Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Hogy én is belekotyogjak már: én úgy tapasztaltam, hogy lowcarb étrendnél tökmindegy, mikor és mennyit eszik az ember. Nálam a low az 100-150 gramm szénhidrátot jelentett (közepesen nehéz fizikai munka mellett ennyi kellett), tehát még nem is voltam igazán szigorú, de így fogytam 6 kilót 3 hónap alatt.

Nem mintha túl sok felesleg lett volna rajtam, de egyrészt a nőkön ugyebár mindig van 5 kiló felesleg ( :) ) másrészt terhesség előtt fogyni akartam minimum 5-öt hogy ne bálnásodjak el... sikerült 6-ot, majd összesen ennyit szedtem fel terhesség során, és utána megint lement. Jéj.

Nekem ez az egyetlen módszer, amivel életem során valaha is mérhető súlyvesztést produkáltam, és még megterhelő se volt. Sőt, igazából azóta is megszokásból sokkal kevesebb szénhidrátot eszek, szóval nálam ez inkább életmód lett. De persze néha tartok csalónapokat rengeteg csokival :p.

Amúgy a teát én is csak javasolni tudom, mondjuk én teafüggő vagyok.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Surci »

A mordályos nyul írta:Próbáltam már éhesen elaludni. 4 óra forgolódás után hagytam a francba.
Ha nagyon nem tudtok üres gyomorral aludni, lefekvés előtt nyomjatok be egy sört, többé nem lesz gond az alvással :D

Teásoktól kérdezem: én is nagy teás vagyok, zöld és fehér teát szoktam inni, viszont van egy dolog amiben máig nem tudom eldönteni kire hallgassak: egy csomó helyen írják hogy ugye forró vízzel kell leforrázni a teát, és 3-4 percig benne hagyni, máshol meg azt hogy a forró nem jó, 50-60 fokos víz kell. Én forrázni szoktam, de érdekelne melyik a jobb módszer.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

forró vízzel tényleg nem szabad, mert megölöd a jóságot benne. Állítólag a 80-90 fokos víz a legjobb. Nekem nincs vízhőmérőm, szóval miután felfőtt a víz, hagyom egy ilyen 5-10 percet hűlni és csak azután jön a teafű.
Olyat soha nem csinálok, hogy egyszerre főzöm a teafűvel.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Én mindig úgy készítem, ahogy az útmutatón van. Zöld teánál mindig vissza kell hűteni, feketénél 100 fok is szokott lenni meg 90 is, teája válogatja.
Zöld teából én sencha-t szoktam venni, azon pl az van, hogy első lefőzéskor 70 fok, 2,5 perc áztatás, másodszorra 80 fok, 3,5 perc áztatás. A 70 fok az kb. 10 perc visszahűtést jelent.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Szeretném igénybe venni internetes mélységekben szerzett tudásotokat. :D

Volt egyszer egy Lilo & Stitch annak pedig He Mele No Lilo nagyon kellemes száma.

Problémám ott van hogy jó minőségű megfelelően hangszerelt hasonló számokat egyáltalán nem lelek a youtube-n se (valószínűleg rosszul keresek)

Hogyan keresnétek ha a szerző sem kórus iskola neve nem vezetett helyes eredményre?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Surci írta: Teásoktól kérdezem: én is nagy teás vagyok, zöld és fehér teát szoktam inni, viszont van egy dolog amiben máig nem tudom eldönteni kire hallgassak: egy csomó helyen írják hogy ugye forró vízzel kell leforrázni a teát, és 3-4 percig benne hagyni, máshol meg azt hogy a forró nem jó, 50-60 fokos víz kell. Én forrázni szoktam, de érdekelne melyik a jobb módszer.
Én úgy tudom, hogy ez erősen teafüggő, tehát az egyik típust így, a másikat úgy. A feketetea esetében például az alacsonyabb hőfokú víz elsősorban a csersavat oldja ki, azért lesz olyan keserű, ha sokáig áll a filter. A zöld és fehér teák esetében nem vagyok túl járatos. :? Csak azt tudom, hogy a mézet 60°C körül szabad beletenni, amit akkor ér el a tea, ha már nem égeti a kezed a bögre, mikor jól megmarkolod.
Van Debrecenben egy teaház, ahol nagyon komolyan hódol a vezetőség a teáknak, ismerik a teatermelő vidékeket és évjáratokat is. Ha gondoljátok, megkérdezem tőlük ezt, mikor legközelebb megyek (ami nem tudom, mikor lesz, de szeretem azt a helyet).
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Mordályos igen. légyszi kérdezd már ki őket :D

ViharTáncos sajnos nem tudom mit tehetnél még, én is megbuktam a legutolsó GoT zene dalszövegére keresve.

- - -

Nem tudom, hova tegyem, nagyon off: rádiószpot egy ,,új" brit, krimi tévésorozatról :D Doctor Who rajongóknak ajánlott meghallgatni.
http://youtu.be/yvwFufzb5_k
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

ViharTáncos írta:Szeretném igénybe venni internetes mélységekben szerzett tudásotokat. :D

Volt egyszer egy Lilo & Stitch annak pedig He Mele No Lilo nagyon kellemes száma.

Problémám ott van hogy jó minőségű megfelelően hangszerelt hasonló számokat egyáltalán nem lelek a youtube-n se (valószínűleg rosszul keresek)

Hogyan keresnétek ha a szerző sem kórus iskola neve nem vezetett helyes eredményre?
Próbáltál már magára az albumra rákeresni? Mondjuk Lilo & Stitch soundtrack, OST, ilyesmi keresőszavakkal. Azt vettem észre, hogy sokszor nem írnak énekes, vagy előadó nevet. Van egy másik lehetőség, PÜ-ben elküldöd az email címed, én pedig átdobom neked a számot. Szuper minőségű felvételt ne várj, de szerintem nem olyan rossz, ahogy megvan.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ayla: Valószínűleg hasonlóképpen járok majd én is pedig már lejjebb adtam a keresési feltételeim. ^^

Rui: Ezt a fajta zenét 'Hula' tradicionáls Hawaiʻi tánc zeneként létezik a köztudatban ahogy utána néztem Mark Kealiʻi Hoʻomalu zene szerzője de sajnos borzasztó minőségben találni fent a neten belőle valamit is pedig már a Polinéz rokonaival vagy a CIV4 Baba Yetu szerű számokkal is elégedett lennék. :D
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

ViharTáncos: Ezt találtam, remélem innen tudsz szemezgetni. Le is lehet tölteni a számokat. Egyelőre csak 1-2 dalt hallgattam meg, de nagyon úgy tűnik, hogy ezek olyasmi zenék, amiket keresel. YouTube-on pedig ennek az embernek a profilján lenne érdemes keresgélned. :)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Rui: Nem tökéletesen erre gondoltam de messze közelebb kerültél a megoldáshoz mint én. :thumb:

Végig böngészem a listát.

Köszönöm ::^_^::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mindenki gúnyolta a keresztvasas fénykardot, hogy milyen nevetséges és ráadásul még a forgatójára is veszélyes. De vajon tényleg így van?
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta:Mindenki gúnyolta a keresztvasas fénykardot, hogy milyen nevetséges és ráadásul még a forgatójára is veszélyes. De vajon tényleg így van?
3:50-nél mondja, amibe szerintem az értelmesebb társaság (köztük én is) belekötött: a kis pöckök, mivel nem teljesen fénypengék, ezért kérdés, hogy le lehet-e őket vágni. Videód alkotója azt állítja 3:50-nél, hogy nem, mert az egy hülye design lenne. ... Guess what? Pont ezt mondtuk. Ha ez úgy néz ki ahogy, akkor ez egy hülye design, mert le lehet vágni. Olyat már láttunk máshol, hogy egy fénykard nyelét vágják ketté, a feltételezés az, hogy ezek a pöckök sem különböznek attól. Ezért hívjuk hülye design-nak. Ha netán mégis nem levágható, akkor probléma (legalábbis részemről) egy száll se. Mint demonstrálta a videóban: hasznosak. Viszont ha nem levághatóak, akkor miért nem ebből az anyagból viselnek páncélt a jedik? :v
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Cruel Angel írta:
Titkos írta:Mindenki gúnyolta a keresztvasas fénykardot, hogy milyen nevetséges és ráadásul még a forgatójára is veszélyes. De vajon tényleg így van?
kérdés, hogy le lehet-e őket vágni.
Stephen Colbert már kielemezte! :P
Ugye, hogy logikus!?
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta:Mindenki gúnyolta a keresztvasas fénykardot, hogy milyen nevetséges és ráadásul még a forgatójára is veszélyes. De vajon tényleg így van?
Ha már három lézerkardot akar annyire nagyon a Disney, létezett egy igazán Cool öreg hölgy akinek karaktere km oda veri még Darth Sidius-t is ... (Star Wars Old Republic egyik főszereplője)

Darth Traya ha valaki hát ő tényleg elegánsan forgatott hármas lézerkardot...

http://static.comicvine.com/uploads/ori ... _traya.jpg
http://static.comicvine.com/uploads/ori ... -42981.jpg

Mordályos: Colbert rules! :thumb:
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

A mordályos nyul írta: Stephen Colbert már kielemezte! :P
Ugye, hogy logikus!?
Igen láttam a Colbert megoldást. Nem rossz... de akkor minek a borítás? d:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Cruel Angel írta:de akkor minek a borítás? d:
Az ellenség megtévesztésére :D
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Én sajnos attól félek alul fogják mulni G.L. bátyót valahogy... I have a bad feeling about this.

Magyarázni lehet de talán a legrondább lézerkard amit valaha láttam.

Mondjuk igy már kicsit más lenne:

Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Én őszintén szólva, jót mosolygok azon a sok nerd ragen, ami most az új fénykard körül kirobbant. :) Mármint addig oké, hogy szerintem is felesleges extra, de amikor jön a sok áltudományos elmélet pro avagy contra, az néha már odavágja az EVA féle, szimbolista megfejtéseket. :vigyor:

Ilyenkor mindig az jut eszembe, amikor kijött a Kónok támadása, be volt zsongva az összes SW fan, majd az info-fizika tanárunk, Lacibá így lazán felvetette, hogy: "Ő csak arra lenne kíváncsi, hogy mondják meg azt a fénynek, hogy figyu, te most akkor csak idáig fogsz terjedni?"

Amúgy ha tippelnem kéne, szerintem ez a "keresztvas", valami olyasmi akart volna lenni, mint anno a Phantom Menaceben, Maul dupla kardja, amitől oda-vissza volt a nép. Csak még az akkor tényleg cool volt, ez inkább csak szükségtelen.
ViharTáncos írta:Darth Traya ha valaki hát ő tényleg elegánsan forgatott hármas lézerkardot...
Na ja, csak ez a játékban épp, elég röhejesen lett megvalósítva. Inkább volt olyan érzése az embernek, mint ha 3 álcázómezős sith ugrott volna be neki segíteni, mint hogy azokat, ténylegesen ő mozgatta az erő segítségével. :vigyor: Egyébként meg egyszerűbb volt leverni, mint Malakot, pedig ő se volt ám nagy szám. :)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Péter írta:
ViharTáncos írta:Darth Traya ha valaki hát ő tényleg elegánsan forgatott hármas lézerkardot...
Na ja, csak ez a játékban épp, elég röhejesen lett megvalósítva. Inkább volt olyan érzése az embernek, mint ha 3 álcázómezős sith ugrott volna be neki segíteni, mint hogy azokat, ténylegesen ő mozgatta az erő segítségével. :vigyor: Egyébként meg egyszerűbb volt leverni, mint Malakot, pedig ő se volt ám nagy szám. :)
Remélem megérem még azt a napot amikor nem cincálsz valamit szét egy h.sz.-ben...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ViharTáncos írta:Ha már három lézerkardot akar annyire nagyon a Disney, létezett egy igazán Cool öreg hölgy akinek karaktere km oda veri még Darth Sidius-t is ... (Star Wars Old Republic egyik főszereplője)

Darth Traya ha valaki hát ő tényleg elegánsan forgatott hármas lézerkardot...

http://static.comicvine.com/uploads/ori ... _traya.jpg
http://static.comicvine.com/uploads/ori ... -42981.jpg
Jó, de ez filmben "csöppet" overpowered lenne, gondolom valahogy úgy néz ki, hogy három kard pörög jobbra-balra körülötte és meg sem tudják szinte közelíteni, nem hogy közelharcot vívjanak vele. XD
ViharTáncos írta:Én sajnos attól félek alul fogják mulni G.L. bátyót valahogy... I have a bad feeling about this.
Mondjuk nem mintha az öreg nem csinált volna ennél is sokkal nagyobb marhaságokat, amíg az ő kezében voltak a jogok. :) (Sőt sokszor minél több köze volt az adott filmhez, annál nagyobb hülyeségek voltak benne. ^^") A régi trilógiához nem valószínű, hogy fel fog érni ez az új, viszont, hogy az EP I-II-III-at magasan megveri majd, afelől nem nagyon vannak kétségeim.
Péter írta:Amúgy ha tippelnem kéne, szerintem ez a "keresztvas", valami olyasmi akart volna lenni, mint anno a Phantom Menaceben, Maul dupla kardja, amitől oda-vissza volt a nép. Csak még az akkor tényleg cool volt, ez inkább csak szükségtelen.
Jaja, nekem is az jutott róla eszembe, csak éppen érdekes, hogy amíg attól mindenki oda-vissza volt, addig ez most "gagyi", meg "szükségtelen", meg "ronda", meg "szar dizájn", meg mit tudom én még, micsoda... (Azon röhögnék még, ha majd a kész filmből egyből kiderülne, hogy miért működőképes, aztán egyből felesleges volt a hónapokig elhúzódó rage. XD)
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Péter »

ViharTáncos írta:Remélem megérem még azt a napot amikor nem cincálsz valamit szét egy h.sz.-ben...
Ennek most a személyeskedésen kívül, nem nagyon volt más értelme, szóval vagy vitázz velem a tárgyról, vagy ne szólj hozzá. :mosoly:
Titkos írta:Jó, de ez filmben "csöppet" overpowered lenne, gondolom valahogy úgy néz ki, hogy három kard pörög jobbra-balra körülötte és meg sem tudják szinte közelíteni, nem hogy közelharcot vívjanak vele. XD
Elvileg igen, az más kérdés, hogy ez a játékban amúgy cseppet se így nézett ki. https://www.youtube.com/watch?v=XoyPKWN1BEE Spec én amikor először megláttam ezt, mármint hogy 3 fénykard ott komótosan próbál követni engem, előtört belőlem egy WTF? Aztán rájöttem, hogy annyira azért nem kell tőlük parázni, mert magas a damage ratejük, de lassúak, és az útkeresésük se valami profi. =)

Ha pedig OP, akkor az ugyanebben a storyban szereplő Nihilus-ról, sokkal inkább elmondható ez. Bár vele kapcsolatban azt sokan kifogásolták, hogy az ő ereje már nem igazán canon.
Titkos írta:A régi trilógiához nem valószínű, hogy fel fog érni ez az új, viszont, hogy az EP I-II-III-at magasan megveri majd, afelől nem nagyon vannak kétségeim.
Azért a régi trilógiának is megvoltak ám a maga hülyeségei. Gondoljunk csak vissza úgy az egész Endoros részre a 3. filmben, az infantilis ewok macijaival, meg a dzsungelben fehér páncélban mászkáló rohamosztagosaival. Szóval összességében valóban jobb a régi széria, mint az új, de ez jórészt annak köszönhető, hogy az új trilógia nagyon rosszul startolt, a Phantom Menace-el.

Más téma, hogy azóta már készült annál bőven rosszabb is, például az a 3D animált SW sorozat, ami a cartoonon ment. Illetve bőven jobb is, mint a Jedi Knight, Knights of the Old Republic, Republic Commando trio, amiknek a színvonala messze veri, még a régi trilógiát is. Kapásból azért, mert ezek már nem családi sci-fik szintjére lettek belőve.

Persze Lucas ezeknek is betett, és például a Republic Commandonak, ezért nem lesz már soha se folytatása. Elsősorban azért nem, mert annak az istenverte Dave Filoni-nak köszönhetően, aki azt az ocsmány CGI förmedvényt csinálta, azóta változtatásokat eszközöltek a kánonban, hogy a Ben 10-en szocializálódott kistáskák is megértsék.
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1261
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Hirtelen nem tudom, hova írjam, ezért témát váltok (amúgy se érdekel az SW, ráérek akkor agyalni rajta, ha majd esetleg megnézem).
Szóval random link:
http://www.crunchyroll.com/anime-news/2 ... to-karaoke
A 30., 26., 25., 13., 8., 5. és 1. számokat én is rendszeresen karaokezom és szeretem is. A többiből elvétve volt pár. Persze nálam mások azok, amiket igazán rongyosra énekeltem már, de pl. a 30., 25. és 1. ilyen. ::daisuki:: A 8.-t pedig kimondottan duettezni szoktam vagy pasimmal (mindig rábízom RankátXD) vagy valamelyik barátnőmmel.

(A lentebbi pár videóból még a Shangri-lát szeretem énekelni, ha már tegnap szóba került egy másik topicban.)

Valaki még karaoke? :thumb:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Péter írta:
ViharTáncos írta:Remélem megérem még azt a napot amikor nem cincálsz valamit szét egy h.sz.-ben...
Ennek most a személyeskedésen kívül, nem nagyon volt más értelme, szóval vagy vitázz velem a tárgyról, vagy ne szólj hozzá. :mosoly:
Nem tudom mi rossebbet vársz egy majd 10 éves játéktól de a lelked rajta ismerlek elég jól hogy imádsz ilyen dolgokról "hadakozni" de én nem veszem ellened kesztyűt csináld nyugodtan...
Catrin írta:
Valaki még karaoke? :thumb:
Részemről elborzasztó énektudásom van amit 2x conon bemutattam szerint én is s a közönség is megelégszünk ennyivel. :)
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Péter »

ViharTáncos írta:Nem tudom mi rossebbet vársz egy majd 10 éves játéktól de a lelked rajta ismerlek elég jól hogy imádsz ilyen dolgokról "hadakozni" de én nem veszem ellened kesztyűt csináld nyugodtan...
Az hogy hány éves a játék, nem magyaráz meg semmit, pláne hogy 2004-ben azért már bőven állt olyan szinten a technika, hogy ezt meg lehetett volna normálisan valósítani. Más téma, hogy ez amúgy csepp a tengerben, mert maga a Kotor 2, eleve egy befejezetlen állapotban, idő előtt kiadott játék volt. Na most ez nyilván magyarázatot ad sok mindenre, de ettől még engem mint játékost, a végeredmény fog érdekelni.

Egyébként még mindig nem hoztál fel, egy darab elfogadható érvet sem, helyette előjöttél ezzel a "ismerlek" szöveggel, meg hogy "nem állok le veled vitázni" ami így megint nem több, mint puszta személyeskedés, de ahogy te mondtad, lelked rajta. =)
Catrin írta:Valaki még karaoke? :thumb:
A felsorolt számok között, akad egy pár kedvenc, de én inkább megkímélném attól az emberiséget, hogy ezeket megpróbáljam elénekelni. Én csakis magyar számokból szoktam egy-egy sort elénekelni, ha nagyon unatkozom, és nincs ott senki. =)
Kép
Válasz küldése