Naruto

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Arra a részre gondoltam, ahol összegyűltek a vezetők, és Szászkéról mondták, hogy veszélyes. Ugyanarról a jelenetről beszélünk. :wink:

Arra még emlékeztem, hogy valójában Kakashi nyomta le, de arra nem, hogy Sasuke dőlt ki elsőnek. Úgy látszik, Kishi a felejtésre építi a "történetet". :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:Arra a részre gondoltam, ahol összegyűltek a vezetők, és Szászkéról mondták, hogy veszélyes. Ugyanarról a jelenetről beszélünk. :wink:
Ja, OK. :) Viszont akkor amiről beszélünk, az nem "shounen-betegség", hanem "Kishi kedvenc karaktere" :dirr: Szóval bevallotan Sasuke Kishi kedvence, és sajnos ezzel vissza is él rendesen, mivel vagy sorozatosan nyer, vagy valaki úgyis megmenti. Ha megfigyeled, kb. ő az egyetlen karakter a Narutóban, aki mindenféle különösebb magyarázat vagy edzés nélkül lesz minden megjelenésekor egyre táposabb, és egykori osztályelsőből most már olyan erős emberré nőtte ki magát, hogy még a Raikage ellen is hatékonyan fel tudott lépni, ami már azért tényleg nevetséges, elvégre az 5 kage egyenlő az 5 legerősebb emberrel a Naruto univerzumban, legalábbis elvileg ennek is így kéne lennie. Sasuke erejét meg nem lehet untig azzal magyarázni, hogy "2,5 évet Oróval töltött".
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Úgy tűnik, ő is az a fajta karakter, aki attól is tápolódik, ha ütik.
Viszont Gaara szerintem nem tartozik a Naruto világának öt legerősebb karaktere közé, jó néhányan vannak jelenleg is, aki levernék. Amúgy az ő helyzetét amúgy sem nagyon értem. Tudtommal az erejének nagyrészét a Shukaku-tól kapta. Mégsem gyengült semmit, mikor kiszedték belőle?...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Na igen, eleve már néztem, hogy míg a többi szereplő max egyetlen szintet lépett (geninből lettek chuuninok, vagy chuuninból jouninok), addig Gaara rögtön Geninből Kazekage ugyanannyi idő alatt. Mondjuk a szándékot értem, valahogy benne kellett hagyni a történetben a fanok miatt, és gondolom így volt a legegyszerűbb, meg elvileg ez Narutónak valami ösztönzés lett volna, hogy "wow, ha ő már ott tart, nekem is bele illene húznom", bár sajnos ezt is kb. két mondatban elintézte Kishi. A Shukaku meg a másik dolog, elvileg utána nem is kéne tudnia irányítani a homokot, de asszem belemagyarázták, hogy "a chakrájával csinálja". (Ez már ilyen "SW logika" lesz, ahol mindenre rámondják, amit Lucas nem dolgozott ki eléggé, hogy "Az Erő akarta így." XD) Mondom én, ez egy sztori, ami plothole-okra épül. :dirr:
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Na, végül cápasráctól is búcsút vettünk, bár "kissé" bagatell módon halálozott el ahhoz képet, hogy mennyi ideig húzták vele az időt...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

anubys írta:Na, végül cápasráctól is búcsút vettünk, bár "kissé" bagatell módon halálozott el ahhoz képet, hogy mennyi ideig húzták vele az időt...
Áááh, csak kilőtte a fejét, és túléli, figyeld meg :dirr:
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

"Ez a végső támadásom! Pezsgősdugó no jutsu! Sosem kaptok el, muhaha!" :dirr:
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Megnyugodtam. Mikor már kezdem azt hinni, hogy ennél rosszabb már nem lehet, Kishi bebizonyítja, hogy mindig van lejjebb. A "Danzo the Sharingan Collector" után nem tudom, mivel fog még előrukkolni.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:Megnyugodtam. Mikor már kezdem azt hinni, hogy ennél rosszabb már nem lehet, Kishi bebizonyítja, hogy mindig van lejjebb.
Ezt én sem írhattam volna szebben. XD

Danzou még átalakul valami ilyenné a harc során, és rövid úton elpatkol. Általában azután hal meg egy szereplő, miután Kishi teljesen hülyét csinált belőle. Lásd Kisame és a röhejes átváltozása, ami után két chapterig sem húzta, vagy a félmeztelen Oro visszatérése, és még sorolhatnám. XD (Igaz, ez utóbbi még tuti visszajön egy oszladozó Kabuto-zombi testben.)

Persze még mindezek előtt legközelebb: "Color pages! The long-awaited showdown! Sasuke vs. Danzou! "You can use the Moon as a giant Sharingan, but I can block it with the Sun!"

Stay tunned! :dirr:
Kép
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

Szerintem egész jó húzás a szemesdi, meg jó gusztustalan.:D

De ha Narutonak ez a hiperventillációja valami nagyon gonosz és gyógyíthatatlan betegség (mondjuk áttétes anorák :D) jele, akkor én abbahagyom ezt a szart :dirr:

Amúgy van pár kérdésem a sztorival kapcs. ha van igény, megvitathatjuk
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ne hiszem, hogy valami durva lenne, én csak arra tippeltem, hogy ezzel Kishi megint a Sóska x Narutard szerelmi szálat erősítette meg. Gondolj bele: hányszor volt már Túró stresszhelyzetben (Zabuza vs. lúzer genin Natúró, hogy csak egyet említsek), mégsem kapott pánikrohamot. Ellenben most végiggondolta, hogy Emo-kun végleg menhetetlen (+ a "csaja" inkább elrohan hozzá megöletni magát, ergo már ő is meghülyült :dirr:), és a rátörő stressztől epilepsziás rohamot kapott. XD
Odin2 írta:Amúgy van pár kérdésem a sztorival kapcs. ha van igény, megvitathatjuk
Nyugodtan, a látszattal ellentétben azért képes vagyok normális, elfogulatlan beszélgetést is folytatni a témáról. :dirr: (Ellentétben a legtöbb fannal, akik szerint Kishi egy isten, és minden ehetihez hasonló "Páli fordulatot" már 50-100 chapterrel előre megtervez.)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Titkos írta:Szóval bevallotan Sasuke Kishi kedvence
Ez sajnos most ismét igazolódni látszik.
Itt van a ronggyá amortizálódott Sáska és fél karral is leveri a Naruto-Kakashi duót. :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A múlt hét sem volt semmi, de amit most művelt Kishi... Valaki olvassa még? XD Naruto hülyébb, mint valaha, a cucc meg lassan indulhat shounen-ai kategóriában. :D
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:...a cucc meg lassan indulhat shounen-ai kategóriában. :D
Nem olvasok Narutót, de érdekelne, hogy mivel érdemelte ki ezt a jelzőt? :D Mondjuk ha jól rémlik, akkor az egyik nagyobb mangaolvasó oldalon korábban egyszer már ráaggatta valaki. XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Most konkrétan úgy áll a történet, hogy Sasuke pszichóbb, mint Gaara volt a part1-ben, egy körözött tömeggyilkos, már Danzou-t is kinyírta, és ha Naruto egy mp-el elkésik, Sakura is jó eséllyel halott lenne. Kakashi már MS sharingant használ ellene, szóval abszolút komolyan veszi, hogy likvidálni kell a gyereket, mert már túl veszélyes, és kezelhetetlen. (Egyetértek vele. :dirr:) Szóval egész idő alatt úgy volt felvezetve a dolog, hogy Sóska nem fogja megúszni, most már mindenki ellene van, és végre Naruto is be fogja látni, hogy ez már nem az az ember, akit anno a barátjának tekintett. Erre megjelenik N, és előáll a zseniális tervével: ha csatáznak, majd igyekszik úgy intézni, hogy mindketten meghaljanak, és akkor tök jó lesz nekik, mert végre nem "Kyuubi és Uchiha" lesznek, csak két barát, akik végre együtt lehetnek a túlvilágon. :dirr: Nem mondom, más történetben is szokott azért lenni erős "gay-faktor", és annyira nem is zavar, ha amúgy jó a sztori, de kissé idegesítő, ha ennek rendelnek alá mindent, és mondjuk 100 fejezetnyi karakterfejlődést dobnak ki a kukába a fangirlök kedvéért. Ha ez nem elég, linkelhetem a chaptert, de kb. ennyi történt jelenleg. :dirr: Kishi bebizonyítja, hogy a Mariana-ároknál is van lejjebb. XD
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Számomra a mostani fejezet pozitív volt. Mondjuk valószínûleg csak azért mert végre kicsit hanyagolta a N-S párost, és megjelent Kabuto-Oro a színen.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:Erre megjelenik N, és előáll a zseniális tervével: ha csatáznak, majd igyekszik úgy intézni, hogy mindketten meghaljanak, és akkor tök jó lesz nekik, mert végre nem "Kyuubi és Uchiha" lesznek, csak két barát, akik végre együtt lehetnek a túlvilágon. :dirr:
Ah, SasuNaru in the air! XD Mondjuk tőlem nyugodtan magával viheti Narutót is a halálba, csak Sasuke pusztuljon már végre, mert rühellem a fejét, ő volt az egyik ok, amiért anno dobtam a sorozatot. Remélem, hogy tényleg ki fogják nyírni a végén, azt a fejezetet esküszöm el fogom olvasni amiben meghal. :twisted:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko: Bár úgy lenne, de sajnos a jelenlegi fejezetben Kishi szinte Narutón és Sakurán keresztül mondta ki, hogy ebből egy happy end lesz, ahol a Team 7 újra összejön...@___@ No comment...
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Tudtam, hogy túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. De nézzük a jó oldalát, még mindig jobb ez a verzió, mint az ha Sasuke az utolsó pillanatban visszatérne a jó oldalra, majd élete feláldozásával megmentené a falu, hogy aztán ő legyen a hős. :roll:
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Titkos írta:...lassan indulhat shounen-ai kategóriában. :D
namost egy yaoi-fangörl jóbarátomtól (ő még a normálisabb fajta) hallottam, h -már nem tudom, hol- de kimondta Kishimoto, h igen, SasuNaru vége lesz a mangának...^^;
Kép
norby
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.04.17. 16:45
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: norby »

outsyder írta:
Titkos írta:...lassan indulhat shounen-ai kategóriában. :D
namost egy yaoi-fangörl jóbarátomtól (ő még a normálisabb fajta) hallottam, h -már nem tudom, hol- de kimondta Kishimoto, h igen, SasuNaru vége lesz a mangának...^^;
Ez fura , én meg azt olvastam egy riportban , hogy Kishi még nem gondolkodott a játszma végén , előszőr le akrja tudni ezt a Danzous ügyet , aminek eddig már vég aztán gondolkodik az endingen.Mondjuk ez készen van , de most Naruto kezdi a békákat nyeldesni meg polipokat vadászni indul , tehát szerintem még egy jó hosszú ideig fog tartani
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: outsyder »

ez 2-3 hetes hír asszem, amit mondtam, az meg (szerintem) természetes, h a mangaka vmilyen szinten jóval előrébb gondolkodik a sztoriban, mint amennyit épp lát a közönség
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mangában: "Naruto....én vagyok az anyád!"

Titkos: Bazz Kishi, megint megcsináltad, újra alulmúltad saját magad! Azért ez már tehetség! :dirr:

(De komolyan...)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Cirka két és fél hónapnyi anyaggal vagyok jelenleg lemaradva, de kezdem apránként összeszedni a bátorságoma, hogy újra elmerüljek Kishi agymenéses világában. Túlléptünk már végre a Sasu-Naru szerelmi szál boncolgatásán, vagy inkább lélegezzek még párat?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sasu x Naru szerencsére mostanában nincs, sőt, ez a "győzd le a Kyuubit magadban" egy egész türhető "arc", csak most ettől az "apu után anyu is visszatér" száltól fejeltem le az asztalt. (De ez a rókás szál már tényleg kellett, Gaara első megjelenése óta azon gondolkoztam, hogy ha ő ilyen profin irányította a saját démonát, Naruto mit szenved ennyit? Ráadásul azóta nem egy olyan hostot láttunk, akinek szinte már nem is hátrány, hanem előny a benne lévő lény, mert maximálisan ki tudja használni az erejét, és pont emiatt rohadt tápos.)
Kép
Válasz küldése