Viccek

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta: 2018.08.17. 18:34Á, igen, a hírhedt HKDVD-s legenda. Emlékszem, annoanno két választása volt csak az embernek, ha megakarta kerülni az amcsi agyonvagdalt változatot (vagy volt még több is, csak én keresgéltem totál rossz helyeken): volt valami 40-50 mega/rész kiadás, ami (asszem) szintén valami borzalmas hardsubbal futott, illetve az említett HKDVD, ahol a minőség és felbontás legalább elfogadható volt, cserébe viszont kaptuk ezt a gyöngyszem "fordítást". A Kaiba - Seahorse-on azóta röhögök. :D
Amúgy igen, kb. ez volt a helyzet. (Vagy a harmadik, amit én választottam, hogy az ember elkezdte berendelni a hivatalos amcsi mangát, de értem, most az animéről beszélünk. XD) Mondjuk ezt sosem értettem: az amcsiknál elég nagy kultusza volt azért ennek, ha nem is Pokémon-szintű, de ez is bőven ott volt a "tizenévesen ezt néztem a suli után hazaérve = örök kedvenc marad" sorozataik között. Na most ezek után végképp furcsa számomra, hogy egyetlen subbercsapat sem szánta rá magát arra, hogy csináljon hozzá egy legalább közepesen jó, "saccperkábé az van a feliratban, amit valóban mond a karakter"-jellegű feliratot. Persze, hogy azóta csináltak-e, azt nem tudom, de akkoriban ez nagyon hiányzott.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Ricz »

"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ricz írta: 2018.09.16. 15:22 'nuff said.
:thumb: :lol:

Más: Az szezon legjobb animéje volt anno, ha nem az évé... XDDD (Még úgy is, ha amúgy egyértelmű, hogy Nozomi volt Goku, nem Sayaka. XD)
Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Azt hiszem, ennek ebben a topicban a helye. :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

annarancs írta: 2018.09.28. 10:35 Azt hiszem, ennek ebben a topicban a helye. :D
XDDDDDDDDDD Elsőre mondom: "á, ez tuti fanmade...", utána "neee basszus, komoly, hogy lesz egy ilyen live action?", viszont a fazon megfordulásakor a végén már gondoltam, hogy ez nem lehet komoly és írták is a kommentekben, hogy csak a legújabb mangakötet reklámja. XD De amúgy ez kb. gyönyörűen szemlélteti, hogy Miura, meg a kiadója is mennyire veszi komolyan manapság ezt a szériát... :D
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Mit árul el rólad a kedvenc animéd? 1.
Mit árul el rólad a kedvenc animéd? 2.

Van benne LoGH (1), Aria (2), meg egy csomó olyan, ami tuti úristen előkerül ilyenkor.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Ricz írta:
Ó, találkoztam már egyszer ezekkel a videókkal. Némelyik leírás egészen találó. :D Engem a Welcome to the NHK!, a Tatamy Galaxy és a JoJo jellemez elvileg >.<
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2522
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ricz írta: 2018.09.29. 15:11 Van benne LoGH (1), Aria (2), meg egy csomó olyan, ami tuti úristen előkerül ilyenkor.
Ez mintha nekem lenne felhívás, hogy nézzek bele. :D

Az elsővel amúgy mintha találkoztam volna már (csak nem ebben a kiszerelésben), egész jópofa, sokszor baromi true, viszont a másodikat már nagyon erőltetettnek éreztem. (A LoGH és az Aria alapján pedig hiszem, hogy jó ízlésem van (holott nem ;_;) és szeretek kómába esni az unalomtól.)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem rosszak, az elsőn már én is elröhögcséltem valamikor korábban, de azért ennél többet is ki lehetett volna hozni ezekből, eleve minden második ilyen "You have no idea.", vagy "You've only seen one good anime." jellegű random beszólás volt, szal Junchival ellentétben nekem a második videó egy hangyányival jobban bejött, ott azért némileg jobban belement a fazon, illetve írja is az elején, hogy "a kommentek alapján...", szal azért ott már a fandom is besegített. XD (Néhányat meg szimplán csak nem értettem, pl. a MonMusuhoz hogy jön a "You love inanimate objects?" Azok félállat lányok, nem élettelen tárgyak... :lol: Ezt inkább mondjuk ellőttem volna egy Rozen Maiden-nél, ahol ugye babák "kelnek életre". Ja, ha már itt tartunk, kimaradt az örökzöld "Chobits" -> "You buy sex-robots." szöveg is... XD) Na, szal egynek elment, de azért ezen még lett volna mit dolgozniuk szerintem. :)
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Titkos írta: 2018.09.30. 16:35 pl. a MonMusuhoz hogy jön a "You love inanimate objects?" Azok félállat lányok, nem élettelen tárgyak...
Ahogy mondja, "bármi jöhet neked, aminek csaj formája van, vagy egy polip". Szóval a képi kiírás eléggé leegyszerűsíti az elhangzót.

Kiegészíteni meg tényleg, lehetne, meg órákig húzni egy videót is, amennyi cím létezik. :drop:
Junchi írta: 2018.09.30. 07:13 Ez mintha nekem lenne felhívás, hogy nézzek bele.
Jól érezted. :D Na meg azért is, hogy ha a topik előjön, hogy kedvenc animék, akkor lásd, hogy fel-felmerülnek azért, nem olyan elveszettek. :)


Nálam pont a Spice and Wolf és a Love Hina talált meg, és fogjuk rá a FLCL-t, mert amit ott elmondtak, azt a Kyousougigára is el lehet mondani.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Tök más, de ezt nem tudom megunni. :lol: (Ja és: "Frieza actually ended up killing all 3. The Father and planet in very short time and the son some 20 years later on Namek." XDDDDDD)
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Vree »

Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Titkos írta: 2018.10.17. 04:12 LOL Ricz, ilyen "reklám" után a végén még beülök erre... :lol: Bowsette rulez amúgy, de az hagyján, hogy őt szexualizálták, már megjelentek a haverjai is. XDDD
Láttam Bullet Billt is már ilyenben, meg Chompát. Na de, meg van az a mém, amikor a femi mondja, hogy "Azért nem szeretem a videojátékokat, mert a férfi vágyaknak adnak teret..."? Nos, minden kétséget kizáróan igen. (75 percnyi tömény cucc, vigyázzatok vele.)
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Még con előtt gyorsan... XD
Rui-chan írta: 2018.10.07. 16:43Aki látta a filmet és képben van a Kiseijuu-val kapcsolatban is, légyszi erősítse meg, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki egy csomó párhuzamot tudott állítani! :D Vagy felőlem rácáfolhattok, legalább megtudom, hogy csak nekem jutottak eszembe jelenetek az animéből. XD
Azt én még nem láttam (meg a Venomot sem... ^^" XD), de betalált egy másik párhuzam. :lol:

Ricz, ez a 75 perces Mario meg nekem való hülyeségnek tűnik, csak egyrészt most nincs időm megnézni, másrészt lehet, hogy ez már nekem is túl tömény lesz. XDDD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta: 2018.10.19. 04:18 Azt én még nem láttam (meg a Venomot sem... ^^" XD), de betalált egy másik párhuzam. :lol:
Köszi, sírok a röhögéstől! :lol: X'DDD
Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Ez sem friss, de én csak most találkoztam vele. >.<
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Surci »

Nagykár hogy EZ csak most jutott el hozzám, a GoblinGyakó első epizódja után nagyobbat ütött volna, de így is szétröhögtem magam :D Köszönet érte :dirr:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

annarancs írta: 2018.11.20. 20:38 Golden Kamuy S2: Meh, kihagyták a Perverted Kemono Friend ívet is...
Azt itt tudod pótolni. (Elnézést, de túl magas labda volt. :lol: )
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Vree »

Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Vree »

Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Cowboy Bebop élőszereplős sorozat a Netflix jóvoltából. Nem is ezen nevettem, hanem a kommenteken, konkrétan Kilian kérdésén (akinek egyébként bírom a videóit, másoknak is ajánlom :D). >.<
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

annarancs írta: 2018.12.11. 10:12 "That's called a crap." :'D
XD
Határozottan ez a kedvencem: „Towards the end of summer, the sky already shows the autumn. I was walking while looking at mackerel sky.” :D
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Ricz »

"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Válasz küldése