Forma-1

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Hihetetlen a száguldó cikrusz, egy hét alatt megfordul a világ.
Végre világbajnokhoz méltó teljesítmény.
Kudos to Kubica, Trulli, Heidfeld, Webber.
Bazd meg, Felipe!
Kép
Avatar
Songá
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2008.02.17. 17:43
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Songá »

Hmm...Egy Alonso fanatista mindennapjai (m).

Ez a Renault most tényleg ennyire sz_r volna,h így nem megy nandonak,vagy ő lett béna?? ( neeem ilyet nem mondunk^_^)

Jah,és ezt: (muszályXD)

http://youtube.com/watch?v=5C0I7Ef4gQI
Tervezz,rajzolj,töltsd fel: http://www.songafanart.hu
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Loool... ez a reklám nagyon nagy :)
...bár gondolom nem idén készült. ...még mintha nem is lennének rosszba rajta.
Am kiváncsi lennék mennyire valós az az utálat és mennyit tesznek rá plusszban a bulvárlapok.
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Songá
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2008.02.17. 17:43
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Songá »

KHM.hát nem is tudom..
kb. fele fele arányban "tesznek" rá^^
:?
Tervezz,rajzolj,töltsd fel: http://www.songafanart.hu
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Gondolom az utálat valós, de szerintem a hispán inkább wookingi csapatfönőkre harakszik sem mint a tavalyi csapattársára. Mert hogy inkább Ronn Denis volt az aki kavarta a dolgokat és nem a két pilota /kezdve pl a frizura dolggal/.

DE tényleg nálunk miért nem adták le ezt a reklámot?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: scineram »

Jó kérdés, én bírtam.

Kimit viszont már eltemettem. Nem vb material. Mintha már csak inna, nem vezetne.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Vagy épp csajozik, idén nyáron jópár nővel megcsalta már a feleségét, ezért most már méginkább nem szimpi. Remélem Massa, Hamilton, vagy Kubica nyer.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Viszont Kimi legalább soha nem szól be másoknak nem dicséri magát és nem hibáztatja másikat,ez ügyben hamilton vagy maszatos is tanulhatna valamit.Viszont tény hogy nem áldoz fel mindent annyira a sportétrt.De vajon nem neki van igaza?
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Én úgy gondolom, hogy nincs igaza. Ő azért kap fizetést, hogy versenyezzen és minden versenyből kihozza a maximumot és nem csak akkor amikor kedve van hozzá. Szóval teljesen mindegy, hogy mi van neki mindig teljes erő bedobással kénne vezetnie. Jó pilota, de egyátalán nem bánnám, hogy ha végre elmenne a Ferraritól és heléyre jönne a jó öreg Alonso /esetleg egy Hamilton gyerek/.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
gery78
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007.12.12. 08:59

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: gery78 »

Sztm Kimi inkább az fajta versenyző, aki a versenyzés miatt van ott a forma 1-ben. Nem azért , hogy PR rendezvények, vagy a DJ pultban , vigyorogjon a pussy cattal :) Sajnos az, hogy iszik ,talán nem a jó oldalát mutatja, de hát ez van. Kinek van csak jó oldala, valami hiba biztos van. Pl nem képzelem azt magamról, hogy Én mindent megtehetek, és még a büntetés miatt is fellebbezzek, pelenkás újoncként.
(mindenki értse ,a hétvégi futamról SPA Belgiumról beszélek)
Trulli szerint :"Ha kívülről próbálsz előzni, azt csakis a saját felelősségedre teheted, mert az ideális ív azé, aki belül van. Ha elfogy a helyed, el kell venned a gázt" - mondta. - "Ha a bukótér helyett fal lett volna ott, vajon Lewis akkor is megpróbálkozik a támadással? Különben is, ha kavicságy lett volna a bukótérben, a koszossá váló gumik miatt esélye sem lett volna azonnal előzésbe kezdeni, miután visszatért a pályára."
Elnézést a kifakadásom miatt , de ha nincs ez az előzés Kimi megnyeri a futamot sztm.
Döntse el mindenki http://f1ferrari.hu/index.php?option=co ... 9&Itemid=1
Avatar
Shisou
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.06.17. 16:21

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: Shisou »

Nem, nem neki van igaza. Egy F-1 versenyző attól világbajnok, hogy minden mást alárendel a sportnak. Nem azt mondom, hogy ne igyon vagy csajozzon, tegye amit jólesik, de az ő szintjén már senki sem engedheti meg magának, hogy a magánéletét fontosabbnak tartsa a szakmájánál.
"Humans don't fight for principles and philosophy. They fight for the person who embodies their principles and philosophy. They don't fight for revolutions, they fight for the revolutionary." ~ Yang Wenli
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Egyforma motorokat építtetne be az összes Forma-1-es versenyautóba Max Mosley, a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) elnöke.
Szégyen és gyalázat ez nem champ car, F3 kategória ahol szinte teljesen azonosak a kocsik. Ez F1 ami már tényleg a versenyzésről szol(t).?
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

iskariotes írta:Jó pilota, de egyátalán nem bánnám, hogy ha végre elmenne a Ferraritól és heléyre jönne a jó öreg Alonso /esetleg egy Hamilton gyerek/.
Igen, vagy esetleg Vettel. Nagyon örülök, hogy ő nyert múltkor.

-------------
Én Kimit annyira nem tartom jó pilótának, idén sem mutatott semmi kiemelkedőt, tavaly is csak Massa miatt nyert. De hiába lenne jó pilóta , aki képes megcsalni a feleségét nálam már leírta magát.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

No hogy ki jönn a Ferrarihóz az erősen a jövő zenéje. Ami biztos, hogy még jövőre is ez a páros áll majd rajthóz, ha valamelyik fél /vagy mind kettő/ szerződést nem bont.

Egyforma motorok meg, hát úgye a költség csökkentés jegyébe kellhetnek, ha tényleg bevezetik ezt a szabályt az F1 ben. Ez nemolyan nagyon meglepő javaslat mert már évek óta a költségek lefaragása a cél, bár kétlem, hogy ezt tényleg bevezessék.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Épp most nézem az eredményhirdetést. Massának szurkoltam nagyon, hogy világbajnok legyen az otthonában, de nem sikerült. Hamiltonnak csak rohadt nagy mákja volt...
Hát most szomorú vagyok. :(
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Szép volt de nem az igazi.
:cry: Majd jövőre: MASSA!!!
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

És igen ismét elkezdődött ::hehe:: A mostani változtatásokkal kegyetlen jó év lesz. :twisted: :twisted:
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Általában már nem nézem a futamokat de én is meglepődtem a Brawn Mercedes-ek jó szereplésén, ebben az évben remélem nem Ferrari de nem is Renault és legfőképp nem Mercedes győzelmekből fog állni az év.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Nee mi volt ez a Futam így benézni az első biztonsági autó beküldését :evil: :knife:
Lezárt