Hány évesek vagytok?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

OFF:
Yuri írta:Erre a topikra a legegyszerűbb megoldás lenne, ha a profilban ki lehetne tölteni mondjuk a szül évet, így mindenki tudná, hogy kivel van dolga.
és mi van azokkal akik ezt nem akarják mások orrára kötni?
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Yuri írta:Erre a topikra a legegyszerűbb megoldás lenne, ha a profilban ki lehetne tölteni mondjuk a szül évet, így mindenki tudná, hogy kivel van dolga.
Pal-chan írta:Egyetértek + egy fiú/lány jelölés is lehetne.
az ötletek jók, már csak egy önfeláldozó user kell, aki ezt beleírja a phpbb x ezer soros kódjába, valamint ezt a változtatást minden egyes akalommal újra elvégzi, amikor a fórum fájljait frissítem az újabb verzióra (=kb.2 havonta) ::reliev::
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

Én 18 vagyok :)
Avatar
Blackheart
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2005.10.05. 20:29

Hozzászólás Szerző: Blackheart »

Érdekes, hogy legtöbb ember hogy dicsekszik azzal, hogy őt már "lecsókolomozták" ekkor meg ekkor. Ettől biztos öregebbnek érzik magukat és nő tőle a büszkeségük, de ezt nem ismernék be ezért inkább úgy írják le hogy milyen rossz is volt. :x_x:
Kép

"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Hát, ez így nem igaz. 15 éves vagyok (máskérdés, hogy volt olyan, hogy rámnézett egyik ismerősőm és azt mondta 20 :P) és tegnap a 7 éves szomszéd kislány "lecsókolomozott". Nekem például egyátalán nem nőtt a büszkeségem tőle. Sőt! Nem nagyon érdekel, hogy elhiszed vagy nem, de nekem akkor is meglepő és rossz volt....
Kép
Yuri
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:30
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuri »

kawai neko írta: és mi van azokkal akik ezt nem akarják mások orrára kötni?
Akkor azok nem töltik ki a rovatot. LOL
War... War never changes.
Avatar
Blackheart
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2005.10.05. 20:29

Hozzászólás Szerző: Blackheart »

Ma lettem 20. (kb 4 óra 35 perce) Nem értem minek szoktak ilyenkor gratulálni, az hogy eltelt egy újabb év felettem, az nem teljesítmény vagy eredmény.
Kép

"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Nesze neked eredmény... valakitől még az is nagy teljesítmény, hogy megéri a 20-at... vannak ám nagyon beteg emberek, akik nem mondhatják el magukról, hogy teljesen biztos, hogy megérik a 20-at... örülj neki, hogy élsz és van életed és ne hidd, hogy magától értetődő, hogy eltelt egy újabb év... és még ha nincs is semmi különösebb oka, hogy gratuláljon valaki, még akkor sem kell zárt szívvel fogadni/visszautasítani. Próbálj meg már egy kicsit örülni... még ha nagyon szomorú is vagy és nem látod értelmét semminek, akkor is próbálj meg örülni, legalább annak, hogy életben vagy, mert -hidd el- ez egy nagy dolog...
Avatar
Blackheart
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2005.10.05. 20:29

Hozzászólás Szerző: Blackheart »

Kedves. De ugyan miért? Kár a fáradtságért.

Fáradt vagyok, bár el tudnék most aludni úgy, hogy ne kelljen többet felébredjek.
Kép

"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Akkor tedd azt és nyugodj békében ^^

Nanchatte saa ::japhaha:: bocsi, hogy az előbb olyan szenvedélyes voltama témával kapcs, de akkor lécci intézd el vhogy, hogy a számodra már megunt életedet átadhasd vki másnak, aki esetleg igényt tartana a lehetőségre, hogy köztünk maradjon... vagy az már nem a te hatásköröd?
Heeenna hito... ::hoo::
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Konomi, ez azért durva volt... :weh:
Az igaz, hogy sokan küzdenek azért, hogy elmondhassák "még egy év eltelt, ezt is megértem", de ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek szeretnie kell az életet... Tudom, hogy igazságtalan, hogy sokszor olyanok érik meg a legmagasabb kort, akik utálják a világot, de hát mikor is volt ez a világ igazságos??? Vagy megpróbáljuk elfogadni, esetleg (világ)nézőpontot váltunk vagy duzzogunk magunkban, hogy minden szörnyű... Ki mit választ, az az ő szíve joga... Én sem értek egyet Blackheart nézőpontjával, de azért még viccből sem küldöm föld alá...
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

*Modok töröljétek... szerkesztettem - gomen az offért ^^"*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Miharu-chan 2005.10.28. 23:35-kor.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

DinkaMailer írta:de azért még viccből sem küldöm föld alá...
Jaj dehogy küldtem ^^ ez csak egy mondás :dirr: az egyik kedvenc könyvsorozatom főhősének édesanyja szokta modani...
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

na jó, ezt be lehet fejezni.

1. ez nem a lelki segélyszolgálat.
2. ez a téma itt offtopic.
3. ha egy user sérteget másik usert azért meg eltiltás jár.

a téma utolsó néhány hozzászólása moderátor által törölhetővé van nyilvánítva.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

A figyelmeztető post pontjait megértettem, tetteim következményét vállalom... :vigyor:
___________

Egyébként pedig: márciusban leszek 22, csak, hogy on legyek...
Kép
Avatar
Fionn
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2005.11.01. 17:01
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Slovakia

Hozzászólás Szerző: Fionn »

Nov. 9-én leszek 16, de most nincs valami sznapi hangulatom :neutral:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Blackheart írta:Érdekes, hogy legtöbb ember hogy dicsekszik azzal, hogy őt már "lecsókolomozták"
en 20 vagyok, es a minap egy kedves kislany ram nezett a buszon es megkerdezte h a "A neni leul?" :knife:
aszittem elajulok...csokolom mar volt, nade neni???
mindjart atadjak nekem a helyet...
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Én nem azon akadtam volna ki, hogy lenéniznek, hanme hogy át akarják adni a helyet... egy húsz éves nem nézhet ki olyan öregnek XD engem még mindig fiatalabbnak szoktak nézni, mint amennyi vagyok [majdnem 21]...
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

engem mindig idosebbnek...egyszer (talan 2 eve) bent lofraltam anyam munkahelyen, es odajon hozzam egy oreg pasi, h"Hozta az iratokat Marika?" :shock:
asszitte ott dolgozom...finoman felvilagositottam, h nem, nem dolgozom itt..de koszonom...hat engem mar a neni is kiakaszt :gun:
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Engem is fiatalabbnak néznek. Pár hónapja történt a legdurvább, mikor anyum egyik kollégája azt hitte hogy 14 vagyok (19 leszek)! De a házban mondták már kisgyerekek nekem is, hogy csókolom. :roll: Amúgy szerintem se nézek ki annyinak amennyi vagyok. :D
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Pal-chan írta:(19 leszek)!
Pedig én a fénykép [fényképes topikban] alapján sokkal idősebbnek gondoltalak :dirr:
Lehet, hogy rossz a szemem? XD
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Eeeh, ez érdekes. Azon képek alapján volt aki 16-17 évesnek tippelt. Mégis mennyi az a 'sokkal idősebb'? :dirr:
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

IloveRenji írta: en 20 vagyok, es a minap egy kedves kislany ram nezett a buszon es megkerdezte h a "A neni leul?" :knife:
aszittem elajulok...csokolom mar volt, nade neni???
mindjart atadjak nekem a helyet...
én még csak 14 vagyok és nekem is aztmondták hogy csókolom... xD hát én is majdnem helyben elájultam... :P
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

K@e-chan írta: én még csak 14 vagyok és nekem is aztmondták hogy csókolom... xD hát én is majdnem helyben elájultam... :P
Ugye h remes?Vegre vki megert :D
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Én 19 vok.. még pont jó :-)
Válasz küldése