Mit csináltok a nyáron?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:Na igen, arra én sem jöttem volna rá magamtól. :dirr:
És a megfejtés:
Rizsmosó automata
Kösz, most okosabb lettem. Azt azért sejtettem, hogy valami őrült automata lesz. ^^
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mariko írta:Kösz, most okosabb lettem. Azt azért sejtettem, hogy valami őrült automata lesz. ^^
Na igen, automatából nem kevés volt arrafelé. Még a legkisebb faluban, az erdô szélén is akadt vending-machine. :)
És persze nem csak ital-automaták voltak, hanem volt tojás, tej, telefonkártya, cigi, stb. Meg olyanok is, amiket beazonosítani sem tudtam. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Idén korán kezdődött a nyár.
Előző hétvégén voltunk három napot Prágában. Kiskoromban voltam már ugyan, de az elég rég volt, az emlékek is eléggé elhalványodtak már, így mondhatni, hogy friss élményeket hozott. :D
Fészbúk album
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Off: hihi, látom, hogy lájkoltad a Kiss Barbi zenéjét, nekem osztálytársam volt gimiben. :)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Bevallom, nem az én műfajom amit alkot, viszont tőle vetem az iPod-omat, amiért nagyon hálás vagyok. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Kicsi a világ. :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ne igen, nekem ez leginkább akkor jutott eszembe, mikor Sendaiban egy magyar házigazdát sikerült találnom és kiderült, hogy van három közös ismerősünk. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Yuriko-chan írta:Kicsi a világ. :D
Vagy csak kevés a magyar ;)

Amúgy nyári terveim:
Művtöri vizsga
Számítógépes képfeldolgozás vizsga + Írásművészet vizsga
Mediawave Szombathelyen
Hetalia Meet
Szülinapi Party
Kiállítás
Arcobaleno Piknik
Hetalia filmforgatós meet
Remélem nyári meló
Talán Nyári Holdfénycon
Tusványos fesztivál
Talán Félsziget fesztivál (de az ideivel senki sem tudja mi van. Kaptunk egy tavalyi logót új dátummal meg eddig 2 fellépő... meghaltak)

ÉS COSPLAY MINDEN MENNYISÉGBEN BUAHHAHAHAHAHAAAA :dirr:

ne is foglalkozzatok velem XD

Szerk.: +2 új tevékenység illetve a BUAHHAHAHAHAHAAAA azt azt jelenti, hogy az emberek agyára fogok menni, többek között itt is meglátszik majd XD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ayla 2011.06.05. 09:22-kor.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

BUAHHAHAHAHAHAAAA rész még értelmezés alatt áll . :D

Nálam semmi kül néznem kéne valamit mert különben ezt nyarat is végig dolgozom ha nem ráncigálnak 1. vagy nem megyek magamtól 2. valamerre...
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

év vége után: 3nap holtrészegség és másnaposság
1hét heverészés a kertben (hátha napozás közben fogok néhány vakondot vagy diófalevelet)
strand (úszás) haverokkal
biciklizés haverokkal
állatkodás haverokkal
rézbagzás és mókuskergetés haverokkal
biciglivelugrásatóba haverokkal
összetörjük magunkat a kőhegyen haverokkal
/az előbbi tervek úgy naponta/ :D
aztán:
angol szintfelmérő :drop:
úszás
Zamárdiban tábor :hammer:
úszás
Magas Tátrában tábor :wwall:
úszás
(és ez még csak júli :-P )
Agusztus:
megyek alföldre boldogítani rokonokat (szal ha Miskolc-Mezőcsát-Tiszaújváros környékén bárki bármit hall egy őrült tömeggyilkosról, aki teheneket eszik és elcsapja egy hétre az áramot, akkor ott jártam :-P )
jönnek rokonok boldogítani engem
20-án duplaszülinap^^ (Magyarországé és barátomé)
utána még nem tom....ja és beiktatok 1v 2 cont is
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Hakuma Riyuichi írta:év vége után: 3nap holtrészegség és másnaposság
nah nálam ezt vizsgák előtt és után. Majdnem elfelejtettem ^^ De én beérem 2 nappal.. =P
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Andicilin
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.10.31. 11:14
Nem:
Tartózkodási hely: Sötét sikátor
Kapcsolat:

