Naruto

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Naruto

Hozzászólás Szerző: Tryst »

Mivel nem volt ilyen topik itt, és az anime topikot nem akartam a mangával tarhálni, így megnyitottam a telespoilerezhető manga topikot.

Szal, amiért most írok az az utolsó Naruto fejezetek voltak. Egyszerűen borzalmasak. Kakashi csúnyán néz valakire és elküldi 1 másik dimenzióba? Legközelebb már káromkodni is fog? Bazze, ez nagyon gagyi volt a készítők részéről. A másik az, hogy Gaara elvileg meghalt. Aztán jön Chiyo és feléleszti akinek már rég halottnak kéne lennie Sakura megmentése után is... És lám, Gaara visszajön az életbe... Ez kezd nagyon heppi endes sorozat szagó lenni. Ami szerintem régen közel sem volt jellemző a Narutóra. Gondoljunk csak Kimimaro-ra, vagy az első részekre Zabuzával. Azt a hangulatot, és hatást azóta sem sikerült megismételnie a sorozatnak amit akkor elért.

De azért nincs minden veszve, én reménykedek, h több ilyen szarság nem lesz a mangában, és visszatérünk a régi kerékvágásba.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

a manga pont olyan mint az anime :D de még nem olvastam... és alig láttam ^^" csak hallottam :P de azt mondákm hogy tök jó :D
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

a manga sokkal jobb, mint az anime szerintem.
a manga sokkal szebben van megrajzolva, sokkal hangulatosabb. egyetlen hátránya, h nincs aláfestőzene. :)
bár azt 1 naruto ost-vel nagyon könnyen meg lehet oldani már :D
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

Én eddig csak néhány fejezetet olvastam el és....Nem rossz. nem rossz, viszont nem is fogott annyira meg. Kakashi viszont nagyon aranyos :D
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Tryst írta:Kakashi csúnyán néz valakire és elküldi 1 másik dimenzióba? Legközelebb már káromkodni is fog? Ez kezd nagyon heppi endes sorozat szagó lenni.
Először is, ha elolvastad volna rendesn, akkor rájöttél volna, hogy nem csúnyán nézett rá, hanem Mangekyou Sharingan Technikát használt.

Másodszor szerintem még nagyon nem a végén ját, úgyhogy nem mondanám rá, hogy happy end.

Harmadszor meg pl Neji és Choujinál is ugyanez volt, de sztem ez jó, mert a jó arcok ne haljanak meg egy sorozatban. Én nagyon bírom Gaara-t és örülök, hogy mégsem halt meg.
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

tudom, h mangekyou sharingant használt, ennyire nem kell hülyének nézni. de szerintem ez akkor is nevetséges volt és hülyeség. meg ennyi erővel kakashi és itachi legyőzhetetlenek...

és miért baj az ha valami valóságszaga is van a sorozatnak, hogy nem mindenki halhatatlan? szerintem gaara halála simán belefért volna.
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Nem értem miért lennének legyőzhetetlenek ettől.
Egyébként meg írták utána, hogy Kakashi rettenetesen kifáradt ezután a technika után.
A másik pedig. Szerintem egy sorozat simán lehet valóságszagú anélkül is hogy a főbb szereplőket megölik. Nem attól lesz valami valóságszagú, hogy agyba-főbe ölik a szereplőket.
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Ehh emberek jól indul ez a topic is : D

Nos engem most a manga érdekel jobban mert voltak kedvesek az animét elbaxni egy halom fillerrel >>

A manga nem rossz de a Gaaras dolog nekem se jött be. Most még Chiyot értem mert Sakura nem volt halott, meg ok hogy gaara is ment még mert NAruto chakráját is használták... de az érdekes hogy miután kiszedték Gaaraból az Ichibit, még mindig tudja használni a homokot O.o ezek szerint az veleszületett dolog volt és az ichibi csak erősebbé tette volna? o.o
A mostani részek jónak tűnnek.. érdekel hogy ki az a Sai és hogy mit tud a 8as csapat : D Shino meg Hinata állati jól néznek ki : D meg Akamaru is XDDD
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

A Shukaku az csak Gaarának a chakra kapacitását növelte meg, de nagyon. A homokot amúgy is képes irányítani.
Kép
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

jam az új részek jók. :)
hinata és kiba rulz!
shino még mindig fura :D
sai pedig tényleg egy érdekes fickónak tűnik. amúgy én pont erre vártam! végre valami igazűn új dolog a mangában! végre ami teljesen felrázza az egész történetet. már nagyon várom a következő részeket.
viszont rossz hír, h az Inane nagyon lassú lett. :(
csak rossz minőségű JOJO és egyéb "kontár" munkák vannak az új fejezetekből.
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Okké akkor álljunk neki! ~
1|A manga jobb mint az anime sok szempontból mostanra az anime ellaposodott és a mangát is igen fenyegette ez a sors...
Amikor megtudtam hogy a fillerek tavaszig tartanak azt hittem lehidalok!
2|A mangában igen meglepő fordulat Kakshi új sharinganja.. mert ugya mind tudjuk mikéne ahhoz,hogy megkapja. Bár ha máshonnan nézzük akkor ugye nem is saját másé tehát elvileg.. nah mind1 megint összevissza beszélek
3| mindenki azt mondta milyen dundi lett Hinata /nem itt/ holott nem csak kishimoto nem is szeret és nem is tud igazán lányokat rajzolni.
4| A mostani fejezetek nagyon ígéretesek Sai kis topja ugyan meglepő de izgalmasnak és fordulatosnak tűnik
5| Ino új cucca rulez! Haj tiszta Deidra...

Nah ennyi lenne. Várom az új fejezeteket és a tavaszt és a Kakashi gaident. :D
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

A 286. chapter tetszett, Sasuke még mindig érzékeny pontja Sakura-nak. :D
Az ANBU-s csapatvezető viszont kezd érdekes lenni.
Na meg persze a fürdőházas-poén .... :oops:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Igen jó rész volt csak az a baj,hogy mióta lettek Naruto és Sasuke puszipajtások ill mióta lett Naruto Sasuke imádó persze megértem én h hiányzik nade régen egy kanál vízben megtudta volna folytani...
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Afféle riválisa és egyben barátja is lett. Tudod, egy helyen meg is említi, hogy csak irigy volt rá, mert Sasuke tehetséges volt már kiskorában, és Naruto példaképként nézett rá. Végül egy csapatba kerülve egyre jobban összetartottak, és így lettek haverok. Szerintem csak valami olyasmiről van szó, hogy tudták egymásról, hogy jó haverok.

Viszont kiváncsi vagyok, hogy a legutóbbi chapterben ki lesz az a spy, aki akatsukiékkal, pontosabban Sasorival találkozna. Van egy tippem, hogy Kabuto.
Kép
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Tényleg lehet!
És értem én és megis értem de egy kicsit zavar... :roll:
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Na végre elkezdődött durvulni a harc.
Jiraya sebhelye nem semmi, kíváncsi vagy Orochimaru-nak is lesz e. :-P
Várom a 292.chaptert
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

jam, naruto most tényleg nagyon durvás. de van 1 olyan érzésem sasuke "sokkal" erősebb lesz, és narutonak megint sokat kell edzenie... :(
(remélem nem lesz igazam)
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

293:
Naruto-nál előjön a 4. kyuubi farok. Egy belső lélek beli kép hogy Sasukét kergeti, de sose éri el, és félkómásan néz. Elérkezik a nagy ajtóhoz, a Kyuubi ajtajához, és a rácsoknál bemegy. Kyuubi kezei közé veszi Narutot és ad neki egy hatalmas erőt. Eközben Sakura magához tér, és Yamato elmegy megnézni, hogy mi történik. Sai mondja magában, hogy most itt igazándiból a veszélyes személy az naruto lesz. Naruto eközben bőr lehámlással meg mindennel, átalakul egy mini kyuubivá.

A chapter letölthető innét : Klikk
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hát a 293.-nak "sok" mondandója volt. :D
De legalább szépek voltak a képek.
Köszönöm a linket Pata, végre normális scan-ek. :thumb:

Chapter 311:
Sai könyvből tanul barátkozni. A trió meglátogatka Kakashi-t a kórházban, de előtte Sakura "megjutalmazza" a 2 fiút a becézgetésért.
(Végre megint van poén is :-P )
Kakashi azt mondja kitalált egy új edzési módszert, amit csak Naruto tud végrehajtani. Ha Naruto sikerrel jár, még akár erősebb is lehet mesterénél. :shock:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Sokan azon gondolkodtak, hogy mi van, ha Naruto megtanul mégegy Yondaime trükköt? Pl a gyors térváltós sebességes warpolós cuccost :)
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chapter 313: Elkezdődik a harc a 2 Akatsukis meg a csaj között.
A leányzó át is alakul teljesen, most már tudjuk hogy a kétfarkú szörny egy macska. Valami fura szertartást csinálnak, majd kijelentik, hogy a következő célpont Fire Country-ban van.
A 314.-ben elvileg kezdődik Naruto edzése! :shock:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ebbe a topikba se írt már senki több mint egy éve....
Akkor most írok én :D
A mangát akkor kezdtem el olvasni amikor megnéztem a 20adik shippuuden részt. Azóta már a mangát is befejeztem(már amennyire lehet) és tetszik. Nagyon. A rajzolás szinte pont ugyanolyan, bár valamivel mégiscsak szebb.
Sai-t nembírom, de attól még loll.
Kakashi rúlz..Yamato nemolyanjófej, mint ő.
A háttérzenék nekem is írtóra hiányoztak ezért beszereztem gyorsan az OST okat és most boldog vagyok :D
Mióta ide utoljára irt valaki azóta a manga már a 365-s chapter-nél tart, és az összes főhős 10km -es távolságon belül tartózkodik és úgynézki Itachi megint nekimegymajd Narutónak.
Sasuke egész erős lett, de szvsz még mindig nemtudná megölni a bátyját. Amikor viszont kinyírta Orochimarut fél napig ünnepeltem :D
Erről jut eszembe...Kabuto nemsemmi....[/color]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ayla 2007.08.18. 08:29-kor.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Ayumie írta:Amikor viszont kinyírta Orochimarut fél napig ünnepeltem :D
Köszi a spoilert. -_- Itt még nem tartok...

..

De legalább én is ünnepelek!! ::jcheers::
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Hmmm....tegnap kaptam meg a Naruto 1. mangát magyar változatút,és nekem teccett,főleg h nem volt megvágva mint a magyar szinkronos anime.XD
Ennek hatására elkezdtem nézni a neten a Narutot,asszem a 26.-ik résztől.:D
Nah most....Orochimaru az akkor lány vagy fiú?Először fiúnak hittem...de......á nem tom......:S
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Kaen, neharagudj, de azthittem már nemszámít spoilernek, mert elég nagy visszhangja volt... de legalább együtt koccintunk ^^ :D
Mikor jönmár az újfejezet?!
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése