Mit csináltok a nyáron?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Állat módjára gyúrok a Berserk cosplayhez, állat módjára túlórázom, hogy ki is tudjam fizetni, futni járok a Margit-szigetre, lakást felújítok, hurcolkodok, költözök el otthonról, társasjáték klubbozom, várom, hogy megérkezzen a megrendelt mahjongom... jajj, de rövid ez a nyár. :dirr:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Yuriko-chan írta:Augusztusban pedig tanulok a szerves kémia szigorlatra.
Jah, hát ilyen szempontból nekem is kibővült a nyár egy kis tanulnivalóval, kvantitatív földrajz (aka matek). És most már megcsinálom, ha bele döglök is, mert nem akarom, hogy az egyik vizsgám eredménye semleges legyen...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Megyek 5 napra Ukrajnába egyik barátnőmhöz... :) Ezen kívül a Balaton szerepel még a
terveim között, na meg nagymamámtól meg szeretnék tanulni főzni...(legalább alapfokon :wink:)
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Őrnagy írta:Állat módjára gyúrok a Berserk cosplayhez, állat módjára túlórázom, hogy ki is tudjam fizetni, futni járok a Margit-szigetre, lakást felújítok, hurcolkodok, költözök el otthonról, társasjáték klubbozom, várom, hogy megérkezzen a megrendelt mahjongom... jajj, de rövid ez a nyár. :dirr:
Micsoda motiváció! Mások azért gyúrnak, hogy tudjanak csajozni a strandon. Übergeek. :D
Piracy is charity.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

kukurbuki írta:Micsoda motiváció! Mások azért gyúrnak, hogy tudjanak csajozni a strandon. Übergeek. :D
Ha látnád a fejem, rögtön megértenéd, hogy a strandon csajozás nálam miért nem szempont. :dirr:
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Yuriko-chan írta:Júliusban 4 hétig napi 8 órát fogok dolgozni egy gyógyszertárban nyári gyakorlaton, és egy büdös vasat sem kapok érte. Augusztusban pedig tanulok a szerves kémia szigorlatra.
Júliusban 4 hétig nyári gyakorlat lett volna gyógyszergyárban, ha nem lettem volna eddig beteg, ezért a gyakorlat lerövidült 3 hétre :D :D :D
És valamicskét fizetnek is érte :D (na nem valami sokat...)

Persze a nyár közepén két hétig betegnek lenni nem olyan vicces, pláne hogy csak az egyik hét esett a nyári gyak idejére :(

És januárban túl estem a szerves szigorlaton :D
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

nem is mondtam még h a sofőr sulit csinálom :P kár h nem élvezem annyira mint ahogy elképzeltem...
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Ezennel felelevenítem ezt a témát, hiszen ismét nyár van/lesz, ismét lehet mindenfélét csinálni.

A vizsgaidőszak befejeztével először a Balaton déli partjára szeretnénk leugrani Yukival, valami nyugisabb, nyaralósabb részen a szabadstrandra. Sajnos egyáltalán nem ismerjük a déli partot, szóval ha valakinek vannak jó ötletei / tapasztalatai, örömmel hallgatjuk ^^""".
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

A héten beköttettem a diplomám, június végén államvizsga, addig elméletileg tanulni fogok.
Valószínűleg nyáron is be fogok járni a laborba dolgozni :( :)
Augusztus 23-án esküvő, úgyhogy lehet szervezéssel is lesznek valami tennivalók, bár szerencsére szinte mindent Zsuzsa néni csinál, amiért nagyon hálásak is vagyunk :D
Lehet lesz valami kisebb belföldi nászút.
Utána pedig, ha felvesznek phdra, akkor kezdődik az új tanév, ha meg nem, akkor nem tudom... (de az már nem is a nyár)
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

marci_attila írta:Augusztus 23-án esküvő,
Majd képeket kérünk ám.
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Június végéig vizsgaidőszak, amit szerintem ki fogok használni, aztán gyerekeket tanítok majd angolra, amikor meg nem, akkor megyek élő-szerepjátékos táborba, illetve a Vekeri tónál (Debrecen) a Campus Feszten leszek az egyik sátorban egyesületi szervező (azaz ha valaki le szeretne jönni, akkor üzen, és megboltoljuk az ingyenjegyét amiért anime/manga, szerepjáték, és egyéb sci-fi és fantasy témájú beszélgetésekben előadásokban bemutatókban kell részt vennie saját értékrendje szerint, aztán estére bulizhat, ahogyan szeretne).
A nyár végén előreláthatólag D. Egyetemi napok szervezőség, szintén hasonló lehetőségekkel, aztán con, de azzal már túl ismentünk a nyáron...

m_a: Drakulálok az esküvőhöz!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Hikari írta:Sajnos egyáltalán nem ismerjük a déli partot, szóval ha valakinek vannak jó ötletei / tapasztalatai, örömmel hallgatjuk ^^""".
Gyermekkorom igen jelentős részét töltöttem anno Balatonmárián, és szép élmények kötődnek hozzá. Legutóbb talán két éve jártam arra, és voltak csendesebb szakaszai is, úgyhogy a magam részéről szívesen ajánlom.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Elvileg Júniusban elugrom Prágába egy hétvégére, ha minden okés, akkor Júliusban Horvátországban pihenek egy keveset, majd augusztusban lesz egy Sziget amit egy Gamestar tábor követ... szinte az összes szabimat felemészti a nyár :D
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Miután befejeztem a vizsgaidőszakon, talajtani laborban ügyködöm kb. június végéig. Aztán június végén 5 napos terepgyakorlat. Júliusban 2 hét szakmai gyakorlat. Meg valamikor 1 hét a Bükkben.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Egyelőre még csak körvonalazódnak a tervek: júniusban talán Bükkös- kirándulós nyaralás, augusztusban remélem Prága, a kettő között meg ami biztos, a Völgy, ja és tudja valaki, hogy a nyári con tényleg Győrben lesz- e? Mert ha igen, akkor arra is benézek!
Júliusban meg dolgozom, hogy valami fedezet is legyen. :wink:
El tudsz aludni akkor, ha fáj valamid. Ám akkor nem, ha másoknak okozol fájdalmat.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

shizu írta:ja és tudja valaki, hogy a nyári con tényleg Győrben lesz- e?
Igen, ott lesz.
Avatar
Mitsu
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2008.03.30. 15:34
Tartózkodási hely: egy basszusgitár(os) mellett

Hozzászólás Szerző: Mitsu »

Gőzerővel keresek japán nyelvtanfolyamokat vagy külön tanárt (nekem mind egy csak tanuljak meg japánul), gyúrok a nyári AnimeCON-ra...
Gazerock is not dead!
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

énis előveszem a japán nyelves cuccaim. Kaptam egy magyar-japán munkafüzetet és jólenne nekifogni :wink:

ezenkívül még melózom és kardozom és megyek nagyszülőkhöz és vitatáborba és DÖKSZABra. (DiákÖnKormányzatiSZABadegyetem) a legutólsót már alig várom.

és nemleszek nyáriconon :(
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Vegig a nyaron angolt tanitok + japót (plane ha vege lesz a vizsgaidoszaknak es jonnek is a tanitvanyok :dirr: )Es ugy nez ki lesz meg masfel het Spanyolorszag meg Portugalia \o/
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

En mar egy hete nyaralok:
KépKép
Kép
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Nálam csak munka lesz,házfelújítás,egyéb szenvedés,nyaralás nem sűrűn lesz. :cry: Max anime,és ilyesmik.PaTKany:Mázlista/gazdag vagy.Egyszer,ha a Jóisten is úgy akarja,és pénzem is lesz,akkor kimegyek én is ázsiába.
Renji:Érdekelne a nyelvtanítás,nem jönne rosszul a nyáron,nem akarok felejteni..
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hmm...az lehet h Japan? :dirr: Merre jarsz? :3 (mazlista, ott vagy a yaoi mangak szulofoldjen ;____; jo tudom nemcsak az van ott...van meg killer-mecha-panda XD)
Őőőh, nem azert irtam, de lol...irjal privatot :wink: (btw, tudom off, de akit erdekel a japantanulas, es korulnez a forumon, talal am japantanart, nem is egyet :3 ez szol Mitsunak is.. )
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

IloveRenji írta:Hmm...az lehet h Japan? :dirr: Merre jarsz? :3 (mazlista, ott vagy a yaoi mangak szulofoldjen ;____;
A bal oldali kep Himeji, a jobb oldali Oszaka.
Kepzelj el egy boltot ahol csak BL, yaoi doujinshiket arulnak, ha sikerult akkor kepzelj el egy utcat ahol tobb is van beloluk. Igen ezeknek a dolgoknak a szulofoldjen jarok...
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Tudom, kepet mar lattam ezekrol a csodahelyekrol... *sohaj*
Elvezd ki amig lehet :3 (akkor ez ilyen korut, nem?)
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Na jó, hát a nyaram ki fog bővülni egy napi SZIN-nel, ugyanis jön a Within Temptation!! *o*
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Válasz küldése