Mit tanultok, milyen végzettségetek van?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.

Hogy állsz a sulival?

A szavazás 2004.01.29. 17:33-kor befejeződött.

Imádom
4
12%
Elmegy, bejárok mindig a kötelesség miatt
12
35%
Nem szeretem nagyon, de azért elviselem
9
26%
Rühellem, legszívesebben felrobbantanám
9
26%
 
Szavazatok száma: 34

Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

WishM írta:
Shukuhai írta:Ha már az egyetemeknél tartunk, akkor ezen a ponton tenném közkinccsé az alábbi kis szösszenetet:

Yale
EZ_NAGYON_IGAZ

nekem hasonló elveim vannak...és ez nem üres duma..én is a saját céljaimat tartom szem előtt,ezekért megteszek bármit, és nem igazán érdekelnek a jegyeim olyan tárgyakból, ami számomra hót fölösleges. Megint csak azt tudnám mondnai, hogy ez biztosan marhára nevetségesen hangzik egy 16 éves gyerek szájából, de én valóban így vélekedek. És a gazdagság nem csak pénzben mérhető...
Én is pontosan ugyanígy vélekedtem a gimiben. És igazam is volt! Utáltam a matekot, a fizikát, minden reál tantárgyat, ezért aztán megelégedtem annyival hogy ne bukjak meg.

Az hogy most a Műszaki Fősulin vagyok, kész kicseszés. De hát ki gondolta volna akkor? :D
Félreértés ne essék, szeretek itt lenni úgy érzem megtaláltam a helyem. Csak elég hülyén jött ki hogy pont én, akit épphogy nem vágtak meg fizikán negyedikben ^^""

Ki gondolta volna :)
Kép
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Tiara írta:
WishM írta:
Shukuhai írta:Ha már az egyetemeknél tartunk, akkor ezen a ponton tenném közkinccsé az alábbi kis szösszenetet:

Yale
EZ_NAGYON_IGAZ

nekem hasonló elveim vannak...és ez nem üres duma..én is a saját céljaimat tartom szem előtt,ezekért megteszek bármit, és nem igazán érdekelnek a jegyeim olyan tárgyakból, ami számomra hót fölösleges. Megint csak azt tudnám mondnai, hogy ez biztosan marhára nevetségesen hangzik egy 16 éves gyerek szájából, de én valóban így vélekedek. És a gazdagság nem csak pénzben mérhető...
Én is pontosan ugyanígy vélekedtem a gimiben. És igazam is volt! Utáltam a matekot, a fizikát, minden reál tantárgyat, ezért aztán megelégedtem annyival hogy ne bukjak meg.

Az hogy most a Műszaki Fősulin vagyok, kész kicseszés. De hát ki gondolta volna akkor? :D
Félreértés ne essék, szeretek itt lenni úgy érzem megtaláltam a helyem. Csak elég hülyén jött ki hogy pont én, akit épphogy nem vágtak meg fizikán negyedikben ^^""

Ki gondolta volna :)
talán inkább arról szól ez a szöveg, hogy önmagunk megvalósításához saját magunknak kell utat találnunk, más nem mutathatja meg :) (tehát ha bárki kibukik az ünnepelje meg :P :P)
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

eh, csak nehogy egyesek túl komolyan vegyék :D képzeljétek el, ha mindenki az önmegvalóstísá útjára akarna lépni..nem lenne szükség felsőoktatási intézményekre :wink:
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

WishM írta:eh, csak nehogy egyesek túl komolyan vegyék :D képzeljétek el, ha mindenki az önmegvalóstísá útjára akarna lépni..nem lenne szükség felsőoktatási intézményekre :wink:
Úgyis nagy a szórás, szerintem vannak elegen akik megvalósíthatják önmagukat ;)
Kép
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Shukuhai írta: Yale
Igen, pontosan erre az írásra gondoltam, amikor az előző hozzászólásomat írtam...
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Az iskolákban amit az ember megtanul, azt inkább a gyakorlati életben fogja megtanulni, mint az iskolában. Így véleményem szerint sz oktatási intézményekbe azért járunk, hogy megtanuljunk tanulni.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Xellos írta:Az iskolákban amit az ember megtanul, azt inkább a gyakorlati életben fogja megtanulni, mint az iskolában. Így véleményem szerint sz oktatási intézményekbe azért járunk, hogy megtanuljunk tanulni.
Csak az élet nem zárt falak között, könyvekből magolva "tanít"...
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hm... Én is még javában koptatom az iskolapadot a gimnáziumban. Általános tagozatos vagyok, de idén vettem fel emelt szintet földrajzból és biológiából. Aztán majd egyetemre szeretnék menni, geográfusnak. ::jsmile::
Konomi

Hmm...

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Én már befejeztem a középsulit, Eltére járok (Bölcsészkar)...
A középsulit nagyon szerettem, nehéz volt az elszakadás... szipp...
::jtears::
De hát tudni kell továbblépni...
Egyébként elárulom, hogy az eddigi, (általános- és közép)iskolában töltött évek alatt kábé 2-szer (se) nyitottam ki a tankönyveket... amit tudok, azt nem a suliból tudom, hanem az önszorgalombol elolvasott könyvekböl...
Érettségi elött 3 nappal néztem át a jegyzeteket, tehát elmondhatom magamról, hogy megúsztam különösebb tanulás nélkül. Nálam mondjuk a tanulás művelete kimerült abban, hogy figyeltem az órákon...
::hehe::
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Jó neked...
Mi jól megszenvedjük ezt az évet Y_______Y hülye új érettségi rx... szeretem a törit, de nem annyira hogy írásbelizzek >_____> meg a matekfaktól elQre fáj a fejem, pedig még csak két óra volt ^^"" ja, meg mostmár heti 8 óra lesz!!! #______________________# --- elástam magam... :whelp:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nekem idén mestervizsga automatizálási elektronikából, utána meg tovább kéne lépni valamilyen műszaki egyetemre. Mást nem tehetek, mint tanulok.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Mammooth
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2003.09.03. 20:54
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary

Hozzászólás Szerző: Mammooth »

Hát véget ért első napom az orvosin...
Izé, ha ez csak az első nap volt, mi lesz még itt! Hajjaj! :shock:
Kezdek félni. :x_x:
Biztos hogy ide akartam jönni? :wwall:
"Hello Darkness my old friend..."
--Sound of Silence--
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

huh de ismerős kérdés...én még kivárok (egy éve) :wink: :-P :-P :-P
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

én informatikai statisztikus és gazdasági tervező szakra járok(felsőfokú 2 éves)...azért is tudok ilyenkor irni mert épp infon vagyok:) ... de tök kúl a cucc 5 óránk van egy nap és csak 4 napot kell jönni:) (... előtte vendéglátó technikust végeztem)
Kép
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Cornell írta: ... de tök kúl a cucc 5 óránk van egy nap és csak 4 napot kell jönni:)
az is valami? :-P
idesüss
Kép
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

ein írta:
Cornell írta: ... de tök kúl a cucc 5 óránk van egy nap és csak 4 napot kell jönni:)
az is valami? :-P
idesüss
Kép
nemroszz nemrossz:...bár a kedd az sokáig tart de végülis akkor sincs sok órád:) ...milyen suli is ez? (ja közben már észrevette maz inaktiv ablak címében ugyhoyg nem kell válaszolni :wink: ...)
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Szinergia Számításteknikai és Logisztikai Szakképző Iskola Reklám és marketing manager, Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai ügyintéző szakán vagyok. És nagyon csípem az osztályomat, meg ugy unblock mindent. Ma d.e. 11re kelett bemennem... holnap meg d.e. 10kor végzek:)
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

respect man! v-(-_-)-v én ilyen hosszú nevet nem tudnék megtanulni

előző félév végére odáig eljutottam a PPT nevű tantárgyam kapcsán, hogy sikerült megjegyeznem mit rövidít :D (Programozási Paradigmák és Technikák) :cool: :cool: - öhöm :oops: egy kicsit elgondolkodtam most is rajta, majdnem elrontottam - csoda, hogy nem sikerült?
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

DeluksZ írta:Szinergia Számításteknikai és Logisztikai Szakképző Iskola Reklám és marketing manager, Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai ügyintéző szakán vagyok. És nagyon csípem az osztályomat, meg ugy unblock mindent. Ma d.e. 11re kelett bemennem... holnap meg d.e. 10kor végzek:)
és én még azt hittem hoyg a krúdy gyula kereskedelmi és vendéglátóipari szakközép és szakmunkás képző intézet hosszú :weh:
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hát igen, ez a hülye új érettségi teljesen bekavart. Meg az a tök gáz, hogy úgy megbolygatták az oktatási rendszert, hogy szinte semmi sem biztos. Maradjunk csak a régi jól bevált módszereknél. :)
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

vééégre nekemis kezdődik holnap a csupa jó!
ha jól vagyok informálva, akkor találkozni is fogok ott egy pár emberrel meetről és/vagy fórumról... szal marha nehéz kitalálni mit fogok tanulni... denemíromlecsakazértsem :-P
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Én viszont leírom. Japánt, te mákos mocsok. Én meg épp a matek érettségi tételeket másolgatom könyvből füzetbe, különben tanár néni sejhajon rúg, és egyest is ad.:P És ezt is lehet überelni! Mindezt angolul! Mivel nekem kéttnyelvű érettségi lesz. Nem elég, hogy 5 éves a suli, még ez is.. :?
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

nekem is kéttannyelvű éreccségi volt (mily meglepő :-P ) és egy nagy nulla az egész...
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Akkor is go hell! :-P De legalább idén már nem kötelező az elektronika, mitn érettségi tantárgy. ^^ Lesz helyette informatika, az is csak elméleti síkon. :wink:
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Zelmor írta:Akkor is go hell! :-P De legalább idén már nem kötelező az elektronika, mitn érettségi tantárgy. ^^ Lesz helyette informatika, az is csak elméleti síkon. :wink:
ezaz Galb goto hell :D
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Válasz küldése