Kinek honnan a neve...

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Ayanami írta:Mármint milyen értelemben? 8)
Miért, a pillangóhús nagyon finom! ;ĐĐĐ
Avatar
andris
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2003.12.30. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest, 16. ker eldugott zuga
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: andris »

Honnan van a nevem... öö izé... így hívnak! :wink:
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

innen^^
Kép

egyébként használok egy pár netes nicket még, de ez a kedvencem..ja és nagyjából mindegyik kapcsolatban van valahogy a NW-vel^__^
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

danig írta:
Ayanami írta:Mármint milyen értelemben? 8)
Miért, a pillangóhús nagyon finom! ;ĐĐĐ
:eyes: antihusiszta vagyok... de neked elhiszem :wink:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Ayanami írta:
:eyes: antihusiszta vagyok... de neked elhiszem :wink:
és az fááááj? :oops:

pillangómániás~szereti a pillangókat
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Fáj....szerintem arra utalt, hogy vegetáriánus v. nemszereti a húst nagyon :D Bár lehet tévedek... :LOL:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

jaja :D ::argh:: hús ::argh::
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Ennyire ne utáld, te is abból vagy :^_^:.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

És ki mondta hogy nem utálom magam? :idea:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Ayanami írta:És ki mondta hogy nem utálom magam? :idea:
"Ó, jaj...ne bombázz negatív hullámokkal már kora reggel, jó?"
:dirr: :dirr: :dirr:
Avatar
F4TE
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.01.31. 18:15
Tartózkodási hely: Touge

Hozzászólás Szerző: F4TE »

Nemá reggelvan?!... ugynézki Lvesztettem az idöérzékemet a gép elött... :D
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Hogy kicsit visszatérjünk a topichoz...
Hááát, az én nevemnek nem sok köze van animéhez.
Mondhatni semmi.
De legalább jól hangzik :D
A W.I.T.C.H.-ből van anno - amikor megjelent.
Holnap lesz 2éve hogy ez a nevem! :D
Na, ő lenne Elyon
Kép
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Ayanami írta:
mayu írta:Nos nevem van sok ^^"! A mayu jelentése báb, a pillangó bebábozódott formája. Igen, pillangómániákus vagyok ::jthrill:: !
Mármint milyen értelemben? 8)
Nem, nem a pillangóhús miatt, mert a pillangónak nincs húsa, és akkor se amiatt szereném, ha lenne is :^_^: . ein jól írta, szeretem a pillangókat egyszerűen, mert gyönyörűeknek tartom őket. Ennek extém mód jelét is adom: pillangó tetoválás, pillangós gyűrűk és nyakláncok, pillangós táska és különböző pillangós ruhadíszek, pillangós szobadekoráció, no meg Kami-sama a Malice Mizer dobosa, mint egyik nagy kedvenc j-rockerem. Hát erről van szó! 8)
Kép
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Kono írta:Arcmemóriám nekem is tökéletes ^^ (Azaz egyik klántársamat és majdnem ikertesóját sose tudom megkülönböztetni :D) Egyébként mit játszotok?
UT2K3-ebben a bátyám nagy májer.....de már nem játszik annyit rajta.....régebben sokat hálózott az interneten.......(csak mellékesen egy csomószór ő nyert ::smug:: :arrow: hát igen, büszke vagyok rá)
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
F4TE
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.01.31. 18:15
Tartózkodási hely: Touge

Hozzászólás Szerző: F4TE »

UT, MoH, Q3..... vanitt minden.... :D
Kép
Avatar
Veganyuszi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2003.04.20. 22:17
Tartózkodási hely: egy felhő legszéle

Hozzászólás Szerző: Veganyuszi »

No, szép. Én akartam egy ilyen témát nyitni :P De komcsi, most jutott eszmbe, és nem emlékeztem hogy az offt-k között van-e ilyen...nos van.
^^

Van akinek az ugrik be, hogy én vegetáriánus vagyok, és azért jött ez hogy Veganyuszi, de nem!!! Ennél költőibb magyarázatot tudnék adni:
Van ilyen csillagkép, hogy Vega. Az a sztori, vagyis legenda ^^ hogy van 2 csillagkép a Szővőlány(Vega) és a Pásztorfiú (nemtudom) örök szerelmesek, de valami gonosz izé kettéválasztotta őket a Tejúttal( nem bizti^^) és egy évben csak egyszer "találkozhatnak" július valahanyadikán, amikor úgy állnak a csillagok, hogy ők is összeállhatnak ^^""" Ez az igazi Szharelem <3
DE!! Az én nevem nem innen van^^ (ezt a sztori csak később olvastam egy Japán utazási könyvben,amiben szóvan japán ünnepekről, és a japcsik ezt ünneplik asszem^^)

2-ban (ú de régen volt :( ) évvégén az utsó számtekórán internet kezelést vettünk, és emilcímet kellett csinálni, és már minden értelmes név foglallt volt, hülyülésből beírtam ezt. Szóval nem tudom honnan jött a nevem...megszállt az ihlet. Sztem tudatalatti volt, mert később rájöttem, hogy imádom az SM-et, és Bunnyt (milyen meglepő, hogy valakinek Bunny a kedvence :P) és ugye Bunny=Nyuszi ^^""""""
Azóta Bunny leszorult a 2. helyre, és Minako lett az Nr1. SM-es, de én nem változtatom már meg a nevem, jó nekem ez. Örülök, ha ezt megjegyzitek^___________^""

Byez
én és a plüss jól megvagyunk lalala
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Veganyuszi írta:Van akinek az ugrik be, hogy én vegetáriánus vagyok, és azért jött ez hogy Veganyuszi, de nem!!! Ennél költőibb magyarázatot tudnék adni:
Van ilyen csillagkép, hogy Vega. Az a sztori, vagyis legenda ^^ hogy van 2 csillagkép a Szővőlány(Vega) és a Pásztorfiú (nemtudom) örök szerelmesek, de valami gonosz izé kettéválasztotta őket a Tejúttal( nem bizti^^) és egy évben csak egyszer "találkozhatnak" július valahanyadikán, amikor úgy állnak a csillagok, hogy ők is összeállhatnak ^^""" Ez az igazi Szharelem <3
DE!! Az én nevem nem innen van^^ (ezt a sztori csak később olvastam egy Japán utazási könyvben,amiben szóvan japán ünnepekről, és a japcsik ezt ünneplik asszem^^)
Tanabata, július 7. 3 napig tart álltalában, de a 7-e a hivatalos nap. Az SM mangák egyik Chibiusa specialjában van egy jó kis aródia. XD Az nagyon jóóó!!
Kép
Avatar
Veganyuszi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2003.04.20. 22:17
Tartózkodási hely: egy felhő legszéle

Hozzászólás Szerző: Veganyuszi »

Oka vagy Sister Tenshi :) KÖci ::jeye::

MI az az arodia vagy mi ? ^^""" ::jhuh::
én és a plüss jól megvagyunk lalala
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Tegyél elé egy "p"-t, és rögtön kiderül.

Egyébként nem a szarkák (vagy más madarak?) csinálnak hidat a Szövőlány és a Pásztorfiú között?? Mintha ezt olvastam volna... majd otthon megnézem.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

JÁJ, elírtam!! Helyesírás rulez, yeah!!
Na szóval, paródia. :^_^: Egyszer meeten jársz, elvihetem neked megmutatni, csak kérdezd Ely-t vagy Sora-t, hogy ki az a Tenshi. 8)
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Veganyuszi írta:van 2 csillagkép a Szővőlány(Vega) és a Pásztorfiú (nemtudom) örök szerelmesek, de valami gonosz izé kettéválasztotta őket a Tejúttal( nem bizti^^) és egy évben csak egyszer "találkozhatnak" július valahanyadikán, amikor úgy állnak a csillagok, hogy ők is összeállhatnak ^^"""
Ezt nagyon elmésen megfogalmaztad nyuszikám, mintha még most is másodikos lennél :) De nem baj, én így szeretlek :D
Kép
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Veganyuszi írta:Van ilyen csillagkép, hogy Vega. Az a sztori, vagyis legenda ^^ hogy van 2 csillagkép a Szővőlány(Vega) és a Pásztorfiú (nemtudom) örök szerelmesek, de valami gonosz izé kettéválasztotta őket a Tejúttal( nem bizti^^) és egy évben csak egyszer "találkozhatnak" július valahanyadikán, amikor úgy állnak a csillagok, hogy ők is összeállhatnak ^^""" Ez az igazi Szharelem <3
Na utánanéztem: ez eredetileg egy kínai monda, amelyben a Pásztorfiút és a Szövőlányt a Tejút két partjára száműzték, és a hetedik hónap 7-én a szarkák (akiket éppen ezért az igaz szerelmesek segítőinek tartanak) csinálnak hidat (annyira sokan vannak, hogy egy felhőszerű hidat alkotnak, amin járni lehet) a Tejút felett, hogy a két szerelmes találkozhasson egymással.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

És a japánok szerint, megakarják osztani a boldogságukat mindenkivel, ezért a bambusz ágakra, melyeket ilyenkor a házak kertjébe tűznek az emberek, és azokra felteszik kis cédulákon a kívánságaikat, ők teljesítik.
Amúgy a japán ünnepek egyik érdekessége, hogy sok ünnep egy napra esik a hónap "számával". 07. 07., 03. 03. stb. 8)
Kép
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Nos, nekem a nevem félig-meddig egy gamepartyhoz és a Csillagok Háborújához kapcsolódik. Összeültünk egy LAN-partyra, és kellett egy név. Épp akkortájt néztem újra a Csillagok Háborúját, és a kedvenc karakterem (a legnagyobb, nagyobb az animéseknél is) az Emperor Palpatine, másképpen a Császár. :D Innen jött a név. :wink:

(nem azért hívom magam így, mert olyan egoista sznob tapló vagyok, mint azt sokan hiszik :wink: )
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sister Tenshi írta:03. 03.
Hehe :lufi: Hát jah :omedeto:
Jövőőőhét szerdaaa! ::uhoh::
Kép
Válasz küldése