Táncszőnyeg klub

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Táncszőnyeg klub

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Naszóval én voltam a táncszőnyeg segítő a mostani conon, és az ottani tapasztalatok alapján úgy gondolom h lenne igény valami ilyesmire..konkrét elképzeléseim még természetesen nincsenek, csak rengeteg lelkesedésem ^^
Szóval az első kérdés: és tényleg? Mármint lennének érdeklődők?
Második: valaki csatlakozna-e hozzám a szervezésben is? Az egyik fiú azt mondta, h ahol ő lakik ott van ilyen klub, és van tagsági díj pl, és abból tudnak venni újabb alkatrészeket, szőnyegeket meg ilyesmik..szal vmi hasonlóra gondoltam volna én is, de nem tudom, h kezdjek neki..tehát ha valaki nem is akar személyesen résztvenni a dologban akkor is ötleteket nagyon szívesen fogadok..
Tehát az elsődleges feladatnak az emberek toborzását tartom, és aztán össze lehetne dugni a fejecskéket, h konkrétan mit és hogyan..
Ergo bárkinek bármilyen ötlete volna, lehet itt is reagálni vagy személyesen, msn-en bárhogy..
(remélem a modok nem törlik a topikot, szomorú lennék..:()
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Szoval nincs :dirr:
No nembaj, azer beirom ide is, h az elso alkalom vasarnap 4kor lesz, ha vkit erdekelne a dolog, az meg jelezheti nyugodtan, mer akkor mondok reszleteket is :3
Avatar
kaminaga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.10.28. 11:17
Tartózkodási hely: Konoha:P
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kaminaga »

Én úgy mentem volna! Hála jó édes szüleimnek soha nem megyek:( Anyám olyan szomorú voltam.... :( én menni akarok.... de de.. remélem egyszer kitudom harcolni, és és ha sikerül akkor megyek vagyis mennék, persze csak ha lehet...=P
,,Ez a világ vége játék nekem nem kell!"
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Persze..a kovetkezo alkalom November 11-en..termeszetesen gyere..mondd meg anyukadnak, h ez mozgas, es egeszseges,es 8ra otthon leszel XD
Meg annyit kell tudni h 500ft/alkalom, de sztem ez nem egy nagy osszeg.. :3 (kell a teremberlesre)
Avatar
kaminaga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.10.28. 11:17
Tartózkodási hely: Konoha:P
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kaminaga »

A pénzzel nincs gond és a programmal sincs gond. a hely basz be nekik.:S azt hiszik lakáson van. És emiatt nem engednek el, de sok jót hallottam, hogy tök jó a dancemate klub(barátnőimtőlxD akik ott voltak). És tök irigy voltam. most novemberben tuti nem fognak elengedni, de... decemberben esetleg. addig füzögetem őket.:P
,,Ez a világ vége játék nekem nem kell!"
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

vááá vííí én menni akaroook!!! Remélem elenged anyukám is!!! Nénii néniii... ugye lesz Pap Rita zene is? Mert én arra szeretek nagyon táncolniiii =^__^= meg legyen sok jó jééroookk =D

:dirr: megyek jövő héten is, esetleg vigyek laptopot, vagy a Neji gépe jó lesz megint?
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jéééérokkk nincsen csak Naruto :dirr:
(nem tudom azt mondta a Füvi h o hozza a nem tudom mekkora monitorjat, de majd meg sikitok, lehet h kell :3..
Egyebkent @kaminaga: de telleg lakason van a dolog..marmint egy lakasbol atalakitott tancterem..
Renia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.03.19. 23:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Renia »

Következő alkalom most vasárnap (nov. 11.), információk a fórumon a "Táncszőnyeg Klub/2. Klubtalálkozó: 2007.11.11. (16:00-19:00)" topic első postjában. Egyéb kérdésekkel IloveRenjit lehet zaklatni :) (És ha valaki olyan jönne, akiről még nem tudunk, az azért szóljon, nehogy ottmaradjon. ^^")
Fórum címe: http://tancszonyegklub.extra.hu/phpBB/phpBB2/index.php

(Tudom, már 1x le lett írva az időpont, de a fórumon megtalálható az, hogy hol lehet csatlakozni a csapathoz, aki esetleg egy irányból jön velünk, vagy nem tudja, hogy hol van a hely.)
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ha vkit erdekel (:dirr:) akkor most van arra lehetoseg h viszonylag olcson (9000ft) lehet venni szonyeget, puha, PIUzni ugyan nem lehet rajta, de a tapasztalatok azt mutatjak h idotallo..ha volna jelentkezo, az jelezze..
Es evi utolso alkalom holnap 4 orakor lesz, szeretettel varunk minden erdeklodot meg mindig :3
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

De milyen az a táncszőnyeg ami 9000 ft??
Olyan mint amilyen Con-on volt?
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

mivel a conon fém pad volt ami kicsit drágább ezért nem. Viszont elég jó minőségű a cucc, az első kör már meg is érkezett, gyűlik a második menet :D

nekemis olyanom van és jól érzékel, sokkal kényelmesebb mint a 3000 forintos gagyi társai, szvsz megéri az árát annak aki szeretné csinálni :D (máskérdés hogy én 2 csak TSZKban állok szőnyegre, nagon megérte megvennem :D )
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

9000-ert imho nem nagyon kapsz jobbat..(majd gyujtunk a 40 ezer ftosra is :dirr:)
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Hajrá :D
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Lezárt