Naruto

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Keelia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.09.23. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: leginkább a gép előtt

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Keelia »

Azt én is néztem, milyen wtf neveik vannak, meg az a város a háttérben már kicsit sok volt xD
Amúgy igazából végigolvastam az egész mangát, és végülis hetente egyszer elszórakoztatott, még ha néhány dolgon fogtam is a fejem. Rájöttem, akármennyire túlhájpolt, meg ilyenek, én akkoris szeretem ezt a történetet, és kellemes utóízt éreztem a befejezésnél. Semmi extra, de nem is kellett annak lennie.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Amúgy ti hol olvassátok az elvileg csak két nap múlva megjelenő fejezeteket, ráadásul angolra fordítva? XD
Kép
Avatar
Keelia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.09.23. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: leginkább a gép előtt

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Keelia »

Mindig csütörtökön jelent meg :D Am én most kivételesen a Naruto-kunon, kirakták az angol fejezeteket is, mert hát mégiscsak az utolsó kettő.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Keelia írta:Azt én is néztem, milyen wtf neveik vannak, meg az a város a háttérben már kicsit sok volt xD
Ja, azon én is néztem. :D Meg Naruto laptopján.

>Titkos

Itt.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Junchi írta: Itt.
ch. 699 első oldal: Kép

Na, ha már semmit nem olvastam az egészből, azért az utolsó rúgásait még én is megnéztem. És ez az előadástéma jutott eszembe egy másik topikból:
Miért kell egy írónak szükségszerűen kegyetlennek lennie a szereplőivel?
Hát EZÉRT kellene! :hammer: Ahogy végignéztem a szereplőkön, azon csodálkoztam, hogy volt olyan, aki meghalt, és úgy is maradt.
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Még a rossz fanfic-ek és fanartok is jobbak ennél...

Az egyetlen érdekes dolog az lenne, ha Sakura tényleg Sasuke és Karin zabigyerekét nevelné.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Na, köszi a linkeket (mondjuk végül mégis Mangafoxon olvastam végig, úgy nézem, Mangareader nem mindig csíp engem :dirr:), lenyomtam én is az utolsó két fejezetet és Kishi hozta azt a hollywoodias befejezést, amit kb. vártam tőle. :dirr: Azon mondjuk meglepődtem, hogy volt vér a pucájában konkrét párokat összehozni a végére, ezt a mangakák ritkán merik meglépni, mert akkor az ellentábor megostromolja a házukat (pl. a NaruSaku shipperek szerintem már most élezik a kaszáikat... XD), viszont ezen túl tényleg olyan lett a vége, mint valami rossz fanfic, amit egy 14 éves narutard hozott össze.

-A végső harc nem hogy nem múlta felül a part 1 végén lévőt (pedig Kishi filozófiája volt a "mindenre rakjunk rá még egy lapáttal!"), de még önmagában sem ért szinte semmit. Nem tudom, hogy a szerkesztők vágták neki ilyen rövidre, vagy ő képtelen ennyire gazdálkodni az idővel/oldalszámmal, de kb. mindketten egyből elnyomták a legerősebb technikájukat, majd utána kimerülve lenyomtak egy "kocsmai verekedést" (Usteamen ezúttal találóan fogalmaztak XD), majd amikor már felállni sem volt erejük, jött a lelkizés. Aminek a végén Sóska valamilyen csoda (a csoda, melyet forgatókönyvnek neveznek... XD) folytán "megtér" végre, noha eddig ennél hatszor jobb érvek és események sem vették rá soha a pálfordulásra, de még a végső fight elején is olyanokat dumált, hogy márpedig ő kivégzi Narutót.

-Ezután hirtelen mindenki happy lesz, nem csak a Team 7 csinál úgy, mintha kb. semmis lenne az összes korábbi Sasuke-szemétkedés, de még a többi ninja is mind "kibújik a bábjából" és onnantól mindenki haver mindenkivel, mert friendship is magic. :dirr: Méltó folytatása volt ez a Pain-féle "feltámasztom az egész falut!"-húzásnak. (De tényleg, jól írja Mordályos, csodálom, hogy Neji nem mászott ki a sírból a végére... XDDDDDDD)

-Nem az volt beígérve, hogy az utolsó két fejezet egyenként lesz úgy 40-40 oldal, hogy ne érződjön annyira összecsapottnak a lezárás? Nekem jó, legalább hamarabb vége lett, csak kérdezem. XD

-Anko, nem azért, de te mitől híztál így meg? :dirr:

-LOL, Kakashi lett a Hokage, mert kellett valaki, aki "kipótolja" a helyet Tsunade és Naruto között, de azt a kib*szott maszkot még most sem vette le, maszkkal együtt vésték bele a képét a Rushmore-hegybe. XDDDDD (Most már nem tudok másra gondolni, biztos súlyos herpesze van, vagy ilyesmi, mert nincs rá semmilyen épkézláb magyarázat, hogy valaki ennyire ne merje vállalni az arcát. XD)

