Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Szerintem az a legtisztább ha 5 évesen elkezd járni a gyerek valami harcművészetekre ahol tud majd mindent. A saját tested a legjobb fegyvered és azt nem tudják betiltani pláne börtönbe sem kerülhetsz mert a támadód valószínűleg valamilyen fegyverrel megy neked te meg puszta kezű vagy.

A bicska vagy akármilyen más szúróeszköz alap. Már csak szalonnát vágni meg ilyenek. cöh.

Ha itt is lehetne fegyvert fogni én tuti minden második nap lepuffantanék valakit. God Bless HÜLYE EMBEREK.

^^

Amúgy megkérdeztem ügyvéd haveromat arról, hogyha megtámad valami állat az utcán és én a bicskámat a szemébe nyomom akkor esélyem van-e bármiféle büntetésre. ÉS NINCS. HÁ. Próbáljanak csak nekemjönni.....

nem agresszív, dehogy.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Ayla írta:A saját tested a legjobb fegyvered
Hát, ő nem sokra ment a harcművészetével:
Kép
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:Szerintem az a legtisztább ha 5 évesen elkezd járni a gyerek valami harcművészetekre ahol tud majd mindent. A saját tested a legjobb fegyvered és azt nem tudják betiltani pláne börtönbe sem kerülhetsz mert a támadód valószínűleg valamilyen fegyverrel megy neked te meg puszta kezű vagy.
Ja, ebben van valami, de mondjuk azt is vegyük figyelembe, hogy nem mindenki az a harcos típus, pláne nem öt évesen, lehet szegény gyerek az egészet megutálja egy életre. ^^" XD
Ayla írta:Ha itt is lehetne fegyvert fogni én tuti minden második nap lepuffantanék valakit. God Bless HÜLYE EMBEREK.

^^
Látjátok, ilyesmiről beszéltem, amikor írtam a múltkor, hogy nem baj az, hogy nálunk azért elég nehéz a törvények miatt fegyverhez jutni. :dirr: (bocs XD) (Btw, az a film nem volt rossz, de van rá egy ötösöm, hogy az amúgy is "egyest adott a tanár, na, holnap majd lelövöm" mentalitású amcsiknál csak olaj volt a tűzre.)
Ayla írta:Amúgy megkérdeztem ügyvéd haveromat arról, hogyha megtámad valami állat az utcán és én a bicskámat a szemébe nyomom akkor esélyem van-e bármiféle büntetésre. ÉS NINCS. HÁ. Próbáljanak csak nekemjönni.....
Ja, jogos önvédelem. :D Egyik barátom mesélte egyszer, hogy valami csöves követte egy fél kerületen át, nem bírta már mivel lekoptatni, ráadásul egyre agresszívabb lett, úgyhogy a srác kezdte azt várni, hogy mikor próbálja megütni, vagy ilyesmi, mert "onnantól jogos önvédelem címen szarrá verhetem". :lol: (A srác amúgy dzsúdózott, de szerencsére nem lett a sztorinak verekedős vége, lekopott a fazon.)
Sárkánybaby írta:Hát, ő nem sokra ment a harcművészetével:
Zseniális jelenet. :vigyor: (A háttérsztoriját amúgy gondolom ismered. XD Hogy az eredeti forgatókönyv szerint Indy tényleg leállt volna harcolni a fazonnal, csak Harrison Fordnak ekkor épp gyomorrontása meg 40 fokos láza volt az amúgy is dögmeleg helyen, így végül így "rövidítették le" a jelenetet, aztán kb. mindenki kedvence lett, sokkal frappánsabb megoldás. XD)
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta:(Btw, az a film nem volt rossz, de van rá egy ötösöm, hogy az amúgy is "egyest adott a tanár, na, holnap majd lelövöm" mentalitású amcsiknál csak olaj volt a tűzre.)
Erősen kétlem, hogy ők látták.
Titkos írta:A háttérsztoriját amúgy gondolom ismered.
Igen, szakálla van. :-P
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

No hiszen ::^_^:: csillapodjon kissé a nép harag
Itten van egy szép darab...

Kép

Paperman

http://www.youtube.com/watch?v=aTLySbGoMX0

Szerelem biztos gyógyír a hideg napokra. :thumb:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:Erősen kétlem, hogy ők látták.
Miért?
JimRaynor írta:Paperman

http://www.youtube.com/watch?v=aTLySbGoMX0

Szerelem biztos gyógyír a hideg napokra. :thumb:
Ezt a Wreck-It Ralph elé csinálta a Disney rövidfilmnek (átvették a Pixartól ezt a jó szokást XD), úgyhogy csak annyit mondanék, hogy epic nagyfilm előtt epic rövidfilmet láthatott a közönség. :vigyor:
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Gyűlölöm, hogy a Disney a takarítós szekrényben tartja a tehetségeit, akiknek már NAGYON régen a papírok/gépek fölött kéne görnyedni, és egész estében szórakoztatni minket ilyesmivel.
Erre kapunk Szörny Rt. előzményt. Meg beszélő vadászrepülőket. Ami meg nem Pixar, annak 99,9%-a nem is eredeti. A maradék meg az Eszeveszett birodalom.
Titkos írta:
Sárkánybaby írta:Erősen kétlem, hogy ők látták.
Miért?
Nem hiszem, hogy egy fegyvertulajdonos, aki csak úgy lövöldözésbe kezdene egy szép napon, értékelne egy ilyen filmet, egyáltalán eljutott volna hozzá. Vagy ha el is jutott, 10 perc után felállt volna a moziban.
Persze kivéve, azokat, akiknek kinyitotta a film a zsebében bicskáját, plö nekem is.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Sárkánybaby írta:
Gyűlölöm, hogy a Disney a takarítós szekrényben tartja a tehetségeit, akiknek már NAGYON régen a papírok/gépek fölött kéne görnyedni, és egész estében szórakoztatni minket ilyesmivel.
Erre kapunk Szörny Rt. előzményt. Meg beszélő vadászrepülőket. Ami meg nem Pixar, annak 99,9%-a nem is eredeti. A maradék meg az Eszeveszett birodalom.
Én csak néma szomorúsággal gondolok azokra az időkre amikor még a mi korosztályunk is kiérdemelt egy két nézhető darabot a mozikban...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Én erről láttam képet, de azt hittem, hogy csak hamisítvány. XD Nagyon beteg. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ez de rossz :vigyor:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

LOL! Nem ismerem a két fickót, de ez a jelenet tényleg bent volt a legutóbbi részben. :vigyor:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

:LOL: Ez marha jó! Mariko: Én csak a nyakkendőstől néztem videókat, arról tudok nyilatkozni: régebbi, gyenge filmeket szokott humoros formában megkritizálni. Én nagyon szerettem, a régebbi videói tényleg nagyon viccesek voltak (bár egy idő után elfogytak az igazán rossz filmek...); és ha valaki lesz olyan aranyos, talán linkel egy jobb epizódot, mert én már nem tartom fejben. ::japtoun::

Apropó, most Critic visszatért, vagy mi van? Le vagyok maradva, de mintha megint lenne új videója...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Apropó, most Critic visszatért, vagy mi van? Le vagyok maradva, de mintha megint lenne új videója...
Igen, én is néztem amúgy, kemény "visszavonulás" volt ez, tartott úgy egy hónapig. :dirr: XD (Na jó, talán kettőig... XD) Fura amúgy, mert szerintem kissé tovább is húzta, mint kellett volna, úgy a legutolsó fél évben már nagyon gyengék voltak a videói. Bár szerintem az van nála, hogy úgymond "összenőtt a szereppel", mint ahogy Daniel Radcliffe is örökre "Harry Potter" marad, ő is sokaknak csak "Critic" volt és akkor szerették a legjobban, amikor ezt a szerepét játszotta. Meg ez személyes véleményem, de a többi próbálkozása mind elég gyenge volt, én a Chester A. Bum-on is csak néha-néha röhögtem, a többi meg még olyanra sem sikerült. ^^" Most a Critic vége óta próbált valami más jellegű műsort csinálni több emberrel, de őszintén szólva ott még az értelmét sem nagyon láttam, hogy miről szólna ez az egész. Szóval ja, maradjon csak a Criticnél, mert annál legalább awesome volt, csak ott meg tényleg érződött, hogy nagyon kifogyott már az ötletekből, meg a filmekből is, szóval kíváncsi vagyok, hogy akarja most úgy "feltámasztani" a karaktert, hogy ne valami még gyengébb legyen a végeredmény. (Mondjuk az a vicc, hogy kapásból kihagyott szerintem egy csomó régi filmet, amin bőven lenne mit cikizni. XD Ergo szerintem alapanyag lenne a videóihoz, csak a poénjaiból fogyott ki. ^^")
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Vagy csak le kell állni erről a régi+gyenge megkötésről, és máris mennyi új anyaga lenne!
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Ezt meg én szeretném közkézre bocsájtani: Hollywood Dubstepügynökség
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

...szóval a fickónak, aki Thundercats karidesignját készítette, van egy másik, még az indulás előtt elkalapált sorozata.
Dr. Who Animated. A különböző inkarnációk közti lyukakat lett volna hivatott betömni. Esküszöm, vannak emberek, akiknek kellene egy pár szem, mert A ROHADT ÉLETBE, NEM LÁTNAK.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

0
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ViharTáncos 2013.02.15. 14:20-kor.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kamu az egész, ezt egy tök régi hoax (az eredeti talán még angol nyelvű volt). Meg egyébként is ha ilyesmi történt volna, már rég tele lenne vele a TV és a nem levélben terjesztenék az infót. ^^'
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Na legalább ezt is tudom. :LOL:

Érdekes hogy néhány dolog milyen lassan fordul nálam meg...
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Botsáska népek, csak muszáj ezzel eldicsekednem valakinek, ha már egész délután ezzel szívtam. (Nem, én csak átszíneztem, lecseréltem pár gombot, hozzátettem még párat, a felhasznált skinek: ez és ez. Azonnal belefogok egy sajátba, ha lesz épkézláb ötletem.)
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

VÁÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ tudtam én mikor kell ide felnézni! Éreztem, hogy menő dolog fogad! :D

Amúgy látom kihalás van... :(
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:Amúgy látom kihalás van... :(
Jaja, most 2013 óta mintha megint döglődne a fórum. :( Január-februárban a vizsgaidőszakra, félévkezdésre, meg ilyesmikre kentem a pangást, de azóta sem pörgünk túlzottan. Oké, én speciel április közepéig egy szakdogával fogok szenvedni, ergo nem valószínű, hogy a szokásos kilométeres postjaimat majd most is heti rendszerességgel fogom gyártani, de nem kell mindenkinek ennyire "szolidárisnak" lennie, hogy akkor ők sem írnak. XD (Ha már elmúlt volna március 12, akkor esetleg még Jimre lenne ötletem, hogy épp a Starcraft II: Heart of the Swarm-al játszik és az lefoglalja... XD)
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Nem tudom, tavaly se volt valami eszeveszett pörgős, szóba is került a dolog már akkor.
De valóban, van, hogy napokig ide se szól senki. Tudom, sokkal gyakrabban nézek ide, mint amennyi láthattok. Csak ilyen lopakodó természetem van. Meg úgyis főleg off topic dolgokba tudok csak beleszólni :D
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

alvaro írta:Meg úgyis főleg off topic dolgokba tudok csak beleszólni :D
Ezzel én is így vagyok. Én manapság max mangázok, azt a topicot meg már összeszemeteltem. :mrgreen: Ha meg beleütöm animék terén az orromat dolgokba, akkor meg le leszek szólva, hogy nem kéne. :P
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Válasz küldése