Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Titkos írta:Az alatta szóló dal elérhető valahol "tiszta" formában, úgy, hogy senki nem pofázik bele? :D XD Szívesen meghallgatnám. XD
Tessék: http://www.youtube.com/watch?v=tM3iKM4q4rU :D

Az eredeti címe: Gery Greyhound feat. Dani & Katinka - Magyarország, Igen! Igen!

Politikára visszatérve, sajnos mindig lesz annyi ember, aki dönt majd a Gennyes tus és a Redvás szendvics között.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

:'D sírósra nevettem magamat a kliséken XD

beleolvastam a hozzászólásokba is XD annyira poén, hogy ilyet máskor a viccekhez linkeljetek:
-Valahonnan mindig van pénz a főhősnél vagy csak úgy szépen vendégül látják. A pénzt soha nem veszíti el, akkor sem ha folyóba esik, hatalmas harcba keveredik stb.
-A sötét erdőből hirtelen a hősök elé ugró gamat szörny ordítva megáll velük szemben, majd addig folytatja az ordítozást, amíg a hősök alaposan megbeszélik a legyilkolási stratégiát, ami természetesen elsőre bejön.

Én is olvastam már ilyesmiket korábban is, de minidg olvasok valamilyen újat és az EPIC WIN. Hogy a dédapád karadja ugyanúgy vág XD XD Hogy semmi nem törik el XD

Hátigen. *kitörli szeme sarkából a könnyet* Ezért szeretek szerepjátékozni főleg olyan KMekkel akik orraesetik az übertápos karaktert az úton egy kőben, vagy elpattintják a dédapu kardját illetve megjegyzik, hogy 2 hete nem fürdött le a karaktered, szal bűzölögsz, vaze! XD A királylányod NEM fog ölelgetni, mert rádszáradt 4 ork kispriccenő vére és húgyszagod van amúgyis XD XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Visszatérve a politikára: lám, lehet véleményt nyilvánítani kreatívan is, nem csak sárdobálással. (Úgy általában értve, itt még szerencsére jó a hangulat :) ) Jó ilyet látni néha. Rózsika is népszerű mostanában. :lol:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter írta:
Titkos írta:Az alatta szóló dal elérhető valahol "tiszta" formában, úgy, hogy senki nem pofázik bele? :D XD Szívesen meghallgatnám. XD
Tessék: http://www.youtube.com/watch?v=tM3iKM4q4rU :D

Az eredeti címe: Gery Greyhound feat. Dani & Katinka - Magyarország, Igen! Igen!
Köszi, ment is a kedvencekbe. XD
Péter írta:Politikára visszatérve, sajnos mindig lesz annyi ember, aki dönt majd a Gennyes tus és a Redvás szendvics között.
Ez most azért volt vicces, mert anno kb. tényleg erről szólt a vitájuk nagy részben. XDDDDDD
A mordályos nyul írta:Visszatérve a politikára: lám, lehet véleményt nyilvánítani kreatívan is, nem csak sárdobálással. (Úgy általában értve, itt még szerencsére jó a hangulat :) ) Jó ilyet látni néha. Rózsika is népszerű mostanában. :lol:
Ez is jó. XD (Kár, hogy azt a '97-es szilveszteri adást nem találom, hasonlókkal volt tele, egyik jelenetben rappelnek a politikusok, aztán volt egy olyan mondat is, hogy "az egypártrendszer tőletek csuklik". :lol: ) A sok poénvideóról beugrott, hogy ismerősöm mit szokott mondani: "Ezt már csak így poénra véve lehet kibírni, így legalább röhögök rajta, amúgy csak sírnék". :dirr: Ja, még annyit a témához, hogy sokan mondják, hogy "bezzeg külföldön!", de én valahogy ott sem látom, hogy annyival normálisabbak lennének a politikusok, persze biztos van kivétel, de pl. ha megnézem a "Nagy Amerika" utóbbi éveit, előbb volt a "Bush, takarodj!", aztán megjött Obama, úgy az első 1-2 évben ment a "YES WE CAN!! WOOHOOO!", aztán most már ott tartunk, hogy lehet újra sem választják, őt is fikázza mindenki, azt akarják, hogy vonja vissza az egészségügyi reformját, stb. Kísértetiesen emlékeztet arra, ahogy nálunk szokta viszonyulni 1-1 politikushoz. :lol:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

De azt amúgy tudja valaki, hogy Obamával mi a baj? Mert én le vagyok maradva ott, hogy "Jé, végre egy hozzáértő politikus lett az elnök..." Persze lemaradni könnyű, ha meg sem próbálom követni az eseményeket.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Olyasmit hallottam, hogy a válsággal/gazdasággal van az amcsiknak problémája, láttam olyan demotiváló képet is, hogy ott egy eső index a háttérben, elől Obama feje, és: "...és így tettem tönkre Amerika gazdaságát. :D" XDDD Persze nem tudom, hogy ez most valóban ennyire az ő hibája-e, meg lehet más bajuk is van vele, sajna ennyire én sem követtem a külföldi híreket. ^^"
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Jaja, Obama csinálta gazdasági válságot, mert olyan vicces. Vagy mi????
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A mordályos nyul írta:Visszatérve a politikára: lám, lehet véleményt nyilvánítani kreatívan is, nem csak sárdobálással. (Úgy általában értve, itt még szerencsére jó a hangulat :) ) Jó ilyet látni néha. Rózsika is népszerű mostanában. :lol:
Ez nagyon poén! XD
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Titkos írta:Persze nem tudom, hogy ez most valóban ennyire az ő hibája-e, meg lehet más bajuk is van vele, sajna ennyire én sem követtem a külföldi híreket. ^^"
Nagyon régóta beteg az, mint ahogy a mi trágyadombunkat se lehet rákenni egy kormányunkra a sok közül, sajnos mind kivette benne a részét. De innen talán nem is folytatom, igazából nem szeretem a politikát, meg talán a moderatúra se :lol:
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: scineram »

Nem kell ahhoz, hogy Obama csinálja a válságot, az nem is lehetett. Elég az, ha csak szarul kezelte a helyzetet.
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Ha már poltika:

http://kuruc.info/r/34/84004/

Szvsz szimplán az eddigi legepikusabb fidesznyik akció ami az elmúlt két évben megtörtént, kedzve azzal hogy meg se kérdezte a buzgómócsingja a védendő személyt a cenzúra szükségességéről. Tisztára mintha egy csapat kisiskolásból állna a közönség, akik előtt nem szabad kimondani csúnya szóként is értelmezhető dolgot. :D
Kép Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Dodgers: Ja igen, ezt már hallottam, erősen facepalm-kategóriás ügy volt ez is. Más: Kér valaki alkotmányt? :dirr: (Újabb hülyeség, amivel milliókat lehet elvenni más hasznosabb dolgok elől, szegény fákat meg sajnálom, kár a papírért...)
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Titkos írta:Más: Kér valaki alkotmányt? (Újabb hülyeség, amivel milliókat lehet elvenni más hasznosabb dolgok elől, szegény fákat meg sajnálom, kár a papírért...)
Erre mást nem tudok mondani, csak azt, h :goodpost:
Amúgy mostani kormányunk eléggé nem környezetbarát mivel nem ez az első eset, amikor rengeteg papírt pazarol el feleslegesen.(pl: Szoc. konzultáció címén...hagyjuk már hisz olyan sokan küldték vissza! )
Amúgy jópofa dolog, h az alkotmányt pont egy olyan ember dedikálja, akiről azt beszélik, h annak idején besúgó volt.Hogy ebből mennyi igaz azt mindenki döntse el maga.Bár annak ismeretében, h a kormány csak az ügynöklisták felét hozták nyilvánosságra...

Kéne már valami új téma, mert már én is kezdem unni a politizálást...
Valaki valami 5let? :)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

pl: feltűnt h kb 10-15 en vagyunk aktív fórumozók? :D (lehet sokat mondtam....)

meséljen már valaki: más fórumokon is ilyen az élet?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Új téma:
Pár hét múlva lesz a Tokyo Game Show, és már megvan, hogy melyik cégnek hány bejelentése lesz, és a Nintendonak csak a 3DS-re lesz a legtöbb, 48 új cím. Ami pont optimális, mert mindenkinek az volt a baja a 3DS-sel, hogy kevés rá a játék. És az jutott eszembe, hogy az lendítene például egy nagyot a konzol helyzetén, ha kiadnák rá a régóta áhított FF7 remake-et. :D

Ayla: Mangazinon gyakorlatilag hárman vagyunk aktívak. XD Van egy-két read-only tag, aki nagyon ritkán kommentál, meg van egy pár aki csak ritkán lép fel, és azért kommentál ritkán. De ennyire családias. XD
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Az optimista angolul tanul, a pesszimista horvátul, a realista meg lőni.

ezt a kis szösszenet viccnek indult, de inkább ide gondoltam írni:)
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Ayla írta:pl: feltűnt h kb 10-15 en vagyunk aktív fórumozók? :D (lehet sokat mondtam....)

meséljen már valaki: más fórumokon is ilyen az élet?
A legtöbb hely, ahol előfordulok, hasonló népességgel bír. Ez valami tendencia.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Most most már Facebook, Twitter meg ilyenek a menők.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:pl: feltűnt h kb 10-15 en vagyunk aktív fórumozók? :D (lehet sokat mondtam....)

meséljen már valaki: más fórumokon is ilyen az élet?
Kb. minden fórum kidöglött már évek óta, igazából nem tudok másra gondolni, mint hogy már mindenhol annyi animés haverja van mindenkinek IRL is, hogy nem igénylik a fórumozást. Mert az egy dolog, hogy akik mondjuk tizen-huszonévesen itt fórumozgattak, azoknak lehet, hogy 30 körül már nincs rá idejük, de hogy az "utánpótlás" hol marad, azt passzolom. (Meg amit már máskor is írtam, hogy valahogy átkerült az egész beszélgetés a blogokra, random józsi ír mondjuk egy kritikát X sorozatról, aztán a kommentes résznél ki is tárgyalja másokkal. Így nincs is rá igénye, hogy fórumokra járjon, ott a "sajátja".)
A mordályos nyul írta:Most most már Facebook, Twitter meg ilyenek a menők.
Na igen, sajnos. :( Más kérdés, hogy ezeken a helyeken aztán rohadtul kevés az esély arra, hogy bármiről kialakul egy normális eszmecsere (normális nálam = wall of text-stílusú beszélgetés), a legtöbben csak röhögnek, vagy még írni sem írnak semmit, csak "like", oszt jó' van. :? Nem azt mondom, el lehet hülyülni ezeken a helyeken is, de ha valaki nekem azzal jönne, hogy milyen jó alternatívái egy fórumnak, azt szemberöhögném.
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

A magam részéről inkább fórumos ember vagyok.
Igazából nem is vagyok fönt ezeken az "új hullámos" helyeken, azt hiszem, nem nekem találták ki őket.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ami engem illet, én spec nagyon szeretek fórumozni (Be nem áll a szám. xD Jó, mondjuk itt nem vagyok valami aktív...), de jah: egyrészt egy IRL beszélgetést nem tud felülmúlni még egy kiadósabb tl;dr-fest sem, másrészt meg igen, ott a pöcsbukk, meg a többi anyám kínja, szal kvázi "kimentek a fórumok a divatból", ha szabad így fogalmaznom. Kár értük.

U-n egyébként meglehetősen aktív még mindig a társaság, szeretem is azt a helyet. :D Meg Addicts is jó. Máshová meg nem járok...
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én is fórumpárti vagyok, Facebookon vagy Twitteren még nem láttam értelmes társalgást, azok leginkább csak baromkodásra jók, meg, hogy egyesek kiélhessék az exhibicionizmusukat, egy blogon meg teljesen másfajta kommunikáció zajlik.

Aktív fórum, ahogy Junchi is írta már talán csak az Animeaddictson meg az U-n van, bár az utóbbi szerintem túl 4chan stílusú. Esetleg talán még a Mondó fórumán lehet valamiféle élet, bár ott már rég jártam, és őszintén nem is nagyon kívánkozok oda. ^^'
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mariko 2011.09.04. 14:16-kor.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Engem nem annyira zavar az itteni populáció nagysága, legalább minden nicket tudok hová társítani. :-P
A Mangazint is bírom, csak ott gyakran kerülök olyan helyzetbe, hogy rámtör a kommentelhetnék, de minden kapcsolódó témában én voltam az utolsó hozzászóló. :lol:
Az Uról meg hallottam pár olyat (amit most Mariko is megerősített) ami miatt nem nagyon vágyakozom oda. Addicts meg... lehet az zavar, hogy a régi nickemmel vagyok oda regisztrálva. Bár állítólag hamarosan lesz rá lehetőség, hogy igényeljünk nick-cserét. :D Az ok az, hogy törtöltek egy seregnyi évek óta inaktív reget, és ha volt olyan, aki foglalt név miatt kényszerült mondjuk sok hülye betűt biggyeszteni az áhított nickje mögé vagy hasonló, az most javíthatja a csorbát. Hátha megszánnak engem is...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko írta:Aktív fórum, ahogy Junchi is írta már talán csak az Animeaddictson meg az U-n van, bár az utóbbi szerintem túl 4chan stílusú.
"Kissé"... :dirr: (Jó, nem cseszegetem őket. XD)
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Az olyan fórumok mennek amik valami extra szolgáltatást is nyújtanak, pl. MAL, az on-line readerek, stb. Főleg ha olvasás után, vagy egy rész megnézése után át is irányítanak a fórumra. És ha egyszer ott melegében meg lehet beszélni kinek van kedve további fórumokra is eljárni.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Válasz küldése