-A legutolsó oldalak egyikén "természetesen" egy One Piece kalózlogó virít Naruto arcán a hegyen, elvégre mi mással zárjunk le egy sorozatot, mint azzal, hogy emlékeztetjük rá az olvasókat, hogy ha már kommersz shounent szeretnének olvasni, azok közül is választhattak volna valami jobbat. XD

És persze a fejőstehén még nem lesz végleg levágva, tavasszal jön valami izé... (A rémálomnak sosem lesz vége, Kishi gondoskodik róla... :dirr:)

Nekem még az anime végéig kell kitartanom, utána hátha a fanok is szépen elhallgatnak erről a borzalomról. Kemény volt ez a 15 év. XD A helyébe kerülő mangakának pedig sok sikert, gondoljon arra, hogy ennél rosszabbat akkor sem hozhatna össze, ha szándékosan arra hajtana. XDDD
A mordályos nyul írta:
Miért kell egy írónak szükségszerűen kegyetlennek lennie a szereplőivel?
Hát EZÉRT kellene! :hammer: Ahogy végignéztem a szereplőkön, azon csodálkoztam, hogy volt olyan, aki meghalt, és úgy is maradt.
Na jó, de azért a Martin-féle "MINDENKI MEGHAAAAAL!!!!444" és a Kishi-féle "ez öröm, ez bódottá'!" között van azért még pár foknyi árnyalat, amikkel lehet gazdálkodni. XD
Kdanni írta:Még a rossz fanfic-ek és fanartok is jobbak ennél...

Az egyetlen érdekes dolog az lenne, ha Sakura tényleg Sasuke és Karin zabigyerekét nevelné.
A spoileren hatalmasat röhögnék, de sajnos kicsi az esélye, a gyerek lenyomott a végén egy "SHANNAROO!"-t, ami ugye Sakura "védjegye". (Persze még megeshet, hogy nem genetikailag öröklődött tovább, csak eltanulta tőle és akkor működik az elméleted. XDDDD)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Rájöttem! Sasuke egy pokemon! Nem lehet csak úgy, simán elkapni az érvekkel, könyörgéssel, akármivel. Előtte le kell gyengíteni. És mivel legendary-mangaka's-favourite volt, ezért ez nem ment simán, de Naruto végre segített neki, hogy kitombolja magából a rengeteg felgyűlt stresszt. És amikor már elég gyenge volt, kábé bármitől pálfordult volna (bár jah, friendship is magic, gondolom az a Master Ball, de minimum egy Great Ball).

Amúgy igen, GRR Martin a másik véglet, de nem szabad, hogy az író csak azért kihúzza a szereplők seggét egy helyzetből, mert szereti őket ( khm, Sóska, khm). Szerintem az előadásban nem úgy értik a kegyetlenséget, hogy le kell őket darálni, lehetőleg elegendő lelki seb megszerzése után, hanem hogy nem szabad őket kímélni a történettől; pártatlanul kell őket vezetgetni.

Nekem úgy tűnt egyébként, hogy sosem volt olyan veszett nagy barátság Naszuke között. Aszittem, hogy Jiraya feltűnése körül már szét is mentek. (Onnantól már csak elmesélésekből "követtem" a sztorit.)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Junchi írta:
Keelia írta:Azt én is néztem, milyen wtf neveik vannak, meg az a város a háttérben már kicsit sok volt xD
Ja, azon én is néztem. :D Meg Naruto laptopján.
Höhö, még az elején VHS-ről nézték a biztonsági kamera felvételeit a chuunin vizsgáról! XD A műszaki fejlődést nem lehet megállítani.
Titkos írta:(mondjuk végül mégis Mangafoxon olvastam végig, úgy nézem, Mangareader nem mindig csíp engem :dirr:)
Végre valaki, aki szintén fasírtban van a Mangafox oldallal. :D Nekem is a Mangareader a fő helyem, az még sosem hagyott cserben.
Titkos írta:-LOL, Kakashi lett a Hokage, mert kellett valaki, aki "kipótolja" a helyet Tsunade és Naruto között, de azt a kib*szott maszkot még most sem vette le, maszkkal együtt vésték bele a képét a Rushmore-hegybe. XDDDDD (Most már nem tudok másra gondolni, biztos súlyos herpesze van, vagy ilyesmi, mert nincs rá semmilyen épkézláb magyarázat, hogy valaki ennyire ne merje vállalni az arcát. XD)
Vazze, majdnem ráköptem a vizemet a laptopra! :lol:
Titkos írta:És persze a fejőstehén még nem lesz végleg levágva, tavasszal jön valami izé... (A rémálomnak sosem lesz vége, Kishi gondoskodik róla... :dirr:)
Ez nem valami spinoff cucc lesz, ami egy másik szálat fog feldolgozni? Állítólag a világ többi részéről fog többet elárulni, de ezek csak pletykák, amiket úgy szedtem össze a fanoktól, szóval semmi sem biztos, amíg ki nem jön az első fejezet.
Titkos írta:Na jó, de azért a Martin-féle "MINDENKI MEGHAAAAAL!!!!444" és a Kishi-féle "ez öröm, ez bódottá'!" között van azért még pár foknyi árnyalat, amikkel lehet gazdálkodni. XD
Na igen, lehet normálisan is csinálni az ilyet. Nem mondom, néha kell egy kis happy end, de a Hollywoodi nyálat se kéne feltétlenül erőltetni, ha nem muszáj. Amúgy meglepődtem, hogy tényleg halottak maradtak néhányan.

Értékelni még nem tudom, mert ezek után következhet az, hogy folytatom onnan, ahol abbahagytam úgy kb. 2 éve. Ezt se most fogom végig olvasni, mert egyrészt decemberben vizsgaidőszak, aztán január végén államvizsga, másrészt van egyéb anime/manga, ami jobban érdekel.

Sajnos ezt nem én írtam, de gondoltam megosztom veletek, amit az egyik ismerősöm postolt ki facebookra.
"1.) Gecc, mi ez a sok felhőkarcoló egy nagydomb/kishegy tetején!?!? :'DD
2.) CHOUJI & KARUI?!?!?!?!?!?!!? WTF PEOPLE?!?!
3.) Mi az majdnem kopaszos hajzat Narutonak?
4.) Csak szerintem néz ki úgy Naruto egyik gyereke (Bolt), mint egy Super Saiyan?
5.) Legyen már végre valami romantikus együttlét Naruto és Hinata között vagy beírom a Death Note-ba: 5 perc múlva egy gorilla letépi Kishimoto arcát"
Kép
Avatar
Keelia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.09.23. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: leginkább a gép előtt

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Keelia »

Én igazából amennyire "komolyan" vettem a sorozatot, elégedett voltam a végével, mást nem tudtam volna elképzelni, mint hogy mindenki mindenkivel pajtás, jövőbelátás, oszt csók :D

Tényleg, nem is figyeltem, hogy Kakashit maszkkal együtt faragták a sziklába; bizonyára ezért, annyira az arca részévé vált, hogy nélküle meg sem ismernék :D Mondjuk vicces lett volna, hogy ha befejezik a saját arcával a faragást, és az emberek csak nézik: "Ez meg ki?"
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Keelia írta:Mondjuk vicces lett volna, hogy ha befejezik a saját arcával a faragást, és az emberek csak nézik: "Ez meg ki?"
Ááá, az tényleg poén lett volna! :D Sajnos a bittersweet endingbe nem fér bele ilyen poén. Az is lehet, hogy a sok lefedettség ártott a bőrének, és mondjuk az a része már nem bírja a napfényt. :D
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Titkos írta:-Ezután hirtelen mindenki happy lesz, nem csak a Team 7 csinál úgy, mintha kb. semmis lenne az összes korábbi Sasuke-szemétkedés, de még a többi ninja is mind "kibújik a bábjából" és onnantól mindenki haver mindenkivel, mert friendship is magic. :dirr:
Ez korábban meg lett alapozva. Naruto még a háburú közben el lett fogadva ninja jézusként, és innentől már minden adott.
-Nem az volt beígérve, hogy az utolsó két fejezet egyenként lesz úgy 40-40 oldal, hogy ne érződjön annyira összecsapottnak a lezárás? Nekem jó, legalább hamarabb vége lett, csak kérdezem. XD
A kettő együtt volt kb. 40 oldal, szerintem valahol torzult az információ.
-A legutolsó oldalak egyikén "természetesen" egy One Piece kalózlogó virít Naruto arcán a hegyen, elvégre mi mással zárjunk le egy sorozatot, mint azzal, hogy emlékeztetjük rá az olvasókat, hogy ha már kommersz shounent szeretnének olvasni, azok közül is választhattak volna valami jobbat. XD
A heti One Piece cím lapján konkrétan ott volt Naruto, csak el volt takarva Nami melleivel. Szóval ez a legkevesebb.

Azért eröltetetten nem kéne negatívumokat keresni benne, van benne bőven. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Rájöttem! Sasuke egy pokemon! Nem lehet csak úgy, simán elkapni az érvekkel, könyörgéssel, akármivel. Előtte le kell gyengíteni. És mivel legendary-mangaka's-favourite volt, ezért ez nem ment simán, de Naruto végre segített neki, hogy kitombolja magából a rengeteg felgyűlt stresszt. És amikor már elég gyenge volt, kábé bármitől pálfordult volna (bár jah, friendship is magic, gondolom az a Master Ball, de minimum egy Great Ball).
Nem is tudod, hogy ebben mennyi logika van, most, hogy visszagondolok a korábbi találkozásaikra. XDDD
A mordályos nyul írta:Nekem úgy tűnt egyébként, hogy sosem volt olyan veszett nagy barátság Naszuke között. Aszittem, hogy Jiraya feltűnése körül már szét is mentek. (Onnantól már csak elmesélésekből "követtem" a sztorit.)
Amúgy így "kívülállóként" én sem láttam ezt soha, kb. az egész part 2-ben úgy nézett ki a helyzet, hogy Naruto nyomatta minden egyes alkalommal ezt a "Sasuke a barátom!" dumát, de kb. úgy, mint aki képtelen szembenézni az igazsággal. Sasuke meg így a legvégén, fél karral és totál legyengülve rávágta, hogy: "Oké, tényleg a barátod vagyok". XD
Rui-chan írta:Höhö, még az elején VHS-ről nézték a biztonsági kamera felvételeit a chuunin vizsgáról! XD A műszaki fejlődést nem lehet megállítani.
Ezeknek ilyen "random" a technikai fejlettségük, VHS, meg netes laptop, de még mindig sólyommal és bagollyal küldözgetik a leveleket... XDD Tiszta Harry Potter, csak ott legalább meg volt magyarázva. XD
Rui-chan írta:
Titkos írta:(mondjuk végül mégis Mangafoxon olvastam végig, úgy nézem, Mangareader nem mindig csíp engem :dirr:)
Végre valaki, aki szintén fasírtban van a Mangafox oldallal. :D Nekem is a Mangareader a fő helyem, az még sosem hagyott cserben.
Öhm...vagy elírtad, vagy félreértetted, én azt írtam, hogy pont a Mangafox-szal vagyok jóban általában, a Mangareader meg jóval gyakrabban vacakol. ^^"
Rui-chan írta:Vazze, majdnem ráköptem a vizemet a laptopra! :lol:
Tényleg, ha már herpesz: ez már eléggé off, de mivel úgy vettem észre, hogy kedveled a Supernaturalt, ezért meg kell kérdeznem, hogy ezt láttad már? XDDD
Rui-chan írta:Ez nem valami spinoff cucc lesz, ami egy másik szálat fog feldolgozni? Állítólag a világ többi részéről fog többet elárulni, de ezek csak pletykák, amiket úgy szedtem össze a fanoktól, szóval semmi sem biztos, amíg ki nem jön az első fejezet.
Olyasmi, azért is írtam úgy, hogy "valami izé", mert tényleg annyit lehet csak tudni róla egyelőre, hogy "valami Narutós spinoff". XD
Rui-chan írta:Na igen, lehet normálisan is csinálni az ilyet. Nem mondom, néha kell egy kis happy end, de a Hollywoodi nyálat se kéne feltétlenül erőltetni, ha nem muszáj. Amúgy meglepődtem, hogy tényleg halottak maradtak néhányan.
Sajnálom, hogy meghalt a Mangazin, mert ott volt egy lefordított Kishi-interjú, amiben konkrétan azt mondta, hogy "aki Hollywood ellen ágál, az szűkagyú", szóval szerinte kifejezetten okos dolog ezeket az agyonhasznált kliséket "kölcsönvenni".
Rui-chan írta:"1.) Gecc, mi ez a sok felhőkarcoló egy nagydomb/kishegy tetején!?!? :'DD
Amúgy ezt írták itt is ketten, nekem meg valahogy fel sem tűnt, hogy Konoha annyira megváltozott volna. XD
Rui-chan írta:5.) Legyen már végre valami romantikus együttlét Naruto és Hinata között vagy beírom a Death Note-ba: 5 perc múlva egy gorilla letépi Kishimoto arcát"
Romantikus pillanat nem lesz, Kishi olyat nem nagyon tud írni, romantikus együttlét meg konkrétan volt kettő is, hiszen valahogyan azok a gyerekek is megszülettek ugye... XD Nekem inkább az volt a furcsa, hogy mennyire "bele a lecsóba" módon jött össze egyik-másik szereplő. Pl. ennek az Ino x Sai-nak volt BÁRMILYEN "előélete" azon túl, hogy amikor legelőször találkoztak, Ino megjegyezte, hogy milyen helyes? De mondhatnám a Naruto x Hinatát is, oké, volt pár közös jelenetük, de az simán elkönyvelhető barátságnak is, Naruto tudtommal SEMMILYEN romantikus érzést soha nem mutatott Hinata felé. Ugyanez igaz a Sakura x Sasuke-re, Sasuke lenyomott összesen két "Thank you!"-t, ezen kívül volt, hogy megpróbálta megölni, meg ilyen "kedves" dolgokat csinált vele, erre a végére összejönnek? :dirr: Oké, Kishi biztos úgy van vele, hogy "eltelt akár tíz év is, minden fan írja meg a saját fanficében, hogy ennyi idő alatt ezek a kapcsolatok hogyan alakulhattak ki", de ez így valami iszonyú gagyi megoldás, ugyanannyi "jele" volt ezeknek a pároknak, mintha mondjuk Gaara x Hinata, meg Kakashi x Ino és hasonlók jöttek volna ki a végére. XDDD

Más: Amúgy mi volt Sasukének ez a szövege? Harmadik harcot akar, vagy mi?

Ja és true end. XDDD
Keelia írta:Tényleg, nem is figyeltem, hogy Kakashit maszkkal együtt faragták a sziklába; bizonyára ezért, annyira az arca részévé vált, hogy nélküle meg sem ismernék :D Mondjuk vicces lett volna, hogy ha befejezik a saját arcával a faragást, és az emberek csak nézik: "Ez meg ki?"
Bárcsak! Ez nagy lett volna! XDDD
Kdanni írta:
Titkos írta:-Ezután hirtelen mindenki happy lesz, nem csak a Team 7 csinál úgy, mintha kb. semmis lenne az összes korábbi Sasuke-szemétkedés, de még a többi ninja is mind "kibújik a bábjából" és onnantól mindenki haver mindenkivel, mert friendship is magic. :dirr:
Ez korábban meg lett alapozva. Naruto még a háburú közben el lett fogadva ninja jézusként, és innentől már minden adott.
Na jó, de pl. Orochimaru meg Kabuto hogy lettek jófiúk? Amikor legutóbb olvastam, Orochi már meghalt (kétszer is), Kabuto meg mintha tevékenyen részt vállalt volna a zombihadsereg létrehozásában, amikkel később eléggé meggyűlt a bajuk.
Kdanni írta:
-Nem az volt beígérve, hogy az utolsó két fejezet egyenként lesz úgy 40-40 oldal, hogy ne érződjön annyira összecsapottnak a lezárás? Nekem jó, legalább hamarabb vége lett, csak kérdezem. XD
A kettő együtt volt kb. 40 oldal, szerintem valahol torzult az információ.
Így viszont elég lol, hogy külön kiemelték azt is "reklámként", hogy az utolsó két fejezet egyenként kb. 2-4 egész oldallal hosszabb lesz. XD Nagy teljesítmény, normál mangáknál ez a "kilengés" tök normális és időről-időre előfordul, mert nem mindig férnek bele az aktuális heti történések 18 vagy hány oldalba.
Kdanni írta:
-A legutolsó oldalak egyikén "természetesen" egy One Piece kalózlogó virít Naruto arcán a hegyen, elvégre mi mással zárjunk le egy sorozatot, mint azzal, hogy emlékeztetjük rá az olvasókat, hogy ha már kommersz shounent szeretnének olvasni, azok közül is választhattak volna valami jobbat. XD
A heti One Piece cím lapján konkrétan ott volt Naruto, csak el volt takarva Nami melleivel. Szóval ez a legkevesebb.
Na, erről tényleg nem tudtam, igazából amíg ezt írtam, akkor jött szembe velem az említett kép Face-en. XD De egyébként:
Kdanni írta:...ott volt Naruto, csak el volt takarva Nami melleivel...
Helyes-helyes, azért a fontossági sorrendet nem kéne felrúgnia Odának holmi nindzsamanga-promó kedvéért. XDDD
Kdanni írta:Azért eröltetetten nem kéne negatívumokat keresni benne, van benne bőven. :D
Mondasz valamit, de biztos bennem van, hogy "utolsó esélyed adni egy pofont a szarnak, kihasználod?" Naná! XDDD (Amúgy láttál volna régen, amikor még "hatalma csúcsán" volta ez a sorozat és kb. hetente írtam be az anime/manga topicjába, ahol szőrszálhasogató módon elemezgettem, hogy hány hülyeség volt a heti részben. XD Na AZ így visszatekintve talán végképp túlzás volt, de úgy voltam vele, hogy kompenzálom egymagam azt a 8-10 narutardot, akik szintén beírtak minden egyes chapter után, csak épp ők azt, hogy "ez a világ legjobb mangája, Kishi egy zseni, most is hogy meglepett minket", stb-stb. Ezt még egy valóban jó cuccnál is erősnek érezném, hát még ennél. XD) Meg ugye a legjobb érzés mindig arról írni, amit vagy nagyon szeretsz, vagy nagyon utálsz és mondjuk úgy, hogy Itachi nekem ebben az esetben biztos nem mondaná, hogy "You lack hatred!" XD
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nekem azt a pár oldalt nem bírta ki a Mangareader, amíg elolvasom az utolsó két fejezetet. Többször frissíteni kellett az oldalt, hogy végre a képet is lássam. Mangafoxszal még alig akadt konfliktusom.
Rui-chan írta: "1.) Gecc, mi ez a sok felhőkarcoló egy nagydomb/kishegy tetején!?!? :'DD
Ezt is megfejtettem ám! Az Republic Konoha City, abban fog játszódni a spinoff, és a Naruto utáni hokage lesz a főszereplő, akinek azzal a problémával kell szembesülnie, hogy nincs már szükség a nindzsákra, és csak a nép szórakoztatására, sport formájában harcolnak egymással.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Ezt is megfejtettem ám! Az Republic Konoha City, abban fog játszódni a spinoff, és a Naruto utáni hokage lesz a főszereplő, akinek azzal a problémával kell szembesülnie, hogy nincs már szükség a nindzsákra, és csak a nép szórakoztatására, sport formájában harcolnak egymással.
És a vicc, hogy ez is működik, Naruto és Sasuke "párhuzamos univerzumos változatai" Aang és Firelord Zuko voltak, épp csak azok a karakterek nem "kanászodtak el", ők azt az utat mutatták be, hogy mivé válhatott volna ez a két szerencsétlen, ha nem egy yaoi kapcsolaton agonizálnak évekig. :lol:

Edit: Jajj, majdnem kihagytam, még jó, hogy beugrott... XD
Kdanni írta:Azért eröltetetten nem kéne negatívumokat keresni benne, van benne bőven. :D
Kdanni: Titkos, nem érzed úgy, hogy ez a Naruto-gyűlölet már túlzás?

Titkos: Nem értem, mire célzol...

:lol:
Kép
Avatar
Umaitachi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014.01.31. 21:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vajon hol...
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Umaitachi »

Jó hosszan el lett húzva, lehet már hiányozni is fog. Ezzel kezdtem az animés pályafutásomat (ne tessék megkövezni xD). Bár akkor még érdekesebb volt, az tény.
Titkos írta:
Rui-chan írta:5.) Legyen már végre valami romantikus együttlét Naruto és Hinata között vagy beírom a Death Note-ba: 5 perc múlva egy gorilla letépi Kishimoto arcát"
Romantikus pillanat nem lesz, Kishi olyat nem nagyon tud írni, romantikus együttlét meg konkrétan volt kettő is, hiszen valahogyan azok a gyerekek is megszülettek ugye... XD Nekem inkább az volt a furcsa, hogy mennyire "bele a lecsóba" módon jött össze egyik-másik szereplő. Pl. ennek az Ino x Sai-nak volt BÁRMILYEN "előélete" azon túl, hogy amikor legelőször találkoztak, Ino megjegyezte, hogy milyen helyes? De mondhatnám a Naruto x Hinatát is, oké, volt pár közös jelenetük, de az simán elkönyvelhető barátságnak is, Naruto tudtommal SEMMILYEN romantikus érzést soha nem mutatott Hinata felé. Ugyanez igaz a Sakura x Sasuke-re, Sasuke lenyomott összesen két "Thank you!"-t, ezen kívül volt, hogy megpróbálta megölni, meg ilyen "kedves" dolgokat csinált vele, erre a végére összejönnek? :dirr: Oké, Kishi biztos úgy van vele, hogy "eltelt akár tíz év is, minden fan írja meg a saját fanficében, hogy ennyi idő alatt ezek a kapcsolatok hogyan alakulhattak ki", de ez így valami iszonyú gagyi megoldás, ugyanannyi "jele" volt ezeknek a pároknak, mintha mondjuk Gaara x Hinata, meg Kakashi x Ino és hasonlók jöttek volna ki a végére. XDDD
Ezekre a párosításokra még lehet magyarázat. Ugye jön az utolsó film, az előzetesben már sejtettek egy Naruto × Hinata párosítást. Plusz ahogy elnéztem, a film a Kakashi hokage érában fog játszódni. Talán megvilágosítja majd sötétbeborult elménket néhány apró információ morzsával.
Rui-chan írta:
Titkos írta:(mondjuk végül mégis Mangafoxon olvastam végig, úgy nézem, Mangareader nem mindig csíp engem :dirr:)
Végre valaki, aki szintén fasírtban van a Mangafox oldallal. :D Nekem is a Mangareader a fő helyem, az még sosem hagyott cserben.
Én mindegyikkel fasírtban vagyok, ezért én a Kissmanga oldalát használom. :D
Rui-chan írta:1.) Gecc, mi ez a sok felhőkarcoló egy nagydomb/kishegy tetején!?!? :'DD
Haladunk a korral, dübörög a gazdaság.
Rui-chan írta:2.) CHOUJI & KARUI?!?!?!?!?!?!!? WTF PEOPLE?!?!
Jó az, engem nem zavar. Ami inkább meglepőbb volt, az a szakállfesztivál, ami a végén volt. Chouji, Kiba, Shikamaru... haha, mintha ezzel öregebbnek látszanának.
Rui-chan írta:3.) Mi az majdnem kopaszos hajzat Narutonak?
Ilyen gyerek mellett az én hajam is hullana.
Rui-chan írta:4.) Csak szerintem néz ki úgy Naruto egyik gyereke (Bolt), mint egy Super Saiyan?
Az utolsó pár fejezetben mutatott rengeteg power-up örökölt következménye. Egyből SSJ fokozatban született. xD
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:Titkos: Nem értem, mire célzol...
Azért az a kis csaj a háttérben nem semmi; szerintem bőven vette a célzást és már rég a feketelistáján vagy. xD (Egyébként nekem van Naruto kötetem, a legelső, amit még a Soul Calibur V versenyen elért helyezésért kaptam. Remekül kidekoráltuk. :D)

Btw ma esett le, hogy ennek az idióta Bolt névnek mégiscsak van értelme, hiszen ha az ember a "japános" kiejtéssel mondja, egyből Boruto-t kap, ami máris hasonlóságot mutat egy bizonyos kulcsfigura nevével. REJTETT MOTÍVUMOK in my freakin' Naruto, bizony.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:
Titkos írta:Titkos: Nem értem, mire célzol...
Azért az a kis csaj a háttérben nem semmi; szerintem bőven vette a célzást és már rég a feketelistáján vagy. xD (Egyébként nekem van Naruto kötetem, a legelső, amit még a Soul Calibur V versenyen elért helyezésért kaptam. Remekül kidekoráltuk. :D)
Amúgy ja, a gyerekek reakciójától lett teljes a kép. XD Mondjuk azt furcsállom, hogy pont a kislány akar megölni a szemével, mert a kisfiútól kértem kölcsön a mangáját, neki jóval több oka lenne rá. :lol: (Ugye senki nem gondolta komolyan, hogy majd 2000 Ft-ot fizetek egy ilyen hater-kép miatt? XDDDD) Amúgy képzelem, a te mangád sem lehet semmi... XD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta:Öhm...vagy elírtad, vagy félreértetted, én azt írtam, hogy pont a Mangafox-szal vagyok jóban általában, a Mangareader meg jóval gyakrabban vacakol. ^^"
Ja, azt lazán elírtam! XD Mangafox-ra gondoltam.
Titkos írta:Tényleg, ha már herpesz: ez már eléggé off, de mivel úgy vettem észre, hogy kedveled a Supernaturalt, ezért meg kell kérdeznem, hogy ezt láttad már? XDDD
Persze, hogy láttam az egyik kedvenc részem! :lol: A CSI: Miami paródia is zseniális, ami szintén ebben a részben van, meg volt már Alkonyat lehúzásuk. Azon csodálkozom, hogy nem perelte be őket a fél világ, mert néha elég keményen be tudnak szólni bizonyos filmeknek. :LOL:
Titkos írta:
Kdanni írta:Azért eröltetetten nem kéne negatívumokat keresni benne, van benne bőven. :D
Kdanni: Titkos, nem érzed úgy, hogy ez a Naruto-gyűlölet már túlzás?

Titkos: Nem értem, mire célzol...

:lol:
XDDDDDDD Szerintem meg is említettelek az egyik Conos beszámolómban, mert eléggé feltűnt ez a fejpánt.
Umaitachi írta:Jó hosszan el lett húzva, lehet már hiányozni is fog. Ezzel kezdtem az animés pályafutásomat (ne tessék megkövezni xD). Bár akkor még érdekesebb volt, az tény.
Nekem is az első animéim között volt, a mangát csak később kezdtem el olvasni.
Titkos írta:Azért az a kis csaj a háttérben nem semmi; szerintem bőven vette a célzást és már rég a feketelistáján vagy. xD (Egyébként nekem van Naruto kötetem, a legelső, amit még a Soul Calibur V versenyen elért helyezésért kaptam. Remekül kidekoráltuk. :D)
Amúgy ja, a gyerekek reakciójától lett teljes a kép. XD Mondjuk azt furcsállom, hogy pont a kislány akar megölni a szemével, mert a kisfiútól kértem kölcsön a mangáját, neki jóval több oka lenne rá. :lol: (Ugye senki nem gondolta komolyan, hogy majd 2000 Ft-ot fizetek egy ilyen hater-kép miatt? XDDDD) Amúgy képzelem, a te mangád sem lehet semmi... XD[/quote]
Szerintem a kisfiú akkor már felfogta, hogy mire megy ki az egész és nem érdekelte. XD Gondolom végül sértetlenül visszaadtad a mangáját az akció után.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Persze, hogy láttam az egyik kedvenc részem! :lol: A CSI: Miami paródia is zseniális, ami szintén ebben a részben van, meg volt már Alkonyat lehúzásuk. Azon csodálkozom, hogy nem perelte be őket a fél világ, mert néha elég keményen be tudnak szólni bizonyos filmeknek. :LOL:
OMG, köszi, nem is tudod, mióta vártam, hogy valaki YouTube-ról belinkelje a Twilightos részt! XD Fanok mesélték, hogy van benne egy ilyen epizód, de lusta voltam leszedni ezért a pár jelenetért a teljes részt, így külön kiszedve az oltós jeleneteket meg nem találtam meg YouTube videóban. XD A CSI-set viszont már láttam korábban, de azt is akármikor meg tudom nézni, mert kb. annyira fogott meg engem is az a sorozat, mint Dean-t. :dirr: (Jó, mondjuk én nem utálom, csak az egész stílust/koncepciót röhejesnek találom, hogy miért, azt a Winchester tesók kitűnően szemléltették. XDDD) Nem csoda, hogy szinte látatlanban is a Trickster a kedvenc SPN karim. XD
Rui-chan írta:XDDDDDDD Szerintem meg is említettelek az egyik Conos beszámolómban, mert eléggé feltűnt ez a fejpánt.
:D
Rui-chan írta:Szerintem a kisfiú akkor már felfogta, hogy mire megy ki az egész és nem érdekelte. XD Gondolom végül sértetlenül visszaadtad a mangáját az akció után.
Olyasmi lehetett, mert a fotón mintha még picit meg lenne szeppenve, de ugyanakkor már félig röhög is. XD Amúgy persze, sőt, előtte a látszattal ellentétben udvariasan elkértem tőle és mondtam, hogy ígérem, hogy nem viszem sehová és ugyanolyan formában fogja visszakapni, csak ezt a képet most nagyon fontos megcsinálnunk (XD), utána pedig utólag még egyszer megköszöntem, hogy ilyen együttműködő volt. XD
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Junchi írta:Btw ma esett le, hogy ennek az idióta Bolt névnek mégiscsak van értelme, hiszen ha az ember a "japános" kiejtéssel mondja, egyből Boruto-t kap, ami máris hasonlóságot mutat egy bizonyos kulcsfigura nevével. REJTETT MOTÍVUMOK in my freakin' Naruto, bizony.
És amire először asszociál az ember a villámcsapásról nem pont az a jutsu, amit Kakashi tanított Sasusékének. Így rájuk utaló motívum is van a gyerek nevében.
A lányának meg virág neve van mint Sakurának. Hogy meccselte le ezt otthon az asszonnyal? :vigyor: Jó ez már belemagyarázása...
Titkos írta: Kdanni: Titkos, nem érzed úgy, hogy ez a Naruto-gyűlölet már túlzás?

