Kinek milyen háziállata van?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nagyon édes, Yuriko-chan! ^^

Mogyika, a hörcsim, ahogy épp a hátán alszik. :D
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

De dagiiiii. ::^_^:: Az egy zokni mellette? XD
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Igen, az ott egy zokni. ^^ Természetesen kimostuk mielőtt megkapta. XD Kísérleti jelleggel tettük be hozzá, mert az előző hörim imádott belebújni, de ő valamiért nem vevő a dologra.
Kép
Avatar
WhiteAngel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.07.01. 20:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: WhiteAngel »

Nekem 2 macskám van,1 lány és egy fiú.Az előbbi 3 az utóbbi 2 éves.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

WhiteAngel írta:Nekem 2 macskám van,1 lány és egy fiú.Az előbbi 3 az utóbbi 2 éves.
Akinek macskája van, az rossz ember nem lehet. :)
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: scineram »

Kép
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Egy barab pici fekete nőstény cica meg egy jóval nagyobb és izmosabb házi macsesz ami szerintem félvad macs mert fogott már nyulat meg egy patkányt is valahonnan hozott már trófeaként. És egy ősöreg tacsi aki már nem hall nem is nagyon lát de szeressük. :)
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

scineram írta:Kép
Áh a kutyatulajdonosok aljas ellen kampánya. :D
Kár, h az én szememben ez az élőlény nem macska, hanem egy mutáns, amit sajnos az ember hülyesége hozott létre.Ugyanilyen eset a blökik oldalán az ú.n. "pi..any.l." kutyák, amik inkább kutyának álcázott patkánynak néznek ki.Az agyi kapacitásukról meg már ne is beszéljünk.
Sajnálom ha véleményem egyesekben ellenszenvet vált ki, de én inkább a természetes és nem agyonkeresztezett fajták híve vagyok ha állattartásra kerül a sor.

És ,h ne legyen teljesen off a hozzászólás, én egy vörös kandúr bandit-ot szponzorálok.Volt már kutyám és macskám is azelőtt, de mind közül ő viszi a prímet!
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Pracli Marcang, röviden Marci, 2 éves tacskó-beagle keverék (amikor másfél hónapos korában megkaptuk, azt hittük, hogy egy fekete tacskónk lesz, de a legkevésbé sem bánjuk a "végeredményt" ::^_^::): http://kephost.hu/kep/2011/07/257202_21 ... 6283_o.jpg (Ja, hát kicsit kifakult a kezdeti állapothoz képest. XD)

Egyébként én is mindig macskás voltam, de a kutyákat is nagyon szeretem. Fordítva viszont ez általában nem igaz, a kutyabolondok nem szokták kedvelni a macskákat.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

De aranyos kis pofija van! De mivel mostátok ezt az ebet, hogy így elment a színe? XD
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Yuriko-chan írta:Pracli Marcang, röviden Marci, 2 éves tacskó-beagle keverék (amikor másfél hónapos korában megkaptuk, azt hittük, hogy egy fekete tacskónk lesz, de a legkevésbé sem bánjuk a "végeredményt" ::^_^::): http://kephost.hu/kep/2011/07/257202_21 ... 6283_o.jpg (Ja, hát kicsit kifakult a kezdeti állapothoz képest. XD)
Forma egy blöki, én még nem láttam tacskó-beagle féle "korcsikusz-maximuszt", sokan lefitymálják a korcs kutyikat, de tapasztalatból mondom néha az ember jobban szereti és büszkébb a saját "kutyulékára" mint akármilyen pedigrés kékvérű ebre.
Amúgy Mariko kérdése adja magát.Én csak annyit kérdeznék, h miért nem perwoll black magic-el mostad? :vigyor:
Yuriko-chan írta:Fordítva viszont ez általában nem igaz, a kutyabolondok nem szokták kedvelni a macskákat.
Ez 100%-ig így van, nálunk a kóbor macskákra mindig ráuszítják a kutyájukat.A sok debil inkább azzal lenne elfoglalva, h felszedje a kutyája után az a szeretetcsomagot. :mad: Bár tény, h vannak normális "pórázforgatók" is de úgy általában a kutyások 2/3-a macskaellenes.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Na, hát akkor azért fakult ki, mert nem Perwoll Black Magic-kel mostam. ::japhaha:: Egyébként tényleg nem cserélnénk el semmilyen más kutyára. ::^_^:: Már csak azért sem, mert többek közt ilyen húzásokkal okoz nekünk vidám perceket: http://kephost.hu/kep/2011/07/176553_18 ... 8242_o.jpg XD
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ezen most olyan jót kacagtam! Az egy pizsama alsó vagy felső? ::japhaha::
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Felső. Ott vannak a Marci faránál a gomblyukak. XD
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ádejó :D Ez jólesett. Animeconokra lehet vinni állatot? :D köv Aois meeten szivesen megismerkednék vele :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Köszi az ő nevében is. :D

Hát nem igazán szeret utazni, csak sétálni, Pestig az viszont kissé fárasztó lenne. XD
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ez a kutyus halál édes. :) (Btw, nem is tudtam, hogy így "ki tudnak fakulni", ahogy nőnek. XD) A kutyások vs. macskások témához: ha választani kell, én inkább az első tábort erősítem, de a cicákkal sincs semmi komoly bajom, csak ne karmolnának. XD

Háziállatom amúgy nincsen, mivel nem lenne rá időm/energiám/helyem, és szegény csak szenvedne, ha elhanyagolnám. Viszont haverom tengerimalacára egyszer én vigyáztam két hétig, és határozottan hízásnak indult, szóval talán kissé túl jól is tartottam. :dirr:
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Yuriko-chan írta:Na, hát akkor azért fakult ki, mert nem Perwoll Black Magic-kel mostam. ::japhaha:: Egyébként tényleg nem cserélnénk el semmilyen más kutyára. ::^_^:: Már csak azért sem, mert többek közt ilyen húzásokkal okoz nekünk vidám perceket: http://kephost.hu/kep/2011/07/176553_18 ... 8242_o.jpg XD
Imádnivaló. :D
Nekünk kiskoromban tacskó-foxi keverékünk volt. Ő mondju nem fakult ki az idő előrehaladtával. Én sem tudtam, hogy lehetséges ilyen. Nálunk mondjuk volt egy olyan jelenség, hogy két alomnyi kölyköt is a világra hozott és mindkét alkalommal pici fekete tacskók voltak a kosárban, plusz egy dalamatafoltos kölyök. És ő gyorsabban is nőtt. A genetika vicces dolgokra képes. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

anubys írta:Imádnivaló. :D
::^_^:: Épp most rágta szét fél pár papucsomat. (Elnyűtt darabról van szó, én adtam oda neki játszani, de mivel gyanús, hogy a pántból néhány darabot meg is evett, ezért a pár másik fele már közvetlenül a kukába megy.)

Egy olyan tacsi-foxit (taxit XD) megnéznék. :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Yuriko-chan írta:Egy olyan tacsi-foxit (taxit XD) megnéznék. :D
:D
Lehet, hogy a következő 2-3 hónapban sor kerül majd fényképrendezésre, ha ráakadok arra a képre, amin a kölykök is szerepelnek, akkor majd valahogy bescennelem, vagy befotózom és majd linkelem. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Michiyo1188
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010.08.12. 15:00
Nem:
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Michiyo1188 »

Óóó, de irigylem a kutyás gazdikat! Tök jó lehet!

Hosszú évek után, végre lett itthon két háziállatunk is. A tesómnak egy tengerimalac, nekem meg egy papagáj. Nagyon rég volt egyszer papagájunk, és most úgy adódott, hogy lehetett megint. :)

Káminak hívják, hullámos papagáj, már kb egy hónapos, és már úgy érzem kezdünk jól kijönni. :D Csivitel, eszik a kezemből, már néha a nevére is hallgat... :)
"Az anime is egy egyfajta drog...könnyű rászokni de nehéz leszokni"
nagy igazság. :D
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ne irigykedj annyira a mi tacsinkat láncon kell tartani mert Dilo szegény.

Múltkor elengedtem felügyelet mellett a kertben amíg füvet nyírtam hát nem élből majd nem kinyírta a görög tekit amíg félre néztem. Szóval kutya függő a nagyapámé meg egy édi spicc azt én is imádom , sajnos kutya és kutya között igen nagy különbség van ,találkoztam már kifejezetten rossz indulatúval is ami nem kifejezetten érdemli meg az ember legjobb barátja
nevet. A macskánk se semmi már fogott mezei nyulat is.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

A mi macskánk a szomszéd nyulát fogta meg XD Halálkomoly. Ráadásul akkor még ,, tini" volt, így a nyúl nagyobb volt mint, ő. Úgy húzta maga után.... XD

Ugyanez a macskánk hétig itt lakott velünk Váradon (most falun van), és ha már megunta azt, hogy nekünk nyávogjon és kellesse magát (értsd: ha számítógépeztél, akkor vagy a) az asztal alatt nekiesett a körmeivel a lábaidnak vagy b) felugrott a monitor és a billentyűzet között mászkálni) akkor kiült az ablakba és keservesen nyávogott. Egyszer felhúzva felejtettük a szitát és mire odanéztünk a macska már a nyakát lógatta ki az ablakpárkányról a nagy semmibe XD a második emeletről.

Örökbefogadott cica, nemcsoda, hogy hiányolta a külteret. De most jó neki falun. Ja és tökokos. Ha beszélsz hozzá mindig válaszol, és a nevére jön, nem arra hogy cicc. Csicsának hívják XD

Ja meg ha lefekszel akkor hajalmos rádfeküdni. De ha utána fel akarsz kelni, ergó le kell hajítanod magadról a macskát akkor elkezd morogni XD meg csúnyán néz és olykor belédmélyeszti a körmeit. De ha elalszol, nagyoncukin bebújik a húnod alá.

Áhh, hiányzik Csicsa. Itt egy művészkép a hölgyről: http://runningrame.deviantart.com/galle ... 4#/d1e9et7 mint akinek lekváros az orra.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Michiyo1188
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010.08.12. 15:00
Nem:
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Michiyo1188 »

Ááá, azért csak megvannak az örömei a kutya vagy macska tartásnak nem? :)
Ayla írta:Itt egy művészkép a hölgyről: http://runningrame.deviantart.com/galle ... 4#/d1e9et7 mint akinek lekváros az orra.
Nagyon ari! ::jeye::
"Az anime is egy egyfajta drog...könnyű rászokni de nehéz leszokni"
nagy igazság. :D
Junichi-san
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010.08.18. 14:02
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kinek milyen háziállata van?

Hozzászólás Szerző: Junichi-san »

Nekem van eg yvörösfülű ékszerteknősöm meg egy skótjuhászom, mindkettő hím.
Junichi-san
Válasz küldése