Naruto

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Jókérdés, hogy kivel.

Valami szpoijlerképet láttam, kicsiben és komment alatta. És az eddig nemvolt a mangában =)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Tobi sztem Obito, mert rejtélyes - mwahaha - módon csak a jobb sharingan-ját látod mindig. Ha meglenne mindkét szeme, akkor két lyuk lenne a maszkján! Meg a neveik is hasonlók. Q.e.d. =D
Kép
do the impossible, see the invisible
snakekiller
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2005.03.28. 13:06

Hozzászólás Szerző: snakekiller »

Gensou írta:Tobi sztem Obito, mert rejtélyes - mwahaha - módon csak a jobb sharingan-ját látod mindig. Ha meglenne mindkét szeme, akkor két lyuk lenne a maszkján! Meg a neveik is hasonlók. Q.e.d. =D
Már jópár chapter óta tudjuk, hogy Madara. :neutral:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Lehet, hogy csak számomra nem volt tiszta, de mikor Sasuke lenyomta Orochimaru-t, akkor mitől volt úgy legyengülve? (Épp hozta volna Kabuto a gyógyszerét)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

a testének lassan lejárt az ideje az volt a baja :)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Pedig látszólag jó testet választott magának. Akkor elvileg Sasukéban is csak egy pár évig lehetett volna?

Beértem a mangát. :D
Lehet tudni, hogy Itachi mitől volt legyengülve?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

388. chapter finoman szólva gyenge volt. Értem én, hogy jön a jubileumi 400., és arra kell valami ütőssel készülni, de eleve megfekszi a gyomrom, ez az Itachi végig jófiú volt "című" plot-twist. :?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Elhagytuk a 400. chaptert is, de annyira engem nem taglózott le az igazság. Mondjuk érdekes, hogy az egész történet egyik fő szála gyakorlatilag egy féltevezetésre épült.
Így visszagondolva, az elmúlt 70-80 chapterben nem nagyon volt "foglalkoztatva" a névadó szereplő...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

lol, mennyire igazad van.

De mondjuk én, mint Sasuke centrikus, nem zavart :D

azért már ideje volt, hogy kiderüljön pár dolog, de kezd ez az egész nagyon sablon lenni.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Se Naruto, se Sasuke nem a kedvencem, de Sasuke kevésbé idegesítőbb, szal ez a szál most tetszik. A nagy plot twist-et meg úgy vettem észre, hogy a fandom nagy része (fórumokon, community-ken) rosszul fogadja. Nem jobb, hogy Itachi egy értelmetlenül húdegonosz helyett kapott egy logikus(abb), értelmes(ebb), pozitív(abb) háttérsztorit? =/
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem érted, ez ilyen fanservice cucc. :wink: Eddig volt a coolos, darkos, kegyetlen Itachi, aki megöli a családját, megalázza az öccsét, hétvégi buliként néha megtámadja Konohát, és az Akatsuki a munkahelye. XD Erre most kiderült, hogy mégis jófiú, és a fangirlök szemében oda az "imidzse". :wink: (sőt, még szerette is az öccsét, fúúúj! Hát hová lett a "FOOLISH LITTLE BROTHER" hozzállás? XDD)
Kép
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Jah, hogy lehetek ennyire normálatlan :dirr:

Mindenesetre kíváncsi vagyok, Sasuke most mihez kezd. Gyanús volt a fejezet vége...
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

mi az, hogy gyanús?!

a hajamat tépem, hogy hogyan fog arra reagálni Tsunade meg az egész vezetőség,meg narutóék, ha Sasuke kinyírja sorozatban a véneket, mert azért valószínűleg nemfog felelőtlenül sorban leölni minden shinobit aki az útjába áll. valószínűleg. Azt sajnálom még nagyon, hogy Sasuke hihetetlen lassan fejlódik. Most is egy gyerek :/
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Azt még az előző fejezetre írtam. Sasuke egyik jelentről a másikra kinn a tengerparton, gondoltam, hogy valami nagy dolog van készülőben...

Magam részéről örülök, hogy Konoháról kiderült, nem a szép és jó földi megtestesülése, mint azt ahogy a sorozat nagy részében sugallták. (Legalábbis a vezetőség nem.) Sasuke-nek meg úgyis az a sorsa, hogy megfertőzze előbb-utóbb az uzumakianity, szal annyira nem aggódom :dirr: Madara meg egy manupulatív szemétláda, de ezt eddig is tudtuk.
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Ayla írta:a hajamat tépem, hogy hogyan fog arra reagálni Tsunade meg az egész vezetőség,meg narutóék, ha Sasuke kinyírja sorozatban a véneket, mert azért valószínűleg nemfog felelőtlenül sorban leölni minden shinobit aki az útjába áll. valószínűleg. Azt sajnálom még nagyon, hogy Sasuke hihetetlen lassan fejlódik. Most is egy gyerek :/
ja, persze... ha egyáltalán eljut odaáig még ebben az életben a manga. január óta másról se szól, csak azokról az idióta uchihákról... leszámítva azt a 3-4 fejezetet, amikor Narutóék megálltak madarával szórakozni... a ****** ******* :gun: :gun: :gun:
egyéb vonalon még mindig csak ott tartunk, h egy béka halad Tsunadéhoz Jiraya üzenetével (meg valszeg a halálhírével). ha Tsunade tartja magát ahhoz, amit az öregeknek mondott, akkor elindul Jiraya után (vagy nem, de az már más kérdés), és onnan nem biztos, hogy visszatér. az öregek veszhetnek, senki sem rajong értük. Narutóék meg nem biztos, h utolérik sasukéékat, mielőtt azok Konohába érkeznének. sasukéból meg ezek után simán kinézem, h mindenkit lecsap, akin Konoha embléma van. amúgy meg, akárhonnan nézem, szerintem jelenleg sasuke a legerősebb karakter, madara kivételével (de az meg szintén uchiha), az meg más kérdés, h hülye...
jelenleg tényleg az lenne a legjobb vég, amit egy haverom mondott, h Tsunade elmegy Jiraya után, meghal, Naruto megtudja, h mindketten halottak, hopp, 9 farok elő, a világ elpusztul, a végén meg egy üzenet Kishimotoról, h "bocs fiúk, régóta írom és meguntam"...mert ezt már én is unom...

EDIT: elnézés, ott van még Pain a Rinengan-nal, aki még erős karakter...csak az már olyan rég volt, h nem jutott eszembe elsőre...
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

outsyder írta:jelenleg tényleg az lenne a legjobb vég, amit egy haverom mondott, h Tsunade elmegy Jiraya után, meghal, Naruto megtudja, h mindketten halottak, hopp, 9 farok elő, a világ elpusztul, a végén meg egy üzenet Kishimotoról, h "bocs fiúk, régóta írom és meguntam"...mert ezt már én is unom...
Támogatom. :dirr:

Amúgy Tsunade nagy eséllyel szintén halott lesz, mert anno Kishimoto nyilatkozta egy interjúban, amikor kérdezték Jiraiya haláláról, hogy "Narutónak fel kell nőnie...ahogy Sakurának is." Ergo nála a felnövés egyenlő a mestereik kinyírásával. És ezzel teljesen megoldódik az, amit már a Time Jump után előre megmondtak: Naruto = 6. Hokage, Konohamaru = 7. :dirr:
Sasuke most valószínűleg megint átmegy hülyébe, és simán levág mindenkit, mint ahogy anno az Itachi elleni bosszújának is annyira a rabja volt, hogy bárkit kinyírt volna, aki kettőjük közé áll. Persze majd a vége felé kiderül, hogy Madara most csak kihasználja (úgy értem különben miért segítené? nehogy már gyengébb legyen, mint Sasuke...), és jól kinyírná Sasukét is, amikor már nincs rá szüksége, mivel azonban ő Kishimoto kedvence, és mindenkit lenyom, ezért Madara fog fűbe harapni. Pain/Pein valahogy biztos le lesz nyomva (lehet őt majd Naruto veri le, megbosszulva Jiraiyát), így a végén már semmi sem állhat majd annak az útjába, hogy a manga vége megint a szokásos "NARUUUTOOO!!! - SASUKKKKEEE!!" legyen. :D Bár Sasuke most Oro pecsétje nélkül szerintem gyengébb lett, viszont előjött az új nyolcágú csillagba oltott templomi rózsaablakra hajazó sharinganja, ami biztos tud valamit. :dirr: (Mondjuk ez vajon mi lehet? Ha a barátodat ölöd meg, akkor lesz mangekyou-d, ha viszont a tesódat, amit később megbánsz, akkor meg ilyen? XD)
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

foh, tényleg. Szerencsétlen béka azóta is szalad XD

szerintem minimum 4 év kell még befejeződik a manga. Amúgy csak vágyaimban nem sorozatban gyilkol le Sasuke mindenkit de mivel egy gyerek, ezért elszáll és kaszabol. Mert ahogy mondtátok van ereje.

Ja és hogy az öregeket nembánná senki? Az tény, viszont azért sem haragszik valaki különösképpen ha meglököd véletlenül a könyököddel és nemmmondod, hogy bocsi, de mégis. Nemtudom mennyire értelmes hasonlat volt ez, de a helyzet kábé most ilyen szinten van XD

Tsunade meg ne haljon meg, mert akkor már túl szar a astory ha egy sannin sem marad, kérem.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Titkos írta:... ő Kishimoto kedvence, és mindenkit lenyom, ezért Madara fog fűbe harapni...
ENNYI.
akkor miért nem Sasuke a sorozat címe!?o_O
mondjuk az nem lenne rossz, ha Pain-t Naruto csapná szét, azt lehet, h élvezném :D de az Madara lecsapása is érdekes lehet, mert most nagyjából egy szinten vannak Sasukéval (mindkettőnek a testvérétől van a szemeXD), csak Madara mögött van pár év tapasztalat... tuti bekészített valamit Sasuke ellen...

Ayla: imho akár még idén is befjeződhet az egész, mert mostmár Sasukét nem lehet hova poweruppolni... hacsak nem tervez Kishimoto Naruto, mint Hokage sorozatot... de annak meg nem látom értelmét :weh:
anubys írta:Így visszagondolva, az elmúlt 70-80 chapterben nem nagyon volt "foglalkoztatva" a névadó szereplő...
ha csak a fő szálakat nézed, akkor látszik, h Naruto csupán csak egy epizódszereplő :dirr: az egész sztori arról szól, h Sasuke hogy gyúrja magát, h megölhesse azt, aki megölte a családját (aki, mint kiderül a bátyja), és eközben még vmi szöszi túlmozgásos ugrálását is el kell viselnie (és még az első csókját is tőle kapja), aztán amikor végre találna egy embert, aki rendesen segítené a céljaiban, akkor sem hagyják nyugodtan elmenn, de legalább lecsaphatja az ugribugrit, aztán übercoool-ra felgyúrja magát (az, h ebből mi nem látunk semmit, hanem a szöszit nyomatják, az csak egy ravasz alkotói csavar), aztán elmegy lecsapni a bátyját, aztán a klán ős-akárkiétől kiderül, h az egész család csak áldozata volt a csúnya gonosz városvezetés ármánykodásainak, és megindul, hogy most már ténylegesen betejesítse a bosszúját... rotflol...
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

utsó szöveged tényleg lol XD

de akkor sem tud befejeződni a manga már idén.

Ott van például Pein akiről még mindig alig tudunk valamit, és ha már csak ALIG akkor a célunk az, hogy MINDENT. meg a maradék Akatsuki, őket is ki kell nyírni, nehogy belekavarjanak Konoha cuccaiba, mert nekik meg a Kyuubi kell. Sasuke lecsap még min 2 embert, Narutó még táposabb lesz, mert róla van elnevezve a sztori. Éés akkor még nem is emlegettük azt, hogy mi lesz Sakurával. Mert ő is főszereplő +nőnemű. Kell vele kezdeni valamit.

Ha nagyon akarja akkor sem tudja befejezni, a mangát idén. Gondoljatok bele a Jiraya-s és uchihás harcok is 'csak' durván 3 hónapba teltek. :/
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ayla írta:..de akkor sem tud befejeződni a manga már idén..
Sztem nem is akarjak befejezni...pontosan addig fogjak huzni ameddig a fangirl/boy tomeg birja penztarcaval es erdeklodessel...ugyh sztem annyira felesleges kalkulalni meg barmit csinalni...amugy nem olvasom a mangat (kiveve a Yondaime-s flashbacket, meg ahol Naruto anyja van, mer az allitolag ugy nez ki mint en XD)..meg ugyis kiderul mindenkirol h jo, a tobbirol meg h rossz...a legeslegvegen merg osszejon Naruto Szaszuke-vel h minden yaoi-rajongot szivroham vigyen el..
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

IloveRenji írta:...a legeslegvegen merg osszejon Naruto Szaszuke-vel h minden yaoi-rajongot szivroham vigyen el..
lol, azt nehezen, mert szvsz szinte 100% hogy SakuNaru lesz benne.. hüp.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ahogy a sztori halad, szerintem nemhogy idén, de jövőre sem lesz vége. A főgenya még túl tápos, hogy bárki lenyomja. Viszont "enyhén" zavaró, hogy Sasuke szeme állandóan változik. Meddig akarja ezt még cifrázni. :mad:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Én meg végleg letettem arról, hogy a Naruto jó sorozat lesz. Abbahagytam.

Mindössze azt volt kár látni (már az archaikus Naruto idején) hogy Kishimoto mennyire meg akarja erőszakolni az egész varátslatosan jó alapkoncepciót a szem+szem*szemtechnikák rulz felállással, meg a dimenziópusztító erőkkel...
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nekem még be is jött ez a sok szem-jutsu, viszont az már nagyon gáz, amit a sharingannal művel. Tudom én, hogy shounen-alaptétel a "mindig van erősebb technika", de azért valamivel lehetett volna most kreatívabb... :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése