Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Szólj ha sikerült befejezni kiváncsi hogy tetszik ha már befejezted. :)

BTW BUÉK-ot a csöndes népnek

Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Boldog új évet kívánok minden kedves fórumozónak!
Kép

Idén legyünk kicsit aktívabbak. :D
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

[enter random aktivitás here]
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

[ Still Licking the marker :-P ]

Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Utólag is boldog új évet mindenkinek! :D Idén igyekszem majd picit aktívabb lenni errefelé. ^^'
Kép
Avatar
Kazuya
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.07.03. 22:24

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kazuya »

Késői B.U.É.K. Inkább nem fogadok meg dolgokat, úgy sem teljesül, de azért még visszanézek, s írogatok párszor. :3
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Off1: elszomorított h senki nem reagált semmit az újabb Draculás kisértekezésemre a Sorozatok topigban XD

Off2: Más is vizsgaidőszakozik errefele? ki, hogy áll?
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:Off1: elszomorított h senki nem reagált semmit az újabb Draculás kisértekezésemre a Sorozatok topigban XD
Hardcore fanja vagyok a Drakulás beszámolóidnak, mindössze még nem volt időm, hogy reagáljak rá, de kitartás, hamarosan meglesz az is! XD (Lassan így is listát írok magamnak arról, hogy hová kell még beírnom, "Mi volt az év animéje?" topic, "Kill la kill" topic, stb. XD)

Edit: Ja és utólag is BUÉK mindenkinek, tök jó, hogy ennyien benéztek legalább ezért. :)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Megtölthetnék én is Gyűrűk ura trilógiát arról hogy hányszor vették semmibe a hozzá szólásaimat bár mostanság nem igazán törődök már vele ::^_^:: ha tetszik vagy válaszolnak (nem gonoszat) örülök, ha nem hát koptattam egy kicsit a ujjam saját szórakoztatásomra.

Na azért csak elő kerül a helyi lakosság néha néha. :D
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

A Draculás postot én is olvastam és jó sokat röhögtem rajta. :lol: Még azért nem válaszoltam, mert nekem sikerült bepótolnom a Sanctuary 3. és 4. évadát, amiről szándékozok írni egy rövidebb-hosszabb véleményt, majd meglátom mi sül ki belőle.
Aztán már majdnem egy hónapja halogatom a Shingenki OVA első részének véleményezését, mert arra vártam, hogy hátha ír előttem valaki róla. ^^" (Az meg tök váratlanul ért, hogy lesz ennek egy második része, ami már tuti anime original történetet kap, mert Levi side-storyját beletették a sorozatba.) Szóval még arról is meg fogok ejteni valamikor egy tl;dr-t, hátha megnézi más is, akinek tetszett a sorozat.

Engem mondjuk nem zavar a késői válasz, vagy annak teljes hiánya, max. azért bosszankodok, mert sokszor dupláznom kell, amit tudom, hogy nem igazán kedvelnek a moderátorok. Amúgy lehet nekem se ártana egy listát összeírnom, hogy hova kéne postot gyártanom. XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

JimRaynor írta:Megtölthetnék én is Gyűrűk ura trilógiát arról hogy hányszor vették semmibe a hozzá szólásaimat bár mostanság nem igazán törődök már vele ::^_^:: ha tetszik vagy válaszolnak (nem gonoszat) örülök, ha nem hát koptattam egy kicsit a ujjam saját szórakoztatásomra.
Jó is, hogy mondod, neked meg a Pónis postodra akartam reagálni, csak az a helyzet, hogy szégyen ide vagy oda, eléggé le vagyok most maradva a sorozattal, a negyedik szezonnak még csak az első három részét volt időm megnézni, így nem mertem postolni, nehogy spoilert kapjak, de hamarosan abból is behozom magam.
Rui-chan írta:A Draculás postot én is olvastam és jó sokat röhögtem rajta. :lol: Még azért nem válaszoltam, mert nekem sikerült bepótolnom a Sanctuary 3. és 4. évadát, amiről szándékozok írni egy rövidebb-hosszabb véleményt, majd meglátom mi sül ki belőle.
Meg ugye Time of the Doctor... (Vagy nem tudom, hogy te azt már láttad-e, de én arról is akartam pár mondatot írni, ha már sorozatos topic... XD "Kidneys!...I got new kidneys!...I don't like the colour..." :lol: )
Rui-chan írta:Aztán már majdnem egy hónapja halogatom a Shingenki OVA első részének véleményezését, mert arra vártam, hogy hátha ír előttem valaki róla. ^^" (Az meg tök váratlanul ért, hogy lesz ennek egy második része, ami már tuti anime original történetet kap, mert Levi side-storyját beletették a sorozatba.) Szóval még arról is meg fogok ejteni valamikor egy tl;dr-t, hátha megnézi más is, akinek tetszett a sorozat.
Ja igen, az Ilse's Journal-t én is megnéztem, mihelyt volt hozzá sub, szóval igen, arról is akartam írni, mondom, sokminden van... ^^" (Nem volt amúgy rossz, bár volt benne pár wtf original elem, de akkor ezt majd a topicjában.) A második OVA bejelentésén pedig meglepődtem, mivel az már teljesen original sztori lesz, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy szerinte az sem kizárt, hogy majd úgy negyedévente/félévente mindig kiadnak egy Shingeki OVA-t, hogy amíg elegendő anyag gyűlik össze a második szezonhoz, addig se veszítsen a sorozat a népszerűségéből. XD
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta:
Jó is, hogy mondod, neked meg a Pónis postodra akartam reagálni, csak az a helyzet, hogy szégyen ide vagy oda, eléggé le vagyok most maradva a sorozattal, a negyedik szezonnak még csak az első három részét volt időm megnézni, így nem mertem postolni, nehogy spoilert kapjak, de hamarosan abból is behozom magam.
Nagyon helyes ::^_^:: (bár én egyszerűen alkalmatlan vagyok hosszú posztok gyártására max ha mérges vagyok :vigyor: )
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta:Meg ugye Time of the Doctor... (Vagy nem tudom, hogy te azt már láttad-e, de én arról is akartam pár mondatot írni, ha már sorozatos topic... XD "Kidneys!...I got new kidneys!...I don't like the colour..." :lol: )
Naná, hogy láttam! Igen, arról is kéne írni.

Nem igazán tudom, hogy hova linkelhetném, szóval ide jön.
http://www.youtube.com/watch?v=mkwXdmFOcGA
Az a beleélés, ami a srác hangjában van. :lol: (Lehet meg kéne néznem ezt az Outbreak Company-t.)
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

*puffog* Valaki mondjon valami szórakoztatót/felderítőt, mert most buktam meg valamiből, aminek hatására most júniusról istentudjamikorra csúszott az államvizsgám... =_=
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:*puffog* Valaki mondjon valami szórakoztatót/felderítőt, mert most buktam meg valamiből, aminek hatására most júniusról istentudjamikorra csúszott az államvizsgám... =_=
Nézz be a Viccek topicba, épp linkeltem valamit, bár lehet az közelebb áll a fárasztó poénhoz, mint a felderítőhöz, de egy próbát megér. XD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Cruel: Nos, nekem se jött össze az összes vizsgám, úgyhogy egy évet fogok csúszni. Ez most a harmadik évem a fősulin, de lesz egy negyedik is, pedig nem akartam. "Áldom" a vezetőséget, amiért a legnehezebb tantárgyakat pont utolsó évre hagyták. Majd megpróbálok jó vicceket keresni, nekem is segítene.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Cruel Angel írta:*puffog* Valaki mondjon valami szórakoztatót/felderítőt, mert most buktam meg valamiből, aminek hatására most júniusról istentudjamikorra csúszott az államvizsgám... =_=
Kaptunk egy új puli keveréket az öreg matuzsálem tacsink mellé nagyon aranyos de extrém kilométer hiányos reggel hatkor a kertben hátra mentem megnézni hogy jól van a sufniban kialakitott alvó helyén s kis piszok menten kiszökött 15 percig kergettem sötétben...
Ő baromira élvezte én annyira nem. ::^_^::
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

JimRaynor írta:... s kis piszok menten kiszökött 15 percig kergettem sötétben...
Ő baromira élvezte én annyira nem. ::^_^::
Tehát ha engem nem is, a kerteteket *felveszi a napszemüveget* felderítette. YEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH~
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Cruel Angel írta:Tehát ha engem nem is, a kerteteket *felveszi a napszemüveget* felderítette. YEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH~
Engem se "derített fel" túlságosan a gondolat ,hogy a sötétben kell hajkurásznom egy sötétbarna mütyür szőr gombócot. :vigyor:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:Tehát ha engem nem is, a kerteteket *felveszi a napszemüveget* felderítette. YEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH~
Amúgy eskü az egész CSI sorozatnak ez az egyetlen pozitívuma. :D XD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Meg az is, hogy az egyik részben lelövik Justin Bieber-t. :vigyor:
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta:Amúgy eskü az egész CSI sorozatnak ez az egyetlen pozitívuma. :D XD
egy árva részt nem láttam :dirr:
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Cruel Angel írta:
Titkos írta:Amúgy eskü az egész CSI sorozatnak ez az egyetlen pozitívuma. :D XD
egy árva részt nem láttam :dirr:
Már azt hittem egyedül vagyok ezzel. ::^_^::

BTW steam-re például átírtam Proton Kapitányra nevem még képet is kiraktam róla hogy egyértelmű legyen 50 ismerösből mindössze egynek jött le ,hogy StarTrek Voyager-ből van. :cool:
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Titkos írta:
Cruel Angel írta:Tehát ha engem nem is, a kerteteket *felveszi a napszemüveget* felderítette. YEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH~
Amúgy eskü az egész CSI sorozatnak ez az egyetlen pozitívuma. :D XD
Mármint a Miaminak... =)

Egyébként nekem mindig azok a jelenetek tetszettek benne a legjobban, amikor van egy ótvar, pixeles felvétel, amit felvett mondjuk egy bank kamerája, ahogy egy kocsi, kihajt a parkolóból. A rendszámból látszik nagyjából 3 pixel, de ők 3 kattintással megoldják úgy, hogy azt full képernyőn ki lehessen olvasni, tisztán. Na erre a trükkre, tényleg kíváncsi lennék, mert én évekig dolgoztam, többek közt fotókkal, de 3 pixelből, sohase sikerült 3 ezret csinálni. =D
Kép
Válasz küldése