Ki milyen sportot űz?!

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Hát tényleg elég magas,de szerintem nem túl rémisztő. ::uhoh:: Személy szerint nagyon szeretem,olyan mint egy nagy gyerek.(24éves) De CM Joau is eszméletlenül jó fej szvsz.(és nem mellékesen mind2 nagyon jól néznek ki) :oops:
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Régen röpiztem(míg be nem költöztünk a városba),most meg bicajjal járok mindenhová,és igyekszem beiktatni a tornázást az életembe...szörnyen ellustultam :roll:
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

Én táncoltam régen (musical, színpadi), de lehet hogy megint fogok... + kicsi koromban úsztam is:) Amit most rendszeresen: ninjutsu, lovaglás, időnként röpi, amit meg mikor mennyit, de szeretek: bicaj, jég- és görkori.
Misu: a videók gyönyörűek *.*
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Mostanában tervezem hogy megpróbálom a Parkour-t(utcai ugrálás)
Illetve most hogy beköszönt az ősz aztán tél akkor végre ki akarom próbálni a korcsolyázást. (igaz Misu? :))
A korcsolya videókon felbuzdulva én is linkelném egy videomat. Ez egy klipp amiben 2 barátommal gyakorolom az extrém ugrásokat. Régebbi a video de nincs még újabb(pedig azóta sok új mozdulatom van) http://www.youtube.com/watch?v=M5EXRJ56zww (jah én a fekete nadrágos vagyok, fehér trikóban)
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

omg, ez nagyon nagy!!! :D (amiket 1:30-nál, 1:45-nél és 2:00-2:30 között csinálsz, azok kegyetlenek! :D ) (ilyeneket még álmaimban sem tudok^^;) (btw, ezt mind egy edzésen zavartátok le?)
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Köszi szépen. :)
Amúgy egy edzésen készült szal 1,5 órán belül.
Amúgy itt van egy másik amiben sok baki és vicces jelenet is van.(még mindig a fekete fehér ruhás vagyok)
http://www.youtube.com/watch?v=4njOpPtYJcs .
Ugyan az az edzés csak ez humorosabbra lett vágva :D
(Amúgy nem én vágtam össze a klippeket)
Kép

Jackie Chan 4ever :D
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Ssj2Viko írta: A korcsolya videókon felbuzdulva én is linkelném egy videomat. Ez egy klipp amiben 2 barátommal gyakorolom az extrém ugrásokat. Régebbi a video de nincs még újabb(pedig azóta sok új mozdulatom van) http://www.youtube.com/watch?v=M5EXRJ56zww (jah én a fekete nadrágos vagyok, fehér trikóban)
hűűűűű, hát ez nagyon hűűűűű :D nagyon ügyik vagytok! mindíg szerettem volna ilyeneket tudni, de nem volt hely ahol tanulhattam volna meg időm sem :cry: DE nektek nagyon gratula :!: :D
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Köszi szépen, tényleg köszi :oops:
Örülök ha tetszik mert az ilyen ugrásoknak végül is a szórakoztatás a célja(meg hogy jól érezze magát az aki csinálja) :)
Amúgy ha valaki akar ilyennel foglalkozni sosem késő elkezdeni.(Én pl 15 évesen kezdtem, szal nem gyerekként)
Terepnek eleinte nekem is csak füves területek voltak. Később a nehezebb mozdulatokat viszont már szivacsos környezetben tanultam.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

hát,ezek után tátva maradt a szám....nagyon ügyes vagy Ssj2Viko!!!!
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Csatlakozooom :D Ügyi vaaagy!
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Load
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:38
Tartózkodási hely: Nem, nem vagyok szomjas.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Load »

WOW. :shock: Ezután a parkour ugy fog menni mint az ágybavizelés (barátom is parkourozik).
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Hát valóban nem gyenge /igaz én már láttam ezt régebben akkor már dícsértem/ :D De Viko szerintem a Zacky-s videódat dobd be az a tuti! :D Viko csinál benne egy marha jó levegőben fordulós rugást /most direkt nem említettem csak noriszt mert tudom hogy utálod :D/ érdemes léptetve megnézni mert elég gyorsan történik :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Mesi, Misu: Nagyon szépen köszönöm :oops: . Misu te még ügyibb vagy a korcsolyában. Forgáskombinációk, Billman piruett stb :)
Load: Remélem igazad lesz :D . Bár a beton nem épp a kedvenc talajom de remélem azért nem lesz gond ha majd kipróbálom.(barátodnak hogy megy?)

Doom: Ja igen az a cosplayes video ahol Shaolin formagyakorlatot csináltunk MiskolCon. Majd megpróbálom feltenni és linkelem de abban az az ugrás szerintem azért nem olyan komoly az előzőkhöz képest. De maga a gyakorlat szerintem szórakoztató volt ::jeye::
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Ssj2Viko nem is tom mit mondjak már elmondták előttem :taps: :taps: ::sugoi:: ::sugoi:: ::sugoi:: ::sugoi:: ::sugoi::
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

tartom magam ahhoz, amit először írtam ::sugoi:: ::jthrill::
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Ez jó! Nagyon bejövés az egész!
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Banyek Ssj2Viko hát ez szép :D
Én max hasast tudnék dobni 1 olyan nagy vánkosra ::japhaha::
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Huh köszi minednkinek. :oops: Nem hittem volna hogy ennyiőtöknek fog tetszeni de örülök hogy így van. Eddig csak barátoknak,családnak mutattam igazán :).

Itt van az a video amit Doom említett és kért. http://www.youtube.com/watch?v=hFtfhXhV2Mw&NR
Itt Zackary(a győztes naruto cosplay csapatból Dosu-ént) és én(Mystic Gohan-ként) egy Shaolin kung fu formagyakorlatot mutattunk be a bejárat előtt :). Sajna nem az elejétől van felvéve a gyakorlat és nem mozgunk igazán szinkronban(Zacky-nek elég nehéz volt a ruhája és a térde is fájt).
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

:shock: Nem rossz!
Mintha valahol láttam volna már ilyesmit... Talán ismered is Joe Eigo videóit. Még pár év szorgalmas gyakorlás és eljutsz odáig. Ha esetleg ismeretlen lenne, akkor otthon előkaparom és feltöltöm youtube-ra.

Találtam is egyet:
http://www.youtube.com/watch?v=N2lSGCX4ic0
:D
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

anubys: Persze hogy ismerem :D. Jól nyomja a srác van egy stílusa ám(mindig utcán sok ember előtt).
Hasonló videókból Xtreme kick , French open Loopkicks stb-ből néztem ki a mozdulatokat hogy miket gyakoroljak. Steve Terada az egyik nagy kedvenc.
Ezek amúgy a kedvenc videóim amiben a "nagyok" vannak http://www.youtube.com/watch?v=6UF-W5su6yE
http://www.youtube.com/watch?v=lARQ8pkhlag
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nagyon súlyosak!!!
vol3-ban volt egy magyar is ::jthrill::

Hogyan lehet amúgy ebbe belekostólni? Fogom magam oszt elmegyek abba a csarnokba? :weh: Vagy ennél azért szigorúbbak a feltételek?
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

anubys: Hát lyan kikötés nincs igazán hogy ki mehet vagy ki nem. Akik ott vannak azok valaki(ke)t ismernek onnan aki meséltek a helyről. Jelen esetben most ugye én mesélek :).
Más dolog hogy akik mennek azoknak a 90 %-a valamilyen harcművészetet gyakorol(kung fu, capoeira,ninjutsu) és ugy mennek oda hogy akrobatikát tanuljanak. Ezt azért fontos megemlíteni mer volt olyan új ember aki jött előszőr edzeni és kb fél óra után még a bemelíegítés ideje alatt rosszul lett és szinte már elájult mer nem volt hozzászokva ilyen jellegű megterheléshez. Tehát valami sportos életmód feltétlenül szükséges mert máskülönben nagyon megterhelő a szervezetnek.
Itt már a bemelegítés is egy komoly edzésnek minősülhet az újoncoknak.Alapvetően amúgy szabályos talajtorna mozdulatokat tanulunk( a kezdőket előszőr a flikk és az előre/hátraszaltó technikájára vezetik rá) de lehet kérni is hogy mit szertnél megtanulni. Viszont az ilyen extrém rúgásokat csak a barátaim és én szoktuk csinálni mert az edző az szertornász nem extrém rúgó :wink:

Na ugy érzem ezeket el kellett mondani a témával kapcsolatban(remélem nem hatott ijesztően) ha valaki érez kedvet és elszántságot akkor el lehet kezdeni nyugodtan.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

:D
Úgy érzem, nem sikerült az elriasztás. Mindenképpen szeretném kipróbálni, bár nincsenek illuzióim, mennyire fogom bírni az első edzéseket. Rendszeres sprort az életembe most már lassan három éve a jóga, ami igazából lazaságot ad, de ahogy elnéztem, az sem elhanyagolható. A kondíciót pedig az Azték indiántánc adja. Ahhoz is rendesen kell állóképesség, mondjuk más kérdés, hogy más izmokat edz. Lábizom viszont ehhez is erőteljesen kell. Szóvan nem elképzelhetetlen, hogy menni fog... :wink:
Avatar
whitenoise
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2005.03.11. 11:29

Hozzászólás Szerző: whitenoise »

Én is nézegettem anno Parkour videókat, nagyon állat, amiket csinálnak... néha flashmobszerűen összegyülnek valahol trükközni, azok elég jó videók. Egy parkban sétálgat-pihen 15-20 ember, aztán egyszerre mindenki elkezd eszement trükköket dobni, mintha Prince of Persiát látnál. Az arra járók leszakadt állal nézik, és egyszerre csak vége, mindenki sétálgat-pihenget tovább. :D :D

-----

Ja, hogy a témához is hozzászóljak, én mászni szoktam. Alpesi (kötelekkel, ékekkel, biztosítószeközökkel), meg boulder (kis sziklatömbökön nagyon nehéz mozdulatsorok, főleg edzés a hosszú utakra:) )

Ez egy alpesi mászás:
http://climbing.com/print/features/CLMP-060900-HH-8.jpg

Ez pedig boulder:
http://climbing.com/print/features/CLMP ... LIV-14.jpg

De egyik sem én vagyok.. sajnos... :neutral:
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Pöpec álati ::sugoi:: ::sugoi::
Válasz küldése