Kinek melyik manga tetszett?

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Hááát...
Én nem vok vmi nagyon tájékozott a manga témában inkább az animében :roll: , de amit ismerek az a Chobits és az Angel Sanctuary;
mind2- t imádom :D
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
gt271
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.11.29. 10:06

Hozzászólás Szerző: gt271 »

Nos amint látom az Inuyasha Mangákról nem sok szó eset vagy ha igen akkor meg vak vagyok. :D Nekem megvan 150 részig az öszes manga (MEGJEGYZÉS:Ha valaki nézi az inujashát akkor egyrészt mangába 3 részel foglalnak össze tehát ne lepődjön meg) na mindegy most nem ez a lényeg kinek van több magyar manga mint 150-en?Akinek van az kérem szoljon. :o :D :) :lol: köszönöm!!!
Avatar
Black Winged
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.02.04. 10:20
Tartózkodási hely: iskolának nevezett állatkert

Hozzászólás Szerző: Black Winged »

1etlen 1 mangám van,az is japán nyelvü.1kukkot sem értek a szövegböl.a képek alapján naon teccett.2 meleg srácrol,1 mindkettöjükbe szerelmes csajrol szol.persze a végén összeházasodnak.ja a cime:The B.B.B.
::taka::
Cut my life into pieces
This is my last resort
Kikyou
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006.04.17. 12:28

Hozzászólás Szerző: Kikyou »

Én megpróbáltam szerezni egy manga-kötetet a könyvtárban, és megkérdeztem a pasast, hogy van-e, de úgy nézett rám, mintha legalábbis arról kérdeztem volna, hogy nem ugrálna-e körbe a kedvemért meztelenül a könyvtárban... ::jhihi:: nah jóóóóóóóóóó ez "költői" túlzás volt, mindenesetre, NEM TUDTA HOGY MIRŐL beszélek!!!! Honnan szerezhetnék??? ::gome::
Believe in yourself and create your own destiny. Don't fear fate!!!
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

kaoru-chan írta:CLAMP - Tsubasa Reservoir Chronicle: legjobb barátnőm szerint azért tetszik nekem annyira a manga/anime, mert a Kingdom Hearts-ra emlékeztet...
Most hogy így mondod, van benne igazság! (különböző világok, a szeretett lány megmentése, stb) Én pl. ugyanúgy drukkolok hogy összejöjjön Shaoran és Sakura, vagy Sora és Kairi. ::uhoh::
kaoru-chan írta:állítólag hosszabra tervezik, mint az X-et, és ez ilyesztő. x__x
Tény, de még ilyesztőbb lenne, ha ezt se fejeznék be, mint az X-et...
Kép
Avatar
Black Winged
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.02.04. 10:20
Tartózkodási hely: iskolának nevezett állatkert

Hozzászólás Szerző: Black Winged »

... mindenesetre, NEM TUDTA HOGY MIRŐL beszélek!!!! Honnan szerezhetnék???
Van 1 bolt:Usagiya.A Moszkva tértől az 59es villamossal kell menni a... elfelejtettem a megállo nevét :hammer: .leszállás után át kell menni a zebrán,aztán felfelé,a kuka után jobbra,fel a lépcsön.

HELP!!! Valaki modja meg hol kell leszállni az Usagiyához!!!
:whelp: :whelp: :whelp:
Cut my life into pieces
This is my last resort
Kikyou
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006.04.17. 12:28

Hozzászólás Szerző: Kikyou »

Nah jóó oda nem nagyon fogok eljutni... A neten nem tudnék szerezni?
Believe in yourself and create your own destiny. Don't fear fate!!!
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

To Black Winged: A Vas-Gereben utcánál, 59-es villamos

---------------------------------------------------------------

Nemrég végre megjött a manga rendelvényem, amiben benne volt a Mahoromatic is, és azt kell mondanom (még úgy is, hogy csak 2 kötetet olvastam el a 8-ból) hogy sokkal jobban el tud varázsolni, mint az anime, pedig az is nagyon jó. Ecchi, poénok, érzelmek, és sok fiú számára a kedves lányok, akik igazából robotok, minden van benne! Akinek tetszett az anime, rendelje meg a mangát, és olvassa végig. Ajánlom nagyon ezt a mangát.

Nem tudom, hogy a mangák közé sorolható e, de ugyanebben a csomagban rendeltem két kötet Onegai twins novellát, amik egy kerek történetet mesélnek el. Elég nagy betükkel vannak irva, és nagy a sorköz, a két kötet együtt kb. egy 200 oldalas normális könyvnek felel meg. Még nem olvastam bele, de egyik ismerősöm szerint nagyon megragadó
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Most olvasom a Gantz mangát, és bár mivel láttam a sorozatot nem érnek túl nagy meglepetések, de így is szórakoztató. Eddig csak nüansznyi eltérések voltak az animétól lesz nagyobb is?

Jah és nagyon jók a 2 évadonként beszúrt rajzolói baromságok (hogy mennyire jó film a diehard vagy a back to the future, vagy hogy az első mangájából csak a mellbimbók mozgását értékelték... :D)
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Ket uj "felfedezettem" a Vagrant Soldier Ares es a Kekkashi. Az Ares egy hagyomanyos shounen stilusu manhwa de hoseink nem egyedul kuzdenek es nem egyszemelyes hadseregek, hanem mindket oldal jelentos haderovel bir es egy-egy osszecsapasban realis vesztessegekkel szamolnak a felek a gyoztesek es a vesztesek, "jok es rosszak" egyarant, ezen kivul eleg kidolgozott politikai vonala is van. Mindez karddal-szamszerijjal egy kozepkori vilagban. A Kekkashi pedig lehetne a tizenketto-egytucat shounen-szellemes-kulonlegeseros-tinihosos manga, de nagyon jol van benne vegyitve a humor az akcioval es jo a hattertortenet elosztasa is, a "kulonleges ero" pedig szinten otletes. Ja, es van benne 500 eves homokos szellemkutya, es a mangaka egy pingvinnek abrazolja magat, a kiadojat meg egy medvenek. El kell olvasni :D
Kép
Avatar
neuhikari
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.05.29. 17:40
Tartózkodási hely: Budapest/Dreamland
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: neuhikari »

ahhoz képest hogy az Sm-t már évekkel ezelőtt láttam a mangát csak 12 éve olvastam ami teljesen elvarázsolt és nagyon tetszett!!!
de kedvenceim közé tartozik még a Glass no kamen, Hana Yori Dango, Youth Gonna wild, Tokyo Crazy paradise és az össze Aihara Miki manga
Szerelemben háborúban mindent szabad
-Ezért nem tudom megnyerni egyiket sem
Avatar
Seras Victoria
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.06.17. 10:30

Hozzászólás Szerző: Seras Victoria »

Örök kedvenc: Hellsing ... IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...annyira jó ::taka:: :lol: :lol: :lol:
Hellsing 4ever!!!!!!!!!!!!!!!
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

a legjobb manga amit eddig olvastam és egyben az aktuális kedvencem a Chrno Crusade... minden megvan benne ami számomra fontos : jó karakterek,izgalmas történet, 1 kis humor,dráma, és rengeteg érzelem (a végén én is meghaltam).. no meg persze gyönyörű a grafika
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Vree »

Death Note, az első kb. 50 részig
Akira (talán) a végétől eltekintve (az igazi klasszikus)
One Piece, mert így nem kell az epizódokat töltögetnem
és persze FMA, Shaman King, GTO és a többi szupersztár.
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Ajj de jóó az AngelSanctuary ::jthrill:: ::jthrill:: ::jthrill::
Setsuna,Kira 4 ever:DDDD
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A Ranma 1/2 is nagyon jó ::sugoi:: !
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Daisuke Niwa Angel manga nagyon tetszik.De szerintem a Naruto sem az utolsó. :lol:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

dnangel mangába jobb mint animében. a nartúró anime meg tiszta olyan mint a manga. abban csak kevés az eltéréras :dirr:

Dog's viszi a pálmát!!! :D a trc jó csak nincs meg benne clamp-ék régi stílusa... ;_; de azért ez a fajta stílusuk is teccik^^ az ouran koukou manga nem olyan vicces mint az anime... de azért azt is szeressük
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

A mostanság olvasottak közül Kawashita Mizuki mangái tetszenek, pl. a Lilim Kiss aranyos kis rövid sztori volt, Az Ichigo 100%-ot csak félig olvastam még, egyszerre nem tudtam lenyomni mind a 19 kötetet, de biztos, hogy folytatom (szeretem az I"s manga-féle shounen love-storykat ^_^).

Ami miatt az Ichigo 100%-ot leállítottam egy időre, az a Tenjou Tenge manga volt, amit mindenkinek csak ajánlani tudok, aki szereti a jó történetet, az érdekes karaktereket és a csodaszép artworkot. Seinen manga, tele jó sok fightal és persze fanservice-el ^^ (minden csajnak dinnyemelle van XD, de az art nagyon szép, pl. Natsume Maya) Ez a kép az egyik kedvencem a fight-jelenetekből: Shin a kétméteres szuperkatanával, a "Reiki"-vel. :cool:

A Kamikaze Kaitou Jeanne-t is olvastam, ameddig le van fordítva, és nagyon tetszett, így tovább Tenshi, már várom, mi lesz a vége ^^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Surci 2006.07.28. 18:52-kor.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Örülök, hogy tetszik. *_* És igyekszem, csak a melegben belassulok. XD (Pedig már nincs sok hátra.)
Sikerült befejeznem az Alice 19th-t, ami nagyon tetszett. *_* Bár a vége lehetett volna kicsit tisztább, de azért jó volt.
És változatlanul NANA-t olvasok, ami még mindig tetszik (úgyis a végétől függ majd, hogy mi lesz a végleges véleményem, de attól még messze járunk).
Kép
Avatar
Devi chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.08.01. 21:17
Tartózkodási hely: Föld - Európa - Magyarország - Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Devi chan »

Hm, ez nehéz kérdés, minden mangában mást szeretek.
De mégis talán a Death Note és a Naruto a legnagyobb szerelmem.
Death Note a zseniális történetvezetésért és a 3 bishounen gyerekzseniért(L,M,N), Naruto meg mert... eek, miért? Nemtudom, de az összes karaktert, az összes rivalizálást, az összes harcot, az összes helyszínt, a poénokat, Narutót, az egész világát úgy ahogy van imádom. Dióhéjban. :3
"Friends are the family you choose by yourself."
Kép
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Hát én még nem sok mangát olvastam(Chobits,Marmalade boy,Angel Dust,Ayashi no Ceres,DNangel-t most),de ezek közül a kedvencem az Ayashi no Ceres lett.Szvsz nagyonjó kis manga,én nagyon megszerettem. :D
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Trigun, és a Bleach az én favoritom. :D
Real World Espada
Kép
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

Utena és Sailor Moon örök kedvenceim. :wink:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Hát nálam jelenleg Death Note, Angel Sanctuary, és a God Child tarol. Főleg mióta God Child-ból pár kötetet tök olcsón meg tudtam venni. XD
Kép
Válasz küldése