Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel: Persze, pontosan ezért röhögtem rajta. :D Tipikusan azoknak a fazonoknak szól (és egyben ki is figurázza az ízlésüket, mármint, hogy az ilyen egyének mit várnak el egy animétől), akiket Chris Hansen is meglátogathatna. :lol:
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Kép

Találtam egy egész érdekes beszélgetést a női páncélok "boob" vállfajáról mennyire tökéletes öngyilkosság a viselete...

Tudni illik ugyebár a páncél elvileg ha nem díszként viseljük gyönyörűen beroppantja az illető hölgy összes bordáját egy frontális ütés esetén. ::^_^::

http://io9.com/why-boob-plate-armor-wou ... -496925522
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Cosplayerek vigyázzanak!
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: scineram »

Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Nah, van itt még valaki rajtam kívül aki alvás helyett szúnyogokat vadászik egész éjjel, pedig van szúnyogháló mindenhol mégis hordában támadják az embert?!!

Ki, mit ajánl szúnyogpusztításra?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

JimRaynor írta:Találtam egy egész érdekes beszélgetést a női páncélok "boob" vállfajáról mennyire tökéletes öngyilkosság a viselete...

Tudni illik ugyebár a páncél elvileg ha nem díszként viseljük gyönyörűen beroppantja az illető hölgy összes bordáját egy frontális ütés esetén. ::^_^::
Mit is mondhatnának rájuk a népszerű sorozatban? Busted :vigyor:

Szúnyogokra sajnos nem tudok mit mondani, itt is sok van, a szúnyogháló egyelőre tart. De merj csak kimenni estefele (szoktam, locsolni kell a kert)...
88mugen88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.06.19. 02:50
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: 88mugen88 »

Üdv!
Van ilyen gyertya ami erre van,eddog az volt az 1ik működő megoldás,van az elektromos is,de az egy idő után gázkamrát csinál a helységből :D
Ki ,mit tervez a'szünetre?
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Nekem ugyan nincs szünet (illetve van, minden negyedik hét, meg ami szabit kiveszek), de azért a tervek a következő hetekre:

- Scarveres találkozó, Provodín, Csehország
- Árok Party (retro számítógépes party, koncerttel), Ajkarendek
- Anivár Japán Piknik, Vársonkolyos, Erdély (Lásd az Anivár topikot;))

A többi még bizonytalan. Jó lenne még egy kicsit ellátogatni a horvátokhoz is, itt vannak a szomszédban, tervezzük egy ideje, és még mindig nem voltunk Plitvicében. És kéne fürödni a Tiszában is :drop:
88mugen88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.06.19. 02:50
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: 88mugen88 »

Alvaro
Nos,ebből csak a szavak jelentését értettem :D ezek milyen programok?

Szerk.
Az aniváras programnak utána olvastam, jól hangzik:) (fáj a szívem amikor bizonyos területeket Románia részeként emlitenek :cry: )

Am szaké...melyiket ajánljátok, 1. Fogyasztás alkalmára?
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

88mugen88 írta:Am szaké...melyiket ajánljátok, 1. Fogyasztás alkalmára?
Én Sencsenben Kiku Maszamunét szoktam inni, hidegen és melegen is, megállapítottam, hogy nekem melegen jön be :)
Kellemes selymes volt, pláne a sōcsūhoz képest. Az szerintem nem volt finom.

(Na, most nagyon magyarra vettem a figurát, bepróbálom, nézegetem, hogy fest a sok angolos szöveg után :D)

Az első egyébként egy kis létszámú motoros találkozó, a helyi BMW F650CS klub szervezésében. A második C64 és hasonló klasszikus gyerekkorunk gépei érdeklődésűek gyülevészete, történelmi személyiségek interjúival (tavaly a CoV-osok voltak :D), SIDRip Alliance koncerttel, demo, zene, grafika compoval ::jsmile:
88mugen88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.06.19. 02:50
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: 88mugen88 »

Nos mivel én Budaörsi vok ezért vmi közeli hely kellene,de így, hogy megvan a neve másképpis hozzá juthatok.Nos melegen majd télen, most nyáron elég ha nem halok meg ebben a melegben. :D Köszi az ajánlást,egyébként mennyibe fáj eggy üveg?
Jó szorakozast a programokhoz.
Hazai rockot hallgat valaki?
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

88mugen88 írta:Köszi az ajánlást,egyébként mennyibe fáj eggy üveg?
Hát, nem tudom, lehet-e itt kapni. Az Iszaribiben talán olyan 30 jüan lehetett egy kis 3 decis üveg, már nem emlékszem :drop:

(Most hirtelen 20 fontért találtam meg a neten. Na annyi egészen biztosan nem volt, abból 2 komplett vacsorát ettem náluk szakéval együtt...)

Mellesleg pár éve a Tecsóban is láttam valami szakét 4-5k-ért 7 decis vagy literes üvegben. Meg umesut, ami szilvabor. Ha bejönnek az édes italok, csak ajánlani tudom! A csarnok melletti ázsia boltban hót ziher, hogy van többféle japán ital.
88mugen88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.06.19. 02:50
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: 88mugen88 »

Voltál márjapánban,mennyi ideig ?Én is megyek majd, amint előteremtettem :D
Ejj,sajna én a városba,csak pesti haverokkal megyek szal én csak néhány helyet ismerek :D
"Senkiben kiko masamune " <--- így írják ugye? Van más márka esetleg amit még szted érdemes kipróbálni,ha ezt nem találom? Ajánlottak egy "culinaris" nevű boltot,az ott kaphatókról mi a véleményed?
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

88mugen88 írta:Voltál márjapánban,mennyi ideig ?Én is megyek majd, amint előteremtettem :D
Ejj,sajna én a városba,csak pesti haverokkal megyek szal én csak néhány helyet ismerek :D
"Senkiben kiko masamune " <--- így írják ugye? Van más márka esetleg amit még szted érdemes kipróbálni,ha ezt nem találom? Ajánlottak egy "culinaris" nevű boltot,az ott kaphatókról mi a véleményed?
Passz, a kettő közül sehol nem voltam (mármint se Japánban, se a Culinaris-ban), hanem Kínában dolgoztam egy hónapot, ott volt a szálloda mellett egy aranyos kis japán étterem, rengeteg kalligrafikus üres üveggel :) Főleg a szálloda japán vendégei jártak oda, akik valamiért üzletelni mentek a szomszédba. Európai nem nagyon, szóval érdekesség voltam ott :D Egyszer valaki designernek gondolt, de ez semmi ahhoz képest, hogy egy ausztrál zenész megkérdezte, kínai-e vagyok. Mer' nagyon úgy nézek ám ki :LOL:

Egyébként kipróbálni szerintem szinte mindent érdemes, legföljebb néha valami rossz lesz :D

Itt a Taru sake, középső kis 3 decis zöld üveg, hoztam is belőle haza, de hát hol van az már: http://www.kikumasamune.com/product.html
88mugen88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.06.19. 02:50
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: 88mugen88 »

Vam egy ilyen 2,5decis ami 1200-1500 ft ,azt kiprobálom...utána majd még keresgélek :D
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Mindennemű kontextus nélkül ezt most itt hagyom, mindenki nagy örömére.
https://i.chzbgr.com/maxW500/7575465728/hA611E099/
Kép
88mugen88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.06.19. 02:50
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: 88mugen88 »

Innen van aki ért az IOS-hez?kène némi segítséh,h ipadon tudjak animézni,kötetlenül.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

1. lépést vegyél egy telefont ami nem egy fallal körül vett kert :dirr:
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Egyetemistáktól segítséget kérnék!!!!
anyag kéne egy könyvhöz, de az egyetem rendszerét nehezen láttam át a tájékoztatókból és hivatalos oldalakról...
csak információk kellenének egy könyvhöz:X
Amire szükségem van: egy heti órarend - hogy osztjátok be meg ilyenek; ZH-k gyakorisága- azokra való felkészülési idő; egy évben mikor van szünet vagy ilyesmi- mikor miért nem jártok be(egyáltalán van e lehetőség a nyáron pihenni/nyaralni; és hogy jön ki egy év- Xhónaptól- Yhónapig.

Nagyon nagyon nagyon megköszönném, annak aki segít ugyanis határidőre vagyok és 5 napom maradt (150-200oldalra) és zombiüzemmódba váltottam az információgyűjtés során.... kiégett az agyam, annyira hogy nem értem már mit írtam miért és hova.....
tényleg nagy segítség lenne :drop:
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

alvaro írta:a Tecsóban (...) umesut
Óóó! ::hehe:: Azt hiszem, el kellene mennem a Tecsóba. :D (Jó, tudom, azóta már tuti nincs... régebben wasabit is lehetett kapni, azóta elvileg azt sem)
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

tegnap volt szerencsém egy haverom által megismerkedni egy csomó japánnal. Van Vácon egy cserediákprogram, ami lehetővé teszik, hogy kiutazzanak a magyarok, miután vagy mielőtt fogadtak japán diákokat. Tegnap Budapesti nagytúra volt, nagyon aranyosak voltak. Annyira jóvolt új ismeretségeket szerezni:) naggyoon kicsik, és a nagyrészük animefan of course. Nem mindegyikük tud angolul, de aki tudott az fordított a többieknek, meg papírokon kommunikáltunk a kiejtési nehézségek miatt. Tanítottunk nekik magyart,ők meg nekünk japánt. 11korértünk haza az egészből, és nekem rohadtnagylmény volt. Az a kár,hogy a suliban az információáramlás a környezetvédelmiseknél megakad (ikerosztályunk,mert a 0.ból oda mentek a csajok hozzánkmeg a srácok,meg 4 lány), tehát a tanárok még mindig egy osztálynak gondolnak és feltételezik, hogy beszélünk-ergo a programozóknak soha nem mondanak semmit. Alényeg,hogy erről már egy éve tájékoztattak mindenkit,csak minket nem,pedig nem egy embert ismerek, aki szívesen benne lett volna rajtam kívül a programban. De azislehet,hogy a tantónéni akart szemét lenni, ugyanis ki nem állhat minket egy pár hülye miatt (bár mi se szeretjük őt, főleghogy cécó tanár, ami egy szutyok tantárgy) .
De még a többi tanár sem bírja, ami azért teljesítmény, valljuk be:D

Nektek volt valaha/vagy van olyan tanárotok, aki ki nem állhat, és az érzés kölcsönös?
Éshaigen, mivel bosszultátok meg?
-mi egyszer krétaport kevertünk azundorító feketeteás bögréjébe, ami állandó kelléke az óráinak:P ráadásul büdös is ... kár, hogy nem vette észre,csak annyit,hogy furaíze van:D mi azért szakadtunk.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hakuma Riyuichi írta:Nektek volt valaha/vagy van olyan tanárotok, aki ki nem állhat, és az érzés kölcsönös?
Oh persze, h volt még általánosban a kémia tanárnőm a Rózsika néni, ritka szemét egy féreg volt remélem azóta már az ördög pörgeti a tüzes f@szán odalent a mélyben! :twisted:

És akkor még a matek tanárnőmről ne is beszéljünk ő is tier 10 volt szemétség terén, így nagyon jó érzés volt látni, amikor az egyik ipari barna gyerek a Misike jól orrba vágta, amiért az elvette a foci labdáját amivel a folyóson játszott. Aznap őt ünnepeltük! XD

Mielőtt bárki megkérdezné honnan ez a mély gyűlöletem, irántuk nem csupán azért mert folyton kiszúrták a szememet közepes meg elégséges érdemjegyekkel, amik javarészt mindig abból származtak, h tetvek még 5% felett is mindig lefelé kerekítettek nekem, amikor én az ég világon még csak vissza sem feleseltem egy tanáromnak sem. Emellett emberileg is egy r@kás sz@r színvonalán álltak.
De most őszintén amikor egy tanár azt mondja az általános iskolában a gyereknek,aki simán a felsőbb jegy felé áll százalék szerint, "Na egye fene megadom de ez legyen életében a legnagyobb öröme." Komolyan az ilyen minek megy el tanítani? :?
Hakuma Riyuichi írta:Éshaigen, mivel bosszultátok meg?
Odáig sosem alacsonyodtam le úgy voltam vele mérje csak rá a sors meg az élet a megfelelő csapást. Néhány kevésbé kedvelt tanárommal még néha most is találkozok az utcán de nem használom ki, h most már bármit mondhatnák nekik azokért a dolgokért, inkább csak keresztül nézek rajtuk...
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

egy igazi kultúrbaromkodás fiatalok jóvoltából: http://yumewakaze.blogspot.hu/2013/06/f ... 2456753690
hatalmasat szakadtunk rajta,egy haverom találta azóta mindenki terjeszti,és ezfolytatódjon is mert ténylegjó:D
igen hasonló néhány magyarórai feladatunkhoz (csinálj reklámcikket a keresztrefeszítésből-a minőségi keresztnekvaló faanyagtól kezdve a százas szögekig,a barkácscuccokon és divatos tüskefejdíszen keresztül mindent el kellett adnunk valahogy apró reklámok és egyetlen cikk formájában)- szeressük az újmagyartancit:) jobb mint a tavalyi, akinél csak 4 a4-es oldalnyi francia, latin és görög szó volt szótárba vésve olyan témákról, amik nem a tananyag részei....
az ideinél megblogoltunk, portfóliót csináltunk,előadásokat tartottunk:) (énmégelőadófórumraismentem- kisdicsekvés:2. helyezett^^)
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Junchi »

MAL csak nekem nem jön be?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:MAL csak nekem nem jön be?
Pontosítok: még mindig nem jó? Én két napja próbáltam rá felmenni, de már akkor is döglött volt és még most sem hozza be. O_O
Kép
Válasz küldése