Te rajzolsz mangát?

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.

Rajzolsz mangát?

Néha
54
36%
Soha
44
29%
Rendszeresen
45
30%
Képregényt mindig
9
6%
 
Szavazatok száma: 152

Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Egy csoppet olyan mintha le lenne vagva a fejukbol egy kicsi darabka.. :shock:
De amugy megallapitottuk Pal-chann-nal h tokre fejlodsz, es h igy tovabb!! :wink:
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

IloveRenji írta:Egy csoppet olyan mintha le lenne vagva a fejukbol egy kicsi darabka.. :shock:
De amugy megallapitottuk Pal-chann-nal h tokre fejlodsz, es h igy tovabb!! :wink:
heh... télleg :^_^:
de még így is jobb mint amiket én csinálok ::reliev::
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Lestat
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.05.17. 12:29
Tartózkodási hely: Rózsaágy

Hozzászólás Szerző: Lestat »

Sziasztok!
ezen a fórumon még új vagyok,de sosem késő elkezdeni ugyebár.^^Bemutatkozásképpen linkelek két régebbi darabot a rajzaim közül.Ez saját manga szóval copyright^^
:lol:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060518/ ... es.hu_.jpg

Ez pedig Léonhard aze gyik saját figurám karakterterve.

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060518/ ... es.hu_.jpg
Lestat vagyok a vámpír....és halhatatlan....^^
Vérző Rózsa vagyok a Világ búrája alatt...
I LOVE BOYS......WITH OTHER BOYS.....:D

SZÁMOMRA AZ IDEÁLIS FÉRFI:BÁTOR,ÖNZETLEN,HŐSIES...I LOVE JACK SPARROW KAPITÁNY!!! :D:D:D
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

^wow, ezek nagyon szépek *______*

Nekem van egy Lestat nevű karakterem :] neked nincs? Kíváncsi lennék rá XD
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

:shock: ...tényleg..köszi hogy szóltatok...korrigálva :-)

Lestat: szerintem is szépek (csak valahogy olyan tipikusak...de ez már ízlés dolga,a technika viszont jó...)
Milyen papírra rajzolsz? Olyan érdekes... amúgy valahonnan olyan ismerős a neved... na mind1... Grat a conos helyezésedhez :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Lestat
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.05.17. 12:29
Tartózkodási hely: Rózsaágy

Hozzászólás Szerző: Lestat »

Miért lenne tipikus?Egy részletből ezt nem lehet megmondani....És tulképp minden manga "tipikus" a jellemző jegyek miatt.
AMúgy köszi....nekem is jól esett az a conos helyezés^____^
A paír félfamentes rajzlap...
Lestat vagyok a vámpír....és halhatatlan....^^
Vérző Rózsa vagyok a Világ búrája alatt...
I LOVE BOYS......WITH OTHER BOYS.....:D

SZÁMOMRA AZ IDEÁLIS FÉRFI:BÁTOR,ÖNZETLEN,HŐSIES...I LOVE JACK SPARROW KAPITÁNY!!! :D:D:D
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Sima rajzlap? :shock: azta...
Csak azárt mondtam hogy tipikus,mert annyi ilyen rajzolású manga/anime létezik pl. erősen hasonlít az IY,Angel Sanctuary stb. babaarcaira.. de mondom hogy ez csak egyéni ízlésficam nálam,mert én azt szeretem amire ha ránézek már tudom is hogy ki csinálta...mondjuk nálad ez a dolog a soksok rózsa :D
A mangád amolyan "összejövős"? Mert akkor már van egy rajongód :D (v. 2..igaz Rita?)

Szerintem a borítót fesd ki hogy jobban érvényesüljenek a formák...

Ehh..má megin rajzoltam..asszem mindjárt láthatjátok hogy mit... még makró vizsgán is alkottam :-)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hűű, nagyon tetszik Lestat..igen, mirol szol a manga? Azt nem tudod valahogy megmutatni? (es valo igaz 2 van, ha osszejovos, plane ha yaoi :-P :-P )
Es Misu..of corze tetszik a tied is, olyan Misus :D
[OFF] Hanyadik lettel Lestat amugy? [/OFF]
Avatar
Lestat
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.05.17. 12:29
Tartózkodási hely: Rózsaágy

Hozzászólás Szerző: Lestat »

Léonhard Wessex:Tulajdonképp a legkedvesebb figurám.183 cm.Sötétbarna haja van(amit egy fekete selyem szalaggal köt össze) és emerald(smaragd) zöld szeme.Kb 21 nek néz ki,de töb száz éves.Ő valójában egy démon,aki évszázado khosszú sora alatt a lehető legkegyetlenebb bűnöket követte el.Gyilkolt,hazudott,lopott,megrontott,megkísértett és elvette a halandó lelkét etc.
A Sátán kölykei nevezetű Démon banda tagja volt,ami a sátáni erők legmagasabb rangú démonait foglalta magába.
Ám egy "baleset" folytán büntetésül lelket kap,méghozzá egy gyermek lelkét.Ettől kezdve elindul a változás útján és rettenetes szenvedéseket kell kiállnia,amikor foylotn szembesülnie kell múltjával ,és mivel gyermeki lelket kapott ezen a fonalon dolgoztam ki a humorforrást is.^^
Ennek ellenére igencsak "színes"egyéniség és végig megmarad pimasz rosszfiúnak:káromkodik,cigizik,nőzik és megbotránkoztat.^^
Tulképp ő is egy bishounen és gyönyörű zöld szemeinek kevés nő tud ellenállni.Ezt tudja is magáról és folyton ki is használja.^^
Közte és Satori között különleges kapcsoalt alakul ki,annak ellenére,hogy anno LÉo feladata az volt,hogy megölje a lányt.
A fiú múltja igen ködös és a történet folymán néhány részlet ki is derül belőle,de ez még titok.^^Azért szeretem,mert nagyon pimasz és komisz.Mocskos a szája és beszólogat,annak ellenére hogy első ránézésre egy arisztokratikus srácnak tűnik.És nem utcsósorban megfelel külsőre is az ízlésemnek:D
Itt megnézheted vázlaton:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060510/ ... es.hu_.jpg


Mercutio:Vagyis Mercutius arkangyal.(Szintén nagy kedvencem:D)Vagyis csak volt,mert egy "baki" miatt "lefokozták" és így lett Satori őrangyala.^^Az Őrzők feladata,hogy a Satorihoz hasonló stigmatákat vagyis a Látókat vigyázzák.
180 cm magas,tengerkék szemei vannak és ezüst (vagy kinek hogy tetszik),fehér haja,ami olyan mint a selyem.
Ő a Fehér Szárnyúak családjából származik és ezenfelül Bennu is.A bennu jelentése Főnix,vagyis olyan lény,aki mindig újjászületik.Halhatatlan,de nem sebezhetetlen.Az "Élet Angyalának" is nevezik.
Mercutio szintén bishi és annak ellenére hogy "szépséges" és a "MEnnyek szolgája" pizzafutárként dolgozik.Ugyanis csak így képes eltartani magát a halandó világban.^^
Ezenkívül van vele még egy kis bibi:narkolepsziás vagyis álomkóros ami azt jelenti,hogy fogja magát és hirtelen kiterül a földön.:D
Több száz éves,de kb 20nak néz ki.

Seraphin:A "Holló".A centralisták feje,vagyis azoké a sötét lényeké,akik nem pártolják sem a Mennyeket sem a Poklot.Semlegesen élnek a városok alatt(Ezt nevezik Nekropolisznak,a Holtak városának) és igen vegyes népségnek számítanak.Seraphin maga is csak félig Angyal és valah az Úr szolgálatában állt,de később fellázadt és számüzetésbe vonult.MAga köré gyűjtötte a hozzá hasonlóan függetlenedni vágyókat és saját klánt alakított.Mint a neve is tükrözi hollófekete haja van és felemás szeme.^^Szépsége kontrasztban áll a komorságával és a tetoválásokkal,amiket visel a testén.A jó és rossz közötti végső háborúban amellé áll,aki a legtöbbet "fizeti",de nem hódol be senkinek és nem izgatják a halandó világ ügyei sem,bár azért érdeke diktálja,hogy az emberi lét fennmaradjon "üzleti okokból."^^

A mangám tulképp kicsit modern-gótikus stílusú.Nagy románcokat ne várjatok benne,de tény hogy Léonhard és a főhős Satori között különleges vonzalom alakul ki.Az erotikát ésa horror elemeket sem vetem meg.^^
A rajzstílusom,amint azt egy versenyen mondtak nekemanno: drámaian romantikus.Én magam is művészi pályára készülök,szóval ez erősen rányomja a bélyegét a technikámra és a stílusomra.A rokkokó és a reneszánsz a kedvenc stílusom ez is érződik a rajzaimon és a karakter dizájnon.(lásd.Léo)
A történetem a különböző népek mitológiáján,de elsősorban a kereszténységen alapszik.
Na egyenlőre ennyi,ha vmire még kivik vtok szivesen válaszolok.^^
Ja és az nem a külső,hanem a belső borító.
A babaarchoz csak annyit,hogy szeretema szépet és valljuk be a legtöbb anime is előszeretettel vonultat fel bishiket.
Lányokat nem szeretek annyira rajzolni,szóval tőlem inkább fiúkat láthattok majd.^^
A versenyen első lettem akkor. :oops: Egy Orlando Bloom portréval :lol:
A conon 3. lettem.^^
A shounen ai és a yaoi a kedvenc műfajom nekem is.^^Kövezzenek meg érte:D
Lestat vagyok a vámpír....és halhatatlan....^^
Vérző Rózsa vagyok a Világ búrája alatt...
I LOVE BOYS......WITH OTHER BOYS.....:D

SZÁMOMRA AZ IDEÁLIS FÉRFI:BÁTOR,ÖNZETLEN,HŐSIES...I LOVE JACK SPARROW KAPITÁNY!!! :D:D:D
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ez off, de ki kovez meg erte? :-P (nagyon helyes!!)
Es te talaltad ki az egesz sztorit? :shock: Ugy kerdeztem, h nem tudsz-e meg felrakni keped a mangabol, mert tokre kivancsi lennek ra.. :wink:
Avatar
Lestat
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.05.17. 12:29
Tartózkodási hely: Rózsaágy

Hozzászólás Szerző: Lestat »

Hát sajna nincs scannem,ezeket is egy ismerős nyomta fel ezer esztendeje.^^De majd most ,hogy jön a nyár több időm lesz ezzel is foglalkozni.

Igen ezt mind én találtam ki és még le sem írtam az angyalok hierarchiáját és rangjait,na meg a többi szerplőt..^^
Úgymond egy egész kis világot probálok kialakítani.^^
Lestat vagyok a vámpír....és halhatatlan....^^
Vérző Rózsa vagyok a Világ búrája alatt...
I LOVE BOYS......WITH OTHER BOYS.....:D

SZÁMOMRA AZ IDEÁLIS FÉRFI:BÁTOR,ÖNZETLEN,HŐSIES...I LOVE JACK SPARROW KAPITÁNY!!! :D:D:D
Avatar
Rubia
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.05.20. 13:09

Hozzászólás Szerző: Rubia »

Az a manga amin én dolgozom eléggé fejletlen, de a története bonyolult.
Több szál kapcsolódik össze, de még nagyon az elején tartok.
A rajzok minősége nem hasonlítható egy valódi mangáéhoz, de próbálkozom.
Csak akkor beszélj, ha kérdeznek,
De úgy élj, hogy kérdezzenek.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Háát.. nekem is volt egy-két próbálkozásom nagyszabású mangára de mindig feladtam... most + a stabilóra készülök,16 oldalba + nem is lehet nagy sztori...de lesz erkölcsi tanulság + lehet hogy csinálok bele saját versikét :-P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Manga tutorialok: http://www.howtodrawmanga.com/tutorial.html

Sok okoság van benne az alapokhoz nagyon jó, minden egy helyen, csak ajánlani tudom.
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

yetithebeast írta:Manga tutorialok: http://www.howtodrawmanga.com/tutorial.html
Sok okoság van benne az alapokhoz nagyon jó, minden egy helyen, csak ajánlani tudom.
Én is megismétlem magam. Én a HTDM könyveket ajánlom nagyon. Könnyen kezelhető angol nyelvű pdf fájlok a manga rajzolás minden trükkjéről.
A fórumon nincs helye a kalózkodásnak de msnnen szivesen adok további infót az olcsó beszerzési helyekről. :P
Kép
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Mangát rajzolók figyelmébe: Manga Studio
Dín

Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Szerintem nem az ilyen izéktől fog valaki megtanulni rajzolni...sajnos :cry: De az árnyékolások a tutorialban figyelemre méltóak,gyakorlásnak nem rosszak..
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Misu írta:Szerintem nem az ilyen izéktõl fog valaki megtanulni rajzolni...sajnos :cry: De az árnyékolások a tutorialban figyelemre méltóak,gyakorlásnak nem rosszak..
De aki tud rajzolni (és esetleg van tablet-je), annak nagy segítség lehet. ;)
Dín

Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

paradoxon: aki tud rajzolni az már sztem ezeket úgyis tudja... :?
...gyakorlásnak az ilyen bénáknak, mint én vagyok megteszi...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én spec nemtudok annyira Anime/manga karaktereket rajzolni... csak ilyen nyomi figurákat mint az avatarom :-P

Ezek viszont adnak ötletet, h mi alapján érdemes elindulni rajzolásban. De ettől függetlenül ha leülök és belegebedek akkor sem tudok mangás figurákat rajzolni :)
Kép
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Mayer írta:Én spec nemtudok annyira Anime/manga karaktereket rajzolni... csak ilyen nyomi figurákat mint az avatarom :-P

Ezek viszont adnak ötletet, h mi alapján érdemes elindulni rajzolásban. De ettől függetlenül ha leülök és belegebedek akkor sem tudok mangás figurákat rajzolni :)
Nem is nyomi szerintem marha jó. :D
Most nézd meg az aláírásomnál a képet, ha nem lenne PS-om nem is tudom mit csinálnék. ::hoo::

Ja: ez a Manga Studio tud olyat amit a PS nem? Mert akkor le se töltöm. :D
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Szerintem is jó :-) Élethű :dirr: ..olyan kis gonosz a nézése..

PS - na azzal én soha az életben nem fogok tudni bánni.. talán ha lenne tablet-em,de arra meg sajnálom a pézt..
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

yetithebeast írta:Ja: ez a Manga Studio tud olyat amit a PS nem? Mert akkor le se töltöm. :D
Könnyebb összedobálni vele a szövegdobozokat meg a képkockákat. Meg projektek vannak meg oldalak szal rendszerez helyetted. De ha jó vagy Photoshopban akkor szerintem azzal is simán meg lehet csinálni.
Ha hosszú képregényt akarsz rajzolni akkor jó a manga studio, de most érdemes megtanulni egy új programot ha már egy úgyis jól megy?
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

Én inkább csak mangás hatású képeket szoktam rajzolni (gondolok itt pl a nagy szemekre, de már akkor is ilyeneket rajzoltam amkikor még gőzöm sem volt hogy mi fán terem a manga v az anime :P)
Itt van pár, elég eltérő stílusúak :lol:

klikk
klikk
klikk
Macsek
Blame-es korszak
Egy kis Inuyasha is..
Final fantasy chibi


Elkezdtem egy képregényt is rajzolni, csak nincs rá túl sok időm.. Itt van belőle pár kép, csak össze-vissza:

Itt sok a duma ^^"
klikk
klikk
klikk
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Heh ezek marha jók :mrgreen:
Bárcsak több időm lenne rajzolni.... :eyes:

Juhú találtam bescannelt artbookokat: http://www.anime-town.com/ Jajdejó :mrgreen:
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Lezárt