Manga letöltőhelyek

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Leana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:48
Tartózkodási hely: Maglód

Hozzászólás Szerző: Leana »

Amaya írta:hú köszi!!!
Nincs mit. :D
Érdemes figyelni a csoport hozzászólásait, mert más Yazawa Ai munkákat is figyelnek.
Avatar
Michiyo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.03.12. 14:58

Hozzászólás Szerző: Michiyo »

Hello. Hikari én egyetlen helyen találtam Azumanga Daioh mangát:http://azumanga.atw.hu/ Remélem találsz olyat ami még nincs meg.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nincs valakinek ötlete, honnan tudnám leszedni az Akirát, lehetőleg kliens nélkül és egyben. ( Nincs kedven egyenként letölteni a több, mint 2000 oldalt :) )
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Okos emberek talaltak ki az FTP-t, mukodik kliens nelkul is: ftp://anime:anime@ftp.animehq.hu:21/Manga/Akira/

Sikerult letoltenem a jyu oh sei mangat (mind az 5 kotetet) egy torok v arab szerverrol. Sajnos nem tudok japanul, de most, hogy az anime fut (es nepszeru) remelem atveszi majd egy scanlation csoport...esetleg valaki tud angol/francia verziorol?
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Loran írta:Sajnos nem tudok japanul, de most, hogy az anime fut (es nepszeru) remelem atveszi majd egy scanlation csoport...esetleg valaki tud angol/francia verziorol?
Semmilyen fordításról nem tudok, de egy angol verzió készülődik, remélhetőleg belátható időn belül kint lesz az első adag. (Ahem.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
10x

Itt mi mindent találok még meg? :wink:
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Manga13: Elso forditoi projectem talalhato itt, az Ares. Tovabba van itt Gantz, Trigun, Bleach, FMA, Rangnarok, Berserk, Paper XI, Zombie Powder, Naruto movie mangak.
Kép
Avatar
Althea
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.12.13. 18:15
Nem:

Hozzászólás Szerző: Althea »

Sziasztok :)
Lenne egy nagy keresem, ha valamelyikotok tudna nekem mondani egy jo kis oldalt, vagy barmilyen elerhetoseget, ahonnan meg tudom szerezni a Peacemaker Kurogane manga vagy anime 2. season-janak reszeit, Szoval arra gondolok, ami az anime elso 24 resze utan van, amikor Tetsu-nak a fulen mar meg van a sebhely es Suzu meg kicsit megvaltozott amiatt hogy Yoshidat megolte Tetsu :S

Remelem ertitek mire gondolok, sajnos nem tudok tobbet rola, mert csak foszlanyokat tudtam megszerezni a netrol, de nagyon szeretem ezt az animet, es megorulok h nem tudom mi a folytatasa TTTT_____TTTT :cry:
Szoval HELP ME PLEASEEEEEE :!:

Bocsi az ekezetek miatt, pont ilyen gep elott ulok :(
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Szerintem nincs Peacemaker Kurogane 2. season, ugyanígy vélekedik az anidb.info is, ami eléggé biztos forrás. Mangából eddig kemény két kötet került fordításra, ami sejtésem szerint még elég erősen az animében leadott sztorira terjed ki.

Mindenesetre http://gotlurk.net/ , töltsd le azt a két kötetet, mégiscsak jobb, mint a semmi.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

ááááááááááááá

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....................végre ...végre.végre!Örülök h rátaláltam erre az oldalra,és hogy itt van ez a téma!!!!!!!!!!!!!!Végre tudok mangákat olvasgatni a neten!Eddig egy címet se tudtam hogy hol keressem de ti itt egy raattal írtatok!^^
Köszi,köszi,köszi!!!^^ :D
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Althea
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.12.13. 18:15
Nem:

Saiyuki mangák

Hozzászólás Szerző: Althea »

Sziasztok!
Ha vkit érdekelnek a Saiyuki mangák és kiváncsi a legújabb részekre innen tudja letölteni (igaz kicsit meg kell érte szenvedni, mert meg kell nyitni és aztán az oldalakat egyesével lementeni, ja és még japán nyelven van) sajnos csak ilyen oldalt találtam, ha vkinek van jobb szívesen veszem :D

http://sfusion.spymac.com/image/
http://www.saiyuki.it/reload-scan.html

Öööö és lenne 1 kérdésem is. A Saiyuki animében Homurával, a Saiyuki Reloadban Kami-samával harcoltak, de a mangában a Saiyukiban volt az ellenfél Kami-sama (oké nem tom az igazi nevét mindig így emlegették) a Reload pedig inkább ennek a folytatása.
Szóval a kérdés Kazuya Minekura melyik mangában írt Homuráról,melyikben harcoltak ellene ???
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Remélem, hogy valaki tud segíteni. Ouran High School Host Club mangát keresek! Szeretném, ha mielőbbi választ kapnék rá :)
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Valaki tudna segíteni, hol találok angol Trinity Blood mangát? Előre is köszi!
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Egy kis segítségre lenne szükségem. A Yami no Matsuei 10. kötetére vadászom, de mindenhol csak olyan verziót találok, amiből hiányzik az utolsó 4 fejezet. Tudna valaki olyan helyet ahonnan ezeket a fejezeteket letölthetném?
Kép
Avatar
Nausicaa
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2007.11.02. 20:17
Tartózkodási hely: valahol , a világ egy távoli zugában , egy számítógép elött ...

Hozzászólás Szerző: Nausicaa »

hello !

még ez első oldalon találtam olyat , hogy www.manga.hu
eddig jó volt meg minden , de egy ideje nem tudok tölteni , és ha avalmire rákattintok az jön be hogy kiszolgáltató nemtalálja , bla, bla,bla ...
ha valaki tudna segíteni , annak nagyon örülnék , és repesnék az örömtől ! :)
/ csak azért kéne , mert a dn angel utolső részeit nem tudtam letölteni - nem voltak fent- , és belekezdtem a loveless-be amit szintúgy abba kellett hagynom - nem tudtam letölteni semmit - /
ha valaki tudna egy csekély nyelvtudású tizenéves lánynak segíteni aki megőrül a mangákért és nem nagyon ért a számítógépekhez / mármint a koczka osztálytársaihoz és az informatikus bátyjához és apjához képest :D / ... mert valaki biztos tud segíteni !!!!!

köszi előre is !
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nem a te készülékedben van a hiba. Meglivorn írta a főoldalon, hogy szerverhiba miatt a letöltés átmenetileg nem működik. Már dolgoznak a javításon.
Türelem rózsát terem, vagy jelen esetben mangát.
Kép
Avatar
Nausicaa
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2007.11.02. 20:17
Tartózkodási hely: valahol , a világ egy távoli zugában , egy számítógép elött ...

Hozzászólás Szerző: Nausicaa »

ömm , köszi ... :D
megnyugodtam .... pedig már azt hittem hogy a géppel van a hiba / anyu már ordibált velem , hogy elcsesztem a gépét :weh: /
Avatar
Zakuro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.08.11. 16:39
Tartózkodási hely: Miku mellett...(cép álomXD)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro »

Sziasztok!Segítségetek kérném!A manga.hun kívül sehol sem találok Shinjou Mayu mangákat... :sobsob: Pedig imádom..Szóvl ha valaki tudna egy helyet ahol estleg le lehet tölteni Shinjou Mayu mangákat,kérem,írja le,mert naon szomi vok.ho nem találok már 1hete 1helyet se...Előre is arigatou!!!
Kép

o(>V<)o <3>V<)o
Avatar
Nausicaa
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2007.11.02. 20:17
Tartózkodási hely: valahol , a világ egy távoli zugában , egy számítógép elött ...

Hozzászólás Szerző: Nausicaa »

van egy csomó mangám .. a gépen is ( akira , battle anel alita ... ) meg erdeti is (bizenghast, föld fény ... - könyv )
valhova fel lehetne őket tenni , hogy ott megtalálják és lefordítsák ..?
mert én annak nagyon örülnék , ha látnám aza akira folytatását magyarul is .. :D
az igazán reménytelen szerelem az , amikor egyik sem szereti a másikat ... :D
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Bár nem fűzök hozzá túl nagy reményeket... de nem tudja valaki hogy merre találhatnám meg a Genocyber és a Mao Dante mangákat? (az első 1 a második mindössze 2 kötetes és mind le lett fordítva, csak a régi helyen már nincsenek). Köszi! :cool:
kisszako
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.08.23. 08:39

Hozzászólás Szerző: kisszako »

Shinzo!


nyugi van remény:)

a Mao Dante és a Genocyber mangákat letöltheted a http://www.mangatraders.com oldalról.
de persze regizni kell.. egy csomo manga van itt fenn ^^
nagyon jó töltögetést!
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Köszi szépen! Tényleg nagyon jó oldal.... másnak is ajánlom. :D
Avatar
soramay72
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.01.24. 19:00

Ardour??

Hozzászólás Szerző: soramay72 »

Tudna nekem valaki abba segíteni, hogy hol tudnám letölteni az Ardour részeit :? :cry: :cry: Csak a 7.rszig találom mindenhol,addig letöltötem, de további részeket sehol nem találtam pedig van, tőlem akár japánul vagy kinaiul is lehet, mert sajna a manga alkótoja Taiwani, ne nem érdekel mert nagyonjó és persze mindig a legizgibb résznél szakad meg. :cry: :cry: :cry:
Avatar
Nausicaa
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2007.11.02. 20:17
Tartózkodási hely: valahol , a világ egy távoli zugában , egy számítógép elött ...

Hozzászólás Szerző: Nausicaa »

na ja .. ez így szokott lenni .. minden a legjobb résznél marad abba ...
mondjuk ehez hozzá lehet szokni ... egy élet alatt biztos ... xD
az igazán reménytelen szerelem az , amikor egyik sem szereti a másikat ... :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Tud valaki olyan FTP szervert, ahol sok manga fent van magyarul? Konkrétan olyan lenne jó, mint a naruto-kun, csak jó sok sorozattal. :wink:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése