Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

*nyulnak meg totál kiesett hogy elhangzott volna olyan az animében, hogy Toratetsu...*
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

A mordályos nyul írta:*nyulnak meg totál kiesett hogy elhangzott volna olyan az animében, hogy Toratetsu...*
A vágás elég tré, de a lényeg benne van. Ne nézz körbe, ne nézd tovább, spoiler mindenfelé!
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Akkor inkább hagyjuk, és elhiszem neked. :D Vagy lekapom az első részt valamikor.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: scineram »

Amerikai régiós Alien Nine DVD lejátszható valahogy egy laptopon? Mondjuk a lehető legkisebb bütyköléssel. Vagy felejtsem el?

Ja, és http://youtu.be/ro6jT4AnFp0
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

scineram írta:Amerikai régiós Alien Nine DVD lejátszható valahogy egy laptopon? Mondjuk a lehető legkisebb bütyköléssel. Vagy felejtsem el?

Ja, és http://youtu.be/ro6jT4AnFp0
Ha tudod, milyen dvd meghajtó van benne, esélyes, hogy lehet régiófüggetlenítni.
Aki pedig kitalálta a régiókat, lassú tűzön kéne megpirongatni, vagy legalábbis elítélni négyszáz évre és krokodilokat adni neki cellatársnak, mert megérdemli.
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

scineram írta:Ja, és http://youtu.be/ro6jT4AnFp0
ÚRISTEN! Ez meg mi volt?! :shock:
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: scineram »

McFly voltam a firmwarerel baszakodni, de ez a gyönyörűség simán megoldotta.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

hm. Szeretnék megosztani veletek valamit, mert vannak itt ilyen tapasztalt emberek.

Népszámláló biztos voltam és ma befejeztem kb. és a főnöknőm közölte velem, hogy olyan jó vagyok, hogy kaptam egy álláslehetőséget.

Ez a munka jövő februártól kezdődne és 7 hónapos és egyetem mellett is végezhető és papírmunka és kb 2x annyit fizetnek érte mint a minimálbér, ami valljuk be ennyiért jó arány. Sőt.

Csakhogy én decemberben leadom a részképzős pályázatom tavaszra, és nagyon nagy valószínűséggel meg is nyerem, mert sok pontom van, és az azt jelenti, hogy egy félévet tanulhatok a MOMÉn. A részképzés arról szól, hogy tanulj: kapsz koleszt meg diákigazolványt meg havi összeget amiből élj, és én személy szerint annyiból simán elélek duplán is. Részképzésre csak most mehetek, mert köv évben már Erasmusra megyek és utána meg vizsgamunka, tehát nem megyek már sehová...

Visszamondtam az állásajánlatot. De a nőci azt mondta ha meggondolom magam beszervez. Merthogy ehhez a felvétel meg tájékoztatás jövőhéten van, de ha januárban döntök úgy hogy mennék, ő elintézi XD

Reakciók? Fura nekem ez már ilyen felnőtt élet szagú meg minden....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

szerintem első pontban az elfoglaltsági skáládat nézd: ha bírni fogod szusszal és idővel, akkor miért ne? viszont ha nem, akkor nagyon megfontolandó!(tűréshatártól függ!)
a pénz másodlagos az idő és energiabeosztás mellett. ha spórolós vagy (nomeg ha gyűjtesz vmire), akkor jól jön a plusz pénz. /bár mikor nem?:D_/
harmadik pont ami tényleg (főleg a mai világban) a legutolsó szempont egy munka elvállalása előtt: tetszik-é a meló v sem.

bár még kölyök vagyok, hidd el kerültem már sokszor ilyen helyzetekbe munkavállalás és egyéb elfoglaltságok terén. részemről én ezeket a szempontokat vizsgálnám meg:)
sok sikert, bárhogy döntesz is! ^^
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Király kis vidi mondjuk már láttam régebben de akkor is. :)

http://www.youtube.com/watch?v=znQLk3j10VA (Mohács 1 rész)
Avatar
Andicilin
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.10.31. 11:14
Nem:
Tartózkodási hely: Sötét sikátor
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Andicilin »

Szégyen, hogy ennek a nívós programsorozatnak nincs külön témája, ezért most csak úgy idevetem korábban megfogalmazott félig-meddig költői kérdésemet, amire félig-meddig azért remélem, hogy választ kapok. :-P
Van még az ELTE-n (Lágymányosi Campus) animés vetítés? Tökre mennék. Annyira vacak volt rég, hogy már szinte hiányzik. :weh:
"Csúcs ez az érzés, de csak annak, aki az, ami!"
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Mondanám félig-meddig költőien, hogy gyere Pécsre, mert itt van, és nem vacak.
Avatar
Andicilin
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.10.31. 11:14
Nem:
Tartózkodási hely: Sötét sikátor
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Andicilin »

Ha nem 3 óra lenne a vonatút... :(
"Csúcs ez az érzés, de csak annak, aki az, ami!"
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

3 óra alatt le lehet jutni vonattal pécsre? ... ha belegondolok h nekünk vácra busszal (25km) saccperkábé háromnegyed óra.....
dehát ezért nem használjuk a megszokott 'majd ha piros hó esik!' mondást- helyette viszont: Majd ha elüt a Petényi villamos! :cool:
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: scineram »

Andicilin írta:Szégyen, hogy ennek a nívós programsorozatnak nincs külön témája, ezért most csak úgy idevetem korábban megfogalmazott félig-meddig költői kérdésemet, amire félig-meddig azért remélem, hogy választ kapok. :-P
Van még az ELTE-n (Lágymányosi Campus) animés vetítés? Tökre mennék. Annyira vacak volt rég, hogy már szinte hiányzik. :weh:
Én még nem voltam, de kipróbálnám, ha lenne. De a googlefu semmi használhatót sem mondott.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Anilogue-ra megy valaki?
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

JimRaynor írta:Anilogue-ra megy valaki?
nemvótam.... hát dec 10-es animekarácsonyra vagy dec 17-es holdfényconra?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: scineram »

Még függőben van mindkettő. 10. esélyesebb.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Hát én se tudom még. :) 10. nekem elég zűrös nem hiszem a 17. esélyesebb.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Madáretető-kamera! http://mme.hu/madaretetokamera/kamera2.php
Én pár perc nézelődés alatt láttam is pár érdekes madarat. :)
Gondolkodom, hogy nekünk is kellene telepíteni a párkányra valami házibarkács etetőt, de azt még a "főnökékkel'" is meg kell tárgyalni. Igény szerintem lenne rá, még ősziesebb időben egy széncinege vizsgálta át a szűnyoghálónkat beszorult rovarok után, pedig elég magasan lakunk. :D Csak valahogy úgy kellene megoldani, hogy a galambok ne szokjanak azért ide, mert vasárnap reggel 5kor nem vicces a búgásukra ébredni.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

madarakra ébredni.. ne is mondd! ha nem a papagájom idegesítő szirénázása ébreszt, akkor nyáron a fecskék meg verebek az ereszen. egy padlásszobában lakom tetősík ablakkal ellátva (perfect csillagvizsgáló!)és ezt a fecskék előszeretettel használják átjáróháznak: egyik ablakon be, másikon ki.
a tetősíkablak és a fejem felett lévő padlás hátrány az hogy vannak nyestek, és amikor egyszer ablakot akartam nyitna és egy túlméretezett patkány épp a fejem előtt csúszdázik le az üvegen, majd gurul tovább az ereszig...egy élmény volt!! :D
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Amikor Egerben voltam kolis, az épület panelei között denevérek laktak. Ha az ember azt hiszi, hogy a denevér halk állat, akkor töltsön el pár éjszakát a társaságukban. Többet csivitelnek, mint itt a galambok.
De mondjuk állatok hülyeségeiből a házinyúl viszi a pálmát, amikor rágja az ólat. Apám úgy nevezte: nagybőgő. Van benne valami. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:Amikor Egerben voltam kolis, az épület panelei között denevérek laktak. Ha az ember azt hiszi, hogy a denevér halk állat, akkor töltsön el pár éjszakát a társaságukban. Többet csivitelnek, mint itt a galambok.
Jajj, emlékszem, én sokáig azt hittem, hogy a denevér tök kussban van, elvégre ha ultrahangot bocsát ki, amit az emberi fül nem is érzékel, akkor nem kéne hallanom. XD Aztán tapasztalat során kiderült, hogy egyéb hangokra is képesek... XD
Kép
Válasz küldése