Tanemura Arina

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Melyik a kedvenc Arina mangád?

Valamelyik short story (melyik?)
0
0 szavazat
I*O*N
0
0 szavazat
Kamikaze Kaitou Jeanne
3
75%
Time Stranger Kyoko
0
0 szavazat
Full Moon wo Sagashite
1
25%
Shinshi Doumei Cross
0
0 szavazat
Zettai Kakusei Tenshi: Mistress Fortune
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 4

Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

BANKKÁRTYA SE? Ide nekem a linkeeet ^___________^
Amúgy mi a különbség az Art collection meg az artbook között? O.o
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

MaKo írta:Amúgy mi a különbség az Art collection meg az artbook között?
A címük? :roll: Nekem 35 euró (az úgy cirka 10000HUF...? Túl korán van még a matekhoz... x.X) az artbook+v5+szállítás együtt, meg már le van foglalva v6-7 a következő körre.

TSK artbook nem volt, az Art Collection Arina második hivatalos artbookja. De volt egy nem hivatalos kínai, benne TSK, GM és FMwS. És ha nem hallucináltam, volt egy kínai "postcard collection" is.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

YumeRuby írta:TSK artbook nem volt, az Art Collection Arina második hivatalos artbookja. De volt egy nem hivatalos kínai, benne TSK, GM és FMwS. És ha nem hallucináltam, volt egy kínai "postcard collection" is.
Persze ilyenem se lesz soha. T.T
Nekem a Collection 7000vmennyi postaköltséggel együtt, de nem tudom, hogy ezen kívül a posta vagy vmi intézményünk számol-e fel még rá pár ezret. Valszeg egy SM új kiadás első kötetet, vagy egy Meroko-s figurát azért rendelek majd tesztnek. *Szeretne egy Chibi Mechan-t az OMG figurái mellé az asztalára*
Kép
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Ha 30000 peták alatt van a csomag összértéke, nem kell rá vámot fizetni. Szóval ha azt mondja, hogy 7000, az annyi is lesz.

Ja és ne bánd a kínai artbookot/képeslapokat, állítólag nagyon gyatrák, és némelyik képen még a szöveg is rajta maradt...
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hehe, mondjuk én megértem Tenshit, én ugyanezt a mániát képes vagyok levágni AnC-mániában ^^" (épp most fogok trading cardokat is rendelni Ami-channal *_*)...

Hát akkor asszem súlyos kiadásokra lehet számítani ha Bécsbe kidugom az orrom (tényleg, ott melyikeket lehet megkapni? A KKJ artbookom megvan, de ennyi -_- meg a FMwS mangákat is tovább akarnám venni németül, az elsőt már megvettem, de méééég akaroook ^^""")
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Német mangát én elvből nem kérek, azután a gány után amit a TSK-val műveltek. ~-~"" Annál még a szkandítások (szeretek szavakat alkotni) is jobbak voltak... Csak lenne hitelkártyám, rögtön lecserélném az összes német/angol mangámat japánra. Csak nyerjem meg a lottót. ~-~;;;
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

KKJ: Acces

FullMoon: Kira Takuto azután Mitsuki valamint Meroko is.... ::sugoi::
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

YumeRuby írta:Német mangát én elvből nem kérek, azután a gány után amit a TSK-val műveltek. ~-~"" Annál még a szkandítások (szeretek szavakat alkotni) is jobbak voltak... Csak lenne hitelkártyám, rögtön lecserélném az összes német/angol mangámat japánra. Csak nyerjem meg a lottót. ~-~;;;
Átérzem a fájdalmadat. T.T Énisénis. Bár én megtartanám azért a németet is. :)

Ynah: Access - szívemből szóltál. Azóta akartam fülgyűrűt, mióta megláttam... és lám, most négy díszeleg a fülemen. ^_^ Valóra vált egy álmom. *Evil Dream >:]*
Mondjuk, azért nekem KKJ-ből első számú férfi karakter akkor is Noin-chan marad. ^^ Utána pedig jön Access.
Full Moon-ban most nálam előre tört Mecchan és Izumi-kun mániám. ^_^ Takutoért továbbra se rajongok, Mitsuki-t meg még mindig nagyon szeretem. (Meg Madoka pasiját is :p.)
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Madoka pasija? O.o
Nem rémlik most, hogy ki... ^^"""
Rég láttam már az animét, mangára meg nyáladzom...

... hát eredetileg én a KKJ-t meg a TSK-t is japánból kezdtem el rendelni, csak akkor még nem jelent meg Japánban a többi, és utána nem bírtam várni arra, hogy kijussak és megvegyem Japánban, ezért megvettem idén télen Bécsben a maradék két TSK mangát, meg az első FM-et, és akkor már az FM-et is németül gyűjtöm tovább. Németül nem tudok, de angolul úgyis megvan gépen ^^ Akkor meg így is megfelel tökéletesen...

Persze más kérdés, ha lottót nyerek, naná hogy én is lecserélem az X-től kezdve a TSK-ig az összes mangámat japánra, mert azt még értem is, plusz ugye minőséééég ^________^ *imádja az oridzsinál mangák illatát szagolgatni a polcán ^^*
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

MaKo írta:*imádja az oridzsinál mangák illatát szagolgatni a polcán ^^*
...... o____O;;;;;;;
Azért megnyugtató, hogy mindenkinek vannak szokásai. ^-^;

Madoka pasija... Nachi. Ő is plasztikai sebészet gyöngyszeme. Kawaii meg minden... Csak hát Takkun meg Izumi egy kissé háttérbe szorítja. (Kinek kell egy tápos bish, ha van cica/kutyafülű tápos bish is? X3)

--Módosítás. Ne csak beszéljünk róla, itt egy kép Nachiról...
Kép

(Erről jut eszembe, ki is kérte az 5. kötet borítóját? Éppen kezem ügyében van, ha kell még...)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

ÉÉÉÉÉÉN!!!!! Léccilécccilécciii... Odáig vagyok érte, pedig csak egész piciben láttam még, no de fantasztikusan szééép *.*
Amúgy sztem az a csávó kifejezetten illik Madokához ^_~ Édi párosok lehetnek! Főleg hármasban Gucchannal XD

Egyébként YumeRuby, nem akarod nekem elmagyarázni rendesen a TSK alaptörténetét? Csak most ma meeten boncolgattuk Tenshivel, és még maradtak sötét foltok azért (csak az első kötetet olvastam japánul, azt értettem, de a többi németül van meg, és hát hüm, kicsit vannak sötét oldalai, amiket nem igazán értek... :roll: )
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én meg rég olvastam, és hirtelen nem emlékeztem mindenre. :^_^: Majd pótolom, csak most van 1-7-ig EVA-m, és abból elolvasom az első 5-öt, mert azzal is le vagyok maradva. Utoljára a Kanshaku-t olvastam Arina-tól.
Nekemiiisaztaképetlégyszííííííí! *______*
Lehet, hogy hoz nekem egyik barátnőm Japánból Collection-t! *__* De jó! Meg a mangát végig! *_* Még jobb! És lehet, még összekaparok pénzt, keveset, hogy nem muszály, de ha piacon lát olcsón (200Ft-ért) KKJ-t meg TSK-t, akkor azt is. ^^" *spórolás*
Kép
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Nem lehetne esetleg dupla példányszámot hozni azokból olcsó mangákból? :roll:

Képek:
V5 borító
Madoka+Nachi+Gucchan :roll:

Ja igen. TSK alapsztori. Spoilerekkel.

Szóval van Kyoko, mindenki kedvenc hercegnője, meg Sakataki és Hizuki, mindenki kedvenc testőrei. Kyokonak van egy csipkerózsikás ikertestvére, Ui, aki egy terem nagy óra felett alussza örök álmát. Kyoko fel akarja ébreszteni Uit, de ehhez össze kell gyűjtenie a 12 strangert és a hozzájuk tartozó kavicsok ("isteni kövek", meh) erejét. Na az első kötet végére ebből Sakatakit sikerül begyűjtenie. Mellesleg még egy ismeretlen eredetű csókot is.

Második kötet, Karin, Mizuno és Sarai is beáll a csapatba. A meglévő 5 strangerrel játszadoznak egy kicsit Ui körül, és megtudják, hogy Uinak nem volt testvére, Kyoko egy befogadott gyerek, és mi van, ha ő valójában mazoku, mert hát hegyes füle van meg közveszélyes idióta. Ezen angstolnak egy pár fejezetet. Kyoko megszökik Widoshikuval, megtámadja őket egy mazoku, Sakatakiék jönnek segíteni, mazoku Kyoko által kiirtattatik, tisztázódik Kyoko nem mazoku, de scary nagy ereje van, ha akarja. Meg égszínpiros haja. Második kötet vége: Kyoko+Sakataki románc, King somolyog, Hizuki kukkol.

Harmadik kötet, Kyoko összegyűjtött még 6 strangert. (Állítom, hogy Yami Chobits-szökevény.) Hizuki csók jellegű inzultussal éri Kyokot, ezért bebörtönzik, Kyoko meg Sakataki kedvéért kiszabadítja azzal, hogy eljegyezteti magát Hizukival. Hizuki és Sakataki némi vita közben párbajoznak, de aztán úgyis kiderül, hogy mindenki tud mindent, nincs harag, Kyoko marad Sakatakival, Hizuki mazoku meg az utolsó stranger. Mivel együtt a csapat, felébresztik végre Uit, aki mint kiderül, csak egy illúzió volt, mert Kyoko teste Ui, Kyoko meg az időisten egy szem leánya, akit emberként kellett nevelni, hogy megerősödjön. Mindenki elfelejti Kyokot, élnek boldogan Uival, Kyoko meg angstol. Sakataki megtalál egy el nem tüntetett Kyoko-fényképet, visszaemlékszik, csapat utána. A strangerek egyesített ereje némi tér-idő káoszt okoz, ez elröppenti Sakatakit az idők végezetére, ahol Kyoko papájával durcázik. Némi erőfitogtatás után Sakataki visszatér Kyokoval, Kyoko elhunyt mamája testében él tovább, happy end, marriage.

Na úgy nagyjából. Az ilyen mellékszálakat, mint Widoshiku sztorija, Mizuno+Sarai románc, "Ri=Naito" (mindenki romanizálja ízlése szerint), kihagytam.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ja, ja, Yami tényleg Chobitsból szalasztottnak néz ki ^_~! Amúgy nekem nagyon szimpi volt... sajnáltam hogy össze lett picit csapva, és nem lett kibontva a többi karakter, mégis tényleg kereken be tudta fejezni, és ez jó. Köszi hogy leírtad YumeRuby, bár még mindig nem egészen értem ezt a sok (kinek a teste most ez igazából) dolgot, de majd még párszor átrágom magam a mangán, aztán csak leesik vmi! Amire meg folyok, az Chronos bácsi sd feje... haláli!!!

Ja, és köszi a beszúrt képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISTENI!!!!!!!!4
*megy és csinál belőle egy hátteret*

Amúgy nem tud vki egy oldalt, ahol lehet szép minőségben (mint ez a két fönti két kép) töltögetni szkeneket FM-ből? Van egy-kettőm, de még elfogadnák pár ilyet mint a fönti ^^""""
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Nnna, megjelent az augusztusi Ribon és végre van valami infó az új sorozatról. A cím Shinshi Doumei+, műfaj romantikus komédia. A főhősök első ránézésre nagyon "deja vu" külsejűek. (Főbishünk am block Takkun-klón.)
Kíváncsi vagyok, Arinacchi ezúttal milyen beteg sztorival fog a padlóra küldeni...
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

YumeRuby-samaa, nem tudsz vmi jó linket (ehehe, esetleg vmi helyet ahonnan azt a hatalmas szép képet is szerezted odafönn...?) :eyes: Mármint Full Moonost... :roll: Feltúrtam a netet Ami-channal, de még mindig van kép ami csak felirattal, plusz kicsiben találtunk meg -_-

Új Arina lesz? Nem is tudtam ^^ *sóhaj* Watase se bír nyugodni, egyszerre két sztorit futtat (egy ecchis/romantikus kellemes baromságot ^^" meg egy fy genbu kaident -_- hogy nem bír nyugodni >_<)
Megrendeltem az Arina Collectiont Tenshivel :D!!! Remélem sértetlenül bontatlanul meghozza Réka-san :)!
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Ami jó Arinás képtárat tudtam, az mostanra erősen elhunyt. Néha valamelyik levlistára befut egy-egy jó kép, pl. fentiek. Szóval nem tudok jó helyet. ._.;

Arinától meg épp ideje egy új sztorinak, már két hónapig nyaralt a hátsóján, kétségbeesett várakozásba döntve szomorú sorsú rajongóit. :P (Wataséről meg eddig is tudtuk, hogy munka mániás szóval: mi?! Csak kettőt?? Lustul a bige. XP)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

MaKo írta:Megrendeltem az Arina Collectiont Tenshivel :D!!! Remélem sértetlenül bontatlanul meghozza Réka-san :)!

Én meg remélem, hogy japán tanárom hozza nekem még hozzá a 6. kötetet, Réka meg a 7-et, mert az hiányzik, az nincs meg, és meghalok a végéért már, de nem akarok FM spoilert.

Edit: Na, láttam Ribon OFFICIAL site-ján Shinshi nyító képét. Hát csak ennyit mondok *csöpp* *csöpp* ka-kakkoi. *_* Csak szegény főszereplő srác echte Takuto. ^^" De amúgy nagyon szép így elsőre. ^_^
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

YumeRuby: ...*méély sóhaj* hát ez van, akkor marad az "órákonkeresztülkergetjükaminiképeketaneten" című dolog, amit utálok -_- Majd az artbookon remélem csoroghatok :D!

Mindjárt én is megkuksizom azt az oldalt az új cuccal, bár sztem nagy átlagban az összes pasija (eh, főszereplő pasija) külsőleg eléggé hasonlít. Ha belsőleg nem fog, akkor nem fog zavarni a hasonlóság, eddig se nagyon izgatott ^^;
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

A belső hasonlóságot CT-vel vagy ultrahanggal érdemesebb vizsgálni? XP Sajnos Arinacchin csak egy fél hajszállal jobb mint Rumiko, nála is van jó ha tucatnyi különféle külsejű karakter, amit rajzolni szokott, a variáció csak a színekben meg a jellemben van. ._.; Mondjuk amíg a sztori hozza a színvonalat, addig semmi gond.
(Icipici Full Moon-spoiler)Csak nekem tűnt úgy, hogy az utolsó fejezetben Takkun egy kicsit máshogy néz ki? Tudom, hogy vén, mint az országút (majdnem 30 éves o_o), meg rövid a haja, de nemt'om... A tekintete más.
Ja igen, találtam uccsó fejezetet scannelve, fordítatlanul, eh-eh minőségben. Olvasásra egy kicsit túl eh-eh (a kanjikat nehéz kibogarászni, furigana már nem látszik), de bishekre nyálzani/fordítás mellé nézegetni pöpec. Érdekel valakit?
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nos, engem érdekelne ^_^; De esetleg mégjobban az, hogy Tenshinek mi a fene van a CD-jével, vagyis az én cdmmel, amit odaadtam hogy tegyen rá FM-et... -_- Vagy akkor onegai nem tudtok vmilyen helyet ahonann lehet tölteni? Első kötetet olvastam only!!! >.<"

Megnéztem a gyereket, nem is Takkunos! A haja pl, csak annyiban hogy ha jól emléxem neki is copfban van, meg világos szürkés-kék a haja, de ez még nem annyira Takkunos ^_^" Bár YumeRubyvel egyetértek meg a Rumikos párhuzammal... :roll:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Spoiler-t nem olvasom el. ^^" Viszonviszontviszont YumeRuby Full Moon Chapter 27-től végig kellene, nem tudod, akármilyen fordításban, vagy anélkül, honnan szedhetem le? Mert akkor Mako-nak is kitudom írni.
Kép
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Valahol (értsd: lövésem sincs, melyik CD-men) van egy egész szép minőségben scannelt 29. fejezetem. 27 és 28 egyelőre nincs, csak kép nélküli angol fordítások. De majd nyitva tartom a szemem.

Uccsó fejezet: http://img78.photobucket.com/albums/v252/michanchan/ ha kér jelszót, 12345. (Nem az én albumom, szóval csak gyengéden... >.>;; )

Első 5 kötet: http://fullmoon.reallyrules.com/fullmoon.html
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

YumeRuby írta:Csak nekem tűnt úgy, hogy az utolsó fejezetben Takkun egy kicsit máshogy néz ki? Tudom, hogy vén, mint az országút (majdnem 30 éves o_o), meg rövid a haja, de nemt'om... A tekintete más.

Kössz a linket. Háát... tényleg nem lett jobb, mint a KKJ. :/ De azé jó. Mondjuk, majd ha meglesz egybe 6-7-es kötet, akkor majd nyilatkozom.

Amúgy tényleg más Takkun arca. Mondjuk, nem látni, hogy öreg (kár *gonoszan vihog*), de valamennyivel tényleg más.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

YumeRuby írta:
Első 5 kötet: http://fullmoon.reallyrules.com/fullmoon.html
Köszi!!!!!!!!! :P
Válasz küldése