Gantz

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

A kiszámíthatatlanságát nagyon szeretem. ;)
Real World Espada
Kép
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

,,Osaka Team's strongest warrior.."
Ammán' jó kis hentelés lesz :dirr:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Re: Gantz

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Világok harca beütés a 300-as epizódokban. Most már remélem *TÉNYLEG* vége lesz.
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Gantz

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Gondoltátok volna, hogy ezt is megérjük? :vigyor: (Na, még a Berserk végét szeretném látni...XD) Amúgy ez a post viccesebb lenne, ha azok, akik anno anyáztak a manga "rétessége" miatt, egyáltalán járnának még a fórumra. XD
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Gantz

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Jaj, csak legyen tényleg igaz, könyörgök...

Személy szerint imádtam ezt a mangát, de ez a mostani arc, ami már több mint két éve megy, a "szar" egy erőteljes szinonimájává nőtte ki magát a szememben.

OFF: Berserk-nek sosem lesz vége. : P
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Gantz

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nekem mondjuk könnyű a dolgom, mert szerintem a legelső fejezet volt a legzseniálisabb, onnantól már csak csökkent a színvonal. Valahogy a főhős srácban az volt pont a vicces, hogy antiszoc emberellenes, és folyamatosan halljuk a lesajnáló gondolatait. Általában nem bírom az ilyen típusú karaktereket, de itt egyszerűen szórakoztató volt. XD Persze rögtön a metrós rész után bekerül a Gantz-szobába, és elindul a "tiszteld az életet!" típusú karakterré válás útján, amivel talán még nem is lenne baj, de ezzel együtt a jelleme is "kifakul", és lesz belőle egy "NOT MY NAKAMAS!!!!444" shounen hero. Kár érte.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Gantz

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

És tényleg ez lett a vége? :knife: Már kijött az utolsó fejezet RAW-ban, amit el is olvastam. Nem volt nehéz kitalálni annak a néhány kanjinak a jelentését, ami szerepelt benne. A mangaka ezt nagyon elbarmolta, azért csinálhatott volna egy normálisabb lezárást. Értem, hogy már nagyon be akarta fejezni, de igazán megerőltethette volna magát. Nagyon sajnálom, mert az eleje nagyon jó volt, főleg amit az anime is feldolgozott. Még nem tudom hányasra értékeljem, de 6 pontnál jobbat nem fog kapni.
Kép
Válasz küldése