Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Egyszer már engem is bannoltak AnimeAddicts-ról egy napra, mert az aláírásom (ami itt is van) meghaladta a maximális megengedett méretet. Bevallom, nem nagyon olvasgattam még az ottani szabályokat, és csak pislogtam, amikor nem tudtam belépni, de nem igazán viselt meg a dolog, csak akkor jelentkezek be, ha fel akarok venni egy animét a listámra vagy ilyesmi.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Yuriko-chan írta:csak akkor jelentkezek be, ha fel akarok venni egy animét a listámra vagy ilyesmi.
Vááh, tényleg, az AA-s anime lista! xDD Emlékszem, mikor még nem találtam rá MAL-ra, csak ezt használtam. ^^
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

JimRaynor írta:Nálunk a franciáknál van még alumínium gyártás bár ők nemes egyszerűséggel a tengerbe öntik mert nem "veszélyes hulladék".
Hát akkor gratulálhatunk nekik, ők még nálunk is felelőtlenebbek! :neutral:

Többi fórumon működő szabályokról meg:
Nem semmi ,hogy ennyire komolyan vesznek mindent ez szerintem elég fail főleg amit Yuriko-chan említett.
Yuriko-chan írta:Egyszer már engem is bannoltak AnimeAddicts-ról egy napra, mert az aláírásom (ami itt is van) meghaladta a maximális megengedett méretet.
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Nem véletlen nem írok egy szót se AnimeAddictsra. Pedig regisztrálva vagyok, de nem maradnék ott sokáig! :wink:

Ja, és: John Cenaból végre heel karakter lesz! Már benne van a Nexusban, remélem ott is marad! Erre várok évek óta! (pankrációfan vagyok, bocsi :) )
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Van pár cuki pankrátor, pl. ő: http://www.youtube.com/watch?v=gmeiOnfMdJE :wink: De az a Shawn Michaels se rossz, amikor épp szakállas.
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Shawn Michaels volt a kedvencem! Ahhoz képest, hogy most 45 éves (akkoriban 40 volt) tényleg jól tartja magát. :D De a WrestleMania 26-on The Undertaker legyőzte, ezzel WM-es veretlenségi rekordja 18-0 lett. Shawn a karrierjét rakta fel, de sajnos vesztett, mint ahogy a 25-ön is. De ők vívták a WM történelmének legjobb meccseit! Még a Hulk Hogan vs. Andre the Giant sem fogható hozzájuk! A vereséget követő RAW-n elmondott búcsúzóbeszéden sírtam, mint egy kislány...

A bevonuló zenéjét meg imádom. :vigyor:
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Ma voltam templomba. az iszaposok megérnek egy miatyánkot! :)
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hakuma Riyuichi írta:semmi gond! tudom hogy mennyire álatbarát vagy, főleg ha macskákról van szó. ::jeye::
Igen macska RULEZ!!!
Hakuma Riyuichi írta:de azért ha kérhetem ne szapujuk már a falu legalapvetőbb emberi létformáját.
Én mindig is úgy tartottam ,h nem az a paraszt aki vidéken él és a földet műveli hanem az aki úgy viselkedik!Ez a faj sajnos vidéken és városban is tenyészik ezért nehéz megszabadulni tőlük!!!
Én így értettem!
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Kashim írta:Én mindig is úgy tartottam ,h nem az a paraszt aki vidéken él és a földet műveli hanem az aki úgy viselkedik!
:goodpost: Ha így menne, én is paraszt lennék. Régebben mondjuk az voltam, de már kezdek fejlődni! :mosoly:
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

dani576 írta:Ha így menne, én is paraszt lennék. Régebben mondjuk az voltam, de már kezdek fejlődni!
Hát Dannyboy én sosem vettem észre ,h az lettél volna, de ha van benned ilyen hajlam az csakis a pankráció miatt van, és ez így van jól!Hiszen milyen lenne egy pankráció udvariasan előadva szerintem elég sz@r!!!Szóval.
TÖRJÖN A CSONT!!! :twisted:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

JimRaynor írta:http://lolsnaps.com/?p=home&media_id=10 ... &pagenum=1
Ez nagyon nagy volt Jimbo!!! :vigyor:
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

csoro macska! :D de milyen dagi volt má!!

jógicicus rulez! :vigyor:
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nekem egy dagadt bárány jutott eszembe róla akinek nyírják a bundáját. :D
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

voltál már igazi birkanyíráson?
a végén tök csupinak tűnnek, de jó sok cucc lejön róluk.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nem csak olyan kutyánk volt akit tavasszal alaposan megkellett nyírni. Kb felére ment össze az eb :) .
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

a birka úgy harmadára se. akkor jöttek rá, gogy kell még fű nekik ezért felvásárolt egy telket a tanya mellett, és így megvolt a munkám nyárra: nyárilak és kerítés építése :vigyor:
ja meg szalmahordás
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nem rossz nekünk is van egy dupla telkünk úgy hogy sokszor szombataim nekem is odavannak.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

nálunk is tavaly még ott volt a trávnyik, az erdő, meg az otthoni kert (sőt régebben még a málnás is, de azt eladtuk)
az otthoni kertet még műveljük, de nem sok a haszon belőle, talán a 120éves diófa még tud valami kis értéket adni neki, meg van rjata 1 sor szőlő (mamáméknál is van, ezért minden évben megy a szütet-bor-berúgás) gyümölcsfák is vannak, de abból is többnyire a cefrébe jutotta. pont ma ahogy jövök haza hát látom apámat fordul ki a trolykával, viszi a három cefrés hordót a páleszházba....ezután még mentem a trolykával, csak úgy bulibol egy kört :vigyor:

a trávnyik meg tavaly télen úgy beázott(mellette van a tó, meg a sok hó ami esett, hát nem tett jót neki.....), nem lett rajta semmi. talán azt is eladjuk, de ez még nem biztos...én sajnálnám még eladni :(

a fakitermelés meg maradt, azt az idén én intéztem :vigyor:

tényleg, nem akar valaki esetleg diót venni? :-P


még egy kérdés: ki szereti a sült vért, esetleg disznóságokat? (csak kíváncsi vagyok, semmi okom nincs a kérdésre)
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hakuma Riyuichi: Mi a nyavalya az a trávnyik? :weh:
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

ja tényleg elfelejtettem! :-P a falu határában vannak földek amik a polgármester fennhatósága alá tartoznak, de a lakosok használják őket. ezt mád az ük-ük nemtomkik is így hívták. :vigyor:
maga az elnevezés tót eredetű, mint még egy pár hely a faluban és környékén.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Sejtettem, hogy valami tájszó lesz. Mifelénk is van egy-két kifejezés, amin csak pislognak a nem ide valósiak. ^^
Kép
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Erre nem nagyon vannak tájszólások (vagy csak nem veszem észre, mert hozzászoktam), de ha beszélek, mégis azonnal megmondják, hogy honnan származom. Pedig szerintem pont ugyanúgy mondanak ők is mindent, még a hangsúly is ugyanott van, de mégis eltalálják, melyik is az én városom. Ez...érdekes.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Riyu -> Mi azért nem vesszük komolyan nekünk 8-10 almafánk és úgy 100-150 négyszögöl kert van meg szintén egy böhöm nagy diófa ami mostanában elég beteges de régen adott 1-2 zsákkal.

Dani -> Bp születtem de 6 évig Szögedi voltam és még sokan azt is észre veszik. :)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: anubys »

A netemmel van a gond, vagy más is sok errort kap ma?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése