Viccek

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

18+ enyhén himsoviniszta de jók. :) (hölgyektől elnézést)

-Mi a különbség a bűn és a vétek között?
- A kefélést elkezdeni bűn, de abbahagyni vétek!


-Hány típusa van a nőknek?
- Kettő. A facér, és aki megőrül a facér.

-Mi a különbség a tyúk és a nő között?
- A tyúk tíz tojáson is megül, de a nő már kettőn ugrá

-Mi a közös a szójában és a vibrátorban?
- Mindkettő a húst helyettesíti.

-Mi a különbség egy pitbull és menstruáció előtti hisztis nő közt?
- A pitbull nincs kirúzsozva.

-Miért van több ember, mint majom?
- Az ágyban könnyebb kefélni, mint a fa tetején.

-Mi a különbség a között, ha egy nő azt mondja: ah vagy: oh?
- 8-10 cm.

-Mi a legszebb a férfitesten?
- A nő.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: anubys »

Pár perce kaptam egy körlevelet. Ez már komolyan akkora kapitális baromság, hogy nem tudom magamban tartani, meg kell osztanom (de azért nem körlevél formájában). Kíváncsi vagyok, hol van az a határ, ahol még az emberek elhiszik és továbbküldik a kreténségeket...
Elnezest ha valaki mar közölte.

JOGHURT-elég morbid, de komolyan kell venni!!!


Brit és amerikai tudósok egymástól függetlenül jutottak arra az

eredményre, hogy a Danone termékeiben található Bifidusz eszenzisz

függőséget okoz. Négy hét folyamatos fogyasztás után a Bifiduszos

joghurt elhagyása -főleg a gyermekekre, öregkorúakra és legyengült

szervezetűekre nézve- akár halálos eredménnyel is járhat.

Először egy baltimore-is gyermekorvos figyelt fel rá, hogy hirtelen

sok kis betege lesz. Először influenzára gyanakodott, de később a

gyermekek hallucinálni kezdtek, depresszióba estek, elvonási

tünetekkel küzdöttek. Sok kutatás után derítette csak ki, hogy egy

franciaországi fuvarossztrájk miatt a Bifiduszos joghurtot szállító

kamionok nem jutottak el időben a baltimore-i boltokba, így jutott

eszébe, hogy alighanem a Bifiduszos joghurt, illetve annak hiánya

lehet a baj okozója.



A National Healthcare kutatói patkánykísérletek során kizárólag

Bifiduszos joghurtot etettek az egerekkel. Amikor a joghurt adagolását

teljesen abbahagyták, az egerek idővel láthatóan egyre idegesebbek

lettek, kis mancsukat könyörögve nyújtogatták a Bifiduszos tálka felé.

Négy hét után már egy patkány sem volt közülük életben. EZ BIZONYÍTÉK!

arra, hogy nemcsak a cigaretta- és kólagyárak, hanem már a tejipar is

függőség létrehozásával kényszerít bennünket az ő termékeinek

fogyasztására!

Azt is bebizonyították, hogy a Bifiduszt E3423-mal, E3.14-gyel és

E666-tal stabilizálják és színezik, mert egyébként csak marhavérből és

-nyálból készített táptalajon lehet tenyészteni! EZEK TÉNYEK!



És nem csak Amerikában! Jakupcsek Gabriella a reklámban szájába vesz

ugyan egy kanál Bifiduszos joghurtot, DE NEM LÁTSZIK, HOGY NYEL! Azt

már bezzeg nem mutatták, ahogy az "Ennyi!" elhangzásakor azonnal

kiköpte az egészet! Bódi Sylvi is csak lóbálta a Bifiduszos kanalat.

ŐK TUDJÁK! Mert elmondták nekik! Mert nagyon nagy botrány lett volna,

ha Jakupcsek a Bifiduszhiány miatt összeesett volna a Milliomos

adásában!



NE ÖLD MEG MAGAD! NE EGYÉL BIFIDUSZT!
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Ayla »

nem is tudom melyik benne a csúcs.... a nyomozó doki.... a kiéheztetett cuki mancsú patik vagy a rituálisan vérfertőzőtt nyáltengerből előállított Joghurt :dirr:

És tudjátok mindezt emberek milliói egy az egyben elhiszik. :/

Ha jól tudom ezt hívják még ellenkapmánynak is :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Mariko »

LOL, ez nagyon fájdalmas, de az benne a legfélelmetesebb, hogy vannak akik ezt még el is hiszik. ^^'
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Brit tudósok
Jól indul... Tőlük az volt eddig a kedvencem, amikor régi ábrázolások alapján (falfestmények, ilyesmi) tudományosan megállapították, hogy az angyalok ezzel az anatómiával, ami a rajzokon van, lehetetlen, hogy repülni tudtak volna. :dirr: (Most szkeptikus és hívő nyugodtan röhögjön kéz a kézben, mert ez mindkét oldalról nézve rohadt nevetséges. XD) De úgy 2-3 havonta kijönnek valami hasonló baromsággal, elvégre mégsem vallhatják be, hogy elfüvezték a kutatásra nekik adott pénzt. :dirr:
patkánykísérletek során kizárólag Bifiduszos joghurtot etettek az egerekkel. -> a joghurt adagolását

teljesen abbahagyták -> Négy hét után már egy patkány sem volt közülük életben. -> EZ BIZONYÍTÉK!
Valóban, tudományosan sikerült bizonyítaniuk, hogy az éhhalál létező jelenség! XD (Amúgy vicces, hogy egyszer egerek, egyszer meg patkányok, most akkor kik voltak az alanyok? XD Esetleg még egy muslicás tesztet is lefuttathattak volna, az a biztos. XD)
Azt is bebizonyították, hogy a Bifiduszt E3423-mal, E3.14-gyel és

E666-tal stabilizálják és színezik, mert egyébként csak marhavérből és

-nyálból készített táptalajon lehet tenyészteni! EZEK TÉNYEK!
Amatőrök! A leglúzerebb kezdő "hétvégi sátánista" is jól tudja, hogy az E666 előállításához még élő csirke vérét kell a padlóra folyatni, természetesen csak azután, hogy előzőleg gondosan felrajzoltuk rá a lefelé álló ötágú csillagot! Ehh...:/ Az ilyen kontárok miatt tart itt a joghurtipar! "Marhavér", piha! Úgy aránylik a jó kis frissen vágott jércevéres joghurthoz, mint a legjobb tokaji nedűhöz a kannás bor! (Amúgy viccen kívül, ez most elrettentés akart volna lenni, hogy "fúj, marhavér"? Vagy mi? XD Ezek mézet sem ennének, ha valaki elmondaná nekik, hogy az már előzőleg megjárta egy méh gyomrát? XD)
Mert nagyon nagy botrány lett volna, ha Jakupcsek a Bifiduszhiány miatt összeesett volna a Milliomos adásában!
Amit egyébként csak Vágó István és Fábry vezettek? :dirr: (Vagy ez most melyik Milliomosos műsor? XD)

Köszi anubys, ez tényleg nagy élmény volt. XDDD

Ja, az egerekről meg annyit még, hogy ezekkel is bifiduszt etettek, és nézzétek, mi lett a vége: http://www.youtube.com/watch?v=iJPFSNu_QNs
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: anubys »

Egyébként ha kicsit elmélyülünk a szövegben, azt lehet felfedezni, hogy elég profin lett megírva. Sikerült olyan információkat összehozni, hogy gyakorlatilag ha egy kicsit gondolkozik az ember, jóformán minden egyes mondatnál rá lehet jönni, hogy csak baromkodásból írták az egészet.
A szomorú mondjuk az, hogy pont egy olyan ismerősömtől kaptam, akiről azt gondoltam, hogy hajlamos használni az eszét... :(
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem hozza be, szerintem ez az oldal nem támogatja a direkt linkelést.
Yuriko-chan írta:
A Bunkó és a Vész? XD
Bizony. :D Eredetileg a magyar theme songjukat akartam, csak az nem volt fent YouTube-on, vagy nem kerestem elég kitartóan. XD
anubys írta:Egyébként ha kicsit elmélyülünk a szövegben, azt lehet felfedezni, hogy elég profin lett megírva. Sikerült olyan információkat összehozni, hogy gyakorlatilag ha egy kicsit gondolkozik az ember, jóformán minden egyes mondatnál rá lehet jönni, hogy csak baromkodásból írták az egészet.
Ööö... de várj, ha könnyen rá lehet jönni, hogy hülyeség, akkor nem pont bénán írták meg? Vagy most én nem értem, de olyan, mintha a második mondatod rácáfolna az elsőre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titkos 2011.06.24. 17:52-kor.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

>Titkos

Egyszerű. Kikópizod a linket, beilleszted a címsorba, ???, profit. :D

Amúgy lol. xD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Junchi 2011.06.24. 17:53-kor.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:>Titkos

Egyszerű. Kikópizod a linket, beilleszted, ???, profit. :D

Amúgy lol. xD
Próbáltam, bemásoltam a böngészőmbe, és ez tényleg szokott működni egyes linkeknél, de itt most nekem még így sem. ^^"

Szerkesztés: Na, Operával bejött, bírom, hogy azért tartok 2-3 böngészőt is a gépen, mert egyes linkek allergiásak pl. a Firefoxra. XD Ja, és a kép tényleg lol. XD (Bár speciel Oda-nál a nőknek ez a homokóra-teste nekem nem jön be. ^^")

Ja, és az ilyen "képtesztek" közül azért továbbra is a Bakemonogataris viszi a prímet, ahol választhatsz a szuicid, a furry, a buzi, a lolicon, a durván lolicon, és a beteg állat között, mert ez az összes lehetőség. XDDD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titkos 2011.06.24. 17:57-kor.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^For the horde. :D

-ETA-

Ejj, és Te behozod Operával? Mikor milyen jófej akartam lenni? I'm such a sad panda... :(

:D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:^For the horde. :D

-ETA-

Ejj, és Te behozod Operával? Mikor milyen jófej akartam lenni? I'm such a sad panda... :(

:D
Köszi! :) Bocsi, hogy megelőztelek. XD (Btw Junchi, csak azért kérdezem, mert azt mondtad, hogy pont nem bírod a WoW-ot: azt tudod, hogy amúgy ez a "For the Horde!" pont abból jön? XD)
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:(Btw Junchi, csak azért kérdezem, mert azt mondtad, hogy pont nem bírod a WoW-ot: azt tudod, hogy amúgy ez a "For the Horde!" pont abból jön? XD)
Naná! :D (Annak idején azért én is elég sokat bétázgattam vele, meg az akkori ismeretségi körömből kábé mindenki ebbe volt belebuzulva, szal tudok róla ezt-azt. :P)
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: scineram »

Szerintem meg a legjobb vicc az, hogy Titkos egy brit tudósos faszságról is tud fél oldalas elemzést írni.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

scineram írta:Szerintem meg a legjobb vicc az, hogy Titkos egy brit tudósos faszságról is tud fél oldalas elemzést írni.
De ha olyan jólesik... :) Meg azért ez még körlevelek között is tényleg etalon volt, azóta is látom magam előtt a sötét csuhás tudósokat, akik répát lógatnak a tehén orra elé, hogy ugyan nyáladdzon már rá a pentagrammára, mert kell a tápanyag a 666-os tenyészetnek. XDDDD
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta:
anubys írta:Egyébként ha kicsit elmélyülünk a szövegben, azt lehet felfedezni, hogy elég profin lett megírva. Sikerült olyan információkat összehozni, hogy gyakorlatilag ha egy kicsit gondolkozik az ember, jóformán minden egyes mondatnál rá lehet jönni, hogy csak baromkodásból írták az egészet.
Ööö... de várj, ha könnyen rá lehet jönni, hogy hülyeség, akkor nem pont bénán írták meg? Vagy most én nem értem, de olyan, mintha a második mondatod rácáfolna az elsőre.
Ha gondolkodik az ember, rá lehet jönni, hogy hülyeség. HA gondolkodik. De anubyshoz is eljutott, így meg lehet saccolni a gondolkodni képesek arányát. Bár az is lehet, hogy igazán el sem olvassák, csak meglátják, hogy "hétköznapi étel - negatív hatás" és már küldik is szét mindenkinek, csupa jószándékból.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: anubys »

Titkos írta:
anubys írta:Egyébként ha kicsit elmélyülünk a szövegben, azt lehet felfedezni, hogy elég profin lett megírva. Sikerült olyan információkat összehozni, hogy gyakorlatilag ha egy kicsit gondolkozik az ember, jóformán minden egyes mondatnál rá lehet jönni, hogy csak baromkodásból írták az egészet.
Ööö... de várj, ha könnyen rá lehet jönni, hogy hülyeség, akkor nem pont bénán írták meg? Vagy most én nem értem, de olyan, mintha a második mondatod rácáfolna az elsőre.
Úgy értettem, hogy sikerült eltalálni egy olyan küszöböt, hogy ha az ember értelmezés nélkül olvassa a szöveget, talán még hitelesnek is tűnhet. Elvégre vannak benne tudományos(nak tűnő hivatkozások is). Mint annak idején, amikor arról ment körbe egy levél, hogy egy új típusú számítógépvírus terjed az interneten, ami leégeti a winchestert. És a Microsoftot és az AOL-t nevezték meg forrásként, és ugye ha a mikroszaft megmondta, akkor 'biz azt komolyan kell venni. :D
Bár az sem kizárt, hogy szimplán naiv vagyok és ha azt írták volna, hogy azért Danone Activia, mert Paksról a nukleáris hulladékot ide tüntetik el, azt is lett volna, aki elhiszi...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Mit látunk mi és mit a gyerekek. :)

http://2lolz.com/what-adults-see-vs-what-kids-see/
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Ayla »

ez annyira szuperjóóóóóó..... á most megint olyan fantáziatlan, hülye, bunkó síkagyú felnőttnek érzem magam, hogy mindjárt elsírom magam....

azzal, hogy felnövünk kiöljük magunkból a kreativitás NAGY részét.....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

off to Ayla: a kreativitást nem lehet kiölni, csak elfedni. a felnőtt ember ált elfedi a kreativitását , legtöbbször erre valók: problémák, panaszkodás, munka....jó ez persze mindenkinek van, nekem is, de ha eldöntöd h gyerek maradsz legalább fejben, akkor az életedben minden nap lesz egy kis mosoly és ezzel sokat segítesz magadon és a környezeteden is! méghozzá nagyon is sokat! ne felejts el álmodozni, akár mekkora megvalósíthatatlan hülyeségről is legyen szó!

és h ne legyek teljesen lelkipi#@ off:

két pasi beszélget:
-Hé, te próbáltad már az én feleségemmel?
-Hogy feltételezhetsz rólam ilyet! én soha...
-Pedig próbáld ki, jobb mint a tiéd! :D :D :D
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ayla:Egy hideg világban nehéz gyereknek maradni...

Riyuchi: kapsz egy piros pontot ez jó volt... :D
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

köszi^^ rádió1es poén, mint pl ez:

Lajos bácsi akar venni egy papagájt, nem talál állatkereskedést ezért a közeli kuplerájból viszi haza 100Ftért.
mikor hazaérnek a letakart kalitkát leteszi az asztalra, és behívja a feleségét a szobába, majd leveszi a kendőt a kalitkáról, mikor a papagáj megszólal:
-Új tapéta, új kurva, szia Lajos!
:D
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Aki tud egy kicsit japánul, annak ajánlom ezt a videót. :D
http://www.youtube.com/watch?v=IeaR5a0XCzo&NR=1

A helyes megfejtés az, hogy a seiyuu gyakran használja ugyanazt a hangot szinkronizáláskor. :lol:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Aki tud egy kicsit japánul, annak ajánlom ezt a videót. :D
http://www.youtube.com/watch?v=IeaR5a0XCzo&NR=1

A helyes megfejtés az, hogy a seiyuu gyakran használja ugyanazt a hangot szinkronizáláskor. :lol:
Meg a hatvanadik "it's over 9000!" videó után már kész felfrissülés volt, hogy másképp is lehet Vegitával poénkodni. XD
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nos ennek a pozitív energia áradatnak én se tudtam ellenállni imigyen merítkezzetek ti is belőle. :D (nagyon ari )

http://www.youtube.com/watch?v=zdIZQkk9 ... re=related
Válasz küldése