CLAMP mangák^^

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

hú az hosszú letöltés lesz... na mind1... Arigatou Morigan!
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

K@e-chan: lehet hülye kérdés, (sőt tuti az) de honnan?? (Tokyo Babylon rulz ^____^ és Subarut csak távolról lehet imádni,ne MaKo-chan? XD)
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ayumi-chan írta:K@e-chan: lehet hülye kérdés, (sőt tuti az) de honnan?? (Tokyo Babylon rulz ^____^
Pár posttal föntebb linkeltem be egy helyet ahonnan le lehet tölteni ^^" Igaz, nem végig, de magyarul van. És folyamatosan fordítják... Egyébként új kiadásban 5kötetes, és naon szépen néz ki :3
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

gomen figyelmetlen voltam ^^"""" Sztem még a Card Captor Sakura is nagyon jó ki Clamp manga ^^ aranyos meg minden ^_^
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

én is onnan töltöm amit MaKo belinkelt! eleinte nem nagyon akartam letölteni, mert azt hittem hogy nagyon rossz (és mert a barátnőmnek nem tetszett...) de aztán kiderült hogy jó!!!! :mrgreen:
ajánlom mindenkinek^^
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Sziasztok! (huh, nem vagyok egy nagy hozzászóló ezen a fórumon... ^^;;)

Köszi a "reklámot" Mako! ::jbow:: Sorry, hogy ritkán frissül az oldal, de csak egyedül csinálgatom, hobbiból, így előfordul, hogy nincs rá mindig időm... ::reliev::

De azért igyekszem nem cserbenhagyni az olvasókat..!

-----
Ayase írta:nemrég hallottam... az télleg igaz hogy Kazuya Minekura a CLAMP-ból vált ki??!
Nem. :) Minekura Kazuya 94'-től rajzol, először doujinshiket készített, aztán lett mangarajzoló (Saiyuki is doujinként kezdte), de én úgy tudom mindig egyedül dolgozott.

Egyébként a CLAMP meg Minekura-sensei stílusa ég és föld, én biztosan nem asszociálnám őt a CLAMP-el... ::reliev::

~Arashi
TB scanlation
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Arashi írta: Köszi a "reklámot" Mako! ::jbow:: Sorry, hogy ritkán frissül az oldal, de csak egyedül csinálgatom, hobbiból, így előfordul, hogy nincs rá mindig időm... ::reliev::
Szia ^^ Öö, szivesen reklámozom azt, ami naon jó ^_~ A fordításod meg az egész oldal sztem naon klassz, úgyhogy =^^=
*nagy TBfan* Jah, és ha már itt vagy, a Purple Sakura dizájnod vmi isteni *___*

És bár Jude nincs itt mostanában fórumon, de hasonlókat szokott regélni róla, szóval mint nagy onmyouji-fanok, gratulálunk ^_^!
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

MaKo írta:Szia ^^ Öö, szivesen reklámozom azt, ami naon jó ^_~ A fordításod meg az egész oldal sztem naon klassz, úgyhogy =^^=
*nagy TBfan* Jah, és ha már itt vagy, a Purple Sakura dizájnod vmi isteni *___*
És bár Jude nincs itt mostanában fórumon, de hasonlókat szokott regélni róla, szóval mint nagy onmyouji-fanok, gratulálunk ^_^!
Arigato! Most pirulok..! ::jblush::
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Arashi írta: Arigato! Most pirulok..! ::jblush::
^_~
Ezt meg nem bírom megállni... FYE XD
Kép
Kép
Már alig várom, hogy lássam Fye kamázós képét, ahogy idegesíti Kuroganét XDD Egy hét, és jön a Tsubasa anime :bounce: :bounce:
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Hú anyám, de jó képek! *^^* (főleg az a Fye...*o*) Naaagyon kiváncsi vagyok már az animére...^^
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ami-chan írta:Hú anyám, de jó képek! *^^* (főleg az a Fye...*o*) Naaagyon kiváncsi vagyok már az animére...^^
Sztem is jók *.* (meg is szenvedtem értük >_> ld. minitokyo >_>'''''')...
Amúgy kiváncsi vagyok, hogy hány részesre tervezik... mert ugye a mangának még korántsincs vége... :roll: Egy olyan 52ep-re saccolom, az teljesen jó lenne ^^. Annál azért nem hiszem, hogy hosszabb lesz... Bár ki tudja ^^. Egyébként most folytatták a mangákat, szóval szerencsére nem álltak le vele (ezek szerint csak a kiállítás miatt tették félre ideiglenesen, amint látom azzal jól elszórakoztak, külön kiadású kártyák, stb.. egyszóval rajzoltak egy rakat új képet mostanában).

ÉsakarokSubarutisBeleee+fiatalSeishirouuut :bounce: :bounce:
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

öregem ezek télleg nagyon jó képek!!! és már én is nagyon várom hogy kiadják^^ de én olyan vagyok hogy megvárom amíg lesz hozzá felirat! :-P
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Makooooo!!! Nemtod honnan lehet letölteni a TRC mangáját? Én csak az 54. fejezetig tudtam letölteni angol fordítással, de ha netán tudsz helyet, ahol mondjuk németül tovább fenn van, írd meg léééccccci ^^ Amúgy meg rajzolj nekem TRC-t :D Én is rajzolok neked :D
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Mimi-chan írta:Makooooo!!! Nemtod honnan lehet letölteni a TRC mangáját? Én csak az 54. fejezetig tudtam letölteni angol fordítással, de ha netán tudsz helyet, ahol mondjuk németül tovább fenn van, írd meg léééccccci ^^
Öö, nem tudom, én angolul töltöttem vagy 4.kötetig asszem, de aztán ugye licenszelték, és puff neki. (Egyébként az amerikai kiadás kifejezetten nagyon jól sikerült imho...). Németül egyáltalán nem tudom O_o de asszem azt is licenszelték (vmi 15th anniversary-s izével is, amihez Clampos sd sakkfigurákat árulnak >_>'''). Többet nem tudok én se ^^".
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Wáááá!!! Megvan már a 8. kötetig a mangaaaaaa!!! ^____^ Mármint TRC ^^
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

hol? neten? mert ha igen! linket kérek cépen! :eyes:
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

K@e-chan írta:hol? neten? mert ha igen! linket kérek cépen! :eyes:
http://ochitsuki.net/unmei/tsubasa.php

A továbbiak IRC-n elérhetők. ::jeye::
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Arigatou! ::gome::
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Én is innen töltöm ^^ IRC meg nagyon segítőkész emberkék vannak ^_____^ Nekem egy srác felajánlotta, hogy letölthetem róla, mert nekem nem akart mennia töltés 59-es portról... Pedig én is 59es porton vagyok o__O
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Huh, én most teljesen beleszerelmesedtem a XXXHolic-ba ::japsmil:: A rajzok stílusa nekem nagyon bejön! Nem olyan hű-de-milyen kidolgozott, (és se Watanuki, se Doumeki az a kimondott bishiounen ránézésre) de van a rajzokban vmi, ami miatt azt mondom rájuk, hogy nagyon jók! Ha lesz artbook, tuti, hogy megveszem:)

Amúgy nem sok CLAMP sorozatot olvastam ezenkívül, csak 2-őt ( a 3. folymatban - Miyuki, mekkora poén XD). A Chobits nem volt rossz, de nem is lett egy eget rengető kedvencem. Az abszolút favorit a Card Captor Sakura ^__^
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Én Clamp mangát nem valami sokat olvastam. A legtöbbhöz csak belenézés szintjén volt közöm (X, Chobits, MKR, XXXHolic), amit végig olvastam az a CCS és a Suki Dakara Suki. Utóbbi nagyon tetszett, mert bármennyire egyszerű és sejthető volt az egész, azért picit megkönnyeztem a végét, de hát én már csak ilyen vagyok ^__^"
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hmm... Suki Dakara Suki-t még nem olvastam, de a grafikája annyira szép *_* Tetszik ez a régi Clamp stílus =3 Mondjuk én az újat is szeretem, szóval ^^"

XXXholic meg yoo =3 Yuuko abszolút tarolós =D Grafika is teljesen jó, az meg pláne, hogy nincs az a bishounen-dömping. Tetszik ez a reális oldala =)
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

A Suki Dakara Suki miről szól? Mert azzal még én is csak hallomásból találkoztam... gondolom ez is egy rövidebb manga, nem?
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

3 kötet, tehát tényleg nem hosszú. Arról szól, hogy van egy lány (Hina), akinek az apja nagyfőnök (gazdag) és már többször elrabolták, hogy váltságdíjat követeljenek az apjától. Ezért Hina úgy dönt, hogy nem akar több fájdalmat okozni a szeretteinek, iskolát vált, elköltözik otthonról, hogy ne tudják kicsoda. Csak barátnője tud erről, aki vele együtt sulit váltott. Aztán egyre tűnnek fel a fura figurák Hina körül, és a barátnője nagyon gyanakszik, de a szegény Hina pettyet naiv, és simán megbízik abban a fickóban, aki a szomszéd házba költözött, az osztályfőnöke lett és eléggé bizalmaskodik vele^^" Valahogy itt indul a történet. Bár mondom, szerintem eléggé kiszámítható, de nekem akkor is tetszett^^
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Egy gyors kérdés:
A "Dimensional Witch" megfelelője amúgy mi japánul - ha jól emlékszem, vmi "mahou no..."?
Kép
Válasz küldése