Naruto

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

volt egy kis lemaradásom, most pár óra alatt törlesztettem shippuuden ügyileg- hűűha, nem mondom, egészen begyorsulnak itt a dolgok. és végre a "vallomás" amire már úgy vártunk : BIG, BIG SPOILER ch. 367Namikaze Minato alias Yondaime (4. hokage) bezony-bezony Narutó apja immáron hivatalosan is ^^ (anyuci pedíg Uzumaki Kushina, akiről csak annyit lehet tudni hogy a természetét tőle örökölte Naruto- nem lehetett egy egyszerű hölgy XD :D
és ez a Tobi gyerek- még a végén kiderül, hogy nem is olyan oldalraesett mint amilyennek látszik főleg hogy ő is Uchiha...... izgi ^^
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

öh, olvastad már a izé.. ma kijött fejezetet? abban kicsit ködösek a dolgok.. mert ugyebár a nagytöbség azthiszi Tobi alias Obito, de mostmeg eléggé félreérthető cuccot tudtunk meg Uchiha Madara -áról... De lehet hogy csak félrevezetés?
Az viszont teccik hogy egész kielégítő információkkal vannak tele az utóbbi fejezetek ^_^
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Ez engem is egyre inkább foglalkoztat... de jót röhögnék ha kiderülne hogy egyikük sem.... :cool: Bár akkor felmerül egy újabb kérdés hogy ki. :cool:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

:dirr:

Én hallottam már olyat is hogy Yondaime, sőt újabban Kushina, merthogy avval nemtudjuk mi lett. :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Tobi ha jól emlékszem maga is mondja hogy I am Uchiha Madara vagy valami hasonlót, szal elég egyértelmű hogy ő az. arról nem is beszélve, hogy Obito pozitív karakter volt, míg Madaráról Jirayia azt feltételezi hogy ő idézte meg annó a kilenc farkút... és ő amúgy is rosszfiú volt akit el akartak kapni...
Yondinak sajnos tuti kampó van, voltak olyan feltételezések is, hogy ő az akatsuki vezetője- gondolom mert a sziluettjük hasonló- és belőle sokáig csak ennyit lehetett látni, plusz elég rejtéjes fazon volt. mostanra azért kiderültek róla a dolgok- Pein-sama egyértelműen nem Yondi...az hogy Kushinával mi lett az engem is érdekelne, meg az, hogy ki Konan- Pain partnere
szóval lesznek itt még érdekes dolgok, valszeg még pár évig futni fog a manga mert a fent maradt Akatsuki tagok nem tűnnek egyszerű esetnek legyőzés szempontjából, és akkor még a kusza múltról szó sem esett...
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Akárhogy is nézem vagy olvasom egyáltalán nem mondta még ki nyiltan hogy ő az, csak annyit hogy ugyanazt az erőt birtokolja... és ez még mindig kevés hogy bármilyen következtetést is levonjunk belőle, de egy biztos hogy sokkal talpraesettebb mint amennyire eddig mutatta magát. :cool:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

bánat tudja... ahogy én olvastam, lehet sztem így is, úgy is értelmezni "my power... Uchiha Madara's power..." namost hogy ezzel mit akar mondani, bemutatkozik, vagy csak hasonlítja magát... mind1, előbb-utóbb úgyis kiderül
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Én nememlékszem ilyesmire túl tisztán de azért rémlik.
Oké, hogy Uchiha Madara... de hát hányéves lehet az már... Tobi pedig tisztára olyan mint egy kölyök..Valljuk be, a 'közönség' sem egy öregembert vár hogy a maszk alatt legyen...Megaztán Obito val sem tudjuk hogy pontosan mi történt..

Én remélem hogy csak hasonlat...

A Yondaime-Akatsuki Leader cucc pedig részemről csak egy poén :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Ayumie írta: A Yondaime-Akatsuki Leader cucc pedig részemről csak egy poén :D
nem ismered véletlenül a fun with akatsuki paint szintű animációval rendelkező agymenéseket? youtubeon is fel lehet lelni és sztem marha poén. na abban van többek között a Yondi= akatsuki's leader cucc
egyébként ezeket a "kisfilmeket" mindenkinek ajánlom aki jártas a naruto témában, én halálra röhögöm magam rajtuk XDDDD
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Én pl. emlékszek rá hogy mit mondott Tobi, de csak mert tegnap olvastam :D
Egyébként, miért lenne annyira öreg vagy nézne ki annak... sokmindent ki lehetne találni amivel nem látszik a kora.... ott van pl. Tsunade :cool:
Ami Obitot illeti, amennyire összeroncsolódott... nehéz elképzelni hogy túlélte volna... bár ezt is ki tudja. :cool:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

jesszusom megváltozott Pein arca? tejóég én lemaradtam valahol?
Na és mitmondott Tobi? vááu. És mi a franc már hogy Jiraya évekig keresi az Akatsuki Leadert errefel valami régi ismerősei? vagy kitudja...

Már megint Sasuke a főhős :D :cool:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Ayumie írta:jesszusom megváltozott Pein arca? tejóég én lemaradtam valahol?
A beszólása alapján sztem alakváltó vagy valami.

Jah, Naruto-s barmokhoz ajánlom ezt a community-t xD: http://community.livejournal.com/capslock_naruto

Szerkeszt gombot tessék használni. - Moderátor
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Kösz, így világosabb :wink:

a linkre meg: ATYAÚRISTEN XD :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

ööö... másnak is meg akadt a szeme azon hogy Pain sensei-nek nevezi Jiraiya-t? és nagyon úgy fest hogy Konan is ismeri még régről... láttam egy képet- lehet Kakashi gaidenből van, minden esetre ott van egy olyan forma kiscsaj Yondi csapattársaként mint Konan... lesz még minek kiderülnie az biztos. viszont van egy olyan sanda gyanum hogy Jiraiya ezt nem ússza meg élve...
meg jó volt a jelenet amikor Sasuke hirtelen szembe találja magát Narutoval... aztán csak egy klón volt iizgi...
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

nem nem tünt fel! *megy újraolvasni*
és szerintem isJiraya nak hosszútávon vége lesz.

miyume: te is arra gondolsz amire én? foh...nagyondurvamár kiket is tanított jiraya? egyáltalán tudunk valamit arról?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

:3 elképzelhető (minden esetre kezd úgy festeni a dolog, hogy Konoha elég sok tápos bűnözőt adott a világnak XD)
ilyenkor viselem nehezen az 1 fejezet/hét sebességet
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Na ennek nagyon, de nagyon nem örülnék ha Jiraiyat csak úgy kivonnák a forgalomból, kedvelem az öreg fickót, van stílusa... :( bár a Pein-hez fűződő kapcsolata még nem világos, de ő biztos nem volt a tanítványa... inkább Konan-ra szavaznék, igaz ő meg túl fiatalnak néz ki :cool:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

miyume:
hát igen. Azt meg ekellhagyni hogy az Akatsuki egy valahányada is Konohabeli volt.
Már szinte meg sem lepődnék haPein is Konoha-ninja volt.

Énis nagyonszeretem Jirayat. De sajnálatos módon számomra eddig abszolút úgytűnik hogy kinyírják és talán nemis olyan messze van az már... :cry:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

nu. a 172. fejezetből kiderül Jiraiya és Konanék múltja- nem spoilerezek, tessék elolvasni. azt minden esetre tudjuk hogy Konan nem Yondi csapattársa volt (mivel ezt csak én vetettem fel nem minősül spoilernek), és, hogy konohaiak-e az is kiderül (nem azok) XD
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

ezekután meg kell kérdeznem, h hányadik manga-fejezetnél tart az anime? :roll:
(és honnan tudom összehalászni őket?)
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

gomen , elírtam 372-t akartam írni ^^""""" (kicsit meg vagyok kavarodva a sok manga között amiket olvasok)
az animét nem nézem, de kb a 275-280 ch körül tarthatunk
a mangát elég sok helyről le lehet szedni, bár én mostanság helyhiány miatt az onemanga.com-on olvasom, mert onnan nem kell letölteni és gyorsan frissítik a fejezeteket ^^"
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

köszi, már rá is szakadtam :D
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

*folytatja narutós monológját*

szépen fehérben.. :

nemsemmi ami mostnában a mangában van. Madara él, sharingan mégprofibb, Itachi mostmár bizonyítottan vak XD Kár, hogy Sasuke már megint ugyanott tart mint a multkor. Pedig két fejezettel ezelőtt még azthittem simán kinyírja.

Aztán van még mit írni/rajzolni. Ottvan még egy rakat Akatsuki, a főhősök nemhalnakmeg míg céljukat el nem érik és még kell t9rténjen valami nagyon drámai különben ez lame lesz.

Lehet, hogy az animét skippelem egy hónapig, mert elég a manga. Van min rágódni. És tényleg az Uchihákról szól nem Narutóról XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

SPOILER
Fú, az nekem vhogy nem jött le, hogy Itachi vak, csak az, hogy az lesz o___O Hát, mindenesetre szar egy klánátok, mit ne mondjak...
És nagyon drámai is lehetett volna, ha nem nézek meg a Youtube-on egy "Fun with Akatsuki" nevű humoros szösszenetsorozatot a közelmúltban, ami pont beletrafált ebbe a plot-ba, merthogy abban Itachi vak volt és napszemüvegben járkált xD; Ha érdekel vkit, belinkelem az első részt: http://www.youtube.com/watch?v=UqceF_0nMgM

/SPOILER

Nemtom, hogy kell linket kifehéríteni, mindegy...
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Gensou: már többsször említették, h Itachi látása egyre romlik és asszem Kakashi is elhintette egyszer, h aki sokat használja a Mangekyou Sharingan-t előbb-útóbb megvakul

[részben-talán-SPOILER]OMFG, Itachi bekattant:D ez nagyonnagyXD megjegyzem, sztem ezt egy fejezettel előbb is el lehett volna intézni. jelenleg Jiraya állapotát tekintve és h egy béka halad Tsunadéhoz egy hírrel, nagyon nem tud érdekelni, h mit töketlenkedik a maradék Uchiha klánXD[/részben-talán-SPOILER]
KLIKK
Kép
Válasz küldése