Mit tanultok, milyen végzettségetek van?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.

Hogy állsz a sulival?

A szavazás 2004.01.29. 17:33-kor befejeződött.

Imádom
4
12%
Elmegy, bejárok mindig a kötelesség miatt
12
35%
Nem szeretem nagyon, de azért elviselem
9
26%
Rühellem, legszívesebben felrobbantanám
9
26%
 
Szavazatok száma: 34

Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

nem kell itt megijedni az értelmiségtöl! :D
Narumi: Szegeden akarsz környezettudományira menni? nem akarlak lebeszélni, csak figyelmeztetlek, hogy nagyon kemény szak! szoktam találkozni környezettudomány szakosokkal és olyanokat mesélnek, hogy ajjaj! de nem kell fascikuluszt tanulni, jo pont! :D
Kép
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

Két viszonylag könnyű fősuli elvégzése után: van munkám és még 1 suli helyett Aikidozni tanulok :cool: Jelen pillanatban úgy érzem jól választottam :)
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

vicces dolog... korom szerint jövőre simán leérettségizhetnék, elmehetnék továbbtanulni meg ilyenek.. egy kis zökkenő: kilencedikbe járok. nem, soha egyszer sem buktam meg. volt eleve egy év hátrányom (évvesztesség), erre felhalmoztam mégegyet egy kéttannyelvű gimit választva, ahol egy teljes éven át egy nyelvet tanultam. akkor jónak tűnt, de mióta realizáltam, hogy mikor a barátaim elballagnak én max integethetek nekik, valamint cirka három év múlva költözhetek csak egy városba a barátommal, megbántam.
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

...hidd el, h az a tudás, amit az "elvesztegetett" évek alatt megszereztél, nem fog a károdra válni... amit egyszer megtanultál, azt már nem vehetik el tőled ^^...
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Konomi írta:amit egyszer megtanultál, azt már nem vehetik el tőled ^^...
Dehogynem. Annak a német tudósnak (gyk. Alzheimer) teljes körű foglalási joga van rá amikor eljön az ideje. :wc:
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

kawai neko írta:vicces dolog... korom szerint jövőre simán leérettségizhetnék, elmehetnék továbbtanulni meg ilyenek.. egy kis zökkenő: kilencedikbe járok. nem, soha egyszer sem buktam meg. volt eleve egy év hátrányom (évvesztesség), erre felhalmoztam mégegyet egy kéttannyelvű gimit választva, ahol egy teljes éven át egy nyelvet tanultam. akkor jónak tűnt, de mióta realizáltam, hogy mikor a barátaim elballagnak én max integethetek nekik, valamint cirka három év múlva költözhetek csak egy városba a barátommal, megbántam.
Egyetértek Konomival, szóval ne bánd! Ha nekem lehetett olyan lehetőségem, hogy általános után kéttannyelvűre menjek úgy, hogy van egy év előkészítő, akkor biztos mentem volna... Itt Vásárhelyen csak hatosztályos gimi van, az nekem nem volt jó...
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

To paTKany: ROTFLOL [is meg nem is, mert egy szörnyű betegségről van szó...]
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Yelloooo!
Ez az első hozzászólásom ebben a fórumban. ::hehe::
Úgyhogy először is: Konnichiwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! ::jsmile::
Én gépészmérnöknek tanulok a BME-n...
Aztán japán szakot is fel fogok venni és tolmács leszek v tanár...
Vagy minden egyszerre :mrgreen:
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Yuki írta:Aztán japán szakot is fel fogok venni
BME-n kicsit érdekes lesz, de azért sok szerencsét hozzá. :dirr:
(A tolmácskodásról meg annyit, hogy múltkor néztem az angol tolmácstanfolyam jelentkezési feltételeit, és azt kell, hogy mondjam, igencsak durva szintű nyelvtudás kell hozzá [felsőfoknak simán meg kell lennie, anélkül el sem érdemes kezdeni]. Ezután el lehet képzelni, milyen lehet a japán...)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

én most a suli melett az EOL (vagy ELO :roll: ) iskola Japán kurzusát kezdem hogy jövőre ELTE japánra tudjak menni már vmi nyelvtudással^^. addig a mostani sulit is elvégzem...
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Rage írta: BME-n kicsit érdekes lesz, ...
LOL ::japhaha:: Nem a BME-n! A Károlin!!! Bár gondolom ez evidens volt számodra, de akinek nem: Az ember egyszerre ill egymás után nem kell ugyanabba a suliba járjon... ::are::
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Na még talán ide tudom leginkább betenni...
Szóval olyan problémám van, hogy érettségizek informatikából, viszont az érettségire nem sok mindent készülünk (Oo), ellenben OKJs középfokú vizsgára... Lehetőség van július elején letenni ezt a vizsgát 25.000 Ft-ért. Kérdésem az lenne: megéri-e? A tanár szerint ezt jobban keresik, mint az ECDL-t (amit egyébként 5-ös érettségi esetén megszerezhetünk...oO), és ha később akarunk letenni OKJ vizsgát, előtte drága tanfolyamokra kell újra járnunk. Mondjuk informatikáva szeretnék továbbtanulni, így nem tudom érdemes-e letenni... meg amúgy mit tudtuk az OKJ és ECDL keresettségéről? Melyik elismertebb? Mert a tanár egyértelműen azon van, hogy OKJ keresettebb...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Ayanami írta:Mert a tanár egyértelműen azon van, hogy OKJ keresettebb...
Hát lehet de nekem az OKJs nem volt előny munkakeresésnél... (Mindenki rákérdezett, hogy "és ECDL?"... El kellett mondanom h gyakorlatilag uazt tudom... Mindenesetre ECDLre is elmentem, de ott meg nem küldték a papírt... OKJs maradt...)
Viszont lesz egy szakmád...
Avatar
sesam
Profi
Profi
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2005.04.09. 02:37
Tartózkodási hely: Kobe, Japán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sesam »

de mióta realizáltam, hogy mikor a barátaim elballagnak én max integethetek nekik, valamint cirka három év múlva költözhetek csak egy városba a barátommal, megbántam
Lássuk csak. Évvesztes vagyok. Másfél évet jártam a Közgázra Pesten, amit abba kell hagynom, mert nem járhatok egyszerre ott is és itt is egyetemre. Egy évet japán nyelvtanfolyamon voltam, és most, huszonkét évesen vagyok elsőéves egyetemista. Főiskolai diplomám 26, egyetemi 28 évesen lesz... Idén már integethetek a középiskolai ex-osztálytársaimnak a diplomaosztójukon... :weh:
「そこには熊が人より多い」--北の零年
http://www.sesam.hu/
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

ezen most lehaltam ( ha vki ismer 1 jo terroristát, az szoljon, hogy a HÖK ellen küldhessem)
most rájöttek, hogy elszámolták az ösztöndij kiutalásokat (mármint a minimum átlagot, amitöl kapsz pénzt) és, miután kiutalták jött a változás ( feljebb vitték a tanulmányi átlagot) és, aki most kicsuszott, attol visszavonják a pénzt. Hát köszi. :sniper: HÖK
:wc: ::argh::
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

WTF??? rohadékok..még jó hogy nem kaptam, mert most lecsuknának 20év feltétel nélküli szabdságvesztésre és ott meg...de ez nem a yaoi fórum ::reliev::

Egyébként szte, ttk biomókus vagyok, és hála a kredit rendszernek másodéves :D
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Fenyx írta:... mert most lecsuknának 20év feltétel nélküli szabdságvesztésre és ott meg...de ez nem a yaoi fórum ::reliev::
Kösz! Látom nagyon látogattad a yaoi fórumot... :? :-P
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

:woff:
Morigan írta: Kösz! Látom nagyon látogattad a yaoi fórumot... :? :-P
heeeeeh mielőtt keresztre feszítenél...
Itt valóban nem látogattam a yaoifórumot, ezért bocs...úgy kellett volna fogalmaznom, hogy ez nem "egy yaoi fórum", legközelebb majd jobban figyelek. A yaoit pusztán azért említettem meg a hozzászólásomban, mert az ilyen témákat felölelő művészetek egyes jelenetei, elemei feltűnhetnek a börtönélet mindennapjaiban...és a börtönélet mindennapjai igen szorosan kapcsolódnak a 20 év feltétel nélküli szabadségvesztéshez, amit akkor kapnék, ha vidáman vigyorogva lemészárolnám a HÖK-öt (meg ha már belelendültem, meg úgyis a szomszédban van, akkor a TO-t is)
Bocs az offért, de a nyilvános hibáért, nyilvánosan kérek bocsánatot^^
:woff:
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Amy Jade írta:ezen most lehaltam ( ha vki ismer 1 jo terroristát, az szoljon, hogy a HÖK ellen küldhessem)
most rájöttek, hogy elszámolták az ösztöndij kiutalásokat (mármint a minimum átlagot, amitöl kapsz pénzt) és, miután kiutalták jött a változás ( feljebb vitték a tanulmányi átlagot) és, aki most kicsuszott, attol visszavonják a pénzt. Hát köszi. :sniper: HÖK
:wc: ::argh::
Azok a mocskok meg nekem kiutaltak még 300 Ft-ot mert rájöttek hogy jobb vagyok mint hitték. (Mert a jegyeim szerintem nem változhattak meg)
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

teraflare írta: Azok a mocskok meg nekem kiutaltak még 300 Ft-ot mert rájöttek hogy jobb vagyok mint hitték. (Mert a jegyeim szerintem nem változhattak meg)
Halott vagy...annyira de anniyra halott...lennél, ha nem lenne nálad annyi cd-m ^^
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

sesam írta:elsőéves egyetemista. Főiskolai diplomám 26, egyetemi 28 évesen lesz... Idén már integethetek a középiskolai ex-osztálytársaimnak a diplomaosztójukon... :weh:
HÁJ! ^ ^ Télleg nem is kérdeztem mellllllyikbe jársz...
Sztem nem gáz későn végezni! Egyetem GOOOOOO! /Én is szívesen húznám, mint az rétessstésztát/
Amúgy a HÖKök tényleg megöngyilkolhatnák magukat az ösztöndíjelosztás miatt.... :wwhip:
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Fenyx írta:heeeeeh mielőtt keresztre feszítenél...
Az nem volt szándékomban. :weh: Lényeg a lényeg, nem tetszett, hogy mivel hasonlítottad/vagy mondjuk azonosítottad a yaoi műfajt, és nem bírtam megállni, hogy ezt meg ne jegyezzem. :neutral:
Avatar
sesam
Profi
Profi
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2005.04.09. 02:37
Tartózkodási hely: Kobe, Japán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sesam »

HÁJ! ^ ^ Télleg nem is kérdeztem mellllllyikbe jársz...
Kobe Daigaku http://www.kobe-u.ac.jp :D
Gáz, nem gáz, visszavonhatatlanul későn fogok végezni. Természetesen egyetértek azzal, hogy kényelmes, meleg hely az egyetem, akar a pék dolgozni... csak fura egy harmincéves pályakezdő... :D
「そこには熊が人より多い」--北の零年
http://www.sesam.hu/
Avatar
Mammooth
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2003.09.03. 20:54
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary

Hozzászólás Szerző: Mammooth »

sesam írta: csak fura egy harmincéves pályakezdő... :D
Nem is annyira, mint hinnéd... Csak nézz ki egy ennek megfelelő egyetemet, mint én tettem.. :)
"Hello Darkness my old friend..."
--Sound of Silence--
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

sesam írta:Kobe Daigaku
Kakkoi~~~!!!!! ::daisuki::
Hmmm... Én mondjuk a Todai-t néztem ki magamnak, de lehet h előtte körülnézek ^ ^
Ano... tényleg nem járhatsz oda suliba úgy h passzív félléven vagy?
Csak mert akkor ha visszajövök akkor egy új tanítási rendszerben kell majd tanulnom O_O
Válasz küldése