Társadalom kutatás, avagy kutassuk az anime/manga rajongókat

Itt lehet kérdezni, ha nem megy, nem érted, elakadtál, vagy egyéb kérdésed van.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Társadalom kutatás, avagy kutassuk az anime/manga rajong

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Sajnos olyan válaszlehetőség nem volt, hogy "Érdekel, de pontosan tudom, hogy nincs a közelben egy klub sem"
Ez nekem már a kitöltéskor feltűnt amúgy.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Társadalom kutatás, avagy kutassuk az anime/manga rajong

Hozzászólás Szerző: scineram »

Na most már rákérdezek. Budapest elvileg kurva nagy város magyarhonban, ott milyen meetek vannak? El tudom képzelni, hogy több is.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Társadalom kutatás, avagy kutassuk az anime/manga rajong

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Yuriko-chan írta:Most annyi mindent tudnék mondani, de nincs időm rá. A lényeg az, hogy engem abban a bizonyos kérdésben (vagyis a válaszokban) nem is az zavart a legjobban, hogy hányan járnak vagy nem járnak talikra, hanem az, hogy a válaszolók több, mint felét egyáltalán nem is érdekli, hogy van-e klub a közelében, különben már utánanézett volna. Hiába, most már akkora divat lett az anime, hogy egyszerűen nincs szükség klubba járásra animés haverok szerzéséhez.
Persze, voltaképpen én is főleg ezen akadtam ki, utána már csak mesélni kezdtem a saját tapasztalataimat.
scineram írta:Na most már rákérdezek. Budapest elvileg kurva nagy város magyarhonban, ott milyen meetek vannak? El tudom képzelni, hogy több is.
Ja igen, ezt én is akartam kérdezni. Volt egy "főmeet", először az oktogoni Burger King-ben, majd a Nyugatinál lévő West End City Center-ben hátul a kajáldáknál, de nem tudom, hogy még ott vannak-e, vagy egyáltalán nem oszlott-e az is fel. Amire én jártam már sokszor, az voltaképpen csak annyiban "pesti", hogy a tagok nagy része onnan kerül ki, de igazából az köt minket össze, hogy a Mangazinon volt egy chat topic, és mindig oda jártunk beszélgetni, aztán később kitalálták, hogy akkor már találkozzunk élőben is. :) Volt köztünk debreceni, pécsi, stb. Mondjuk mi is megfogyatkoztunk némileg, így most már meet helyett inkább házibulikat tartunk, de ha valakit érdekel, biztos nem utasítanak el az ottani szervezők sem senkit. :)
Kép
Válasz küldése