Mit tanultok, milyen végzettségetek van?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.

Hogy állsz a sulival?

A szavazás 2004.01.29. 17:33-kor befejeződött.

Imádom
4
12%
Elmegy, bejárok mindig a kötelesség miatt
12
35%
Nem szeretem nagyon, de azért elviselem
9
26%
Rühellem, legszívesebben felrobbantanám
9
26%
 
Szavazatok száma: 34

Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

A sulimnak nemtudom hogy ez a pontos neve, de én erre módositottam :wink: amugy NSZL /13 SZ oyztály vagyunk, de azt nem tudom hogy miért, hiszen csak egy osztály van szegeden :D
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Én angol-japánra járok a Károlira ^^". Jobb esetben összefutok pár animéssel/fórumossal/meetessel a folyosón /boldogítom Őrnagyot XD/, rosszabb esetben az előre látható programom a könyvtárban való kuksolás lesz -_-' Főleg ami az angolt illeti... :neutral: Viszont a japán szak baró, akkora fej volt a tanárunk ma is, végre jól éreztem magamat egy órán (és ez igenis történelmi pillanat, nem is tudom mikor élveztem valaha egy órát...! Mert a gimit leginkább elfelejteni szeretném :cry: )
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Zelmor írta:Mivel nekem kéttnyelvű érettségi lesz. Nem elég, hogy 5 éves a suli, még ez is.. :?
Nem vagy egyedül :P De legalább neked nem kell népismeretből érettségizned ^^'''
Én is akarok már túllenni a zéreccségin, és húdegizda egyetemista lenniiii ^^'
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Van helyette angol és amerikai történelem és irodalom.:-P

Node legalább a Moderátorné tudna helyesen beszélni... :-P :-P :-P
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Sora írta:Én is akarok már túllenni a zéreccségin, és húdegizda egyetemista lenniiii ^^'
Nem olyan gizda dolog az ám, mint aminek az ember elsőre hinné. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Alig egy hete járok egyetemre, de jövőhéttől minden szerdán zh-t írok általános kémia számolásból... ::argh:: ::bawl:: na az nemigen fogja megütni az 50%ot..... :cry:
*Ó drága gimnáziumom, had menjek vissza...csak 1 évre méééééég...... :boom:*
Kép
Avatar
Mizu chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.01.18. 22:36
Tartózkodási hely: Álom és ébrenlét közt.....

Hozzászólás Szerző: Mizu chan »

Immár 2. éve koptatom a Képző és Iparművészeti Szakközép padjait, és jelenleg alkalmazott fotográfusnak tanulok (oké hogy annak tanulok, de vajh' alkalmaznak-e majd? ^^') Eredetileg a játék és animáció szakra szerettem volna menni hogy esetleg később valami izé.. szóval rajzfilm vagy ilyesmi lehessen belőle, de úgy látszik nekem nem ezt az utat szánta az ég. :hee:
"Ó jaj, a lét rövid, és hosszú a művészet"
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Én már a 8-éve koptatom az általánost és alig várom, hogy vége legyen már a vizsgáknak, meg a nyelv vizsgámnak és a felvételimnek. Utánna jöhet a középiskola ami nem lessz piskóta.
::jnotes::
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Kilteh
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2004.09.21. 10:01
Tartózkodási hely: Nowhere
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kilteh »

Van egy érettségi a zsebemben, egy középfokú programkezelői (1 éves tanfolyam, nagyon komoly... :cool: ), és jelenleg az ELTén tanulok prog.matot.
Kil
Who Loves The Whole Universe of .hack

"...You are here, no escape
from my visions of The World
..."
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Idén érettségizek, de nagyon parázok matekból, mert abból mkeg síkhülye vagyok, és nem is értek belőle egy árva mukkot sem :crazyy:

Utána, meg ha minden igaz, és sikerül ELTE japán-kínai szakot szeretném boldogítani...
Kép
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Nekem még csak egy 8 osztályos általános van a zsebembe ^^""" Jövőre elvileg egy érettségi is lesz... De csak nagyon elvileg ^^"" A matektól én is nagyon parázok >.< Decemberben nyelvvizsga angolból, májusban németből ::jcrazy::
Amúgy rajz és vizuális kultúra szakon vagyok az Miskolci Avasi Gimnáziumban. És ahogy eddig kinéz maradok itt ötödéven ^^"""" De mondjuk ez egy tök jó suli, főleg, hogy a rajzosok rabszolgamunkát végeznek >.> Mindent velünk csináltatnak meg, és imádom az utolsó 35É-s busszal hazajönni... (utolsó 35É-s busz 0:40kor jön...)
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Luminas
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2004.06.06. 20:17
Tartózkodási hely: Everywhere but not anywhere

Hozzászólás Szerző: Luminas »

Mimi-chan: Én is miskolci vagyok :)
Nekem a matekkal szerencsére nincs gondom, de magyarból nem tom hogy fogok átmenni :?
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Én gimibe járok, matekfakultáción vagyok @@, és a Jó Ég tudja mi lesz belölem :neutral:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Luminas: Wai ^^ Már meg is kerestelek MSNen ^^ Szeretek miskolciakkal beszélni mert akkor megvan a tali lehetősége ^^
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Én angol kéttannyelvű gimnáziumban végeztem az idén és az ELTE-AJK-ra járok politológiára. Érdekes meg jó is, szívesen csinálnám, csak hát megélni nem lehet belőle... Jövőre újra felvételizek majd a bölcsészkarra angol+valami v. történelem+valami szakra. Egy japán diploma/nyelvvizsga jó lenne!!! MaKo - Szerencsés vagy! ^_^' Valahogy majd megszerzem...

Egyébként ne féljetek az érettségitől, nem nagy szám. Ezt persze hiába mondom, nekem is hiába mondták, de tényleg nem kell parázni. Én 1 napot tanultam az egészre, mégis jól sikerült. Ráadásul semmit nem jelent... Hű, csak legyek túl az érettségin --> túlvagy rajta --> és most mi van? Semmi, csak van egy érettségid, amit esetleg elkérnek a felvételin, de soha sehová nem kell még egyszer.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Surci írta: Én 1 napot tanultam az egészre.
Én meg 3-at... Tényleg ne féljetek!!
Más: az biztos, ha én még egysze felvételiznék, akkor nem mennék dulpa nyelvszakos bölcsésznek...
mint ahogy arra valaki felhívta a figyelmemet... és rájöttem, hogy igaza van... elég gáz...
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

OK, mondjátok ezt ti, akik még a régi rendszer szerint érettségiztetek....
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Most komolyan... szerinted kihez képest akarnak nehezíteni??? Mármint kihez képest tudnak? Úgy őszintén... melyik európai országhoz képest gyengébb annyival a magyarországi helyzet, hogy félnetek kelljen?
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

hátööööö

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Surci írta:Ráadásul semmit nem jelent... Hű, csak legyek túl az érettségin --> túlvagy rajta --> és most mi van? Semmi, csak van egy érettségid, amit esetleg elkérnek a felvételin, de soha sehová nem kell még egyszer.
hátööö lehet, hogy csak én látom másképp, de sztem sajnos igenis számít.. én is megcsináltam és tanultam is rá valamennyit.. (mondjuk a nyelvtan részére 20 percet.. bioszra meg kb 2 órát, de a többire azért rendesen készültem..) szóval.. megvan, éljen! de nem vettek fel sehova és ilyenkor számít ám, hogy milyen is lett, mert jövőre nagyonis beszámít. (van ahova elvileg felvételi helyett!!) és a nem túl fényes eredményem miatt lehet, hogy újra kell érettségiznem.. de legalább rontani már nem tudok :dirr:

szóval akkor ha már írtam ide.. jelenleg 1 érettségi és egy angol középfokú nyelvvizsga tulajdonosaként tengetem napjaim, mig nem szerzek valami melót..
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Re: hátööööö

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Stoker írta: van ahova elvileg felvételi helyett!!
Ööö. Ha jól tudom, az emeltszintűvel el lesz törölve felvételi is, vagyis mindenhova az érettségi fog számítani...A nehézsége pedig pont ebben rejlik, ugyanis középszintű kevesebb pontot ér, emeltszintű pedig sokkalta nehezebb, de több pontot is ad, ami meg fontos, mivel ugye ha nem lesz felvételi, csak ez fog számítani. Rádásul rohadtul zavaros az egész, mert még akik létrehozták, azok se igazán értik, hogy hogy is van ez tulajdonképpen, vagyis nem irigylem azokat, akik most fognak érettségizni...De nagy szerencsém van, hogy én csak egy évvel később megyek. :dirr:
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Az emeltszintű istenigazából akkor éri meg, ha nagyon tutira mész. Mert a +7 pont akkor jár, ha min. 3-ra írod meg, és és csak akkor éri meg, ha min. 55+%-ra sikerül.
Kép
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Maron írta:Az emeltszintű istenigazából akkor éri meg, ha nagyon tutira mész. Mert a +7 pont akkor jár, ha min. 3-ra írod meg, és és csak akkor éri meg, ha min. 55+%-ra sikerül.
Jó tudni.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Hát ööööööööö én most járok gimibe.. és idén fogok érettségizni... OMG...T_T 2szintű érettségi, ne is mondjátok.... Én már most szedegetem a tételeket, hogy tanuljam őket, mert töriből 3 év alatt jóformán semmit se tanultam....:( Szerintetek mennyi annak az esélye, hogy egy 4-s átlaggal az YFU vagy mi engedélyez egy évet japánban? Mert szerintem semmi...T_T
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Konomi írta:Most komolyan... szerinted kihez képest akarnak nehezíteni??? Mármint kihez képest tudnak? Úgy őszintén... melyik európai országhoz képest gyengébb annyival a magyarországi helyzet, hogy félnetek kelljen?
Nem akarok a vitába belefolyni, de LeWisshel egyetértek. Tiszta abszurdum az új rendszer, nálunk Japán szakon ki van borulva rá mindenki, mert egy a tanszéknak át kell dolgoznia az egész tanulási rendszert, ugyanis japán felvételi nem lesz, helyette elég lesz egy középszintű magyar és töri érettségi... ami azért nagyon durva mert így nem lehet befejezni a tananyagot öt év alatt, ha minden kis elsős jövőtől úgy kerül oda, hogy kukkot se tud japánul, de virul a feje mert van két középszintű magyar és töri érettségije, na bumm... (Most azt próbálják megoldani hogy legalább lehessen valami "alkalmassági" címszó alatt felmérőt iratni hogy legalább mennyire kezdők a kezdők T_T Ráadásként ugye mi van a sok nulladikossal akik ezt nem is tudják és kifizették a pénzt...? Közbe elég lenne egy érettségi is...)Mellesleg is látszik imho, hogy az egész új rendszer a szellemi leépítésre nyomul rá, de ez csak az én véleményem, de akkor is így látom.

Egyébként az meg hogy mennyire volt kinek könnyű az érettségi, az teljesen embertől/elnöktől függ. Nekem is mondták hogy juj ilyen meg olyan könnyű, és nekem spec baromira durva elnököm volt, igaz engem nem szívatott mert nem tudott, de volt akit kegyetlenül meggyötört, úgyhogy nem hiszem hogy van értelme előre kijelenteni hogy "nyugi, ez mindenkinek sikerül"... Nem ilyesztegetni akarok itten, csak ez tény és való ^_^" Egyetlen egy segíthet hogy megnyugodj: tanulj ^^"
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Amúgy a kétszintű érettségi baromság. Alig pár egyetem kéri. Hál istennek az ahova én megyek az nem kéri ^^" Bár már Művtöriből meg leszünk így is szivatva a sima érettségin, mert jó pár anyagrésszel több kell mint eddig. Pl: magyar népművészet, kína-japán-india művészete meg amerikai anyámfüle -.-"
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Válasz küldése