Forma-1

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Kár, hogy Butonnak és Webbernek kicsi az esélye.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

... és Raikonnen nyert! YES! ::jthrill::
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Szép volt Kimi!!!! Lewis meg nagyon szépen ment grat nek is! Kár hogy Massa alatt behalt a Ferrari szebb lett volna egy kettős győzelem!XD
Coulthard is jól nyomta,szegény Wurz!
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Na igen... nem hittem volna hogy valaha ferrari fan leszek. De az élet mindíg okoz meglepiket. :-P
Raikonen idén bajnok lesz, és remélem Hamilton elveri jónéhányszor Alonsot.
Nem mondom hogy nem tetszett ez az első ferrari győzelem, de remélem nem lesz ekkora különbség a csapatok között minden versenyen. Kicsit alázva volt a mezőny, de még a mercik által is akik nagyon alázva voltak a piros pacival.
Coulthard papa manővere visz durva volt, nem volt messze Wurz fejétől... :shock:
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem repdesek Alonso győzelméért, viszont Raikönennek és Hamiltonnak nagyon örülök. Hamilton méltó utóda lehet Schuminak. Jó autó, jó versenyző, ráadásul elég fiatal. Még világbajnok is lehet belőle. :)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Kár, hogy nem esett ::japhaha::
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Azért el kell ismernem, Alonsoban is csörgedezik némi bajnoki vér. Tökéletes időpontban hagyta ott a süllyedő hajót. És a jó csónakba szállt.
Kép
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Kép
Nos, ugye a hétvégén megtekinthettük a Spanyol nagydíjat.
Első helyen Felipe Massa ért be, hatalmas előnnyel a két Mclaren Mercedes elött. Második Lewis Hamilton lett és ezzel átvette 4 Forma1ben töltött futam után a vezetést a világbajnokságban. A dobogó 3ik fokára Fernando Alonso állhatott fel, aki a második helyét (elsőre a merciknek esélye sem volt) a rajtot követően nem sokkal elveszítette egy igen merész manőverben Massával, nem sok hiányzott de Massa tartotta az ívet így Alonso a kavicságyat is megjárta és visszesett ezzel a negyedik helyre. A versenyt Kimi autója nem bírta sokáig így a harmadik helyről kényszerült kiállni, így kiesett a jelenlegi vb pontverseny éllovasai közül.
Az utolsó körök izgalmait David Coulthard és Takuma Sato szolgálltatta. Coulthard a Red Bull Renault-val a gyári Renault csapat elött ért célba az ötödik helyen. Három körrel a leintés előtt váltó problémái voltak és nem volt 3ik sebessége. 20mp-es előnyéből pillanatok alatt 4-5mp-es lett de aztán belerázódott és képes volt megőrizni pozícióját a befutóig. Kovalainen a 8ik helyről volt kénytelen kiállni a boxutcába üzemanyagért nagyjából 10 körrel a vége előtt, mert a Renult-nál elszámolták magukat. Így hajszál híjján Takuma Sato ölébe hullott a 8ik hely ezzel együtt pont, ezt értékesítette is és megszerezte a Super Aguri idei első pontját. Ezzel a kis költségvetésű csapat komoly fejlesztésekbe kezdhet, mivel fizetik nekik a tengerentúli versenyekre a szállítási költséget.
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Jó kis futam volt szerintem!DC megint kitett magáért pedig már nem fiatal.Az agurinál szerintem meg hétfő hajnalig ünnepeltek!XD

Egyébként számomra Kimi teljesítménye eddig csalódást keltő igaz a műszaki hibáról nem tehet. :neutral: A Hamilton gyerek se semmi,kiváncsi vagyok Alonso vissza tud-e majd vágni neki?A Honda helyében elgondolkodnék a folytatáson mert ha már a B csapat elveri őket...

Továbbra is Froza Ferrari! ::jthrill::
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Kiminek megkénne tanulnia, hogy egy Ferrariban csücsül és nem másban, szóval nem kell annyira szét hajtani, hogy jó eredményt érjen el vele az ember. Más részt még új a Maraneloiaknál a csapatot is szoknia kell, de ha nem figyel akkor szvsz hamar 2. pilotát faragnak belőle Massa javára :D

Hamilton meg jó meg minden, de azt mondom várjunk vele. Meg hát sok igéretes kezdést láthattunk aztán milett belőle. /PL: DC/

Alonso-t meg minden nyomja.
1. Ő a sorozat egyetlen aktiv világbajnoka. Mindenki őt szeretné megverni. Cím védő nyomása is ott van, hisz ahogy Mika fogalmazott anno:"Könnyebb VB címet megszerzni mint azt megtartani."
2. Új csapat új elvárás, meg aztán ott van afolyamatos összehasonlitgatás a csapattársával ami számára lehangoló. Ha nem szerez egy két győzelmet nagyon hamar akkor szvsz új VB győztes lesz az F1-ben.

