Naruto

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

@ outsyder: köszi az infót, asszem, nem figyeltem nagyon .___. A kép meg ROTFLOL, nagyon jó! xD Jó idő óta ez kavarta fel ennyire a fandomot... Egy pihent képet én is megosztanék =D (Még mindig esetleges spoiler >.>)
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

Na jó, összehívtam a válságstábot, és megbeszéltem magammal, mi kell a Narutónak. (A következőkben összevissza szpojlerelek, ju hev bín vórnd.)

Itachi elszólta magát, hogy Madara (az aktuális rosszbácsi) csak árnyéka önmagának, és át akarja venni a helyét. --->Ergo Itachi kb. Madara szintjén lehet, ami jó nekünk, mert:
-ha Itachi meghalt (remélhetőleg a testvérharcot nem húzzák tovább), nemsokra rá igazán meghalhat Madara is (persze csak a dolgok tisztázása után).
-ez azt jelenti, hogy nem helyezi a mangaka mégse a cucc végét a végtelenbe

Ha Madara meghalt, marad Pain (vagy ki), mint eddigi főellenség. Nagyon jó.

Naruto tudja meg záros határidőn belül Jiraya (vagy hogy írják) sorsát, saját származását, és esküdjön vérbosszút. Remek.

Ezek után szépen lassan kezdődjék már el a végjáték, és így van rá esély, hogy 100 részen belül véget érjen a Naruto, megmenekülve a tökéletes érdektelenségbe fulladástól.
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Gensou írta:@ outsyder: köszi az infót, asszem, nem figyeltem nagyon .___. A kép meg ROTFLOL, nagyon jó! xD Jó idő óta ez kavarta fel ennyire a fandomot... Egy pihent képet én is megosztanék =D (Még mindig esetleges spoiler >.>)
BEST_NARUTO_PICTURE_EVER. XDDD Azt hittem csak én röhögtem jót Itachi fején már az eredetiben is, de látom a fanokat is megfogta. XD (Mondjuk nem csoda, szerintem a lassan 400 fejezetes sztori alatt most először mozdultak meg az arcizmai mióta elhagyta Konohát. XD)
Kép
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

szerintem az lame.

SPOILER



vajon Sasuke félszemű lesz vagy ilyesmi? vagy megint látunk tőle hipererőt és vége a tesóharcnak? Mondjuk elég durva lenne a helyzet ha Itachi végül nyugisan távozik az Eien no Sharinganjával....



SPOILER END


váh, itt ülök hajnalig várom a raw-t.... *__*
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Kész. Megfertőződtem. Egy barátom megvette magyarul az első három kötetet, azokon át is rohantam, és most töltöttem le a 4-et. szerencsére a sorozatnak továbbra is ellenálok :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys: Szerintem a magyar fordítás teszi. :D Én is belenéztem az eddig megjelenet kötetekbe és azon azért meglepődtem, hogy ahol eredetiben nem röhögtem egyáltalán, ott a magyar mangában jókat vigyorogtam, mivel valami zseniális a nyelvezete. :D (Sasukét olyan szöveggel szereli le Kakashi, hogy "Te sem vagy kivétel, kistáska!" XDD Álmaim netovábbja. XD)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Továbbhaladtam, immár angol nyelven és tényleg ad hozzá a magyar fordtás, mindenesetre igy is simán élvezhető :)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

393 fejezet.
Atyaúristen?! mi a fene folyik itt? mega dzsutszuk és teknikák.. a karakterek szinte isteni képességekkel rendelkeznek... Kishimoto már szinte áthágja a saját maga alkotta világ törvényeit... a lényeg: Orochimaru akkor most Kabuto-ban van vagy Sasukéban? éééés Itachi vajon meghalt? vagy haldoklik még egy fejezetet vagy ilyesmi...?

azért az a '*poke*' aranyos volt... :(
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Ayumie írta:393 fejezet.
Atyaúristen?! mi a fene folyik itt? mega dzsutszuk és teknikák.. a karakterek szinte isteni képességekkel rendelkeznek... Kishimoto már szinte áthágja a saját maga alkotta világ törvényeit... a lényeg: Orochimaru akkor most Kabuto-ban van vagy Sasukéban? éééés Itachi vajon meghalt? vagy haldoklik még egy fejezetet vagy ilyesmi...?

azért az a '*poke*' aranyos volt... :(
egy olvasott kollégám, aki (talán) még emlékszik az idevágó fejezetekre, vmi olyasmit mondott, h Kabuto csak Orochimaru szemét húzta be... a lényaeg az, h Kabuto Orochimaru erejének csak egy részével rendelkezik...

kicsit csalódtam Itachiban, meg Sasukében meg úgy általában az egész fájtban, ahhot képest, h mekkora hype volt körülötte, ki tudja már mióta... kb csak arról szólt az egész, h ki tud überebb jutsukkal előállni, azt kész. az egyetlen váratlan fordulat a szemezősdi azt kész...

*poke* :dirr:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

ahamm. hát úgy világosabb a Kabutós rész. Kár hogy az Orochimarus dolgok nak egyre inkább olyan a bűzük mint Voldi (HP) körül.... ¬_¬
mindegy.


És az a harc tényleg olyan volt ahogy mondtad, outsyder. De még mindig jobb mint a jyraia-s talán. Sőt, itt bishik vannak :D :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

nem tudom, én inkább a Jiraiyásra szavazok...az a sztori szempontjából több infót tartalmaz... (meg ott több volt a taktikázás, Jiraiya próbált gondolkodott is, nem csak össze-vissza dobálózott a jutsukkal... a bishik meg nálam nem szempont^^)

Sasukéék harcában, vhol az sokadik illúzió megtörésénél (talán a 3.-4. fejzet környékén) elkzdtem ombolni, h mit sz**akodnak ennyit, marhára nem érdekel, h mit szenved az a kettő, szöveg nélkül 2 fejezet alatt le lehetne rendezni ezt az egészet és utána vissza lehet térni a Jirayás vonalhoz ... ugyanis az viszont érdekel, h Tsunade mit fog lépni, ha megtudja, mi is történt Jirayával... főleg, azután a beszélgetésük után (ami azelőtt történt, mielőtt Jiraya elindult Konohából)... ^__^
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

jah.. hát van benne valami. De nálam azért számítanak a bishik =P

Narutóékról sem hallottunk már egy ideje. Meg Obito érdekel most még nagyon. Szerintem, úgy március végére befejeződik a Sasuke vs Itachiés akkor megint felpörögnek az események.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

na igen, Narutoék szintén érdekes helyzetben vannak, kiváncsi vagyok, h Obito mit talál ki, mert lehet, h Akatsuki, de Narutoék akkor is sokan vannak... szerintem két fejezeten belül lézáról Sasukeék harca, bár azt a romok alúl előmászó kígyót még nem tudom hova tenni...nagyon remélem, h nem találnak ki vmit, h még 6 fejezetig elhúzzák...-.-
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Wow!

Egész gyorsan lehagytam a sorozatot. Most tartok a 330. fejezetnél. Egy jounin kilőve. Kicsit meg is lepődtem.
Csak én látom így, vagy tényleg nagyot zuhant a rajzok minősége, mióta ugrottunk két és fél évet? És ami a legkevésbé tetszett, az az Akatsuki "zseniális" célja, hogy meghódítják a világok. :roll: Eddig azért ennél kreatívabb volt a mangaka...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az a gond, hogy a part 2-ben teljesen ráállt arra, hogy rohadt vastagon húzza a tus vonalakat (vagy nem tudom mivel rajzol), amitől a szereplők csak simán rondák lesznek, a harcok viszont sokszor teljesen átláthatatlanok, főleg a dupla-oldalas mega-jutsuk.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

elég sablon a cucc egy ideje, az tény.

a minőség tényleg változott, de nem feltétlenül romlott. Egyesek azt mondják ez a mangaka új stílusa mások meg hogy éppen új stíluson gyakorol és ezt a naruto szenvedi meg.

Mindenesetre a hatalmas harc- és jutsujelenetekből énse látok olyan nagyon sokat.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

*SPOIIILEERRR*

Hát, én féltem attól hogy bekövetkezik Itachi "nagy halála", így már csak egyetlen számomra kedves karatker maradt a vidéken, Yamato. De az mindenképpen pozitívum hogy azért Itachi nem ám lazán csicskamódra puffant ki a sorból... kb mindenki maga dönti el, hogy ki is nyerte ezt a párbajt :)

*SPOOOIIIILLEERRR VÉGE*
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

szerinted meghalt Itachi? ... nemtudom én nemlennék benne annyira biztos. Az viszont látszik, hogy ő maga döntött a sorsáról. De Sasuke is kidőlt. Lehet,hogy kölcsönösen kinyírták egymást lol :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ayla írta: szerinted meghalt Itachi? ... nemtudom én nemlennék benne annyira biztos. Az viszont látszik, hogy ő maga döntött a sorsáról. De Sasuke is kidőlt. Lehet,hogy kölcsönösen kinyírták egymást lol :dirr:
Hát, eltekintve az elmúlt tendenciát, gyanítom hogy kimult :) Legalábbis eddig sosem kívántam a halálát, kedvenc karakter lévén, de hülyén is nézett volna ki ha túlél mindent :) Mindenesetre így legalább számomra elfogadhatóan lépett le :)
Kép
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

SPOILER
Most sztem úgy néz ki, hogy az Amaterasu által keltett tűzben Itachi és Sasuke is megég és együtt halnak meg =| Hacsak nem jön persze időben Narutoman to the rescue.
/SPOILER
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

foh.. tényleg a tűz... de akkoris. Sasuke főszereplő és Kishi kedvence szal ő nem ég meg. Azis lehet hogy Zetsu mindkettőjüket kiszedi de Itachinak már csak a hulláját....Kétlem, hogy Naruto eltévedjen egészen addig...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

ÉS most egy érdekes kérdéske következik, elvileg már kinn van az eheti manga chapter szóval mennyire számítana Spoilernek amit most írni fogok? :D Mindenesetre meghagyom a nagynagy SPOILER feliratot, de most mellőzöm a kifehérítést, max utólag módosítok :D

******VIGYÁZZ SPOILER LOL*******

Nohát, tényleg nem halt meg Sasuke :) Itachi viszont jah... as expected :) Mondjuk az eheti chapter nem tartogatott semmit, max annyit h ez a Madara (vagy mégse madara? ;) gyerek tartogat valamit... gyanítom a következő héten nem tudunk meg semmi érdemlegeset, mert ugyan milyen dolog volna már az, hogy egy "cliffhanger-szerű" befejezésnél a következő epizódban mindent megtudnánk :)

Azért kiváncsivá tett ez az egész, hogy vajon mi is az "igazság" Itachiról...

****** SPOILER VÉGE hehe********
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Énmeg fehérrel írok azúgyis olyan kúl.

VÁÁÁÁÁ MIÉÉÉRT MÁÁÁÁR ANNYYIRA VÁRTAM, HOGY KICSODA TOBÍÍÍÍÍÍÍÍ?! ?! ?! oké, lenyugodtam. Sasuke él, és a bátyja halott és lehet hogy olyan szereplő lesz belőle, hogy aki eddig nemszerette, most szeretni fogja, mert biztos ilyen világmegmentésen gondolkodott csak nagyon jól titkolta. És utánanéztem a jövőheti fejezetnek és abban a Shino harca bontakozik ki.

Annit még megjegyezniék, hogy van esély arra, hogy az az Itachi legjobb barátja? mármint Tobi...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ha a nagy spanja, akkor az elégé borítana dolokat, pl tök feleslegesen mondta el a madara-story-t Sasuke-nak. de meglehet...

Shino harca? Kivel? :D Mmint... Tobira ráengedte a bugjait és ennyi, azóta nincs is ellenfél a környéken :)
Kép
Válasz küldése