Háborús téma

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Theonyn
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2006.06.27. 17:38
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Theonyn »

oké, vegyük,
csak még annyi, hogy szerintem humor nélkül is Bukarestre dobnának mindent, pedig nekünk akarnák...hisz tudjátok hogy van? "A Magyar főváros....őőőő....Bukarest, elpusztult!!"
Avatar
zline
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.03.17. 11:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő, egyszer itt- egyszer ott :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zline »

A cár bomba
Kis matek. A Hiroshimára ledobott atombomba 13 kilotonnás volt és kb 80 000 embert nullázott ki azonnal.
És ehhez hozzájön még az a 150 000 halott, akik később a sugárzás miatt haltak meg.
Ez ugye testvérek között is 230 000 ember halott.

13 kilotonna.

Akkor most lépjünk hátrébb, emésszük ezt a 13 kilotonnát, és utána képzeljük el, hogy milyen pusztításra lenne képes egy 100 megatonnás bomba.
A világ legpusztítóbb fegyvereugyanis pont ekkora volt, azonban teszteléskor visszavágták a felére, mert túl nagy volt a kiszórodás veszélye.

Jóéjszakát gyerekek.
Kép
Avatar
Theonyn
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2006.06.27. 17:38
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Theonyn »

Köszi, máris sokkal jobban érzem magam....de csak fele, ez még bíztató :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

zline írta:A cár bomba
Kis matek. A Hiroshimára ledobott atombomba 13 kilotonnás volt és kb 80 000 embert nullázott ki azonnal.
És ehhez hozzájön még az a 150 000 halott, akik később a sugárzás miatt haltak meg.
Ez ugye testvérek között is 230 000 ember halott.
Tévedés, amit Japánra ledobtak, 20 kilotonnás volt, meg lehet nézni ezzel foglalkozó (dokumentum)filmekben, az áldozatok számát pedig illetően pedig képtelenek voltak egységes álláspontot kialakítani... én a 100-120 ezer halottat tartom valószínűnek(akik azonnal meghaltak). A Nagaszakira ledobott bomba még pusztítóbb volt.
Avatar
Theonyn
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2006.06.27. 17:38
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Theonyn »

Egyre megy :-P
Nem is a számokon van a lényeg...sajnos...
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

A sok atombombazgatas utan ugydontottem utananezek egy ilyen temaju animenek. Barefoot Gen. CLS, zline, Link, Xelloss, nezzetek meg! Brrr... Bovebben az "Animeajanloba" irtam errol. Tipikusan az az elmeny ez az anime, ami utan megvaltozik a gondolkodasmodja az embernek.
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

És atombombát akar készíteni..? :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Loran írta:A sok atombombazgatas utan ugydontottem utananezek egy ilyen temaju animenek. Barefoot Gen. CLS, zline, Link, Xelloss, nezzetek meg! Brrr... Bovebben az "Animeajanloba" irtam errol. Tipikusan az az elmeny ez az anime, ami utan megvaltozik a gondolkodasmodja az embernek.
Nem, köszönöm, láttam már elég dokumentumfilmet a témában, többek között olyat is, amiben a támadások túlélőit is mutatják. Nem bírtam másodszor is rájuk nézni...
Avatar
zline
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.03.17. 11:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő, egyszer itt- egyszer ott :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zline »

Loran írta:A sok atombombazgatas utan ugydontottem utananezek egy ilyen temaju animenek. Barefoot Gen. CLS, zline, Link, Xelloss, nezzetek meg! Brrr... Bovebben az "Animeajanloba" irtam errol. Tipikusan az az elmeny ez az anime, ami utan megvaltozik a gondolkodasmodja az embernek.
kössz, de én nem vagyok háborut szerető gyerek,csak gondoltam elmélkedésnek beírom amit találtam a neten.
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Én biztos megnézem, ha ez megnyugtat. Bírom a foszló hús, és a kifolyó szemek látványát. :D
Piracy is charity.
Avatar
Link
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.05.29. 09:29
Tartózkodási hely: somewhere in time

Hozzászólás Szerző: Link »

Loran írta:A sok atombombazgatas utan ugydontottem utananezek egy ilyen temaju animenek. Barefoot Gen. CLS, zline, Link, Xelloss, nezzetek meg! Brrr... Bovebben az "Animeajanloba" irtam errol. Tipikusan az az elmeny ez az anime, ami utan megvaltozik a gondolkodasmodja az embernek.
Kössz, de én is lemondok erről a kihagyhatatlan lehetőségről. Szeretet és béke párti vagyok, és az atombombák (számomra érthetetlen módon) nem a béke másik megnevezése a lexikonokban.