Honda: Na ja elég éggő, engem ez arra emlékeztett, hogy amikor a '90-es évek elején a Minardi a tavaly Ferrari motorral mentek és az egyik időmérőben megverték a Ferrarit na az cikki volt.

Forza Ferrari!
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Azta Kubica az nem semmi. És az a fékezés az beszorult oda :shock: :shock: :shock: mik vannak. Iet is rég láttunk. XD
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

1. Hamiltonnak innen is gratula a győzelemért. Rá szolgált.
2. Kubicanak sikeres gyógyulást.
3. Ki volt az aki ki zárta Massat? Tudnék vele mit kezdeni :sniper:
4. Ron Denis nek szintén gratula a 40 évéhez.

5. Amúgy az egész verseny olyan buta volt soha senki nem tudta, hogy mi van. Alonso szerencsétlenkedése abban a kanyarban. A sorozatos falba csapodások meg egyesek rallyja. Szóval komolyan mintha junior rally versenyzők lettek volna a pályán. A verseny szabálykönyv pedig asszem nagyon rosszul van megoldva. Ecleston bátyó kitalálhatna valami jobbat is.

6. Tényleg jh ajól emlékszem akkor Sato "Kamikaze" Takuma pontot szerzet vagy nem?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Sato kapott 6 pontot.

Hamiltonnak örülök.
Végre volt egy izgalmas futam.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
black87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.05.27. 10:04
Tartózkodási hely: Utsushiyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: black87 »

Kubica csúnyán a falnak ment, nagy mákja volt, hogy ennyivel megúszta.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Takuma ba***g letolta Fernandut is, HELL YEAAAHH!!!!
Mosley agymenéseiről meg Massa véleménye is ismert.
Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

:crazy: :crazy: Milyen futam volt. Már a szakállam téptem. Sajna a Ferrari-nak nem úgy sikerült ahogy kellett volna :cry: :cry:
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Most mindennek elmondhatnám Alonsot, de tényleg, és még a rajongók is - azért mert aggódtak esetleges felelőtlen fellépése miatt - joggal csóválhatják a fejüket! De már megnyugodtam... valamelyest. Csoda, hogy nem ment neki Massának, aki kénytelen volt lehúzódni, és csak így tudta őt megelőzni!! ÁÁÁ Nem szeretem, Alonsot...
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Futam közben megkérdeztem az öcsémet ki ez a Kovalainen és milyen tütüben ül? XD Az öcsém majdnem megvert...de tetszett a mai futam és az hogy Markus Winkelhock bevállalta az esőgumit és vezetett...imádtam és neki szurkoltam :P Olyan ari volt, első futama volt ez és elmondhatja magáról hogy ő állt az első helyen...legalábbis egy ideig. :P
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Kiharu írta:milyen tütüben ül?
::japhaha:: ::japhaha:: Ez tetszik xd.
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Ezért nézett rám csunyán a tesó, de azán csak kiröhögött. :P Mert ritkán ülök le futamot nézni és ha valami új arra rákérdezek. Pl: Ki ez és melyik tütüben ül...ez a legfontosabb XD
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Kovalainen csapatrádiója írta:It's one hell of a gamble! [...] it will rain, NOW!
Brutál futam volt, ahogy Alonso elment Massa mellett én is hajamat téptem, de azért jó volt, bár nem kellett volna mutogatnia a gumifoltot.
Kép
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Én végig káromkodtam az egészet XD Überelni biztos lehet, de anya azt hitte, hogy szívinfarktust kapok, annyit idegeskedtem. És csak én tévedek, hogy Massa és Alonso spanyolul vitatkoztak?
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Nem tényleg Spamyolul vitáztak, Braziloknál is a spanyol nyelv van.
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Gondoltam, csak fura volt, biztos káromkodtak is egy sort... Jó volt nézni az én kicsi Massámat XDD, bár nagyon ideges volt..., de nem csodálom, olyan durván tolta le, hogy félő volt, mindketten kiesnek...
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Urzu7 írta:Nem tényleg Spamyolul vitáztak, Braziloknál is a spanyol nyelv van.
Kivéve, ha portugál :D De mondjuk láttam már argentint vitázni brazillal úgy hogy nagy százalékban megértették egymást, és simán előfordulhat az is, hogy Massa tud spanyolul.

A forma-1 meg actually szórakoztató volt! Teljesen véletlenül (épp kajáltam) láttam a rajtot, meg az utánna következő perceket és nem egészen az volt ami szokott. Aztán persze az újrarajtot már nem volt türelmem megvárni, ennyi f1 nekem kb elég egy szezonra.
Kép
Lezárt