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: Andicilin »

Kockulok a gép előtt. :thumb:
"Csúcs ez az érzés, de csak annak, aki az, ami!"
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Július 2-án esküvőn voltam, 9-én diplomaosztóra megyek. A 18-i héten Hévízen nyaralok, 30-án pedig remélhetőleg veletek találkozom a ShibuyaConon. :) Augusztusra csak egynapos kiruccanások vannak kilátásban, illetve a pesti mangakiállítás fog ide leruccanni, ha minden jól megy. Mindezek mellett hétfő óta a 2 hónapos szakmai gyakorlatot is csinálom.

Szerk.: tavaly elmaradt a PAF szülinap, mert cont szerveztünk, de idén szépen megünnepeljük az alapítás 4. évfordulóját. Bár most se a napján (július 21.), hanem augusztus elején (idén konkrétan 6-án), ahogy szoktuk.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Esküvőn én még júniusban voltam, a hónap végén pedig a Plitvicei tavakhoz megyek, augusztusban meg talán futja majd egy hét szabira és esetleg eljutok a Holdfényconra is. Egyébként meg dolgozom egész nyáron. :(
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

hazajöttem Balatonról! esküvő most 9-én :vigyor: nyugi, nem az enyém, csak koszorúslány leszek, megyünk szirmot dobálni :-P

és jövő hét vasárnap már a Tátrában fogok tengődni.... amilyen az én szerencsém (meg amilyen magyar szellemiségű vagyok) 99% az esélye hogy megveretem magam :drop: de azt még túl kell élni! plusz nyolc napon túli gyógyulásra számíthat az is aki a származásunk miatt belénk köt :twisted:
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Egy korai prágai kiruccanás már volt, most egy ideig nyugi, remélhetőleg lesz egy augusztusi elvonulás, majd bizonyosan egy szeptember végi Horvát nyaralás. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

nekem az egész nyaram a feje tetejére állt ::^_^::

Bár a Heatlia múvis meet megvolt, más nem lesz =P Amúgy az előbbi nagyon jó volt és vicces és Hűvösvölgyben tényleg sokkal hűvösebb volt mint a belvárosban júl 7-én.

DE most:

készülhetek elvileg 4 pótvizsgára (gyakorlatilag csak egy van feltüntetve)
befejezem a TDKm.
még mindig nem biztos a nyári meló
összes fesztiválterv ugrott, hála annak, hogy a novemberi Rammstein koncertre szórtam a pénzem :D (olyan boldog vagyok :'D ) ... (még 120 nap ) :dirr:
tördelőszerkesztek egy induló riportmagazint (helyi).
karakterdesignolok
beleástam magam még egy szerepjátékba
béta tesztelek egy regényt XD

és mindezek mellett továbbra is cosplay a köbön c:

igazi nyaralásom tehát nincsen. Elvileg megyek majd sátorozni minimum egyszer augusztus tájékán illetve felviszem a családot Pestre, hogy anyám egy életen át bőgjön :P

Szerk: mocskos mázlista dög vagyok, mehetek Campusra XD Valaki még? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ayla 2011.07.17. 16:00-kor.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Júniusban voltam egy hetet szabin oszt jó nyarat...

Nem mintha Balcsiban szeretnék heringeset játszani a többi pár százezer emberrel. :D

Nyárra nyelv vizsgámra kéne pontot tenni némi gyakorlással.
Ja meg persze pár darab anime végig nézésére akad azért időm talán egy két esti össze jövetel is beesik.

De hasonlóan Ayla-hoz én se sokat leszek nyaraló módban...
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Mit csináltok a nyáron?

