Manga letöltőhelyek

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Ken
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.07.31. 16:33

Hozzászólás Szerző: Ken »

Bár az X még mindig nincs meg, találtam egy másik CLAMP mangát
http:\\www.remedy.silhouette-project.com/manga.htm
Avatar
Ken
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.07.31. 16:33

Hozzászólás Szerző: Ken »

Ez valami drogos manga^^"
Jungle

Hozzászólás Szerző: Jungle »

Tudna valaki egy olyan oldalt mondani ahonnan Love Hina -t tölthetnék le angolul vagy magyarul??? (a mang.hu -n levőket már leszedtem...)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ha feljössz usteam-re chatelni ircen, és ott vagyok, szívesen átküldöm neked 13 kötetig.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sister Tenshi írta:Ha feljössz usteam-re chatelni ircen, és ott vagyok, szívesen átküldöm neked 13 kötetig.
A többit meg letöltheti az USTEAM-ról (az animét és a mangát is). :)
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Lawful Drug RULEEEZ ^_^ Clamp rajongók nézzétek meg, olvassátok, stb. mert MEGÉRI.
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

Tudom hogy a GTO manga licens elt, de nem tud valaki egy címet ahonnan le lehetne tölteni? Ha pedig bárkinek megvan akkor minden megoldás érdekel, (elmegyek lemásolom, küldök cdt pénzt visszaküldöd, Mirc), Báármi.
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
Roderick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2003.10.02. 08:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Roderick »

GTO: http://www.manga-underground.org/
van valami IRC címük is, demost fejbôl nem jut eszembe, a honlapon biztos rajta van

Más: nemtudja valaki, hogy a Hellsinget csinálja valamijen csapat a randommangán kívül, mert ott már abbafejezték :(
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Ha valaki tud olyan oldalt ahol, Vampire Miyu manga lelhető fel, az lécci linkelje be^^Kössz.(Én idáig 2 azaz kettő kötetet leltem fel a neten, ami valahogy nem túl sok, de legalább elég hosszúak.=)
Kép
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

::jbow::

Köszönet!
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Honnan tudom letölteni a "Hanazakari no Kimitachi e" c. manga teljes sorozatát lehetőleg angolul plz help
Kép
Avatar
Éjdruida
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.07.11. 08:02
Tartózkodási hely: Otthon (-:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Éjdruida »

Ehm...
1. Wolf's Rain mangat a negyedik résztől le lehet angolul tölteni valahonnét?

2. Gensomaden Saiyuki első szériáját angolul honnan lehetne letölteni? Rendkívűl hálás lennék egy kis segítségért ez ügyben!

Előre is köszi.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Éjdruida írta:1. Wolf's Rain mangat a negyedik résztől le lehet angolul tölteni valahonnét?
Ehm... Dailymanga.org. Ha itt nem irjak, akkor nem lehet. :roll:
Éjdruida írta:2. Gensomaden Saiyuki első szériáját angolul honnan lehetne letölteni? Rendkívűl hálás lennék egy kis segítségért ez ügyben!
Usteam...? Ha meg ott nincs, akkor nemt'om honnan, mert mar jo ideje licenszeltek.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Éjdruida
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.07.11. 08:02
Tartózkodási hely: Otthon (-:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Éjdruida »

Köszi a segítséget... legalább azt tudom, hogy ne reménykedjek... illetve reménykedi abban h van valaki aki leszedte még annó régen s haljandó lenne megosztani velem... :(
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Igazán nem akarok flancolni, de nekem a Saiyuki 9 kötetig megvan...^^;;
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Éjdruida
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.07.11. 08:02
Tartózkodási hely: Otthon (-:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Éjdruida »

Sakumo írta:Igazán nem akarok flancolni, de nekem a Saiyuki 9 kötetig megvan...^^;;
s nem lenne kedved azt valami módon megosztani vélem? Szép szemekkel pislogok ám most rád ::daisuki::
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Nah, én most talán két kevésbé ismert mangáról szeretnék némi infot, nevezetesen Anne Freaks és MD Psycho...licenszelték-e már őket, és ha nem, akkor honnan lehetne letölteni stb..
Kép
Avatar
Lineerlay
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.07.27. 22:36
Tartózkodási hely: Rémálmaidban
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lineerlay »

LeWish írta:Nah, én most talán két kevésbé ismert mangáról szeretnék némi infot, nevezetesen Anne Freaks és MD Psycho...licenszelték-e már őket, és ha nem, akkor honnan lehetne letölteni stb..
Az Anne Freakset teljes egészében az http://www.omanga.net oldalról, szintén ugyan itt van az MPD Psycho eddig összes megjelent kötete is...Ha jól tudom az Anne Freaks licenseelve lett...bár enm biztos, de az MPD Psycho még nem, bár már egy ideje nem frissítik holott nincs vége..vagy nem jelent még meg a folytatás vagy abbahagyták, sajnos nem néztem így hirtelen utánna.
kk-krisi

MPD Psycho and Anna Freaks

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

az Anna Freaks nincsen licenszelve. [mert akkor levették volna az oldalról :dirr:], igaz, hogy az omanga oldaláról szerintem nem fogod tudni megszerezni, mivel az egyik serverük kicsit feladta ^^;; szóval kénytelen leszel ellátogatni a csatijukra [#omanga @ IRC.IRCHIGHWAY.NET] és sorba állni érte. egész kellemes kis darab szóval érdemes várni vele és annyira nem is durva, mint amilyennek a leírás alapján gondolnád.

az MPD Psycho project pedig nem állt le csak szüneteltetve volt egy ideig, utoljára azt mondta Gatsu, hogy egyrészt nagyon lassan jönnek ki a kötetek [valami 3-4 hónapot mondott asszem] másrészt nem éppen egyszerű fordítani, ígyhát kicsit sokat kell várni a következő kötetre [10]. de amennyiben neked a manga teljesen új nyugodtan leszedheted. igaz ezt is csak hellyel közzel szerezheted meg az oldalról. ajánlott itt is az IRC kliensedet segítségül hívni. de amennyiben nem bírod a nyers brutalitást és az enyhe kifejezéssel élve is nyílt erőszakot valamint nem vagy legalább egy 90%os középfokú nyelvvizsga tulajdonosa nem biztos, hogy teljesen fogod tudni élvezni a manga-t, mivel nyelvezete helyenként erősen elüt a megszokottól és képi világa sem éppen barátságos [pl.: savban fürdő kislány, felrobbanó fejek, feldarabolt emberek, agyakba ültetett virágok, stb.].
Avatar
Lineerlay
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.07.27. 22:36
Tartózkodási hely: Rémálmaidban
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lineerlay »

Lehet kissé gusztustalan, de a savban fürdő kicsike a kedvencem:)
kk-krisi

cases

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

szerintem inkább bizarr, hogy van kedvenced :dirr:

nekem különben talán a Lucy 7 megmozdulásai tetszettek a legjobban. vicces kölkök voltak kit ne mondjak :dirr:

mondjuk a virágos volt még enyhén szólva kegyetlen, de ezektől eltekintve a gyilkosságok és a képi világ sem annyira durva.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Jellemző..én is még csak most értem ide...Egyébként ezzel most tényleg nagy szívességet tettetek nekem, jövök nektek eggyel. :wink:

Egyébként(egyelőre) megy a letöltés az oldalról, úgyhogy most addig nem mozdulok innen, amíg le nem kaptam az egészet...
Kép
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Olyan szépeket írtatok erről az MPD Psycho-ról, hogy meg kellett néznem, miféle manga ez. Nos, még csak a 4. volume-nál járok, de nagyon... kawaii :dirr:. Hány db. van belőle összesen? Vagy még a hardveres verziója is készítés alatt áll?
Egyébként, én nem vagyok egy angol guru, de eddig minden érthető volt. Lehet, hogy csak most jön a neheze... Kép
kk-krisi

MPD Psycho

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

Most kilenc kötet van kint, de már fordítják a 10ediket [vagy átvert Gatsu , ami nála nem ritka :dirr:]

a negyedik kötet már nem is annyira vészes. szóval most már csak tiszta cuki rózsaszínfelhős piknik az egész, a gyönyörű tiszta kék égbolt alatt, ahol levágott fejű kislányok ugrálnak kawaii fuku-ban kibelezett hullákon és minden csupa vér... há ... hááháháhááááá... na jó nem vagyok Completta én sem szóval túl vagy a nehezén :dirr:

most inkább a misztikus Lucy Monostone-ra kerül majd a hangsúly.
kicsit úgymond elmélyül a story
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

De jóóó! Akkor mostantól minden negyven napos rothadó vízihullának fluffy kis nyuszifüle lesz, ugyeee? :dirr: Khm. Na szóval. A kilenc kötet stimmel. Az furdalja az oldalamat, hogy szumma hány kötetes lesz ez, ha kijön az összes? Már ha lehet tudni... Biztos hülye kérdés, de ez vagyok én :^_^:.
Válasz küldése