Titkos: Nem értem, mire célzol...
Gondolj bele én hogy érzek, nekem kell a Narutot védenem, hogy legyen valami ellen pont. :knife:
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kdanni írta:A lányának meg virág neve van mint Sakurának. Hogy meccselte le ezt otthon az asszonnyal? :vigyor:
Hinata egy yamato nadeshiko, az mindenkinek eltűr mindent, a férjének meg aztán főleg.
Kdanni írta:Gondolj bele én hogy érzek, nekem kell a Narutot védenem, hogy legyen valami ellen pont. :knife:
:lol:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Nos, én is elolvastam az utolsó két és él fejezetet (visszafelétől), mert hát miért ne.

Mindaz amit följebb leírtatok: teljes mértékben egyetértek.

Mi tetszett?
- a béke
- a modernizálás

Mi nem tetszett?
Most mondjam, hogy minden?

Ez a történet még egy 14 éves fanfictionírási szintjét sem éri el, ez valami 8 évesnek az agyszüleménye! Hogy lehet az első ponttól az utolsóig klisézni?! Miért kell hollywoodozni, miért nem jó a sok keleti tragédia?
...

A nevek felháborítóan idétlenek, a karakterdesignok is nyomik, az pedig végképp marhaság hogy Naruto Hinatával jött össze Sasuke meg megtért. Mert: csak.
Nagyon nagy Sasuke fangirl ,,vagyok" és persze, húúúdevagány a SasuSaku, de nem így. Nem. Sasukénak meg kellett volna halni, Naruto Sakura a reális és különben is, miért kell mindenki mindenkivel összejöjjön? Vetítsünk egy kicsit a valós világra: tegyük fel egy embernek átlagosan van 2000-3000 ismerőse. Szerintem jó ha ennek a negyede egymással köt ki az oltárnál. Azaz a te ismerőseid. Esetek nagyobb többségében vadidegen emberek kerülnek be a családba/ismeretségi körödbe.

Konoha éppen ENNYIRE kicsi lett volna? És milyen bullshit az is, hogy csak Konohán belül házasodtak, amikor körbefightolták meg tapasztalták a többi hidden falut?...

ehh.

Mindenesetre alig várom, hogy a régi szép idők emlékére, amikor még hetente követtem és szerettem a sorozatot, remakeljem a Sakura cosplayem. : )
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Valójában azonban :D
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Úgy gondolom, hogy egy ilyen hosszú történetet lehetetlenség úgy lezárni, hogy az mindenkinek megfeleljen. InuYasha is szirupos végét kapott, Naruto is azt kapott. Gondolom sem a Bleach, sem a One Piece és sem a Detektív Conan sem fog valami komoly-meglepő drámai befejezést kapni.

A történetet három fajta képen lehetett lezárni Sasuke szemszögéből:
A, Meghal, ha ez történt volna sokan azt mondták volna, hogy így mártírt csináltak belőle amit egyértelműen nem érdemelt volna meg. Mert persze olyan nem létezik, hogy Sasuke végig rossz maradjon és csak a halál a hozzá méltó büntetés mint pl.: Orochimarunál.
B, Azt kapja amit, mert így lehetősége van a klánját feltámasztani.
C, Túl éli az eseményeket, de még sem tér vissza, hanem akkor mit is fog csinálni? Egy új rejteket alapít? Elmegy és perverz könyveket kezd el írogatni?

Naruto szerelmi élete meg olyan amilyen. Amennyiben mégis csak Sakurával jött volna össze sokan morgolódtak volna Japánban, hogy Hinata sokkal inkább hozza a tipikus japán háziasszony sztereotípiát mint Sakura. Másrészt, ha Sasuke életben maradt már pedig ez történt kivel fogja feltámasztani a klánját kivel fogja megosztani életét? Hinatval? (De várok más alternatívát.)

Személy szerint Sakurat sajnálom leginkább, egy kivételes orvosi nindzsából sikeresen háziasszonyt kreáltak, komolyan sajnálom.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Válasz küldése