Kinek melyik manga tetszett?

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
mozartina
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2004.03.16. 11:33
Tartózkodási hely: Bp

manga

Hozzászólás Szerző: mozartina »

köszönöm.
igazán sajnálatraméltó, hogy Magyarországon nem adnak ki manga-újságokat, képregényeket, stb... (ha tudnák, hogy mennyire kapkodnák...)

sodd: igazából én csak a sailormoont meg a dragonballt láttam (ha erre gondolsz). nem hinném, hogy vhonnan is meg tudnám szerezni a manga változatokat...
sajnos (még!) nincs elég időm animék után kutatni, de imádom őket! minél több rajzfilmet szeretnék megismerni, megnézni és megszerezni.
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Dehogynem. DB mangát még magyarul is árultak néhány rész erejéig. Elektronikus formában meg nekem is megvan. (bár a Sailor Moon nem végig.)

Holdfény: háát, kár érte... :(
viszont valaki írt egy linket egy használt képregényeket áruló weblaphoz (asszem a manga beszerzés topicba), ott van néhány manga, és elvileg bővülni fog a kínálat, szóval ebből még lehet is valami...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

A Holdfénynél nem volt kereslet a mangákra. Mondom persze. Olaszra nem is lesz.
Amúgy meg most ugye minden pénzüket a Yu-Gi-OH! kártyák vásárlásába ölik. Ami csak azért hülye ötlet tőlük (eddig is kiderült, hogy a boltban kvára nem értenek a marketinghez), mert azt minden sarki játék boltban lehet kapni. Ők viszont elvannak dugva a város mélyén. Na most, kis gyerek, aki Yu-Gi-OH! kártyát akar, nem a Keleti rejtett zugaiba fog menni vásárolni, hanem egy játék boltba, vagy valamelyik nagy bevásárló központba egy játék boltba. -.-" :?
Kép
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

A régi jó olasz mangák... ::^_^::
Nekem is van 1 Fushigi Yuugis...végülis nem nagyon gáz,ha az ember leszedi a szöveg angol verzióját a netről,és azzal együtt olvassa...
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Dru írta:A régi jó olasz mangák... ::^_^::
Nekem is van 1 Fushigi Yuugis...végülis nem nagyon gáz,ha az ember leszedi a szöveg angol verzióját a netről,és azzal együtt olvassa...
Csak én ehhez lusta vagyok.... ma mangás ügyben görcsölök,. Lesz, csak drágán, és nem lesz rá pénzem. @.@ Imádkozzatok értem. Ha megteszitek, beviszem meet-re. XDD
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Én még nagyjából értettem is az olaszt, szóval vettem is FY-t, és csak 700Ft-volt ^_^ ye yee...
Tényleg bezárt a bolt? Pár hete még voltam ott.. .ez érdekes... tényleg kár érte. (Pedig azt igérték, szereznek be nekem Ayashi no Ceres kártyákat... micsoda szemetek :cry: )
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

MaKo írta:Tényleg bezárt a bolt? Pár hete még voltam ott.. .ez érdekes... tényleg kár érte.
Nem zárt be, csak mostantól nem fognak mangával / animével foglalkozni.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Miya
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2004.03.26. 20:08
Tartózkodási hely: Lőrinc:-P Aki nem tudja, hol van, keresse meg BP. térképen.:-)

Hozzászólás Szerző: Miya »

Halihó!

Jé, tök frankó, hogy látok itt ismerősöket.:-)
Ami nekem tetszett, noha csak néhány részét olvastam, az a KKJ volt. És itt tenném fel ama kérdésemet, hogy van-e valakinek angolul, németül vagy magyarul ( álmodni jó...) KKJ mangája olyan formátumban, amit esetleg le lehet tölteni valahonnan? Ez így talán bonyolultan volt megfogalmazva, de mindegy. Szal plíz, help, honnan lehet ilyet szerezni?!
Előre is kössssssz szépen!

Miya
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Miya írta:Halihó!

Jé, tök frankó, hogy látok itt ismerősöket.:-)
Ami nekem tetszett, noha csak néhány részét olvastam, az a KKJ volt. És itt tenném fel ama kérdésemet, hogy van-e valakinek angolul, németül vagy magyarul ( álmodni jó...) KKJ mangája olyan formátumban, amit esetleg le lehet tölteni valahonnan? Ez így talán bonyolultan volt megfogalmazva, de mindegy. Szal plíz, help, honnan lehet ilyet szerezni?!
Előre is kössssssz szépen!

Miya
/me jelentkezik
Nekem. És fordítom is. Te a meet-es Miya vagy? Mert akkor jó téged erre látni.
Na 'szal, ha kell, CD-n oda tudom adni angolul, csak adj rá egy üres CD-t, vagy mIRC-en átküldöm.
Kép
Avatar
Ken
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.07.31. 16:33

Hozzászólás Szerző: Ken »

Én hétfőn Bécsben voltam, ott van egy bolt, ahol viszonylag sok manga van, németül. Van ott KKj, Wedding Peach, Angel Sanctuary, Basara meg ilyenek, és volt X is, de azt még csak a 18 kötetig adták ki. És elég drágák voltak, 6,20 euro...
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Én már tavaly megvettem Bécsben az összes X-et amit kiadtak (18-ig), és akkor még csak öt euró volt kereken ^_^ de azóta tényleg felmentek sajnos az árak...

Tiszta igazságtalan az élet - szipp - Bécs teli van hülye manga bolttal, ha arra járok mindig sírógörcs fog el (ld. szembe jött velem múltkor is egy srác, Evás pólóban, vmi mangát olvasott, és mint akinek mi sem természetesebb, bement egy mangaboltba... - kis átlagos bécsi tájkép...
-___-")
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Mentek fel az árak? :? A francba!!!!!!! Pedig barátnőm menni fog ki hamarosan, én meg akarom az Angel Sanctuary 2. felét!!!!!!!!!!!!!
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

/me ma öröm-mámorban úszik...Ma sikerült megszereznie az Utenát végig,eredeti kiadásban,és a Sailor Moon-t is,már csak 3 kötet hiányzik! :D
A mangát nézegetve hasonlít az anime-re,de teljesen más a vége,talán jobb...a sorozatnál mindenképpen...Touga,mint mindig a mangában is huhh...Most ez lett a kedvenc Mangám,na meg a Sailor V!!!!! :wink:
Nagyon tetszenek...../me most olvadozik.... ::daisuki::
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Az Utena manga tényleg jó, bár én még csak az első kötetet olvastam, de nagyon szép, és egy picikét más a hangulata mint az animének. Nem rosszabb, nem is jobb, de más ^^ ami miatt még jobban érdekel a sztori folytatása...^^
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Érdekes, de amikor megnéztem a Lvoe Hina animeot, utána valahogy a Love Hian manga is ugyanúgy magával ragadott. :)
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Állítólag a Love Hina manga sokkal jobb mint az anime... nem tudom, én csak az animét ismerem, de bár ne ismerném ^^"
Avatar
AMD
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2004.01.18. 14:14
Tartózkodási hely: Over the hills and far away...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AMD »

Én meg az animet nem láttam, de így átnézve a mangában több kisebb epizód van, és pl. a TV-sorozatból Keitaro húgát és az összes hozzá tartozó részt egyszerűen kihagyták, csak az OVA-ban jelenik meg...

Egy biztos: a manga NAGYON tetszett!!
.: Failures of Society :.
#fosanime@IRCnet
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A Love Hina-t én is szeretem, az anime jó, a manga még jobb. :)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én mostanában az Urusei Yatsura első pár kötetét kezdtem el olvasni és azt kell mondjam, hogy most sem csalódtam Rumiko-ban, hatalmas ez a manga! :) Mindenkinek ajánlom, bár aki a Ranmát sem bírta (van ilyen? :) ) az szerintem ezt el se' kezdje, mert ez a Ranmánál is sokkal komolytalanabb. :D
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Most néztem pár Miyu manga scan-t. Nagyon megtetszettek, valamilyen módon már be kéne szabadulnom egy anime/manga boltba. :)

Ki tudna ennek ellenállni?^^

http://www.animeshrine.com/image.php?/v ... -smile.gif
Kép
Avatar
andris
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2003.12.30. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest, 16. ker eldugott zuga
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: andris »

Bécsi árak témához... interneten két hete néztem árakat (nem tudom, mikor frissítették): One Piece, Naruto 5.20, de pl. EVA, Slayers (na ez múlt nyáron még 5 volt), Escaflowne, X 6.20 Euro.
"Éljen a cs. kir. kretenizmus!"
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Nekem éppen a kezem ügyében van egy EVA manga-kötete, és ezen még 6 EU-s ár van, szal amit te mondtál az biztos újabb. Bár nem tom hogy Bécsből van-e, csak annyit hogy "Deutsche Ausgabe" :dirr:
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Nekem EVA 8-as kötet 6 euro volt. De korábban 5 eurok voltak a mangák. Franciák ugyanennyi körül vannak, de lényegesen jobb minőségűek, legalábbis az NGE.^^""
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Loo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.04.10. 21:21
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Loo »

hátöö... nekem egy csomó van ami tetszett!!!!!
először is rajongok a kawaiii stuff-okért, pl Card Captor Sakura, vagy Pitaten(noha ennek alig értettem a szövegért mert németül volt, és nem tok nagyon németül :roll: )
::jhihi::
mondjuk tetszett még nagyon a Tenchi Muyo, az Aizu, a Kamikaze Kaitou Jeane, az I-O-N(hűűű ez naon szép!!), és kedvencem a Battle Angel Alita... (az animét ez utóbbiból már nem akarom megnézni, mert elrontaná bennem a filingeket eziránt a gyönyörű manga iránt...)
:D
~*~*~*~YOKATTA~*~*~*~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Loo írta:az I-O-N(hűűű ez naon szép!!)
Biza. 8) Még anno tök véletlenül Magyarországon találtam meg (japánul). ^-^ Máz-li. ^.^v
Kép
Válasz küldése