Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

_Anime Wynter_ írta:Mettyúnál már csak azok rosszabak akik módosítják a Magyar ábécét trendi kiadásra: http://emocycaah.blogol.hu/
Ilyen nincs, ez biztos valami vicc... Ugye...? :o_O:
_Anime Wynter_ írta:Próbálok a bugos, kihalt, ronda mondo oldalról menekülni. Ott úgy is csak a jrock részleg az ami él. :o_O: Itt meg látok reményt hogy él az Anime téma.
Ha nincs ló, jó a szamár is? :drop:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Jelen esetben nem min vagyunk a lóvak ? :D

Üdv AW itt nálunk újra.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Nem, mi a szamarak vagyunk. ^^' (Ha nincs élet a Mondo fórumon, jó lesz az AoiAnime is. Nyilván volt eddig izgalmasabb elfoglaltsága, ha közel két évig ide se nézett.)
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Oké érthető a táplálékláncban játszott szerepünk.

Pacman reklám kicsit máshogy.

http://www.youtube.com/watch?v=KUBBSOR3 ... r_embedded
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

AW mondofórumon nem éppen kedvenc, de én azért bírom! :D Ott már kielemeztem, és rávilágítottam lelkének sötét, saját maga elől is rejtegetett oldalára! :D (ez most lehet furcsán hangzott...)
Avatar
Kazuya
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.07.03. 22:24

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kazuya »

Yuriko-chan írta:Nem, mi a szamarak vagyunk. ^^' (Ha nincs élet a Mondo fórumon, jó lesz az AoiAnime is. Nyilván volt eddig izgalmasabb elfoglaltsága, ha közel két évig ide se nézett.)
Két oldalt használtam. a Mondot, meg az AA-t. Fórumozni mondon fórumoztam csak, de mostanában belépni se enged, és ha hozzászólást akarok küldeni, rossz lekérésezik. Feljárok mondora most is, mivel néhány emberrel ott beszélek privátban, plusz néha benyögök valamit a csevegőbe, aztán ennyi. :) Plusz volt más dolgom is. Iskola, haverok, munka, ésatöbbi. :p

Ohh danika ha már annyira titkolod a korodat... de ezt most mondon megtárgyalhatjuk. Megprbálok felmenni x'D Ott úgy is mindent szabad. :p Még mindig kíváncsi vagyok miért hal bele a világ ha megtudom mennyi idős is vagy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kazuya 2010.10.07. 20:43-kor.
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Ha mindent szabadna nem kaptál volna vagy háromszor bant...

De a koromat úgysem tudod meg! Pedig megöl a kíváncsiság igaz? :twisted:
Avatar
Kazuya
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.07.03. 22:24

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kazuya »

dani576 írta:Ha mindent szabadna nem kaptál volna vagy háromszor bant...

De a koromat úgysem tudod meg! Pedig megöl a kíváncsiság igaz? :twisted:
Oh. 3 ban? Ja, hiszen te állítólag nyomozgatsz utánam, és még a topicjaimat is megszámoltad, meg végignézteda hozzászólásaimat x'D Micsoda fanatikus >_>

Tudom mennyi idős vagy, de mondom, ezt mondon tárgyaljuk ki. Eme szent OffTopicot hagyjuk meg a törzstagoknak. :p Amúgy is a mondon volt erről szó, és nem itt. :P
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Mondtam már, nem utánad nyomozok, hanem mindenki után! Nem csak a te topicjaidat olvasom el, hanem az összes topicot, és nem csak a Mondón, hanem itt is! :wink:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Hú micsoda alakok keveredtek közénk. :)
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Hát igen...én és AW elég érdekes személyiségek vagyunk! :D Én egy egoista közveszélyes ufóhívő pszichológusutánzat vagyok. :cool:
Avatar
Kazuya
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.07.03. 22:24

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kazuya »

Hát igen...én és AW elég érdekes személyiségek vagyunk!
Ne beszélj a nevemben >_>
Én egy egoista közveszélyes ufóhívő pszichológusutánzat vagyok.
Azért mondogatod mondón, hogy visszahúzódó, és ronda vagy nulla önbizalom kíséretével x') Na, most hol itt az igazság kedves dani-kun? x') :roll:
Hú micsoda alakok keveredtek közénk.
Azért óvatosan danikával. Rontani akarja az imidzsemet x'D
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Huh rég jártam erre látom ismét tüzes hangulat alakult ki!
Dannyboy milyen az élet 200 hozzászólás felett?
_Anime Wynter_ írta:Oh. 3 ban? Ja, hiszen te állítólag nyomozgatsz utánam, és még a topicjaimat is megszámoltad, meg végignézteda hozzászólásaimat x'D Micsoda fanatikus >_>
Most őszintén te még ezen csodálkozol?
Én a fazont júl. 16 óta ismerem, és már az első pár hétben rájöttem, hogy ha valami tényleg érdekli akkor lemegy még a root könyvtár alá is ,hogy megkeresse a választ!
De most tényleg miért érdekel ennyire a kora?Nekem nem számít ,hogy hány éves lényeg jókat tudunk dumálni a konzolról és máshoz is hozzátudott szólni.Nekem ennyi elég!
Az meg, h mondod neki:"úgyis kinyomozod a korodat" hát én az ő helyében csak röhögnék rajta (van egy olyan tippem, h most is ezt teszi!)Lényeg ne add alá a lovat ,mert azzal csak távolabb kerülsz a választól!

To Dannyboy
Fogadd őszinte részvétem a kerékpárod miatt!
Ha gondolod küldök egy IR lézert azzal megjelölöd a tettes házát, és másnap jön a repülő a szeretet csomaggal ,csak mond meg hogy mit szórjon repeszt vagy napalmot!A többit meg majd a pénztárnál megbeszéljük mi mennyibe került! :twisted:
A H.A.W.X. után rájöttem, hogy milyen profitáló lenne létrehozni egy magán repülős zsoldoshadsereget, ami mindenféle megbízatást elvállalna.Például lekvár légierővel rendelkező országok (hú nem is tudom hány ország esne bele ebbe a kategóriába) légvédelmét ellátni, persze mindent a maga áráért! Az igazsághoz hozzá tartozik, h a nulláról indulnánk és a használtan vett gépeket is meg kéne tuningolni, meg lenne egyéb járulékos költség is, de a befektetők mindig jól jönnek!
Dannyboy nem akarsz társulni? 70%-30% arányban osztozunk+ a titkárnőket is zsűrizhetnéd, ebben számítok a szakértelmedre!Ha bejön a cucc, akkor olyan internetet rendelhetsz otthonra amilyet csak akarsz, és gondolom te neked is van egy álom főnöki bőrfoteled amire nincs meg még a pénzed! :vigyor:
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

_Anime Wynter_ írta:Azért mondogatod mondón, hogy visszahúzódó, és ronda vagy nulla önbizalom kíséretével x') Na, most hol itt az igazság kedves dani-kun? x') :roll:
A látszat mindig csal! A külsőnek semmi köze az egoizmushoz. Ezeken kívül még azt is mondogatom, hogy én vagyok az emberiség evolúciójának egy újabb lépcsőfoka, én vagyok a próféta, aki majd hírt hozhat a gyíkemberekkel való találkozásról. És van, amikor komolyan is gondolom.
Kashim írta:a titkárnőket is zsűrizhetnéd, ebben számítok a szakértelmedre!
Meggyőztél! :thumb:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Itt miért lehet kapni?
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: scineram »

Mariko írta: Honnan veszed, hogy nő volt a mod? Én inkább arra tippeltem volna, hogy Meglivorn volt a modi. ^^
Elég köztudomású volt, hogy nő a moderátor. Azt hiszem végig ugyanaz volt.
BTW: Igazán durva moderáció az Animeaddictson van, ott még az offolásért is kaphatsz bant! :o_O:
Úgy is kell!
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Szép kezdeményezés sztm.

http://www.vorosiszap.com/
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Ez tényleg az! :shock: Mert az emberek nagy része annyira segítőkész...
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: anubys »

JimRaynor írta:Itt miért lehet kapni?
Régebben egész szigorú tudott lenni itt is a moderálás, de amióta ilyen családias a hangulat, nem nagyon dobnak ki senkit. Mondjuk ez valószínûleg annak is köszönhetô, hogy szerencsésen elkerülik az Aoi-t a trollok. :D
JimRaynor írta:Szép kezdeményezés sztm.

http://www.vorosiszap.com/
Ismerôseim jövô hét végén fognak segélycsomagokat szállítani nekik.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

scineram írta:Úgy is kell!
Azért ugye tudod, hogy az AA-n nem az számít offnak, ami mindenhol máshol? Ott pl. ha egy anime topicjában bejelented, hogy lesz folytatás, az már off, mert az a hírek topicba való, és ha netán valakivel még örömködni is kezdtek a folytatás miatt, az már jó esély a banra, de minimum egy figyelmeztetésre. Szal ez azért már kicsit túlzottan merev. :roll:
Kép
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Én senkinek nem adakozok soha. Három dolog miatt:
1., nekem sem ad senki semmit soha
2., nincs miből
3., ahogy ezt az országot ismerem, sosem biztos, hogy a segítség eljut ahhoz, akinek tényleg szüksége van rá.


Vettem egy másik biciklit. Nagyjából 20 éves csepel, 2000 Ft.-ért. Régi, igaz, tehát nem túl szép, de legalább bírja. Ha új bringát akarok, jó mélyen a zsebembe kéne hogy nyúljak, hogy ne essen szét. Viszont a lezáróval (az is kellett) jól átbasztak. Természetesen azon is spórolni akartam, ezért a kínai 300 Ft.-os fajtát vettem. Kár volt, mert csak egyszer tudtam használni. Egyszerűen szétesett. :dirr:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mariko írta:Azért ugye tudod, hogy az AA-n nem az számít offnak, ami mindenhol máshol? Ott pl. ha egy anime topicjában bejelented, hogy lesz folytatás, az már off, mert az a hírek topicba való, és ha netán valakivel még örömködni is kezdtek a folytatás miatt, az már jó esély a banra, de minimum egy figyelmeztetésre. Szal ez azért már kicsit túlzottan merev. :roll:
Én a Kyoukai no Rinne manga ismertetôjéhez írtam valami abszolút témába vágót, de mivel nem magáról az ismertetôrôl szólt, így kaptam egy egy napos kick-et. :dirr:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:Én a Kyoukai no Rinne manga ismertetôjéhez írtam valami abszolút témába vágót, de mivel nem magáról az ismertetôrôl szólt, így kaptam egy egy napos kick-et. :dirr:
LOL! Én eddig csak pár figyelmeztetést gyűjtöttem be, és kitörölték egy rakás hozzászólásomat, de a bant még nem sikerült kiprovokálnom. :mrgreen:
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Sajnos hiába gyártjuk az elméletek kb. 15 év lesz mire kitisztul a vidék. (az is a természetnek lesz köszönhető és nem az embernek).

Addig valószínűleg a senki földje lesz.Bár néhány nehézfém még akkor is megmarad.

a fal ami a kazettát védte már több helyütt sérült volt a 2 rétegű szivárgást megakadályozandó védő fólia.(egy 35 méteres több száz tonnás monstrumról beszélünk)

Az ismerősöm kollégái végezték a negyedéves méréseket de akkor még száraz időben néhány átfolyáson kívül semmit se találtak. (ki tudja mennyire terhelték túl a falakat azóta és erre még jött a őszi esős időszak)

Nálunk a franciáknál van még alumínium gyártás bár ők nemes egyszerűséggel a tengerbe öntik mert nem "veszélyes hulladék".
Válasz küldése