EDEN

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

EDEN

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Ismeritek? Szerintem nagyon jó! Akció-kaland-romatius-mecha?(ez csak nyomokban)

Nem korszakalkotó de kellemes kikapcsoódást nyújt. Ha durva akkor durva, ha elgondolkodtató, akkor elgondolkodtató, ha meg vicces akkor leesel a székről. :lol:
cimbi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2005.10.21. 11:02

Hozzászólás Szerző: cimbi »

megvan usteamon? nem hiszem hogy mostanában neki esek, idő hijjjjá
n, de megeshet... főleg a leesel a székről, meg a gondolkodo cuccok érdekelnek benne. ha már mecha, vmi scifi világot hoz, vagy marad standardnél?
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Meg van ott.

Minimális Spoiler

Szinte 95 százalékban standard világ, de mivel vagy úgy 100 évvel a jövőben van fejlettebb... De kicsit stagnál az egész szóval, a fejletség (mechak testpancél) inkább a hadsereg soraiban nyilvánulnak meg. Meg persze aki ilegálisan hozzájut.
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

Jó kis manga :D

Csak nem nagyon tudom még most az X-edik kötet után se hogy mi is a fő modanivaló??? Mindenféle történetet látunk csak... Ettől függetlenül tetszett, főleg a 4. kötet :lol:

Mondjuk aki nem bírja a nagyon durva dolgokat az ne álljon neki... Én is kicsit kiborultam amikor szegény Katia aknára lépett. A többit hozzá lehet gondolni ˇˇ
Avatar
Rorimack
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.07.31. 05:02

Hozzászólás Szerző: Rorimack »

Lullaby írta:Mondjuk aki nem bírja a nagyon durva dolgokat az ne álljon neki... Én is kicsit kiborultam amikor szegény Katia aknára lépett. A többit hozzá lehet gondolni ˇˇ
Ja, az a szemét Endo sorra nyírja ki az ember kedvenc karaktereit. Az egyik ilyen húzásnál majdnem félbehagytam a sorozatot.

Mondjuk még mindig úgy érzem, hogy novellákban sokkal jobb.
Válasz küldése