Viccek

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:Ti melyik szintnél tartotok? Van még lelketek? :D
Á, gyenge vagyok, Elitist tier felső, Waizardo tier alsó határa. :lol: (De ha nagyon szigorú akarnék lenni magammal, megrekedtem a Facebook "Otaku" tier-ben. XDDD)
Rui-chan írta:Ez nagyon jó! :D
Rulez! :lol:

Na és amiért eredetileg jöttem: Főleg Dodgersnek ajánlom ezt az Ace Attorney-s videót (ha jól rémlik, ő írta itt egyszer, hogy már az anime előtt is fanja volt az eredeti játéknak), de mivel a sorozat is épp most fut, talán mások is értékelni fogják. XDDD
Kép
Avatar
LeSpookySkeleton
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.05.06. 18:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: LeSpookySkeleton »

Titkos írta:
Surci írta:Ti melyik szintnél tartotok? Van még lelketek? :D
Á, gyenge vagyok, Elitist tier felső, Waizardo tier alsó határa. :lol: (De ha nagyon szigorú akarnék lenni magammal, megrekedtem a Facebook "Otaku" tier-ben. XDDD)
Valahol kb. én is itt vagyok, kopogtatok a waizardon, remélem meglesz az event horizon.

Ha ilyen 4chan iceberg tier lista, az /mu/-sat különösen kedvelem.

Imhol.

Végighallgattam korábban már wall noise albumot szóval büszke level infinity vagyok.

Habár itt van az a bizonyos fétis-lista is...

SPOILER
Mivel játszottam a monster girl questtel annak idején, szóval semmi nem ment meg az ascendedtől. Mondjuk még mindig nem mentem fel a deep webre mexican sugar dancingért, addig minden ok.
SPOILER
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Surci »

Titkos írta:
Surci írta:Ti melyik szintnél tartotok? Van még lelketek? :D
Á, gyenge vagyok, Elitist tier felső, Waizardo tier alsó határa. :lol: (De ha nagyon szigorú akarnék lenni magammal, megrekedtem a Facebook "Otaku" tier-ben. XDDD)
Wizardo közepén tanyázok, bár egyszer már átléptem az eseményhorizontot az Ebichuval, sőt érintettem a kvantum-téridőt is a Dead Leaves-el (ami nem tudom hogy, de a fullagyeldobós random hülyesége ellenére tetszett :D). Lesznek majd viccesek, mert leszedtem párat a mélységben tanyázó full-artistic izékből is, már várom milyen DEEP hülyeségeket akarnak eladni a nettó művészkedős hatásvadászattal XDDDDDd
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Én alig láttam valamit (egész tier-ek maradtak ki kompletten), de pl. a Kung fu Love-ot igen, meg Cossette-t. Pusztítok weeabo-kat? :weh: Lehet azért nem tudom, mert nem megyek arra, ahol ők tanyáznak.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Amikor egy új játék és egy örök klasszikus film találkozik.
https://youtu.be/pByJbGOPevo
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Amikor egy új játék és egy örök klasszikus film találkozik.
https://youtu.be/pByJbGOPevo
"Cheers, love! The bad acting is here!" :D Amúgy 10/10. XD
Kép
Avatar
LeSpookySkeleton
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.05.06. 18:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: LeSpookySkeleton »

Kép
SPOILER
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Rui-chan írta:Jódlizó japán bácsi. :vigyor:
Oké, ez már akkora kultúrális sokk hogy nem lehet nem kedvelni, és az se hátrányos dolog, hogy nem is csinálja rosszul. :D

Úgy látszik nem csak itthon voltak népszerűek az olyan VHS kazettás szinkronok, amiknek a színvonala megfelelt a "megfognád a sörömet míg összehordok valami hülyeséget a mikrofonba?" besorolásnak.
Kép Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Már korábban is akartam linkelni a maji-de blogot, amit szerencsémre indulása óta követek. Nekünk mondjuk sok újat nem mond Márton, de rendkívül ötletes és szórakoztató stílusban ír a japánok dolgairól, mégha legtöbbször túlságosan egyoldalú (bíráló) is. De azért hajrá csemegézzetek:
http://maji-de.reblog.hu/

Most perpill azért jutott eszembe, mert ezen a képén percekig sírva röhögtem. Emellett egyszerűen nem lehet ép ésszel elmenni. Igyekszem minél jobban elnyomni magamban a kérdéseket. Mégis ki volt az a hüly--, mégis hogy gond--
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Catrin írta:Kép
Szerintem ez marha jó! A legkevésbé sem praktikus, legalábbis tanulni kell, de megvalósítja, ami már a Changeling könyvben is tetszett :thumb:
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Jó látni hogy van valaki a 'net sűrűjében, aki olvasni a tud a gondolataimban, és valóra váltotta az "ehhez Eurobeat zene kell de sürgősen" gondolatomat a Girls und Panzer mozi eme jelenete kapcsán, mert más egyszerűen nem mehet egy tripa drifthez.
Kép Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Dodgers írta:Jó látni hogy van valaki a 'net sűrűjében, aki olvasni a tud a gondolataimban, és valóra váltotta az "ehhez Eurobeat zene kell de sürgősen" gondolatomat a Girls und Panzer mozi eme jelenete kapcsán, mert más egyszerűen nem mehet egy tripa drifthez.
Teljes mértékben egyetértek, bár nekem ez inkább a "ha már a jelenet gagyi/röhejes, legalább a zene legyen jó" alapon jött be. XD
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Titkos írta:
Dodgers írta:Jó látni hogy van valaki a 'net sűrűjében, aki olvasni a tud a gondolataimban, és valóra váltotta az "ehhez Eurobeat zene kell de sürgősen" gondolatomat a Girls und Panzer mozi eme jelenete kapcsán, mert más egyszerűen nem mehet egy tripa drifthez.
Teljes mértékben egyetértek, bár nekem ez inkább a "ha már a jelenet gagyi/röhejes, legalább a zene legyen jó" alapon jött be. XD
Hidd el, négy évvel ezelőtt (mikor a TV sorozat ment) én is ezt mondtam volna erre a videóra, de most megnézve a mozit mintha kezdeném elkapni azt a direkt nonszensz/eltúlzott, a harcok terén szinte videojáték szintű "komolysággal" megvert vonalat amit a mozi egyébként tövig felcsavar, szóval az Eurobeat mondhatni tényleg a hiányzó láncszem volt ehhez a jelenethez. :)
Kép Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:UNO - Az anime
:thumb: És az avatar is király. XDDD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Ugye ez kamu, csak megjátszott?! Ennyire reménytelen nem lehet! Nem is tudtam eldönteni sírjak-e vagy nevessek, ez komolyan - hasból és torokból - fájt. Persze én sem vagyok a parkolás nagymestere, de azért elsőre beteszem minimum elfogadhatóra, mégha kicsit csálén is az autót... De ez veszélyesen kínos. Már az első rossz szedésnél mondod neki, hogy micsináááász bameeeeg. És utána csak rosszabb! ÁÁÁÁÁ
a-szomszed-titokban-levideozta-a-not-ahogyan-parkol-meg-az-idojaras-is-sirni-kezd/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A kép készítője nyilván tribute-nek szánta Bud emlékére, de attól még két napja röhögök rajta. :lol: Most képzeljétek el, micsoda fordulat, vagy crossover-sztori lett volna ebből! XD Simán többet érne, mint a teljes DB Super. XDDD (Főleg Catrinnak ajánlom megtekintésre. XDDD) Btw, ez sok mindent megmagyaráz: nem csoda, hogy Bud annyira jól bírta a bunyót, majd' minden filmjében nagykanállal ette a senzu babot. :lol:

Illetve ha már shounen fight témánál vagyunk: ebből örökké fogom várni az anime adaptációt.

Na jó, akkor már "három a magyar igazság" alapon itt egy harmadik epikus küzdelem. Lehetőleg ne a félmeztelen Winry-re koncentráljatok (bármennyire is elvonja az ember figyelmét... XD), hanem a jobb felső sarokra. Bizony-bizony, az ott szintén Ronald, dupla energiagömbbel támad, Al próbálja hárítani, míg Ed mintha transzmutálni készülne, de lehet kamehamehaaa-zik. XDDD Ráadásul ez valami létező doujin elvileg, szóljon, aki megtalálta! XDDDD
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Titkos írta:A kép készítője nyilván tribute-nek szánta Bud emlékére, de attól még két napja röhögök rajta. :lol: Most képzeljétek el, micsoda fordulat, vagy crossover-sztori lett volna ebből! XD Simán többet érne, mint a teljes DB Super. XDDD (Főleg Catrinnak ajánlom megtekintésre. XDDD) Btw, ez sok mindent megmagyaráz: nem csoda, hogy Bud annyira jól bírta a bunyót, majd' minden filmjében nagykanállal ette a senzu babot. :lol:
Yup, láttam már és tetszik. :D

A többi ikszdé.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: scineram »

Titkos írta:Na jó, akkor már "három a magyar igazság" alapon itt egy harmadik epikus küzdelem. Lehetőleg ne a félmeztelen Winry-re koncentráljatok (bármennyire is elvonja az ember figyelmét... XD), hanem a jobb felső sarokra. Bizony-bizony, az ott szintén Ronald, dupla energiagömbbel támad, Al próbálja hárítani, míg Ed mintha transzmutálni készülne, de lehet kamehamehaaa-zik. XDDD Ráadásul ez valami létező doujin elvileg, szóljon, aki megtalálta! XDDDD
Nem is tudom, ember. Én csak Winry-re tudok koncentrálni.

Jelentem, megszületett a válasz a Nagy Kérdésre!
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Surci »

scineram írta:
Titkos írta:Na jó, akkor már "három a magyar igazság" alapon itt egy harmadik epikus küzdelem. Lehetőleg ne a félmeztelen Winry-re koncentráljatok (bármennyire is elvonja az ember figyelmét... XD)
Nem is tudom, ember. Én csak Winry-re tudok koncentrálni.
Bevallom töredelmesen, hogy én is elbuktam.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése