Kinek honnan a neve...

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Khaos írta:Nos ez annyit jelent, hogy a randomon kigenerált nevet betárolja.

Teszteltem is egyszer ilyen típusú oldalt, úgy hogy egy elda névgenerálóba beírtam a Cualdawath nevet eredeti névként (ami három elda szó összetétele) és totál mást dobott ki rá...

Mondjuk a te generátorodra is rápróbáltam. Baírtam hogy "erdő" és kidobta rá a domb megfelelőjét.
XD de legalább hasonlo témakörbe tartoznak :D az már haladás nem?
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Most erre csak az jut eszembe, hogy milyen édes kis csacsiságokat beszélsz, de ezt nem egy 'idegennek' szokás mondani...
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Na ha már így állunk, és olvastam a gyorsan haló topicban a témáról megen, mindenkinek az ő okulására:
http://www.japanmagyarszotar.hu/index.php
A legjobb szótár amit eddig használtam/láttam.
Avatar
sergyu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2007.09.14. 18:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sergyu »

Az én nevem egy kibővített monogram. Snassz, de legalább kellően hülyén hangzik ahhoz, hogy sehol ne legyen foglalt.
Animekritikák, cikkek, minden héten sok friss olvasnivaló:
http://animecomment.blog.hu

AnimeComment - Animékről kritikus szemmel
Avatar
Entrichon
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.12.04. 16:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Entrichon »

Nos, az Entrichon név kialakulása nem nagy cucc... a képregényem kiagyalásánál kellett pár idegen faj is, aminek eredeti neve van, és még sehol sem használták (google keresővel teszteltem) És így, szép lassan, kisebb-nagyob szótagokból lassan összejött az Entrichon, ami annyira megtetszett, hogy pár éve csak ezt használom...előtte Nightcrawler voltam, de abból sok volt ^^
The Chronicles of Humanity...
Avatar
Motoko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008.01.24. 19:18

Hozzászólás Szerző: Motoko »

Huh.. Egy előttem szólót idéznék a következőkben. Úgy fogalmazott, hogy gyakrabban csaréli a nickjeit mint más a fehérneműt. Hát velem is hasonló a helyzet. Keresem a megfelelő nicket.

De amik eddig rámragadtak azokkal nem lenne a legjobb fórumozni mert néhány prűdebb ember lehet szívszélütést kapna ::jeye:: ezek főképp páromtól származnak ::jeye:: ps:

Meg attól is függ, hogy éppen milyen célt tűztem ki magam elé.
nah nem untatlak továbbb titeket a lényegre térek. Amint az avatarom is mutatja Kusanagi Motoko őrnagy ihlette a nickem. Most éppen szeretnék olyan határozott és kiegyensúlyozott lenni mint ő..... stb. :lufi:

ps: Bár itt is van már több regem ::japtoun:: ::japtoun::
"Győzz meg, hogy ami látszik az való,
Akkor költő lesz neved s nem csaló "
Arany János
Avatar
playerbal
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2007.12.25. 08:07
Tartózkodási hely: a Pokol

Hozzászólás Szerző: playerbal »

Az enyémet a nővérem találta ki. Abból jött hogy sokat videójátékoztam. PS1-en. ::bawl::
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Eheheh...

Én meg még mindig gondolkodom, hogy a Khaos (avagy a leírás alakja) honnan is jött...
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Hát,az én nevem nem animéből jött,hanem általános suli 6.osztályából,amikor valamivel kövérkésebb voltam(pontosabban egy kisebb sörhasam),mert minden nap megittam egy üveg alkoholmentes söröcskét.Aztán egy este ment a tv-ben a bölcsek kövére és sherman(a főhős) apjának volt az a neve hogy Cletus.Csakhogy nem tudtam hogy kell leírni,ezért beírtam a windowsos beszélőbe,és helyesen ezt a nevet két e-vel mondta ki,ezért írom még ma is két e vel.Később tudtam meg,hogy két e-vel ez egy női név, :roll: ,de nem változtattam meg.Senki se szólít ezen a nevemen,de nem is baj...
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Szerintem tök aranyos. ^_^
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Köcce ^^.Azelőtt III.Tompika voltam.A kettő között meg vora.XD
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Sűrűn változtatsz mester :)
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Hát,azért mégse annyira sűrűn,mint mások szokták,de a Cleetus már megvan egy ideje,és nem szándékozom lecserélni.A III.Tompika alsóban volt a nevem,az állandó Móricka olvasás miatt.aztán abbhagytam,és a két időszak(III.Tompika-Cleetus) között nem volt külön nevem,ezért hívtak vorának.(A vezetéknevemből ami Vörös.De ha már itt járok,akkor elmondom h egyébként meg levi vagyok..XD)
Az aláírásomban csak egy Metallica dalszöveg részlete van(Master of Puppets).Nem vagyok én akkora mester... :oops:
Már megváltozott az aláírás...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cleetus 2008.05.07. 17:09-kor.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ayla lettem. (megj. Ayumie voltam)

csakmert máshol is ez vagyok és ennek érzem magam. :)

török,héber de óangol eredete is van, mindenki értse annak amelyiknek akarja. mennyetek wikire

És ezt a nevet egy ismerősöm ajánlotta netes pályafutásom kezdetén XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Nagisa-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.03.22. 13:33
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Nagisa-chan »

Még annó nem tudtam egy fórumon hogy mi legyen a nevem, és az nővérem ezt mondta^^ Tudom nincs nagy története.-_-'
Avatar
Mitsu
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2008.03.30. 15:34
Tartózkodási hely: egy basszusgitár(os) mellett

Hozzászólás Szerző: Mitsu »

Az én nevem a Battle Royale-ből ered. Aki ismeri a könyvet és olvasta is az ismeri Soma Mitsukót (vagy ha így jobban tetszik Szóma Micukót). Nem akartam viszont a Mitsuko-val rohangláni így inkább levettem a végéröl a ,,ko" izébizét... Hát így lettem én Mitsu.
Gazerock is not dead!
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Suliban osztályfőnököm néha jenőnek hív,mert egyszer a névtáblámra nem a saját nevemet írtam,hanem azt hogy Polgár Jenő.Gondolom ismerik néhányan ezt a nevet.:lol: Ez egy mellékes nevem,a Cleetus marad egy ideíg.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Kazuya
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.07.03. 22:24

Re: Kinek honnan a neve...

Hozzászólás Szerző: Kazuya »

Hát az én nevem nem animéből ered, vagy nem is tudom. Ez úgy jött, hogy én eredetileg Dark Winter (Sötét tél) néven akartam regisztrálni. Aztán el kezdtem szórakozni, meg más neveket találni, erre meg a CTRL+V billentyű ezt rakta be =_Anime Wynter_ , a Dark Winter helyett. :S Hát ez a figyelmetlenség ára :S ::jcrazy::
Avatar
alita
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008.09.05. 09:41
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Heves

Re: Kinek honnan a neve...

Hozzászólás Szerző: alita »

Hát Attila volnék és a nevem visszafelé olvasva Alita (1t-t lehagyva)
meg aztán van ilyen anime is, így minden egybevágott :D
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Re: Kinek honnan a neve...

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Mostanság hanyagolom a Cleetust,helyette günther gránát néven tevékenykedem,attól itt még marad a régi nevem.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Kinek honnan a neve...

Hozzászólás Szerző: zebra »

Eredetileg acchan, mindraper, mindraped neveken futok, esetleg acchan88, de mikor ide regeltem, hirtelen beugrott a zebra. Nyilván sokan a zállatra, netalántán győzikére asszociálnak róla, de nekem a kedvenc könyvemből egy fontos szereplőt juttat eszembe. A megzakkant Horselover Fat sokszor nevezi így az isteni lényt a Valis c Dick-könyvben, aki fontos infókat sugárzott a fejébe egy rózsaszín lézersugárral. :)
Shakugan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008.08.31. 19:18
Nem:

Re: Kinek honnan a neve...

Hozzászólás Szerző: Shakugan »

Valahogyan...már távol állt tőlem a régi nevem, de animecon fórumra is kellett valahogyan regisztrálni, erre random beugrott, hogy legyek Shakugan.Szeretem ezt a nevet.
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Re: Kinek honnan a neve...

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Haverok és ofő gyakran hIv jenőnek.De osztálytársamat nem tudom miért,montoyának szólÍtom,ez jutott eszembe először ha ránézek,pedig azt se tudom,hogy az igazi montoya hogy néz ki,nem vagyok f1 rajongó.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Kumiko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2007.10.08. 19:21
Nem:
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Kinek honnan a neve...

Hozzászólás Szerző: Kumiko »

Az én nevem onnan jött, hogy a nővérem az egyik barátjától kapott egy rajzot egy manga lányról, amit a srác egyik haverja rajzolt. A rajzon lévő "lány" neve Kumiko volt... szóval azt hiszem ennyi lenne :D .
Átlagos japán név, semmi macera, bár ebből adódnak is gondjaim, mert alig van olyan fórum amin még ne lenne foglalt ez a név :( .
Avatar
Szasza-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008.11.05. 21:55
Nem:

Re: Kinek honnan a neve...

Hozzászólás Szerző: Szasza-chan »

mivel nekem két nevem is van, mindkettőről beszélnék.

az egyik, amivel ide is reggelve vok, a Szasza-chan. nem túl bonyolult a története, eccerűen arról van szó, hogy engem Szandrának hívnak, és annak van oan becézése (tudtommal XD) hogy Szasza. és hogy kicsit japánosabb és aranyosabb legyen hozzácsaptam a "-chan"-t és így lett Szasza-chan XD
a másik nevem eléggé "gyík", ugyanis Szalamandra a nevem XD (MANGAzin és AnimeAddicts-on vok fönn ezzel a névvel, meg jóformán minden lehetséges helyen) ennk már kicsit izgisebb a töténete XD barátnőmmel réges régen, egy messzi-messzi galaxisnak tűnő időkontínumban még kezdő anime-sként ismerkedtünk a Gportal-os oldalakkal és azok anime-s tartalmával. mivel láttuk, hogy mindenki a vendégkönyvbe ill. ilyen véleménynyílvánítós részeken írtak neveket is (mivel ugye itt lehetett névtelenül is) kitaláltuk, hogy nekünk is kéne vmi. namármost megjegyezném, hogy Lecso barátnőmmel néha életveszélyesen hülyék tudunk lenni ha jó kedvünk van és összezárnak minket egy szobába XD mivel ő szereti a lecsó-t, és az igazi neve is "l"-lel kezdődik így ő lett Lecso, rövid o-val. a Szalamandra nevet is ő találta ki nekem. mint mondottam engem Szandrának hívnak, így ha a szalamandrából kivesszük h "alam" akko kijön a nevem XD (Szalamandra) hülyeség, de nagyon megtetszett és rámragadt XD az más kérdés h írtózok a gyíkoktól és az ien egyéb csúszó-mászóktól, de mind1 XD (ami még érdekes, hogy a foltos szalamandra fekete alapon sárga pöttyös, nekem meg ez a két kedvenc színem, ill. ezek párosítása :lol: )
Kép
Válasz küldése