(Szólj léci, ha valakit virágokkal bombáznak. :D )
Kép
Fáj a fogad? Könnyen elbánok vele! :dirr:
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Another useful and interesting offtopic... :vigyor:

Így ahogy olvasgattam, az jutott eszembe, hogy nem kéne-é átkeresztelni "Háborúk, atomválság és egyéb globális problémák"-ra...
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

JSaN írta:Menjenek a francba. :gun: :sniper: USA
Amugy az a legviccesebb, h itt nem is nagyon tudnak a haborurol..nehaneha van vmi a tvben, akkor mindenki felkapja a fejet, aztan ennyi volt...vesznek egy I support my Troops matricat, anelkul h barmi fogalmuk lenne h miert, hogyan, kit, minek es ennyi, vesznek meg egy hamburgert, majd konnyesre zokogjak magukat a WTC filmen..fogalmuk sincs az egeszrol, egesz elkepeszto..
Avatar
Mesi
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2006.06.27. 20:07
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Mesi »

Azt akarod mondani,hogy a hülyeamcsi emberek nem is tudnak semmiről?
Hát szép,mondhatom...
Erről jut eszembe,a multkor a South Parkban mondták,hogy Amerika az az ország,ahol mindig mást csinálnak,mint amit mondanak. :lol:
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

http://index.hu/tech/net/szhb070526/

Talpra magyar, hí a haza!

Kép
Piracy is charity.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hm... Tehát ez azt jelenti, hogy 70 M nagyon ráérős emberke van Magyarországon, aki ilyenekkel tölti az idejét. (Bocs xD) Ja, hogy nem is vagyunk annyian? Akkor sok közöttünk a hatökör, vagy a skizofrén... Hm?

A kép pedig jó. :D

Amúgy ha valaki csinálta már, elárulja nekem, hogy most mire klikkelsz folyamatosan? (Nálam amúgy már ott elbukik, hogy nem tölt be a kép, így be se tudom írni a kódot, hogy leigazoltassam: ember vagyok. xD)

FAITO!!! XD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

LOL :D
Én is hozzátettem a magam 2.000 kattintását, amivel Gifted Clicker rangra kerültem. Ahogy elnézem, a 3. forduló már biztosan a miénk, jó 100millió kattintással vezetünk a Japánok előtt. ::japhaha::
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Elbuktuk a fordulót, de csak mert teljesen besokallt a szerver, és így idő előtt eredményt hirdettek.
Amúgy én is asszem 2000-et kattintottam, de hallottam, hogy voltak akik összegyűltek netcafeban, és órákon át csak kattintgattak. Meg akik egyszerre több gépen futtatták a csalóprogramot. :)
Nagyon ráének.
Piracy is charity.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Igazából én azt nem értem, hogy miért csak ilyen marhaságokban tudunk kiemelkedő eredményeket elérni... =/
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Ezt nem értem miért mondod, egész jó kajakosaink vagy épp vizilabdásaink vannak, a pillét használják a nemzetközi űrállomáson mint sugárdózismérő, és az a holovízió is egész kúlos.

Anyway az előző forduló elég nagy hasraesés volt, de úgy nézem ez nem sokakat kedvetlenített el... 1 milliárd klikk 2 nap alatt? Asszem sokat fejlődtek a klikkerprogramok az előző forduló óta :D
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

A legutobbit megnyertük :D Igaz a rendszer összeomlott így ajapánok nem tudtak érdemlegesen beleszólni a dologban az utolsó napon.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

SoonDead írta:Ezt nem értem miért mondod, egész jó kajakosaink vagy épp vizilabdásaink vannak, a pillét használják a nemzetközi űrállomáson mint sugárdózismérő, és az a holovízió is egész kúlos.
Ja bocs, csak amikor már napok óta gazdaságföcit tanulok, és állandóan azt olvasom benne, hogy így meg úgy gáz a gazdaságunk, akkor nem egyből kiemelkedő sporteseményekre fogok gondolni. ^^ OFF VÉGE

Anyway, végre megnyertük a klikkversenyt. :D Végre egyszer magunk mögött tudhatunk mindenkit. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Narumi írta: Anyway, végre megnyertük a klikkversenyt. :D Végre egyszer magunk mögött tudhatunk mindenkit. ^^
Ezek szerint ez volt az utolsó forduló? vagy van még? és miért is jó hogy mi nyertünk? XD
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Én is szeretném tudni, meddig megy ez az egész.
Azért a negyedik körbe beszálltam, félmillió meg is lett végül.
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Narumi írta:Igazából én azt nem értem, hogy miért csak ilyen marhaságokban tudunk kiemelkedő eredményeket elérni... =/
Mert hülyék vagyunk, csúnyák, és ráadásul lusták is.
Piracy is charity.
Válasz küldése