Naruto

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Ayla »

http://www.narutochaos.com/

melegszívvel ajánlom. minden szombaton van az új chp. Én innen olvasom, angolul persze.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Ayla írta:...minden szombaton van az új chp...
hehe... nem verseny, de onemangán már péntek délelőtt kint szokott lenni^_^ (én is onnan olvasom gyakorlat közbenXD bár a mostaninál tegnapi dátum van, gondolom vmikor éjfél környékén kerülhetett ki...)
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Ayla »

végülis mindegy, mert ígyis úgyis egy hetet kell várni.

--
új chp:
sasuke megvakúúúl, lassan de biztosan. Ráadásul túl jól lett bemutatva az az új másik falu teamje, úgyhogy tuti kicsinálnak valakit.

Vajon hány fejezeten keresztül tréningel még Naruto?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ch végén ott van, hogy véget ér az edzése
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ahogy most halad a történet, nagyon úgy néz ki, hogy Masashi jövőre le akarja zárni a mangát...
Viszont legalább kezd érdekessé válni. :D

Legalábbis erősen erre következtetek a főszereplők tömeges hullásából.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem tudom ti hogy vagytok vele, szerintem ezen a ponton lett hivatalosan is gáz a cucc.
http://www.onemanga.com/Naruto/428/06/
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Igen, ez a jelenet, kisütette nekem is pár agysejtemet.
Az utolsó chapterek, amik számomra még tetszettek, azok a Sasuke-Itachi párharc elején voltak. De már igazából a Shippuuden előtt eltávolodott attól a vonaltól, ami miatt megszerettem... :(
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

Szerintem nem is gáz, amit csinált. Eleve, a Rasengan már milyen "olcsó" technika lett? És nem is most. Nyomjon csak rasengant mindenki, a sorozat következetlenebb már úgy sem lesz.:D
Amúgy is, szerintem ez is arra enged következtetni, hogy a végéhez közeledik a cucc, és a kis Konohamaru kapott most két képkocka főszerepet. Felőlem sharinganja is lehet, ha így hamarabb kapjuk a befejezést.
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

LOL, lehet tényleg az lesz a következő, hogy Konohamaru kiszedi a halott(?) Kakashi Sharinganját, ne vesszen már kárba. :dirr: (Persze miket is beszélek: Kakashi most csak 10 fejezetig beszélget az apjával a másvilágon, aztán majd lenyomnak valami olyan dialógust, hogy "-Fiam, neked még van dolgod!" "-Igazad van apám!", és a következő képkockán azt látjuk, hogy Kakashi magához tér a romok között.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Na ha Kakashi tényleg feltámad, az nagyon be fog tenni. Szépen meghalt, maradjon is halott. Viszont ilyen tendencia mellett 2009-ben tényleg véget ér a manga. Szerintem már nem sokan szomorkodnának miatta... :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Zaku-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2008.12.25. 21:47
Nem:
Tartózkodási hely: Szobámban...XD

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Zaku-chan »

Húh! Ez egy nagyon pazar anime!!! Kedvenceim egyike!!! (ez rímelt!!!) ::japtoun::
Ha a sors becsuk egy ajtót, nyit helyette két másikat. Csak rajtad múlik, hogy melyiket választod.... én mindig a rosszabbat választom...XD De nem könnyű az élni, de épp ezért folytatom!!!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Valamikor lehet, hogy az volt, de mostanra igencsak megzuhant a színvonal.
Most viszont eljött az ideje a Naruto vs Pein összecsapásnak, remélem ezzel le is zárják az egészet...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

Hát igen... a nagy siker mindent képes kikezdeni idővel. ---> Az emberek hülyék?

Ellenben Naruto milyet bemocskolt Peinnek:D Egy ütés gecc, végre arról szól a manga, amiről kell.:) Boldog újévet amúgy a narutós társadalom többi tagjának.:D Remélem 2009-ben végetér a Naruto. Őszintén.
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: outsyder »

ohjee...
masszív volt ez a fejezet... tényleg jó mozdulat volt Narutoé, Tsunade nézett is nagyottXD...

anubys: egy barárom szerint akár az is történhet, h Kakashi most pár fejezeten keresztül elcsacsog az apjával az élet értelméről, majd az apja visszaküldi (vagy visszatér magától, tökmindegy), h neki még feladata van-_-;

szerintem simán be fog fejeződni 2009ben a manga, ennél már tényleg nem nagyon lehet tovább húzni, erősebb főellent behozni stb, bár arról még fogalmam sincs, h Sasuke hogy jön majd be a képbe... mert valahogy be kell neki, túl sok és hangos fanja van :?
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

:( Nem működik az idézet... (meg pár egyéb dolog sem)

Sasuke mindenképp az egyik főszereplő, úgyhogy az ő belekeverésével együtt még minimum fél évet elhúzódik a lezárás. Nagyon remélem, hogy sokkal több nem lesz.
Tudja valaki, hogy mikor jelent meg az első chapter?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: miyume »

az első japán kötet jelent meg 2000 márciusában, de az első fejezet még 1999-ben, a pontos dátumot nem tudom.
elég szépen elhúzta a mangaka annyi biztos. elolvastam az uccsó fejezetet, bár gyakorlatilag azóta nem követem a mangát amióta Jiraiya elment és kinyiratta magát... egy kérdés: Naruto tudja már ki volt apuci, mert látom a köpenyét már megkapta... a sok negatív kritika miatt nincs kedvem folytatni, de ez érdekelne
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: outsyder »

nem, még nem tudja... szerintem nem is fogja megtudni...
az meg külön tetszett, amikor Tsunade odahaluzta még Jirayat is Minato mellé...
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: miyume »

outsyder írta: az meg külön tetszett, amikor Tsunade odahaluzta még Jirayat is Minato mellé...
a harc elején hagytam abba úgyhogy azt már nem láttam, a kimenetelét egy ismerőstől tudom...
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Na, ha '99-ben volt az első chapter, akkor addig még biztosan elhúzza, hogy legyen egy 10 évfordulós chapter, meg nagy örömködés, aztán talán vége. (hacsak tényleg meg nem jelenik egy még gonoszabb főgonosz... :roll: )
outsyder írta:egy barárom szerint akár az is történhet, h Kakashi most pár fejezeten keresztül elcsacsog az apjával az élet értelméről, majd az apja visszaküldi (vagy visszatér magától, tökmindegy), h neki még feladata van-_-;
Ez eléggé kisütné a biztosítékot, nagyon remélem, hogy ilyen nem lesz...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A Kakashis dologhoz: Pedig szvsz erre van esély, tekintve az egész manga kiszámíthatóságát, valamint a hatalmas Kakashi fantábort, simán el tudom képzelni a dolgot.

Hasonlóan szabályszerű, hogy Sasuke is visszatér még, és legalább egy kétszer brutálabb Naruto vs. Sasuke meccset kell majd 1-2 köteten át olvasnunk annál, mint amilyet azelőtt nyomtak le, hogy Emokid elment volna Jackóhoz. (És azok után, hogy Naruto szinte a semmiből lett hirtelen olyan tápos sage, aki egy ütéssel leveri a Pain-klónokat, ez már annyira nem is nézne ki hülyén. XD Sasuke azért biztos tanult is valamit Oronál a 2 és fél év alatt.)
Kép
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

Nekem személy szerint bejön, hogy Naruto büntet.:D Még ha erőltetett is az egy kicsit, hogy egy gyorstalpaló sage tanfolyamon túlszárnyalt minden létező Konohai elődöt, azért ismerjük be, elő volt ez készítve. Az hogy a végére a kivitelezés kicsit csorba, az más kérdés.

Ellenben. Remélem tényleg elp.csázza Pajn, mert ha most az jön, hogy a felélesztős feléleszt mindenkit, és megverik Narutót, és elhurcolják, hogy a többi méltatlanul keveset szerepeltetett karakter elindulhasson megmenteni, hát én tükönszúrom magam.:D De komolyan.
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: outsyder »

ááá dehogy, Péjn menekülni kényszerül, mert Natúró annyira büntet, majd váratlanul megérkezik Szaszuke (természetesen valami űberkúúl jelenet keretében), és mikor meglátja mit is csinált Péjn az ő hőn szeretett szülővárosával (amit amúgy le akart rombolni, de az most mellékes), megölte hőn szeretett mesterét... stb., újra egyesíti erejét a World Greatest Emo-ja és a World Greatest Annoying Kid-je, és Péjn után indulnak, akit a World Greatest Epic Fight-ja keretében szét is csapnak, de persze ők sem ússzák meg ép bőrrel, és a harc végén egymás hátának dőlve beszélik meg, hogy ők amúgy milyen jó kis csapat... ekkor a fangörlök egy része heveny szívrohamban, a másik része meg kiszáradásban (vajh miért is:P) esik össze :dirr:

(amúgy tényleg jó volt ez a legutóbbi két fejezetXD)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Komolyan szánalmas, ami most folyik.
Amit Jiraiya elértvalószínűleg évtizedek alatt, azt most Naruto egy egyhétvégés OKJ-s tanfolyam keretein belül gyorsan elsajátított, és mindenkit lever. :LOL:
Egyetlen vígasz, hogy így legalább halad a "történet" még ha nem is tudni, merre.
Kakashi-t meg ne hozzák vissza, Naruto elmondta, hogy érzékelte, hogy eltávozott, ezek után már pláne ne éledjen fel! ::argh::
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

Szerintem minden túl népszerű cucc -akár keleten, akár nyugaton- egy idő elteltével a saját paródiájává válik. Ez van a Narutóval is. A legokosabb, amit a mangaka tehet, hogy nem erőlteti tovább.

Úgyhogy hadd büntessen Naruto, hadd boruljanak össze sírva Sasukével, olyan az egész, amilyen. A végén a szájíz keserű lesz, de legalább emléknek szép marad. HA nem kezdik erőltetni Kabutót új Orochimaruként, HA nem találnak gyorsan új főgonoszt, HA nem tesznek valakit megint toronmagasan mindenki ereje fölé, stb.
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Tényleg, Kabuto-ró teljesen meg is feledkeztem. Pedig a lezárás előtt még biztosan el lesz valamiképp varrva az a szál is.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése