Kinek honnan a neve...

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Hikaru no Go egyik "főszereplője" és egyben nagy kedvencem tiszteletére:Sai egy igazi megszállott,a Go mint játék iránti szeretete határtalan.Ritka mód szerethető, "buggyant" karakter már amikor épp nem vérkomoly fejjel lealáz valakit.
Kép
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Wagner írta:Mi újság Wagner úrról még nem is hallottam, de ha van ilyen, akkor mindenképpen el kell olvasnom.
Ó, nem, én azt mondtam, hogy a hajót nevezték el így, ami a Piszkos Fred közbelép-ben szerepel. :wink:
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

A Piszkos Fred közbelépet nem olvastam (és utálom, ha kacsintgatnak) még nem sikerült megszerezni
Avatar
Inihara
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.08.10. 08:58

Hozzászólás Szerző: Inihara »

Nekem elvileg ez a japán nevem. Fene tudja. Lehet, hogy tényleg igaz végülis egy japán srác mondta.
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

Az egyik barátnőm adta ezt a nevet, csak azt nem tudom, hogy melyik a három közül. Az igazi nevem Csemer Andrea. Szólítanak még röviden cseminek, de van amikor csandinak. Fura neveket találnak ki nekem! Ti milyet tudtok még? Légyszi! Mondjátok el nekem! :D
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Wagner írta:A Piszkos Fred közbelépet nem olvastam
Öreg hiba. Ilyen nickkel. Pedig actually az egész "közbelép"ben a Wagner úr miújságos rémálma volt a legviccesebb...

csemi andi: Mit szólnál a Wq˛4$hc X+ névhez? Nemcsak hogy kellemes hangzása van, de ki is fejezi a benned rejlő szépséget.
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Inihara írta:Nekem elvileg ez a japán nevem. Fene tudja. Lehet, hogy tényleg igaz végülis egy japán srác mondta.
Biztos, hogy a neved? Lehet, hogy a tejfölös nokedli japánul esetleg valamilyen tisztasági betét neve... ::japhaha::
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

Az én nickem egy régi kedvenc könyvemből van... Astrid Lindgren: A rabló lánya
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
Heini
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2006.10.03. 16:52
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Heini »

Nekem az egyik Fanfictiomon lány főszereplőjének a neve a nick-em.De ha valaki találkozott már ezel a névvel máshol,szóljon!(Az A+ és a mangazin fórumán is ez a nevem!)
Avatar
arianrhod
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.11.02. 20:49

Hozzászólás Szerző: arianrhod »

Sziasztok.Akkor erős újoncként először nevem jelentésével ismertetlek meg benneteket.A nevem egy kiváló író névszerint Stephen Lawhead egyik könyvéből való.Egy régi kelta mítosz úgy tartja,hogy egyszer régen megjelent egy nemesi sarj előtt egy meseszép nő akit Arianrhodnak hívtak.Ez a nő hozta el a királyság fogalmát a kelták számára akik ezt eddig nem ismerték és a férfiból kiváló királyt nevelt akinek a felesége is lett.Így a királyság maga,a nő és neve egybelovadt egy fogalommá.
I'm a feather in wings of the God...
Avatar
drwest
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2006.10.31. 10:17
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: drwest »

Az enyém H. P. Lovecraft horrorírótól van, ld.: Herbert West Reanimator, most nem volt energiám mindenkiét végignézni, de ha van még itt Lovecraft fan jelentkezzen feltétlenül!! :)
Avatar
ecoban
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2006.03.29. 18:55
Tartózkodási hely: Iserlohn

Hozzászólás Szerző: ecoban »

OFF Lovecraft jó Lovecraft szép csak nem a vizsgaidőszak közepén :D ON
Amúgy nevem a Wonderful Days-ből ered (eme mű indított el a lejtőn, szeretette meg velem a műfajt és még csak nem is japán :D).
If you are falling off a cliff, you may as well try to fly, you have got nothing to lose.
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Ez enyém az KOTOR név generátor :lol:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
atis
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.11.21. 22:43
Tartózkodási hely: Nagytétényi koli, vagy Söjtör... mikor hogy
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atis »

Hát az én nevemet a szüleim adták^^

Aztán utána jöttek a barátok és elkezdték sarkítani a nevem...
így egy hosszú evolúciós folyamat alatt lettem atis (gondolom ezekután nem nehéz kitalálni a keresztnevem XD)
Animés oldalakon szerencsére még nincsen lefoglalva ez a név, szóval ha valahol felbukkan egy atis, az 99% hogy én vagyok^^(sajna máshol elég sokan használják :-P )
David, és Gunther XD
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Szüleim mai napig nem tudják mi a különbség a manga és az anime között.
Multkor megpróbáltam elmagyarázni hogy mi is az anime, mire ők: "Az a mi??" Igen, tök magyartalan:D Az azami-t azóta emlegetik, így lettem Asami ::hehe::
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Félreértések elkerülése végett és mivel probléma volt a nemem belövésével: a nickemben roppant cselesen a Klára nevet rejtettem el, csupán elécsaptam egy "si"-t, ami pedig a vezetéknevem eleje. Összefoglalás:
si + klara = Én :D
(és igen, szemfülesek ezt máshogy is felbonthatják és megállapíthatják, hogy sík vagyok XD)

Akkor most a stílusomon változtassak, vagy a "férfias" avatárom megtévesztő? :LOL:
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ok, ertettem en.. :dirr: ezek a fius avatarok..ezekkel van am a gond..(no nem mintha nekem nem olyan lenne, de akkor is..:-P)
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Vree »

Wagner írta:A Piszkos Fred közbelépet nem olvastam (és utálom, ha kacsintgatnak) még nem sikerült megszerezni
http://mek.oszk.hu/01000/01038/index.phtml (imádom az ingyen dolgokat)
Gyorsan beírható jól hangzó nevet szerettem volna, amit más nem használ a neten...Így jött ez ki valahogy. :hee:
(Egyébként mint kiderült mégis származtatható valahonnan: egy sci-fi sorozatban (Babylon 5) a szürke földönkívülieket, egy fantasy könyvsorozatban (No Quarter) a főhőst, egy videojátékban pedig egy mellékszereplőt hívnak így.)
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Érdekes topic!^^

Még áltiskolában jöttek rá az emberek, h a vezetéknevem hasonlít a kalasnyikovra (igen a fegyver :D), de azt túl hosszúnak találtam, így rövödítettem ak-ra. Az az egy baj van vele, h elég népszerűnek bizonyult több fórumon is, mert mindig trükközni kell valahogy (Ak47, ak_47!...stb. :))
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Háááát...

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Nekem egyszerű és érthető hogy miért ez:Egy "gagyi" internetes honlapon megnéztem mi lenne a japán nevem és ezt dobta ki.
A "Qinga"-bol meg rá lehet jönni könnyen a nevemreXD
Az isolánkban a egyik végzős osztáy pár hétre kapott egy gagyi tablót,amin a nevük el volt csúfítva,az egyik lányt Kingának hívták,és így átírták neki Qkingára...nah a kedves barátosném azóta ha jó kedve van így hív,de szerencsére a Qkinga mára már visszafejlődött QingáváXD
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Háááát...

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Namiyo Kaminaga(Qinga) írta:Nekem egyszerű és érthető hogy miért ez:Egy "gagyi" internetes honlapon megnéztem mi lenne a japán nevem és ezt dobta ki.
jahm..én is így jártam. De az Ayumi túl gyakori ráadásul elvileg van itt regisztrálva egy Ayumi. Én meg kiejtésre hagyatkozva odatettem még egy E-t. Ha a második keresztnevem megfelelőjét használnám akkor most valszleg Endoh lenne a nevem :D Már mindegy, mert sajna névválasztás után leltem fel azt hogy a nevem gyakori.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Kyuu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.03.25. 06:25
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kyuu »

hát nekem elég változatos a nevem de jelneleg a kyuu nevet használom...hogy miért? hát elmondom...mivel a kedvenc szereplőm a narutoból gaara és van neki egy jó kis jutsuja amit úgy hívnak hogy sabaku kyuu... nos innen loptam a nevet :)
de voltam már xicor, qwert, rraasskkaa-is szóval elég változatos :) és haverok közt a becenevem manga egy elég furcsa eset miatt amit most inkább nem mesélek el... :)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Zearlot

Hozzászólás Szerző: Zearlot »

Az én nevem egy jó nagy hiba... A kedvenc zenekaromnak (Eve of Destiny) volt egy Garden for Zearlot nevű száma... ami nem is kicsit hibás XD nekem meg megtetszett az elrontott Zealot-Zearlot :)
Avatar
Corot
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.12.29. 00:09

Hozzászólás Szerző: Corot »

Azt hiszem, ide még nem írtam!!!

Camille Corot=festő (leginkább gyönyörű tájképeket festett).
Mikor egy másik fórumon regiztem nem jutott eszembe értelmes név! Viszont az asztalomon volt egy műv.történeti könyv és az első név amit megpillantottam a Corot volt. Ez lett a fórumos nevem, mindenhol ezt használom. (Ja egyébként nem ő a kedvenc festőm, viszont van jó néhány festménye, ami nagyon tetszik!)
Légy önmagad! - mindenki más már foglalt. /Gilbert Perreira/
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Nagy DB-rajongó lévén összegyűjtögettem mindent, többek között egy csomó zenét is. Volt egy szám ami nagyon megtetszett (még most is tetszik :D) és abban hallottam ezt a szót, ami most a nevem... ok tudom hogy nem pontosan így kell leírni, de nekem megtetszett ez a változat :cool:
Válasz küldése