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Anyukámnak nem rég volt a születésnapja és az egyik kívánsága az volt, hogy látogassuk meg a Krisna völgyet. Mivel pont ekkor tartották a völgyben a „Krisna búcsút” így remek lehetőségnek láttuk a kínálkozó programot. Mivel rendszeresen szoktam adakozni nekik és így kapok tőlük könyveket így nem teljesen homályban indultunk el erre a kulturális programra. Ami aztán csalódás lett.
Egyrészt sokat kellett utazni, de hát ez vele jár. Ami első probléma a parkolással volt. Minket a hatalmas rét végébe küldtek, miközben még elől voltak helyek. Teljesen random töltötték fel a helyeket és az járt jól aki minél később érkezett mert ők már a bejárathoz egészen közel állhattak meg. A csúcsot számomra egy kombis vitte el, aki szépen keresztbe állt meg a két parkoló sáv közepébe, így vagy négy-hat helyet elvett. Igaz ő könnyen megtehette mert mögé már nem állhatott be egyetlen egy autó sem mert akkor már senki nem tudott volna kimenni a kapun. Megkérdeztem tőle ezt meg így, hogy? Válasz: nekem így kényelmes. Amúgy a parkolóban elég vegyes volt a felhozatal, az én szemem egy Jaguáron és egy izom Mustang GT-n akadt meg.
A bejáratnál két faragott fehér elefánt van el helyezve amik szépek voltak. Tovább menve volt egy pára kapu (kedves gondolat a melegben). Kicsit odébb lehetet látni, hogy van bikafogat ami felviszi az embert a hegyre, a gyerekeknek 0 forint, de aki elmúlt 6 éves annak 400 pénzt kell letennie, családi kedvezmény nincs és az se számít, ha nem tudsz járni. Volt „kis vasút” is ami még drágább volt.
Tovább haladva az ember egy csodálatos tóra bukkanhat.
ami remek cp fotós helyszín is lehetne. Persze mindenki annyi képet lő amennyit nem szégyell. Még lent a völgyben volt lehetőség nyilall lőni amiért 600 forintot kellett volna fizetni. Itt volt a második pára kapu az egész rendezvény területén és itt ezzel be is fejeződött az ilyen móka.
Ezután következett a program legmegterhelőbb része a dombra való feljutás. Oké, hogy nem vagyok fitt, de ahogyan ott néztem az népeket mindenki elfáradt mire felért a dombtetőre.
Itt már sok mindent csinálhatót az ember, részben volt csontkovács 5 ezer forintért, hena festés is pénzért. Elég sok newage-s vicket vackot árultak. De volt gyerek szamuráj kard és pachworkos Pikachu párna is. Ha valaki nem erre vágyott akkor találhatott még Mi Atyánkat tartalmazó gyertyát is. Meg persze energetizáló köveket meg meditáláshoz való cd-ket meg aura masszázst tanitó kézikönyvet is. Egyiket sem szereztük be.
Voltak programok is! Lehetet jógázni, aki akart, meg lehetet előadásokat hallgatni. Nem akarom részletezni mert még azt lehetne gondolni, hogy bántom őket, ami nem célom. Meglehetett nézni egy krisnás lakását, ami spoiler veszély: belülről olyan mint egy lakás. Volt esküvő is, meg táncbemutató is.
Sok helyen lehetett ételt venni, de miután az egyik helyen a paradicsomos konzerveket láttam felmerült bennem, hogy itt akkor mi az organikus bió? Szerettünk volna venni fagyit is aminem tartalmazott se tejet és se cukrot, de olyan lágy volt, hogy folyt.
És kábé ennyi. Szemlátomást sok embernek nem volt tiszta, hogy a krisnások most a hinduk vagy buddhisták és a kettő közt mi a különbség? Vagy hogy úgy általában mi a krisna? Ahogy sokan cserélik az indiai, a maláj, a thai vagy éppen a laoszi és a kambodzsai kultúrát. Számunka csalódás volt az esemény. Lelkileg nem lehetet feltöltekezni, kikapcsolódásnak egészen gyér volt.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Válasz küldése