétissel rendelkezőknek kötelező darab! :vigyor:
Kép
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Történelemfanként kiütött a Historie c. manga. Az építészettől kezdve a ruházaton át a használati tárgyakig minden korhű (már amennyire lehetséges =D). A történet nem szokványos, nincs semmi "flashy", egy fiú sorsát követi a gyerekkorától kezdve. Szeretem egy mangában, ha elhiteti velem, hogy valahol, valamikor megtörténhetett =)
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Pein1994
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.03.13. 12:01
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Heves város

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Pein1994 »

Ayla írta::dirr:

Bocs ha nemideillik, átlehet rakni.
Sister Tenshi , láttam ahogy leszóltad az embreket a másik topikban, teljesen igazad van.
Szerintem is ha mangát olvas az ember az nem könyv. De mégis csak olvas!
legalábbis reméljük hogy olvas nemcsak néz :dirr:
Ide lehet írni hogy milyen manga/manhwa/stb. kerül a kezetekbe ill. mit olvastok.

Én most Dramacon 2-t, Naruto-t olvasok.

Áthelyezés megtörtént, topic jó ötlet sztem.
Hát ebben 100%-ig igazad van :thumb: :LOL:
Én Naruto, Death Note, Nana és más érdekes mangát is olvasok csak most hírtelen nem jut eszembe a nevük ezer bocsi. :wwall:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Saint Young Men
Jézus és Buddha úgy döntenek, hogy kivesznek egy kis szabadságot. Budha eredetileg meditálni akart, de Jézus rávette, hogy inkább jöjjenek le az emberek közé és béreljenek ki közösen egy kis lakást Tokióban.
Nagyon pihent gegmanga, hülyére röhögöm magam rajta. XD Sajnos egyenlőre még csak 5 fejezet van lefordítva belőle, de ha később is tartja ezt a színvonalat, akkor azt hiszem érdemes lesz követni.
Kép
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Amiket befejeztem éppen:
Kodomo no jikan-sokkal jobb mint az anime,bár ez is lezáratlan.Sokkal jobbak benne a poénok,a kedvenceim Usa grimaszai voltak,ha nem értett egy adott dolgot.
Kissxsis-kőkemény ecchi.Van egy srác,akinek van két nem vérszerinti ikernővére,akik nagyon szeretik az öcsit,még "úgy" is kényeztetni akarják,de egyik lány sem kerül akcióba.Én rengeteget nevettem rajta,aki szereti az ecchit,az olvassa el.Nagy hátrány,hogy szerintem ez sincs befejezve.
Jelenleg lesz majd terítéken:
Angel Sanctuary-A rövid kis anime után hosszú csend,majd egy ötlettől vezérelve letöltöttem,és most a gépemen várja azt,hogy elolvassam.Bízom benne hogy jó lesz.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Cleetus írta:Kissxsis-kőkemény ecchi.Van egy srác,akinek van két nem vérszerinti ikernővére,akik nagyon szeretik az öcsit,még "úgy" is kényeztetni akarják,de egyik lány sem kerül akcióba.Én rengeteget nevettem rajta,aki szereti az ecchit,az olvassa el.Nagy hátrány,hogy szerintem ez sincs befejezve.
mert nincs is befejezve^^
ill nem tudom pontosan hol tart a sztori (ha jól emlékszem az ova-val jelent meg a harmadik kötet), de a fordítások messze vannak a naprakésztőlT_T
amúgy tényleg fenomenális a cucc, szegény Keita nagyon tud szívni, amikor a csajok akcióba lendülnek (főleg ha még meg is tervezikXD) :dirr: csak azt sajnálom nagyon, hogy az ova messze nem lett olyan jó, mint amilyen lehetett volna:S
Kép
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Belekezdtem (másodjára) Eat-Man-be... halálos ez az "ember". Egyszerűen imádnivaló, ahogy egykedvűen vándorolgat és megold bármit, ha jól megfizetik. Ja és megeszik/iszik bármit, ha az orra alá dugják, főleg ha az a bármi fémből vagy 100 %-os etilalkoholból van. :D

Ezen kívül még mindig Akumetsu-t... egyre brutálisabb a gyerek, és igen érdekes dolgok derültek ki róla, mint pl. hogy több is van belőle, ezért a bűnözők már azt hiszik, hogy halhatatlan. Közben ő meg csak egy hétköznapi suliba járó srác. (Valahogy elkapott ettől teljesen a Harcosok Klubja fíling, vajon miért? :wink: Ami egyébként nem baj, mert nagy kedvenc a film.^^)

Aztán még...
- Wolf Guy (ugyanaz a két ember készíti mint az Akumetsu-t, jó kis farkasemberes sztorinak ígérkezik)
- Ushio to Tora (kis aranyos, mókás és izgalmas, szellemes shonen... ráadásul még fordítom is^^)
- Naruto, Berserk, FMA... (a szokásos)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Trinity Blood the latest 5 chapters :D :D vanújvanújvanúj
és a kezembe került az Ouran Koukou Host Club 6. kötete. Kétszer olvastam mki még kölcsönbe volt, nagyon tetszett. Vér shoujomanga hangosanfelröhögős poénokkal :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Igen, az Ouran nagyon jó manga, én is épp most olvastam végig (már amennyi kint van belőle). Akinek tetszett az anime az mindeképpen nézzen bele, mert itt tovább folytatódnak az elmebetegségek. :D
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Goofy »

http://deltavision.hu/index.php?news=301 hál'Isten megjelent a Berserk Manga negyedik kötet, kérdés mikor köt ki a boltokban :D Nagyun várjuk.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Legutóbb a K no Souretsu (K temetési menete) című mangát olvastam.
Kissé szürreális és elvont, de sztem ennek ellenére a történet még követhető. Amiért különösen tetszett, hogy nagyon jól megcsinált krimivel volt dolgom, a végkifejlet ismeretében újraolvasva az egészet egy csomó elsőre jelentéktelennek tűnő apróság értelmet nyert.
Csupán két kötet az egész, úgyhogy elég hamar végig lehet olvasni, de érdemes utána még egyszer, hogy az összes apró részlet világossá váljon.
Kép
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Beelzebub
Ez a manga hihetetlenül szórakoztat xD Egy, khm, veszélyes csávónak, Oga-nak egy még veszélyesebb babára, Beelzebubra kell vigyáznia, aki a sátán gyereke. Kedvenceim azok a részek, amikor Oga beleállítja a plafonba az ellenfeleket xD;

My barbaric girlfriend
A másik agyatlan manga. Testcserés-kínosjelenetes-japániskolás-felröhögős shoujo. A mangaka, Morinaga Ai másik híres munkájából, az Ahiru no oujisama-ból is látszik, hogy a nő nem normális =)
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

K. Hitman Reborn!

Hatsune Mix- ez érdekes, nemgondoltam volna hogy létezik.

és

Naruto.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Az anime nekem csalódás volt, de annyira azért felkeltette az érdeklődésem, hogy elkezdjem olvasni a Ga-Rei Zero-t. Még nagyon az elején vagyok, de már most jobb, mint az anime.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:Az anime nekem csalódás volt, de annyira azért felkeltette az érdeklődésem, hogy elkezdjem olvasni a Ga-Rei Zero-t. Még nagyon az elején vagyok, de már most jobb, mint az anime.
A két verzió totál más. Én még nem kezdtem neki bővebben egyiknek sem, de az anime mintha a manga előzménye akarna lenni, vagy alternatív sztori.
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Kenshin 6. kicsit csalódás volt, Raijuta elég hamar porig lett alázva Kenshin által...ráadásul összezsugorodott egy elég gagyi gonosszá...a sztorinak meg kb a kötet felénél vége lett, aztán jött egy Sanosuka melléksztori extra fejezet, utána meg egy Sengokus külön extra manga (amit el se olvastam)...hát ennyi volt az egész kötet.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hát, az 5-ös és a 6-os kötet a leggyengébb mind közül, Raijuta eléggé szerencsétlenre sikeredett, de a kövi kötettől véget ér a bevezetés és onnantól elkezdődik a rendes sztori.
Sengokus extra mangát meg érdemes elolvasni mert jó (szvsz az egyik legjobb extra), ráadásul értelmezhető a Kenshin előzményeként is.
Kép
Válasz küldése